v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
South East European Orienteering Championship | SEE(M)OC | Moldova Cup->Entries by countries  (number of entries: 66)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Ajdanic Natasa233372W40Individuals/No club

Austria
1.Deubel Dirk9008000M21ENaturfreunde WienAustria

Bulgaria
1.Kaynakchiev Kaloyan2032359M14MladostBulgaria
2.Kaynakchieva Julia2013405W50MladostBulgaria
3.Danailova Marisya2086946W60MladostBulgaria
4.Frangova Zhivka2013448W60MladostBulgaria
5.Kadieva Tsvetomila2008646W21BBROWN TEAM BGBulgaria
6.Kolev Krasimir1302758M40BROWN TEAM BGBulgaria
7.Ivanova Elvina2029983W50BROWN TEAM BGBulgaria
8.Dimitrova Petya2073613W55BROWN TEAM BGBulgaria
9.Kadieva Snezhana2008613W55BROWN TEAM BGBulgaria
10.Dimitrov Dimitar2073612M55BROWN TEAM BGBulgaria
11.Kamenov Kiril2008596M70TEA Club SofiaBulgaria
12.Tomova Sofka2048294W65KSO "Strandzha" BurgasBulgaria
13.Tomov Lyubomir2048291M65KSO "Strandzha" BurgasBulgaria
14.Nikolov Dani8652501M12DIANABulgaria
15.Milanov Lazar8000148M14DIANABulgaria
16.Deligrozeva Maria8655600W16DIANABulgaria
17.Dragoev Tervel8655566M16DIANABulgaria
18.Dragoev Ivaylo8655577M16DIANABulgaria
19.Georgiev Plamen9102936M20DIANABulgaria
20.Vichev Jivko8652502M35DIANABulgaria
21.Dragoev Milen8655588M45DIANABulgaria
22.Nikolov Daniel8655630M45DIANABulgaria
23.Zheceva Mariana2008619W50DIANABulgaria
24.Hristov Emil49519M50DIANABulgaria
25.Sotirova Pepa2008651W60DIANABulgaria
26.Stoyanov Vassil1409412M50Murgash 77Bulgaria
27.Koynov Konstantin1007900M55Bulgarian O FederationBulgaria
28.Ganev Radi2008590M65Bulgarian O FederationBulgaria
29.Dimitrova Mariana8655701W55Orlovo GnezdoBulgaria
30.Marinova-Zhaltova Krassimira8655704W60Orlovo GnezdoBulgaria
31.Neichev Toncho8655698M65Orlovo GnezdoBulgaria
32.Mihalev Pavel8655699M65Orlovo GnezdoBulgaria
33.Krasteva Milena2013447W45Uzana GabrovoBulgaria
34.Dachev Stoyan8655655M50Uzana GabrovoBulgaria
35.Boikova Miriana1409404W16Compass-CrossBulgaria
36.Bogya Yana2013499W21ENSA SIVENBulgaria
37.Pedev Aleksandar1008169M12NSA-SIVENBulgaria
38.Pedeva Ivana1008168W14NSA-SIVENBulgaria
39.Pedev Todor8644666M40NSA-SIVENBulgaria

Croatia
1.Pavlin Paula8231003W16OK VihorCroatia
2.Kukec Jura1289347M18OK VihorCroatia
3.Gobec Jan8135002M18OK VihorCroatia
4.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia
5.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia
6.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia

Finland
1.Niskanen Teemu8291293M21ELahden Suunnistajat -37Finland

Hong Kong S.A.R., China
1.Man Chi Kin8667720M21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China

Macedonia
1.Veljanoski Viktor2046106M18OK ZlatovrvMacedonia
2.Van Baelen Michaël1199256M21EOK ZlatovrvMacedonia
3.Taleski Aleksandar2046155M21BOK ZlatovrvMacedonia
4.Dimitrieski Nikolche2046151M21BOK ZlatovrvMacedonia

Moldova
1.Goev ViktorM50Tiras OrientMoldova

Romania
1.Brabiescu Paul1006672M35CS Unirea Alba IuliaRomania
2.Anghel Marius8668800M40CS Unirea Alba IuliaRomania
3.Divin Péter8060398M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
4.Divin Gheorghe2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Divin Anna2118619OPENCS Ady Liceum OradeaRomania

Serbia
1.Zagorac Djordje437223M65POSK " PTT "BeogradSerbia
2.Stojanovic Aleksandar Kum206411M50POSK JasenicaSerbia
3.Vlajic UrosM60POSK JasenicaSerbia
4.Stanojkovic Milorad233241M60POSK JasenicaSerbia
5.Radisavljevic Miodrag501497M75POSK JasenicaSerbia

Turkey
1.Bingol Ayse Petek1422072W55ODTÜ OrienteeringTurkey

Ukraine
1.Teslenko Mikhaylo1601778M21EOdessa TeamUkraine