v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
South East European Orienteering Championship | SEE(M)OC | Moldova Cup->Entries by clubs  (number of entries: 66)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ajdanic Natasa233372W40Individuals/No club

BROWN TEAM BG
1.Kolev Krasimir1302758M40BROWN TEAM BGBulgaria
2.Dimitrov Dimitar2073612M55BROWN TEAM BGBulgaria
3.Kadieva Tsvetomila2008646W21BBROWN TEAM BGBulgaria
4.Ivanova Elvina2029983W50BROWN TEAM BGBulgaria
5.Kadieva Snezhana2008613W55BROWN TEAM BGBulgaria
6.Dimitrova Petya2073613W55BROWN TEAM BGBulgaria

Bulgarian O Federation
1.Koynov Konstantin1007900M55Bulgarian O FederationBulgaria
2.Ganev Radi2008590M65Bulgarian O FederationBulgaria

Compass-Cross
1.Boikova Miriana1409404W16Compass-CrossBulgaria

CS Ady Liceum Oradea
1.Divin Péter8060398M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
2.Divin Gheorghe2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Divin Anna2118619OPENCS Ady Liceum OradeaRomania

CS Unirea Alba Iulia
1.Brabiescu Paul1006672M35CS Unirea Alba IuliaRomania
2.Anghel Marius8668800M40CS Unirea Alba IuliaRomania

DIANA
1.Nikolov Dani8652501M12DIANABulgaria
2.Milanov Lazar8000148M14DIANABulgaria
3.Dragoev Ivaylo8655577M16DIANABulgaria
4.Dragoev Tervel8655566M16DIANABulgaria
5.Georgiev Plamen9102936M20DIANABulgaria
6.Vichev Jivko8652502M35DIANABulgaria
7.Dragoev Milen8655588M45DIANABulgaria
8.Nikolov Daniel8655630M45DIANABulgaria
9.Hristov Emil49519M50DIANABulgaria
10.Deligrozeva Maria8655600W16DIANABulgaria
11.Zheceva Mariana2008619W50DIANABulgaria
12.Sotirova Pepa2008651W60DIANABulgaria

Hong Kong Island Orienteering Force
1.Man Chi Kin8667720M21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China

KSO "Strandzha" Burgas
1.Tomov Lyubomir2048291M65KSO "Strandzha" BurgasBulgaria
2.Tomova Sofka2048294W65KSO "Strandzha" BurgasBulgaria

Lahden Suunnistajat -37
1.Niskanen Teemu8291293M21ELahden Suunnistajat -37Finland

Mladost
1.Kaynakchiev Kaloyan2032359M14MladostBulgaria
2.Kaynakchieva Julia2013405W50MladostBulgaria
3.Danailova Marisya2086946W60MladostBulgaria
4.Frangova Zhivka2013448W60MladostBulgaria

Murgash 77
1.Stoyanov Vassil1409412M50Murgash 77Bulgaria

Naturfreunde Wien
1.Deubel Dirk9008000M21ENaturfreunde WienAustria

NSA SIVEN
1.Bogya Yana2013499W21ENSA SIVENBulgaria

NSA-SIVEN
1.Pedev Aleksandar1008169M12NSA-SIVENBulgaria
2.Pedev Todor8644666M40NSA-SIVENBulgaria
3.Pedeva Ivana1008168W14NSA-SIVENBulgaria

Odessa Team
1.Teslenko Mikhaylo1601778M21EOdessa TeamUkraine

ODTÜ Orienteering
1.Bingol Ayse Petek1422072W55ODTÜ OrienteeringTurkey

OK Vihor
1.Kukec Jura1289347M18OK VihorCroatia
2.Gobec Jan8135002M18OK VihorCroatia
3.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia
4.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia
5.Pavlin Paula8231003W16OK VihorCroatia
6.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia

OK Zlatovrv
1.Veljanoski Viktor2046106M18OK ZlatovrvMacedonia
2.Dimitrieski Nikolche2046151M21BOK ZlatovrvMacedonia
3.Taleski Aleksandar2046155M21BOK ZlatovrvMacedonia
4.Van Baelen Michaël1199256M21EOK ZlatovrvMacedonia

Orlovo Gnezdo
1.Mihalev Pavel8655699M65Orlovo GnezdoBulgaria
2.Neichev Toncho8655698M65Orlovo GnezdoBulgaria
3.Dimitrova Mariana8655701W55Orlovo GnezdoBulgaria
4.Marinova-Zhaltova Krassimira8655704W60Orlovo GnezdoBulgaria

POSK " PTT "Beograd
1.Zagorac Djordje437223M65POSK " PTT "BeogradSerbia

POSK Jasenica
1.Stojanovic Aleksandar Kum206411M50POSK JasenicaSerbia
2.Stanojkovic Milorad233241M60POSK JasenicaSerbia
3.Vlajic UrosM60POSK JasenicaSerbia
4.Radisavljevic Miodrag501497M75POSK JasenicaSerbia

TEA Club Sofia
1.Kamenov Kiril2008596M70TEA Club SofiaBulgaria

Tiras Orient
1.Goev ViktorM50Tiras OrientMoldova

Uzana Gabrovo
1.Dachev Stoyan8655655M50Uzana GabrovoBulgaria
2.Krasteva Milena2013447W45Uzana GabrovoBulgaria