v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Bamberger Nikolaus OL 2019->Entries by countries  (number of entries: 39)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid
1.Fikirli MuratEL (Einsteiger lang (4km))Individuals/No club
2.Huber KlausEL (Einsteiger lang (4km))Individuals/No club
3.Mitzenheim SabineEL (Einsteiger lang (4km))Individuals/No club

Germany
1.Hochberger MalinEK (Einsteiger kurz (2km))MTV BambergGermany
2.Wiegandt LinaEK (Einsteiger kurz (2km))MTV BambergGermany
3.Barnickel HannaEK (Einsteiger kurz (2km))MTV BambergGermany
4.Römmer ChrisFK (Fortgeschrittene kurz (2km))MTV BambergGermany
5.Felber AlinaFK (Fortgeschrittene kurz (2km))MTV BambergGermany
6.Scharf ElenorFL (Fortgeschrittene lang (4km))MTV BambergGermany
7.Hack PhilippFL (Fortgeschrittene lang (4km))MTV BambergGermany
8.Helling RogerFL (Fortgeschrittene lang (4km))MTV BambergGermany
9.Streichert JosephineFL (Fortgeschrittene lang (4km))MTV BambergGermany
10.Scharf JürgenFL (Fortgeschrittene lang (4km))MTV BambergGermany
11.Fredenhagen SigridEK (Einsteiger kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
12.Bohl IdaEK (Einsteiger kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
13.Fredenhagen SilviaEK (Einsteiger kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
14.Cionoiu MichaelaFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
15.Holzhaus LuiseFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
16.Tramontano CarolinFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
17.Bohl EmilFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
18.Weid AngelikaFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
19.Jacobi AnjaFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
20.Schwarzkopf IrmaFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TV Coburg-NeusesGermany
21.Cionoiu DanielFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-NeusesGermany
22.Oechler DieterFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-NeusesGermany
23.Tatzel AntonFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-NeusesGermany
24.Holzhaus KlaraFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-NeusesGermany
25.Jacobi AntoniaFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-NeusesGermany
26.Cionoiu GheorgheFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-NeusesGermany
27.Broderius NikFL (Fortgeschrittene lang (4km))ohne VereinGermany
28.Voit MichaelFL (Fortgeschrittene lang (4km))DARC FrankenGermany
29.Dahl YannicFK (Fortgeschrittene kurz (2km))TSV IpsheimGermany
30.Dahl JensFL (Fortgeschrittene lang (4km))TSV IpsheimGermany
31.Martin ChristianFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-KetschendorfGermany
32.Geiger TobiasFL (Fortgeschrittene lang (4km))TV Coburg-KetschendorfGermany

United Kingdom
1.Lock MariaEL (Einsteiger lang (4km))Wimborne orienteersUnited Kingdom
2.Lock IzabellaEL (Einsteiger lang (4km))Wimborne orienteersUnited Kingdom
3.Lock JanEL (Einsteiger lang (4km))Wimborne orienteersUnited Kingdom
4.Lock HarryFL (Fortgeschrittene lang (4km))Wimborne orienteersUnited Kingdom