v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
2.Carinthian Lake Cup & United World Games 2019->Entries by clubs  (number of entries: 118)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Grozak Mikhail1275575M19Individuals/No club
2.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
3.Buytaert Anton8002098M65Individuals/No club
4.Pazzaglia Lucilla348171OpenIndividuals/No club
5.Dijak Thomas230700OpenIndividuals/No club
6.López Quero Marta2010911OpenIndividuals/No club

Angelniemen Ankkuri
1.Kari Tuomas8150814M19Angelniemen AnkkuriFinland

ATSBabarunca
1.Tulban PetruM19ATSBabaruncaRomania

CS Chimia Victoria
1.Urdea Gheorghe7205765M19CS Chimia VictoriaRomania
2.Pop Diana Maria2050621M19CS Chimia VictoriaRomania

Haunold Orienteering Team
1.Klocker Felix7110719M10Haunold Orienteering TeamItaly
2.Weitlaner Jonas9777986M10Haunold Orienteering TeamItaly
3.Weitlaner Andreas7761023M35Haunold Orienteering TeamItaly
4.Happacher Franz2103431M45Haunold Orienteering TeamItaly

HSV OL Villach
1.Bardos AlexanderM10HSV OL VillachAustria
2.Matti JonathanM10HSV OL VillachAustria
3.Tischendorf RichardM10HSV OL VillachAustria
4.Matti DavidM35HSV OL VillachAustria
5.Zirnig Alexander619998M45HSV OL VillachAustria
6.Matti David1202303M45HSV OL VillachAustria
7.Bardos PeterM45HSV OL VillachAustria
8.Lohnauer Rudolf7882882M55HSV OL VillachAustria
9.Schellander Martin9999040OpenHSV OL VillachAustria
10.Matti Kate1110888W35HSV OL VillachAustria

HSV Pinkafeld
1.Degen Klaus8090277M35HSV PinkafeldAustria

HSV Spittal/Drau
1.Polster Josef8010762M45HSV Spittal/DrauAustria

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141W19Kamniški orientacijski klubSlovenia

KTV Altdorf
1.Kempf Adolf2043928M65KTV AltdorfSwitzerland

Naturfreunde Kühnsdorf
1.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustria

Naturfreunde Linz
1.Fürnkranz Martin223703M19Naturfreunde LinzAustria
2.Eschlboeck Rainer8303040M45Naturfreunde LinzAustria
3.Eschlboeck Gudrun8445522W45Naturfreunde LinzAustria

Naturfreunde Steuerberg OLG
1.Wernig Stefan8019871M19Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
2.Scherr Bruno1080556M55Naturfreunde Steuerberg OLGAustria

Naturfreunde Villach
1.Rapotz Brigitte7110055W35Naturfreunde VillachAustria
2.zebedin ChristinaW35Naturfreunde VillachAustria

NF Wien
1.Pietsch Werner8464685M45NF WienAustria
2.Pietsch Silvia46469W55NF WienAustria

OC München
1.Danninger Jannik2140846BeginnerOC MünchenGermany
2.Danninger Tobias7898789M45OC MünchenGermany
3.Danninger Alexandra1234565OpenOC MünchenGermany

OK Azimut
1.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
2.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
3.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
4.Nelson Charles202151M65OK AzimutSlovenia
5.Obid Maja2127797OpenOK AzimutSlovenia
6.Istenič Maja2127789OpenOK AzimutSlovenia
7.Eržen Nika2107055W10OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M19OK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
3.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia

OK Milan
1.Nilsson Björn446094M65OK MilanSweden
2.Stark Bengt208317M65OK MilanSweden
3.Halvorsen Annette42862W55OK MilanSweden

OLC Union Viktring
1.Dobnik Rafael7727722M19OLC Union ViktringAustria
2.Wenzel Hannes8220576M35OLC Union ViktringAustria
3.Herzog Christian8428017M55OLC Union ViktringAustria
4.Dobnik Günther8181155M55OLC Union ViktringAustria
5.Venhauer Otto8190841M70OLC Union ViktringAustria
6.Venhauer Dietlinde8291044M70OLC Union ViktringAustria

Omega
1.Feys Lieve2067897W55OmegaBelgium

Orientacijski klub Komenda
1.Kölner Anže2069806M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Gombač Šuc Elena2113840OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Stojan Petra2069834OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Šuc Timotej2113841OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Romana1425101W45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Vianez422512BeginnerOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Igor4625871OpenOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Orienteering Klosterneuburg
1.Czech Roman8400044M45Orienteering KlosterneuburgAustria
2.Reisenberger Roland8005468M45Orienteering KlosterneuburgAustria
3.Czech Verena2103908W35Orienteering KlosterneuburgAustria
4.Palme Guni8024868W45Orienteering KlosterneuburgAustria

Sarnena Gora
1.Dalakov Georgi8444222M35Sarnena GoraBulgaria
2.Dalakova Marina1007811W45Sarnena GoraBulgaria

SOK Aneby
1.Derebrant P-O17138M45SOK AnebySweden

Sportunion Klagenfurt
1.Steinwender Michael8170472M45Sportunion KlagenfurtAustria

SPORTUNION Klagenfurt
1.Wöllik Helmut427655M45SPORTUNION KlagenfurtAustria
2.Unegg Franz8260671M45SPORTUNION KlagenfurtAustria
3.Mandl Robert8077770M55SPORTUNION KlagenfurtAustria
4.Zollner Felix2084430OpenSPORTUNION KlagenfurtAustria
5.Unegg Christine8301171W45SPORTUNION KlagenfurtAustria
6.Zollner Maria7557777W45SPORTUNION KlagenfurtAustria

Steirischer Orientierungslaufverband
1.Lerchegger Helmut1200268M45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
2.Kradischnig Günter8611028M55Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
3.Egarter Michaela2088827W45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Sebestyen Istvan7777740M45Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

SU Schöckl Graz
1.Greiner Moritz1452437BeginnerSU Schöckl GrazAustria
2.Greiner Anton1459075M10SU Schöckl GrazAustria
3.Greiner Markus2144780M45SU Schöckl GrazAustria
4.Greiner-Löschnigg Irene2145377W45SU Schöckl GrazAustria

SU Schöckl Orienteering
1.Assmann Felix438963M10SU Schöckl OrienteeringAustria
2.Kalliany Rainer8231058M45SU Schöckl OrienteeringAustria
3.Assmann Sophie439270W10SU Schöckl OrienteeringAustria
4.Kalliany Susanne8050359W45SU Schöckl OrienteeringAustria

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Team Ukr-Osvitorium
1.Maksym Kyshchenko 1408812M10Team Ukr-OsvitoriumUkraine
2.Renat Vekhnovskyi 1408810M10Team Ukr-OsvitoriumUkraine
3.Oleg Kyshchenko 1393111M35Team Ukr-OsvitoriumUkraine
4.Rudakova Olena1300217W55Team Ukr-OsvitoriumUkraine
5.Oksana Oskalenko1395191W55Team Ukr-OsvitoriumUkraine
6.Volodymyr Rudakov 1300242W55Team Ukr-OsvitoriumUkraine

TROL Belgium
1.Meeuwssen Marc8101015M45TROL BelgiumBelgium
2.Vandeweyer Marijs7515075W45TROL BelgiumBelgium

USV Jena
1.Kilper Clara500296W19USV JenaGermany
2.Strobel Paulina2041388W19USV JenaGermany
3.Röhrich Kirsten500292W45USV JenaGermany

UZAO-Team Moscow
1.Bogopolskiy Leonid2117789M10UZAO-Team MoscowRussia
2.Bogopolskiy Gennady2011611M35UZAO-Team MoscowRussia
3.Bogopolskaia MilaW10UZAO-Team MoscowRussia
4.Bogopolskaya Elena238399W35UZAO-Team MoscowRussia

WAT
1.Takahashi Hideto8100090M19WATAustria

Wiener Akadem.TV
1.Werther Wolfgang423846M65Wiener Akadem.TVAustria