v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Slovak and Czech championships, ECTO2016 4th round - TempO->Entries by countries  (number of entries: 113)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid Para Note

Austria
1.Poell MatthiasECTO - OpenOLC WienerwaldAustria - Very early starttime

Croatia
1.Tišljar IvoMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)OK OrionCroatiaYES -
2.Horjan ZdenkoECTO - OpenOK VihorCroatiaYES -
3.Varnica TomislavMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)OK VihorCroatiaYES -

Czech Republic
1.Forstova LenkaMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)MatFyz PrahaCzech Republic - start i na sprintu a krátké OB
2.Forst LiborMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)MatFyz PrahaCzech Republic - start i na krátké OB dopoledne
3.Forst AntoninMČR (Czech championships) - Junior (ECTO - Open)MatFyz PrahaCzech Republic - start i na sprintu a krátké OB
4.Kurfurstova MagdalenaMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)VSTJ FS PrahaCzech Republic -
5.Kurfurst PavelMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)VSTJ FS PrahaCzech Republic -
6.Kalousek JiriMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)VSTJ FS PrahaCzech Republic -
7.Locker MartinMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech Republic -
8.Locker DanielMČR (Czech championships) - Junior (ECTO - Open)SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech Republic -
9.Locker TomášMČR (Czech championships) - Junior (ECTO - Open)SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech Republic -
10.Kostova JanaMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovni klub vozickaru PrahaCzech Republic X
11.Lučný MilanMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovni klub vozickaru PrahaCzech Republic X
12.Mrtkova JarmilaMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovni klub vozickaru PrahaCzech Republic X
13.Hulka BohuslavMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovni klub vozickaru PrahaCzech Republic X
14.Spidlen MiroslavMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovni klub vozickaru PrahaCzech Republic X
15.Šimková MarkétaMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovní klub Los MělníkCzech Republic -
16.Šimek MiroslavMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovní klub Los MělníkCzech Republic -
17.Fišer JiříMČR (Czech championships) - Open (ECTO - Open)Sportovní klub Los MělníkCzech Republic -

Finland
1.Tertsunen AriECTO - OpenTuusulan Voima-Veikot ry.Finland -
2.Markelin TuomoECTO - OpenHelsingin SuunnistajatFinland X
3.Jacobson AnnaECTO - OpenOK 77Finland -
4.Koponen PenttiECTO - OpenEspoon SuuntaFinlandYES -
5.Junttila EskoECTO - OpenMuuramen RastiFinlandYES -

Hungary
1.Miháczi ZoltánECTO - OpenTipo Orienteering ClubHungary - Please very early starttime for me. Thanks

Italy
1.Madella RemoECTO - OpenVIVAIOItaly - thanx Jan :-)
2.Tenani AlessioECTO - OpenGruppo Sportivo ForestaleItaly -
3.Nardo MauroECTO - OpenASD PADOVA ORIENTEERINGItaly X wheelchair
4.Bortolami FabioECTO - OpenASD PADOVA ORIENTEERINGItaly X Wheelchair
5.Zancanaro PiergiorgioECTO - OpenASD PADOVA ORIENTEERINGItaly X Wheelchair
6.Bettin RenatoECTO - OpenOR SWALLOWS Italy -
7.Cera MicheleECTO - OpenASD Erebus Orientamento VicenzaItaly -
8.Lenarduzzi FulvioECTO - OpenOr. School FriuliItaly -

Latvia
1.Rukšāns JānisECTO - OpenOK KapaLatvia -
2.Mankus GuntarsECTO - OpenSaldus OKLatvia -
3.Lukaševičs VjačeslavsECTO - OpenTaciņaLatvia X
4.Gaidelis JānisECTO - OpenTaciņaLatvia -
5.Jakubovskis GuntisECTO - OpenTaciņaLatvia X
6.Strods ValdisECTO - OpenTaciņaLatvia X wheelchair
7.Narvaišs NormundsECTO - OpenTaciņaLatvia -
8.Rukšāne ZitaECTO - OpenTaciņaLatvia -
9.Kanopka MargitaECTO - OpenTaciņaLatvia X wheelchair
10.Šulcs AndrejsECTO - OpenTaciņaLatvia X
11.Rukšāns AtisECTO - OpenTaciņaLatvia -

Lithuania
1.Jovaiša AndriusECTO - OpenOSK FalcoLithuania -
2.Kukenys EgidijusECTO - OpenOSK FalcoLithuania -
3.Bazelis RomasECTO - OpenRASKK Vilniaus SCLithuania -
4.Čaikovskienė RūtaECTO - OpenRASKK Vilniaus SCLithuania -
5.Daunoras Saulius-VincasECTO - OpenRASKK Vilniaus SCLithuania -
6.Stankevič RobertasECTO - OpenRASKK Vilniaus SCLithuania -
7.Stanaitis RimantasECTO - OpenRASKK Vilniaus SCLithuania -
8.Lažinskienė LaimaECTO - OpenKauno RSKLithuania X
9.Šimkovič TadeušECTO - OpenSK SantakaLithuania X
10.Matulaitis AlmasECTO - OpenSK ŠešupėLithuania X

Norway
1.Dæhli SigurdECTO - OpenLøten OrienteringslagNorway -
2.Jullum MartinECTO - OpenHalden SKNorway -
3.Waaler Martin AarholtECTO - OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway -
4.Waaler Ole-johanECTO - OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway -
5.Løland Widar TaxthECTO - OpenHisøy OrienteringsklubbNorway -

Russia
1.Kobzarev AlexanderECTO - OpenOrienta PODARussia -
2.Salakhova NataliiaECTO - OpenEkaterinburgRussia X
3.Korchagina OlgaECTO - OpenEkaterinburgRussia -
4.Dokuchaev DmitryECTO - OpenFSKI "Radolik"Russia X
5.Oginskii EduardECTO - OpenRus-PskovRussia X wheelchair user
6.Kucherenko DmitryECTO - OpenRostov-on-DonRussia X wheelchair
7.Blyakhman AnatolyECTO - OpenRostov-on-DonRussia -
8.Shmatov PavelECTO - OpenRussia National TeamRussia X Wheelchair

Slovakia
1.Bendová AndreaMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)Farmaceut BratislavaSlovakiaYES -
2.Mižúr ŠimonMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)Farmaceut BratislavaSlovakiaYES -
3.Petruchová SilviaMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)Farmaceut BratislavaSlovakiaYES X
4.Mikluš MariánMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)TJ Rapid BratislavaSlovakia -
5.Miklušová TamaraMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)TJ Rapid BratislavaSlovakia -
6.Miklušová TerezaMSR (Slovak championships) - Open (ECTO - Open)TJ Rapid BratislavaSlovakia -

Slovenia
1.Keresteš MatejaECTO - OpenOK TrzinSlovenia -
2.Keresteš KrešoECTO - OpenOK TrzinSlovenia -
3.Kacin EmilECTO - OpenOK AzimutSlovenia -
4.Giovannini MarcoECTO - OpenOK Trzin 2Slovenia -

Sweden
1.Gerdtman StigECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
2.Johansson MichaelECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden X
3.Fredholm MartinECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
4.Rex WilliamECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
5.Ekelöf RolandECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
6.Wiksell MaritECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
7.Lundkvist ErikECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
8.Jansson OlaECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden X
9.Wahlgren LennartECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
10.Fredholm EvaECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
11.Gunnarsson IngaECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden X
12.Stålnacke ErikECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
13.Karlsson RolfECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden X
14.Andersson JensECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
15.Fredholm OweECTO - OpenSwedish TrailO teamSweden -
16.Larsson KjellECTO - OpenAndrarums IFSweden -
17.Silvervret LarsECTO - OpenOK HedströmmenSweden -
18.Andersson GöranECTO - OpenAttunda OKSweden -

Ukraine
1.Stoian LiudmylaECTO - OpenDriadaUkraine - early start
2.Stoian SergiiECTO - OpenDriadaUkraine - early start
3.Kyrychenko VitaliyECTO - OpenDriadaUkraine - early start
4.Minko MykolaECTO - OpenOSK ProlisokUkraine - early start
5.Puhovkin AntonECTO - OpenOSK ProlisokUkraine - early start
6.Vovk VladyslavECTO - OpenOSK ProlisokUkraine X early start
7.Opanasenko MykolaECTO - OpenOSK ProlisokUkraine - early start
8.Kulykova IrynaECTO - OpenOSK ProlisokUkraine X early start

United Kingdom
1.Barrable NickECTO - OpenSouth Yorkshire OrienteersUnited Kingdom -
2.Huzan PeterECTO - OpenSouth London OrienteersUnited Kingdom -
3.Barrable Sarah-JaneECTO - OpenSouth London OrienteersUnited Kingdom -
4.Dobra TomECTO - OpenUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited Kingdom -
5.Roberts PeterECTO - OpenEborienteersUnited Kingdom X
6.Roberts ChristineECTO - OpenEborienteersUnited Kingdom -
7.Keighley RichardECTO - OpenWimborne orienteersUnited Kingdom X
8.Bromley Gardner CharlesECTO - OpenBritish Army Orienteering Club (UK)United Kingdom -