v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
DP Sprint 2019->Entries by clubs  (number of entries: 203)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Rink AlešM35Individuals/No club
2.Slabajna BlažOpenIndividuals/No club
3.Nemec Lara9101667OpenIndividuals/No club
4.Tomič NatašaOpenIndividuals/No club
5.Rink BarbaraOpenIndividuals/No club
6.Rink MancaZačetniškaIndividuals/No club
7.Kostanjšek Bor ZačetniškaIndividuals/No club
8.Kostanjšek JakaZačetniškaIndividuals/No club
9.družina TomičZačetniškaIndividuals/No club

Expres Czech Team
1.Olexa Zdeněk682624M21Expres Czech TeamCzech Republic
2.Gawel Jiri8666873M60Expres Czech TeamCzech Republic

Kamniški orientacijski klub
1.Kmetec Barbara1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Zagorc Tina1404145Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Prezelj Mihej2141155M10OK AzimutSlovenia
2.Sedej Rok406859M10OK AzimutSlovenia
3.Sedej David406860M12OK AzimutSlovenia
4.Škvarča Aljaž2128527M12OK AzimutSlovenia
5.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
6.Bizjak Božo2133344M12OK AzimutSlovenia
7.Žižek Lev2141179M16OK AzimutSlovenia
8.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
9.Tušar Peter1401615M21OK AzimutSlovenia
10.Bogataj Mark8000018M21OK AzimutSlovenia
11.Močnik Nejc1401614M21OK AzimutSlovenia
12.Gantar Tjaž2077609M21OK AzimutSlovenia
13.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
14.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
15.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
16.Bogataj Boštjan2045683M35OK AzimutSlovenia
17.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
18.Jazbar Jožko1398949M35OK AzimutSlovenia
19.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
20.Leban Marijan2109673M50OK AzimutSlovenia
21.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia
22.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia
23.Zaman Silvester406784M60OK AzimutSlovenia
24.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
25.Prezelj TimejaOtroškaOK AzimutSlovenia
26.Sedej Žiga2107081OtroškaOK AzimutSlovenia
27.Žižek Zarja2132999Ž10OK AzimutSlovenia
28.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
29.Škvarča Ajda2128450Ž10OK AzimutSlovenia
30.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
31.Močnik Jana442805Ž12OK AzimutSlovenia
32.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
33.Leban Manja2069811Ž16OK AzimutSlovenia
34.Razpet Tajda406734Ž16OK AzimutSlovenia
35.Tušar Teja2069843Ž18OK AzimutSlovenia
36.Serženta Seljak Zala2114447Ž18OK AzimutSlovenia
37.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia
38.Močnik Nika1422770Ž21OK AzimutSlovenia
39.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
40.Gantar Lara2077619Ž21OK AzimutSlovenia
41.Žižek Saša2141141Ž35OK AzimutSlovenia
42.Istenič Maja2127789Ž35OK AzimutSlovenia
43.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
44.Sedej Katarina1100102Ž35OK AzimutSlovenia
45.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia

OK Bjelovar
1.Orehoci Robert8250869M50OK BjelovarCroatia
2.Orlić Antonija8041177Ž21OK BjelovarCroatia

OK Brežice
1.Hribar Timotej406722M16OK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
3.Razum Matija8221221M21OK BrežiceSlovenia
4.Piltaver Jaka1398941M21OK BrežiceSlovenia
5.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
6.Jevševar Jedert2050470Ž18OK BrežiceSlovenia
7.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Japetic
1.Ocvirk Edi8230775M21OK JapeticCroatia
2.Ocvirk Eva8020899Ž21OK JapeticCroatia
3.Pavić Mirja1403140Ž21OK JapeticCroatia

OK Kapela
1.Vukmanović Mladen720210M35OK KapelaCroatia
2.Vukmanović MartinOtroškaOK KapelaCroatia
3.Jerković Perić Olga2105108Ž18OK KapelaCroatia
4.Vukmanović Vinka552005Ž21OK KapelaCroatia

OK Orion
1.Tišljar Ana8050200Ž21OK OrionCroatia

OK Slovenj Gradec
1.Miheljak AndražM10OK Slovenj GradecSlovenia
2.Miheljak TevžM12OK Slovenj GradecSlovenia
3.Svetec StašM12OK Slovenj GradecSlovenia
4.Marot Blaž1401643M21OK Slovenj GradecSlovenia
5.Cesar JakaM21OK Slovenj GradecSlovenia
6.Miheljak Blaž422509M35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
8.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
9.Vodovnik Mirko235880M60OK Slovenj GradecSlovenia
10.Mezga FridaOtroškaOK Slovenj GradecSlovenia
11.Raj Ida AntonijaOtroškaOK Slovenj GradecSlovenia
12.Raj Lili IvanaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
13.Raj Ema PikaŽ12OK Slovenj GradecSlovenia
14.Raj Nastja2112852Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
15.Kordiš Miheljak Urška235879Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
16.Balažič PetjaŽ35OK Slovenj GradecSlovenia
17.Balažič IrenaŽ45OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia
2.Kunc Matevž2050437M16OK TivoliSlovenia
3.Dovč Jan1398938M21OK TivoliSlovenia
4.Pobega Davor2114460M35OK TivoliSlovenia
5.Kunc Robert2073100M35OK TivoliSlovenia
6.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
7.Dovč Vid2065594ZačetniškaOK TivoliSlovenia
8.Kunc Mojca2073099Ž12OK TivoliSlovenia
9.Ferenc Tinka442838Ž16OK TivoliSlovenia
10.Ferenc Zala445684Ž16OK TivoliSlovenia
11.Dovč Katja2065593Ž21OK TivoliSlovenia
12.Pribaković Borštnik Ana406886Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kölner Anže2069806M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Jerebič Simon Erik2069800M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Malus Ožbej1425114M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Vodlan NikM12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Seljak Jaka2069825M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kremžar Florijan438988M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Tilen1425109M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Seljak Luka2069816M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Poženel Natan Maj2107053M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Kern Rok1425119M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Kavčič Domen2069807M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Kavčič Jure1425115M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Korenjak Miha2113844M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Kurinčič Simon2113833M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Pahor Marko2113835M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Seljak Borut9999940M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Korelc Andrej2069819M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Babič Silvo2069808M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Kern MarkoOpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
31.Mirnik Cerar Jona 406880OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia
32.Poženel Leila Ema2107083OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
33.Jeraj Mija2069813OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
34.Jarc ValOtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
35.Jeraj Ajda438993Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Kremžar Klara2113836Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Kern Patricija2069804Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Kölner Brina2113842Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Lončar Naja2052385Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Kremžar Lucija2103910Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Kern Tina1425105Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
45.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
46.Zupan Lara1425103Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
47.Pogačar Ana Pia1425104Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
48.Babič Katja7210498Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
49.Stojan Petra2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
50.Močnik Tina2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
51.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
52.Gorjup Poženel Darja2113845Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
53.Bogataj Spela2052362Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
54.Vuga Seljak Alenka9000050Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
55.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
56.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
57.Zupan Romana1425101Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
58.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Smole Enej446310M18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Matej1908999M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Petrovič Blaž1398931M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Petrovič Gašper1401504M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Smole Brin439276M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Rojc Iztok7777222M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Foški Valter1398948M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Smole Dušan232445M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Zupan Neža406805OpenOrientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Rojc ŽanaOtroškaOrientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Štrumbelj Lana406801Ž21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Foški Brina1401548Ž21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
17.Foški Mojca7131068Ž35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
18.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
19.Vodlan Darja438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
20.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor4625871M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Vianez422512OtroškaOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
3.Boncina Abigael Vanessa 1968213Ž35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Kerševan Aljaž2056392M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Montes Manuel Alberto1398947M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Slejko Žan1398936M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Krkoč Janoš438031M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Bratož Jani2056378M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Novak Jakob253334M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Remec Agnes438028Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Štor Neža2120834Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Kovač Marija438027Ž45Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš520519M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Sladič Roman442575M50Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Eržen Plavčak Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Bergant TjašaZačetniškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Draksler AljaŽ21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia