v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL3-Zalštad->Entries by clubs  (number of entries: 207)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Bajc Val2070916M12Individuals/No club
2.Smolej Nejc2107092M21AIndividuals/No club
3.Kristan Matej423997M21BIndividuals/No club
4.Seljak Borut9999940M21BIndividuals/No club
5.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
6.Kremžar Luka2107093M35Individuals/No club
7.Pobega Davor2052394M45Individuals/No club
8.Kristan Martin 406745M50Individuals/No club
9.Ogrinc Patricia439000OtroškaIndividuals/No club
10.Deu Natan235878OtroškaIndividuals/No club
11.Bajc Tjaša2070918OtroškaIndividuals/No club
12.Bajc Lučka2070920OtroškaIndividuals/No club
13.Prevodnik Brina438987OtroškaIndividuals/No club
14.Knaflič Aljaž438986OtroškaIndividuals/No club
15.Kostanjšek Jaka438995OtroškaIndividuals/No club
16.Bajc Brina2070914OtroškaIndividuals/No club
17.Veselič Gaja2070913OtroškaIndividuals/No club
18.Kostanjšek Bor442831OtroškaIndividuals/No club
19.Deu Vital406835OtroškaIndividuals/No club
20.Veselič Pia2070919OtroškaIndividuals/No club
21.Bajc Lana2070917OtroškaIndividuals/No club
22.Grabljevec Lina438992OtroškaIndividuals/No club
23.Poberaj PikaOtroškaIndividuals/No club
24.Močnik Nina2069797ZačetniškaIndividuals/No club
25.Štepic Tajda2069791ZačetniškaIndividuals/No club
26.Ugrin Maja2069802ZačetniškaIndividuals/No club
27.Ugrin Nikolina2052362Ž12Individuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Zobavnik AlešM21AKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kračun Rajko889724M21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Kokelj Denis1404150M21EKamniški orientacijski klubSlovenia
4.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
6.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
7.Kobentar Katja1411629Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Boyadzhiev ml. Ivan2036467M21EMariborski OKSlovenia
2.Bauman Boris673167M35Mariborski OKSlovenia
3.Boyadzhiev Ivan412842M50Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
2.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
3.Žižek Lev406721M12OK AzimutSlovenia
4.Škvarča Aljaž422805M12OK AzimutSlovenia
5.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
6.Leban Domen2097776M12OK AzimutSlovenia
7.Gantar Primož2107071M14OK AzimutSlovenia
8.Domnik Nejc8632864M16OK AzimutSlovenia
9.Logar Enej2107061M16OK AzimutSlovenia
10.Luznar Aljaž2120869M16OK AzimutSlovenia
11.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
12.Peternelj Drago2107094M21AOK AzimutSlovenia
13.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia
14.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
15.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
16.Mikuž Denis422516M21BOK AzimutSlovenia
17.Vanek Nicolas442836M21BOK AzimutSlovenia
18.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
19.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
20.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
21.Bogataj Mark2077611M21EOK AzimutSlovenia
22.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
23.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
24.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
25.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
26.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
27.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
28.Groff Tomaž2069850M45OK AzimutSlovenia
29.Bončina Igor2800010M50OK AzimutSlovenia
30.Leban Marijan406846M50OK AzimutSlovenia
31.Močnik Silvij1401599M50OK AzimutSlovenia
32.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia
33.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia
34.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
35.Knap Črtomir406852M60OK AzimutSlovenia
36.Groff Žiga406715OpenOK AzimutSlovenia
37.Kovačič NežaOtroškaOK AzimutSlovenia
38.Bončina Nizzy422512OtroškaOK AzimutSlovenia
39.Sedej Žiga2107081OtroškaOK AzimutSlovenia
40.Kovačič AjdaOtroškaOK AzimutSlovenia
41.Sedej Rok406859OtroškaOK AzimutSlovenia
42.Obid AnžeOtroškaOK AzimutSlovenia
43.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
44.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
45.Groff Ema422528Ž12OK AzimutSlovenia
46.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
47.Leban Manja2069811Ž14OK AzimutSlovenia
48.Tušar Teja2069843Ž16OK AzimutSlovenia
49.Serženta Seljak Zala435644Ž16OK AzimutSlovenia
50.Poljanšek Nika1398929Ž18OK AzimutSlovenia
51.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia
52.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
53.Gantar Damjana2107072Ž21BOK AzimutSlovenia
54.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia
55.Boncina Abigael Vanessa 1968213Ž21BOK AzimutSlovenia
56.Gantar Lara2077619Ž21EOK AzimutSlovenia
57.Jeram Nuša2052392Ž21EOK AzimutSlovenia
58.Bogataj Tajda7487748Ž21EOK AzimutSlovenia
59.Žižek Saša406784Ž35OK AzimutSlovenia
60.Rejec Marjana445666Ž45OK AzimutSlovenia
61.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia
62.Zaman Groff Maja406843Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Razum Matija8221221M21EOK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
3.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia
2.Kunc Matevž2050437M14OK TivoliSlovenia
3.Dovč Jan1398938M21EOK TivoliSlovenia
4.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
5.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
6.Ferenc Tinka442838Ž12OK TivoliSlovenia
7.Kunc Mojca2073099Ž12OK TivoliSlovenia
8.Ferenc Zala445684Ž14OK TivoliSlovenia
9.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Prevodnik Lovro2069801M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Seljak Jaka2069825M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Jerebič Simon Erik2069800M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Turk Nejc1425107M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Kern Rok1425119M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Kavčič Domen2069807M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Žurbi Domen2069806M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Kavčič Jure1425115M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kurinčič Simon2113833M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
20.Pahor Marko2113835M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Babič Silvo2069808M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Veselič Aleš2069809M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Ravnikar Žan7210496M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Zorman Jernej9988877M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
27.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
28.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Plevel Patrik2107097OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
33.Kavčič Katja2069796OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
34.Jerebič David Luka2052358OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
35.Grabljevec Eva438993OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
36.Jarc Val438991OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Šuc Teja438996OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Ogrinc Pia235900OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Jerebič Sara2052385OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
40.Požun Brin406831OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
41.Bolka Aljaž438999OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Slemc Jakob235894OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
43.Kurinčič Jerca2069798OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
44.Jeraj Mija2069824OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
45.Šuc Tin438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
46.Janežič Maja2034095OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
47.Košir Eva2062633OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
48.Jerebič Marta2052388OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
49.Štefančič Lovro Bor438982OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
50.Bogataj Špela2069813ZačetniškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
51.Gombač Šuc Elena2113840ZačetniškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
52.Jeraj Ajda2107096Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
53.Knaflič Lara2107091Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
54.Trunk Neža2069805Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
55.Jarc Ajda2107095Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
56.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
57.Kremžar Lucija2103910Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
58.Pust Karin2069847Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
59.Malus Vita1425116Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
60.Kavčič Lucija235877Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
61.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
62.Kern Tina1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
63.Pogačar Ana Pia1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
64.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
65.Stojan Petra2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
66.Zupan Lara1425103Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
67.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
68.Ravnikar Monika9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
69.Flašker Ajda2036371Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
70.Trunk Špela2052361Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
71.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
72.Zupan Romana1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Smole Enej446310M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Matej1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Golja Elio7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Radovan Dalibor2107073M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Smole Dušan232445M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Benko Robert886733M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Vodlan Darja438980ZačetniškaOrientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Škarabot Anja253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Štrumbelj Lana406801Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Jerše Damjana7441139Ž21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Foški Tajda1205995Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko društvo Tolmin
1.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia

Sportunion Klagenfurt
1.Habenicht Max8000036M35Sportunion KlagenfurtAustria
2.Habenicht Regina9940000Ž21ESportunion KlagenfurtAustria

SU Schöckl Graz
1.Pacher Hannes8011559M35SU Schöckl GrazAustria
2.Pacher Lisa8030494Ž21ESU Schöckl GrazAustria
3.Pacher Gerhild7120364Ž45SU Schöckl GrazAustria

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Plavčak Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia