v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
2.Carinthian Lake Cup & United World Games 2019->Entries by countries  (number of entries: 118)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Grozak Mikhail1275575M19Individuals/No club
2.Buytaert Anton8002098M65Individuals/No club
3.Pazzaglia Lucilla348171OpenIndividuals/No club
4.Dijak Thomas230700OpenIndividuals/No club
5.López Quero Marta2010911OpenIndividuals/No club
6.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club

Austria
1.Pietsch Werner8464685M45NF WienAustria
2.Pietsch Silvia46469W55NF WienAustria
3.Bardos PeterM45HSV OL VillachAustria
4.Matti David1202303M45HSV OL VillachAustria
5.Zirnig Alexander619998M45HSV OL VillachAustria
6.Lohnauer Rudolf7882882M55HSV OL VillachAustria
7.Schellander Martin9999040OpenHSV OL VillachAustria
8.Tischendorf RichardM10HSV OL VillachAustria
9.Matti JonathanM10HSV OL VillachAustria
10.Bardos AlexanderM10HSV OL VillachAustria
11.Matti DavidM35HSV OL VillachAustria
12.Matti Kate1110888W35HSV OL VillachAustria
13.Czech Roman8400044M45Orienteering KlosterneuburgAustria
14.Reisenberger Roland8005468M45Orienteering KlosterneuburgAustria
15.Palme Guni8024868W45Orienteering KlosterneuburgAustria
16.Czech Verena2103908W35Orienteering KlosterneuburgAustria
17.Fürnkranz Martin223703M19Naturfreunde LinzAustria
18.Eschlboeck Rainer8303040M45Naturfreunde LinzAustria
19.Eschlboeck Gudrun8445522W45Naturfreunde LinzAustria
20.Dobnik Rafael7727722M19OLC Union ViktringAustria
21.Dobnik Günther8181155M55OLC Union ViktringAustria
22.Herzog Christian8428017M55OLC Union ViktringAustria
23.Wenzel Hannes8220576M35OLC Union ViktringAustria
24.Venhauer Otto8190841M70OLC Union ViktringAustria
25.Venhauer Dietlinde8291044M70OLC Union ViktringAustria
26.Kalliany Rainer8231058M45SU Schöckl OrienteeringAustria
27.Kalliany Susanne8050359W45SU Schöckl OrienteeringAustria
28.Assmann Felix438963M10SU Schöckl OrienteeringAustria
29.Assmann Sophie439270W10SU Schöckl OrienteeringAustria
30.Wernig Stefan8019871M19Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
31.Scherr Bruno1080556M55Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
32.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustria
33.Lerchegger Helmut1200268M45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
34.Egarter Michaela2088827W45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
35.Kradischnig Günter8611028M55Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
36.Degen Klaus8090277M35HSV PinkafeldAustria
37.Steinwender Michael8170472M45Sportunion KlagenfurtAustria
38.zebedin ChristinaW35Naturfreunde VillachAustria
39.Rapotz Brigitte7110055W35Naturfreunde VillachAustria
40.Takahashi Hideto8100090M19WATAustria
41.Polster Josef8010762M45HSV Spittal/DrauAustria
42.Greiner Markus2144780M45SU Schöckl GrazAustria
43.Greiner-Löschnigg Irene2145377W45SU Schöckl GrazAustria
44.Greiner Moritz1452437BeginnerSU Schöckl GrazAustria
45.Greiner Anton1459075M10SU Schöckl GrazAustria
46.Unegg Franz8260671M45SPORTUNION KlagenfurtAustria
47.Wöllik Helmut427655M45SPORTUNION KlagenfurtAustria
48.Unegg Christine8301171W45SPORTUNION KlagenfurtAustria
49.Zollner Maria7557777W45SPORTUNION KlagenfurtAustria
50.Mandl Robert8077770M55SPORTUNION KlagenfurtAustria
51.Zollner Felix2084430OpenSPORTUNION KlagenfurtAustria
52.Werther Wolfgang423846M65Wiener Akadem.TVAustria

Belgium
1.Feys Lieve2067897W55OmegaBelgium
2.Meeuwssen Marc8101015M45TROL BelgiumBelgium
3.Vandeweyer Marijs7515075W45TROL BelgiumBelgium

Bulgaria
1.Dalakova Marina1007811W45Sarnena GoraBulgaria
2.Dalakov Georgi8444222M35Sarnena GoraBulgaria

Finland
1.Kari Tuomas8150814M19Angelniemen AnkkuriFinland

Germany
1.Kilper Clara500296W19USV JenaGermany
2.Strobel Paulina2041388W19USV JenaGermany
3.Röhrich Kirsten500292W45USV JenaGermany
4.Danninger Tobias7898789M45OC MünchenGermany
5.Danninger Alexandra1234565OpenOC MünchenGermany
6.Danninger Jannik2140846BeginnerOC MünchenGermany

Italy
1.Happacher Franz2103431M45Haunold Orienteering TeamItaly
2.Weitlaner Jonas9777986M10Haunold Orienteering TeamItaly
3.Klocker Felix7110719M10Haunold Orienteering TeamItaly
4.Weitlaner Andreas7761023M35Haunold Orienteering TeamItaly

Romania
1.Tulban PetruM19ATSBabaruncaRomania
2.Sebestyen Istvan7777740M45Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Urdea Gheorghe7205765M19CS Chimia VictoriaRomania
4.Pop Diana Maria2050621M19CS Chimia VictoriaRomania

Russia
1.Bogopolskiy Leonid2117789M10UZAO-Team MoscowRussia
2.Bogopolskaia MilaW10UZAO-Team MoscowRussia
3.Bogopolskiy Gennady2011611M35UZAO-Team MoscowRussia
4.Bogopolskaya Elena238399W35UZAO-Team MoscowRussia

Slovenia
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141W19Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Romana1425101W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Gombač Šuc Elena2113840OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Šuc Timotej2113841OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Stojan Petra2069834OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kölner Anže2069806M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
13.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
14.Nelson Charles202151M65OK AzimutSlovenia
15.Istenič Maja2127789OpenOK AzimutSlovenia
16.Obid Maja2127797OpenOK AzimutSlovenia
17.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
18.Eržen Nika2107055W10OK AzimutSlovenia
19.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
20.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
21.Bončina Igor4625871OpenOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
22.Bončina Vianez422512BeginnerOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
23.Jevševar Martin2077853M19OK BrežiceSlovenia
24.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
25.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia

Sweden
1.Derebrant P-O17138M45SOK AnebySweden
2.Halvorsen Annette42862W55OK MilanSweden
3.Nilsson Björn446094M65OK MilanSweden
4.Stark Bengt208317M65OK MilanSweden

Switzerland
1.Kempf Adolf2043928M65KTV AltdorfSwitzerland

Ukraine
1.Oksana Oskalenko1395191W55Team Ukr-OsvitoriumUkraine
2.Rudakova Olena1300217W55Team Ukr-OsvitoriumUkraine
3.Volodymyr Rudakov 1300242W55Team Ukr-OsvitoriumUkraine
4.Maksym Kyshchenko 1408812M10Team Ukr-OsvitoriumUkraine
5.Renat Vekhnovskyi 1408810M10Team Ukr-OsvitoriumUkraine
6.Oleg Kyshchenko 1393111M35Team Ukr-OsvitoriumUkraine