v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4. Munich O-Cup 2019->Entries by clubs  (number of entries: 60)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Schwendemann Mona236398Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Babenko IvanBahn A - LangIndividuals/No club
3.Alting LuisBahn A - LangIndividuals/No club
4.Tsarev Maxim1595559Bahn A - LangIndividuals/No club
5.Gutsul AntonBahn A - LangIndividuals/No club
6.Pommerenke KatharinaBahn B - MittelIndividuals/No club
7.Benesova TerezaBahn B - MittelIndividuals/No club
8.Ortiz Aura CristinaBahn B - MittelIndividuals/No club
9.Trotter Guido7130313Bahn B - MittelIndividuals/No club
10.Beigel TimBahn C - KurzIndividuals/No club
11.Senf TilmanBahn C - KurzIndividuals/No club
12.Chuprov FedorBahn C - KurzIndividuals/No club
13.Senf KonradBahn C - KurzIndividuals/No club
14.Knobloch OskarBahn C - KurzIndividuals/No club
15.Beigel AstridBahn C - KurzIndividuals/No club
16.Beigel BennyBahn C - KurzIndividuals/No club
17.Chuprov PetrBahn C - KurzIndividuals/No club

GODIH Albacete
1.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Bahn A - LangGODIH AlbaceteSpain

OC München
1.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany
2.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Despetovic Tihomir8657246Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Silfwergard Örjan1399963Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Fischer Peter1413419Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Simeonova Mira8300991Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Enborg Anna821217Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Kolehmainen Ari1962000Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Kupriyanov Alexey8646232Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Ehrl BlandineBahn A - LangOC MünchenGermany
17.Iarko Vitalii2119193Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Angelov Ivan7900017Bahn A - LangOC MünchenGermany
19.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
20.Kirsch Alois7207177Bahn B - MittelOC MünchenGermany
21.Danninger Alexandra1234565Bahn B - MittelOC MünchenGermany
22.Hay Jack8102007Bahn B - MittelOC MünchenGermany
23.Steinhauser-Kirsch Susanne364334Bahn B - MittelOC MünchenGermany
24.Danninger Jannik2140846Bahn B - MittelOC MünchenGermany
25.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KurzOC MünchenGermany
26.Maeder Youri2078957Bahn C - KurzOC MünchenGermany
27.Enborg Wilma14914Bahn C - KurzOC MünchenGermany

OL Forstern
1.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany
2.Dreier Johannes2041782Bahn A - LangOL ForsternGermany
3.Holzhammer Erich8000773Bahn A - LangOL ForsternGermany
4.Holzhammer Alexander2800940Bahn A - LangOL ForsternGermany
5.Dreier Lina2045571Bahn B - MittelOL ForsternGermany
6.Holzhammer Sabine2066164Bahn B - MittelOL ForsternGermany

OL Kufstein
1.Wechselberger Johannes8030156Bahn A - LangOL KufsteinAustria

OLV Landshut
1.Hergert Alexander9999909Bahn A - LangOLV LandshutGermany
2.Glanz Werner1859Bahn B - MittelOLV LandshutGermany

Orientierungslaufclub Stubai
1.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
2.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

SHZ Softwarehaus
1.Zuleger ChristophBahn A - LangSHZ SoftwarehausGermany

TSV Jetzendorf
1.Ebert Roger2048520Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
2.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
3.Ebert James422695Bahn C - KurzTSV JetzendorfGermany