v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orienteering Festival 2020 Competition->Entries by clubs  (number of entries: 239)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M40Individuals/No club
2.Haan Bernhardt2025486OpenIndividuals/No club

Amager Orienteringsklub
1.Ormella Arnau1502139M19Amager OrienteringsklubDenmarkYES

ASKÖ AUSTRIA
1.Lechner Nick8200040M14ASKÖ AUSTRIAAustria
2.Lechner Tim8114115M18ASKÖ AUSTRIAAustria
3.Ebster Leon8068068M18ASKÖ AUSTRIAAustria
4.Ebster Peter8332222M18ASKÖ AUSTRIAAustria
5.Hnilica Hannes8070504M18ASKÖ AUSTRIAAustria
6.Kubelka Stefan8223388M19ASKÖ AUSTRIAAustria
7.Barany 86646387766777M19ASKÖ AUSTRIAAustria
8.Novak Lukas8455455M19ASKÖ AUSTRIAAustria
9.Illig Martin 8122609M19ASKÖ AUSTRIAAustria
10.Lechner Hannes8041972M40ASKÖ AUSTRIAAustria
11.König Markus 8228288M40ASKÖ AUSTRIAAustria
12.Rothauer Thomas8110011M40ASKÖ AUSTRIAAustria
13.Kohlbacher Roland1409471M50ASKÖ AUSTRIAAustria
14.Hlinica Thomas8171068M50ASKÖ AUSTRIAAustria
15.Ebster Peter84446677M50ASKÖ AUSTRIAAustria
16.Lejsek Martin307417M50ASKÖ AUSTRIAAustria
17.Schütz Wolfgang 930327M60ASKÖ AUSTRIAAustria
18.Hackl Karl1680505M60ASKÖ AUSTRIAAustria
19.Lechner Claudia2069588OpenASKÖ AUSTRIAAustria
20.Helminger Katja8180108W12ASKÖ AUSTRIAAustria
21.Berger Carla1500015W14ASKÖ AUSTRIAAustria
22.Rothauer Emma 8044004W14ASKÖ AUSTRIAAustria
23.Lechner Jana8200800W14ASKÖ AUSTRIAAustria
24.Lara Höhenberger 8190506W14ASKÖ AUSTRIAAustria
25.Erhard Josefine8035035W14ASKÖ AUSTRIAAustria
26.Bogensberger Nilla7007707W18ASKÖ AUSTRIAAustria
27.Hnilica Jana8240102W18ASKÖ AUSTRIAAustria
28.Hnilica Lea8120500W19ASKÖ AUSTRIAAustria
29.Boros Kitti8636778W19ASKÖ AUSTRIAAustria
30.Strasser Andrea8111016W40ASKÖ AUSTRIAAustria
31.Alwinger Judit 9997000W40ASKÖ AUSTRIAAustria
32.Rothauer Lucie8225226W40ASKÖ AUSTRIAAustria
33.Hinterhofer Katharina8111131W50ASKÖ AUSTRIAAustria
34.Hackl Claudia2034090W50ASKÖ AUSTRIAAustria
35.Finder Gabi8062865W50ASKÖ AUSTRIAAustria
36.Ebster Tanja7077770W50ASKÖ AUSTRIAAustria

ASKÖ Henndorf
1.König Markus 8228288M40ASKÖ HenndorfAustria

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES

Der Berger-Clan
1.Berger Peter8050502M18Der Berger-ClanAustriaYES
2.Berger Anni8080299W19Der Berger-ClanAustriaYES
3.Berger Hedi8010368W50Der Berger-ClanAustriaYES

Haunold Orienteering Team
1.Weitlaner Jonas9777986M10Haunold Orienteering TeamItalyYES
2.Weitlaner Niklas7081114M12Haunold Orienteering TeamItalyYES
3.Weitlaner Andreas7761023M40Haunold Orienteering TeamItalyYES
4.Weitlaner Simone7780103OpenHaunold Orienteering TeamItalyYES

Hay Family
1.Hay Sylvia1967296OpenHay FamilyGermany

HSV Klagenfurt
1.Kolmanics Karl230572BeginnersHSV KlagenfurtAustria
2.Baumer MariaBeginnersHSV KlagenfurtAustria
3.Komanics Astrid230735BeginnersHSV KlagenfurtAustria
4.Baumer NicklasBeginnersHSV KlagenfurtAustria

HSV Pinkafeld
1.Kalcher Robert 8335334M50HSV PinkafeldAustriaYES
2.Kalcher Bernadette5902OpenHSV PinkafeldAustriaYES

HSV Ried im Innkreis
1.Glechner Albert5415M70HSV Ried im InnkreisAustriaYES
2.Roder Ulrike8070840W70HSV Ried im InnkreisAustriaYES

HSV Spittal-Drau
1.Scherl Bruno8121117M50HSV Spittal-DrauAustriaYES

Naturfreunde Wien
1.Urbanek Lauri8400584M12Naturfreunde WienAustriaYES
2.Davitt James46269M12Naturfreunde WienAustriaYES
3.Bonek Jannis8100799M19Naturfreunde WienAustriaYES
4.Kurz Florian8180297M19Naturfreunde WienAustriaYES
5.Wolfram Clemens8310899M19Naturfreunde WienAustriaYES
6.Bonek Erik8310301M19Naturfreunde WienAustriaYES
7.Wolfram Jakob8251101M19Naturfreunde WienAustriaYES
8.Kastner Nicolas8023456M19Naturfreunde WienAustriaYES
9.Tesarek Julius8301199M19Naturfreunde WienAustriaYES
10.Waldhäusl Wolfgang8000039M40Naturfreunde WienAustriaYES
11.Kroupa Guenther8180471M40Naturfreunde WienAustriaYES
12.Radon Thomas513000M40Naturfreunde WienAustriaYES
13.Riedler AndreasM40Naturfreunde WienAustriaYES
14.Tiefenböck Willi8021264M50Naturfreunde WienAustriaYES
15.Bonek Peter8040164M50Naturfreunde WienAustriaYES
16.Kastner-jirka Boris8247247M50Naturfreunde WienAustriaYES
17.Buschek Michael8020700M50Naturfreunde WienAustriaYES
18.Gassner Ferri8030166M50Naturfreunde WienAustriaYES
19.Skern Tim8110756M60Naturfreunde WienAustriaYES
20.Zapletal Josef8140659M60Naturfreunde WienAustriaYES
21.Bonek Ernst7289M70Naturfreunde WienAustriaYES
22.Davitt MichaelOpenNaturfreunde WienAustriaYES
23.Lintner LauraW10Naturfreunde WienAustriaYES
24.Lintner HannaW10Naturfreunde WienAustriaYES
25.Radon Elise337626W10Naturfreunde WienAustriaYES
26.Skern Anna2103534W10Naturfreunde WienAustriaYES
27.Urbanek Anina8400284W10Naturfreunde WienAustriaYES
28.Buschek MatildaW10Naturfreunde WienAustriaYES
29.Beck Maria8120609W12Naturfreunde WienAustriaYES
30.Skern Selina700222W12Naturfreunde WienAustriaYES
31.Radon Zoe2084421W14Naturfreunde WienAustriaYES
32.Davitt EmilyW18Naturfreunde WienAustriaYES
33.Kastner Maya8118228W18Naturfreunde WienAustriaYES
34.Gassner Jasmina8100399W19Naturfreunde WienAustriaYES
35.Tiefenböck Rita8020401W19Naturfreunde WienAustriaYES
36.Kastner Ylvi8250600W19Naturfreunde WienAustriaYES
37.Kovarova Lenka7200344W19Naturfreunde WienAustriaYES
38.Gassner Anika8290996W19Naturfreunde WienAustriaYES
39.Tiefenboeck Tina8310799W19Naturfreunde WienAustriaYES
40.Skarkova Katharina7207777W19Naturfreunde WienAustriaYES
41.Lintner PamelaW40Naturfreunde WienAustriaYES
42.Davitt Heike49788W40Naturfreunde WienAustriaYES
43.Kastner Barbara8105105W40Naturfreunde WienAustriaYES
44.Skern Marina89010775W40Naturfreunde WienAustriaYES
45.Buschek ElisabethW40Naturfreunde WienAustriaYES
46.Calvet Christine8020470W40Naturfreunde WienAustriaYES
47.Gassner Katja7297W50Naturfreunde WienAustriaYES
48.Tiefenböck Riki8311067W50Naturfreunde WienAustriaYES
49.Bonek Anneliese1710202W70Naturfreunde WienAustriaYES

NTZ West
1.Mair Jakob BeginnersNTZ WestAustria
2.Stillebacher Simone230723BeginnersNTZ WestAustria
3.Thurner Oskar2036382BeginnersNTZ WestAustria
4.Walser Paula434191BeginnersNTZ WestAustria
5.Kammerlander Felix339112M10NTZ WestAustria
6.Zangerle David2111040M10NTZ WestAustria
7.Kammerlander Moritz2036383M10NTZ WestAustria
8.Lugsteiner Pius 2036376M10NTZ WestAustria
9.Kautz Leo2111032M12NTZ WestAustria
10.Seelos Manuel2026109M12NTZ WestAustria
11.Walser Valentin 230737M12NTZ WestAustria
12.Grissemann Moritz2111047M12NTZ WestAustria
13.Perktold David8071004M14NTZ WestAustria
14.Lorenz Konrad2036372M14NTZ WestAustria
15.Thurner Henri211037M14NTZ WestAustria
16.Anker Emil2111045M14NTZ WestAustria
17.Anker Martin8090157M40NTZ WestAustria
18.Mair Sarah339113W10NTZ WestAustria
19.Zoller Elisa2111042W10NTZ WestAustria
20.Kautz Pia2111036W10NTZ WestAustria
21.Egger Lilly8061208W12NTZ WestAustria
22.Anker Romy2088826W12NTZ WestAustria
23.Mair Tabea2076699W12NTZ WestAustria
24.Lechner Emilia435423W12NTZ WestAustria
25.Perktold Sabrina2076698W12NTZ WestAustria
26.Fleck Sarah2111049W12NTZ WestAustria
27.Mair Julia8020002W14NTZ WestAustria
28.Bonvicin Babett434181W14NTZ WestAustria
29.Lechner Sophia435429W14NTZ WestAustria
30.Lödererle Hanna434190W14NTZ WestAustria
31.Florian Anika 8440011W18NTZ WestAustria
32.Ennemoser Lena8105802W18NTZ WestAustria
33.Ennemoser Lisa8101002W18NTZ WestAustria
34.Munschinska AmeliaW19NTZ WestAustria
35.Neuwirth Annika590120W40NTZ WestAustria

OC Fürstenfeld
1.Friessnig Joakim8133113M60OC FürstenfeldAustria

OC München
1.Danninger Bastian8333838M14OC MünchenGermany
2.Hay Jack8102007M14OC MünchenGermanyYES
3.Despetovic Tihomir8657246M19OC MünchenGermanyYES
4.Danninger Tobias7898789M40OC MünchenGermany
5.Weinig Peter8255255M40OC MünchenGermanyYES
6.Danninger Alexandra1234565OpenOC MünchenGermany
7.Zhang Xin2132919W40OC MünchenGermanyYES

Odessa
1.Teslenko Mykhaylo1601778M19OdessaUkraine

OL Albanien
1.Bosina IngeW60OL AlbanienAlbaniaYES

OL Forstern
1.Ehrl Blandine8201026W19OL ForsternGermany

OL Kufstein
1.Wechselberger Johannes8030156M60OL KufsteinAustriaYES

OL Regio Olten
1.Hümbelin Christoph8653100M19OL Regio OltenSwitzerlandYES
2.Kaiser Marius8638731M19OL Regio OltenSwitzerlandYES
3.Amport Hannes8010392M19OL Regio OltenSwitzerlandYES
4.Schlegel Yann364554M19OL Regio OltenSwitzerlandYES
5.Von Arx David8001994M19OL Regio OltenSwitzerland
6.Wyss Andreas1962310M50OL Regio OltenSwitzerlandYES
7.Müller Roland621072M50OL Regio OltenSwitzerlandYES
8.Hosner Heinz8195178M60OL Regio OltenSwitzerlandYES
9.Mcguire Tomas8210394OpenOL Regio OltenSwitzerlandYES
10.Zaugg Alice8665865W19OL Regio OltenSwitzerlandYES

OLC Graz
1.Trummer Kilian8466366M18OLC GrazAustriaYES
2.Reicher Paul8122005M18OLC GrazAustriaYES
3.Midl MatthiasM18OLC GrazAustriaYES
4.Peter Mathias8117118M19OLC GrazAustriaYES
5.Groell Matthias8282014M19OLC GrazAustriaYES
6.Patscheider Lukas8627747M19OLC GrazAustriaYES
7.Schiel Philipp8800033M19OLC GrazAustriaYES
8.Groell Georg8383333M19OLC GrazAustriaYES
9.von Arx Philipp8250692M19OLC GrazAustriaYES
10.Zeiner Harald8339988M50OLC GrazAustriaYES
11.Kradischnig Günter8611028M50OLC GrazAustriaYES
12.Lindorfer ThomasOpenOLC GrazAustriaYES
13.Koppert Axel881203OpenOLC GrazAustriaYES
14.Gröll Anna1262002W18OLC GrazAustriaYES
15.Zeiner Elena8030200W19OLC GrazAustriaYES
16.Chiusole Vera8190101W19OLC GrazAustriaYES
17.Thallinger Charlotte8653155W19OLC GrazAustriaYES
18.Trummer Rosa1999812W19OLC GrazAustriaYES
19.Hofer Anna442585W19OLC GrazAustriaYES
20.Maier Marie250503W19OLC GrazAustriaYES
21.Ramstein Laura8171192W19OLC GrazAustriaYES
22.Woltsche NoraW19OLC GrazAustriaYES
23.Zeiner Dora8031001W19OLC GrazAustriaYES
24.Zeiner Elisabeth8006600W50OLC GrazAustriaYES

OLC Wienerwald
1.Göschl Erich8100566M50OLC WienerwaldAustriaYES

OLG Regensburg
1.Kraus Konstantin8462002OpenOLG RegensburgGermany
2.Weber Petra8239965W50OLG RegensburgGermanyYES

OLifant
1.Kroon Saskia8092747OpenOLifantNetherlands

OLK Piz Hasi
1.Schaffner Martin8630850M50OLK Piz HasiSwitzerlandYES

OLT Transdanubien
1.Waldmann Brigitte8029029W19OLT TransdanubienAustria

OLV Baselland
1.Brogli Manuel1600012M19OLV BasellandSwitzerlandYES
2.Wackernagel Rosina1041989OpenOLV BasellandSwitzerlandYES

OLV Landshut
1.Körner Ralph8099000M40OLV LandshutGermanyYES
2.Meißner Ralph7205957M60OLV LandshutGermanyYES

OLV Steinberg
1.Kosch Christian8220666M50OLV SteinbergGermanyYES
2.Kosch Iris8141167W50OLV SteinbergGermanyYES

Orienteering Innsbruck Imst
1.Scholl Bürgi Sabine W50Orienteering Innsbruck ImstAustria

Orienteering Klosterneuburg
1.Klöckl Mira338726BeginnersOrienteering KlosterneuburgAustria
2.Schuh Roman8000023M19Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
3.Klöckl Günther8015371M40Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
4.Sterba Markus8310831M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
5.Klöckl Tanja8113089W14Orienteering KlosterneuburgAustria
6.Klöckl Natalia8031277W40Orienteering KlosterneuburgAustria

Orientierungslaufclub Stubai
1.Johansson Bernt8121054M60Orientierungslaufclub StubaiAustria
2.Ivansson Jan8111122M60Orientierungslaufclub StubaiAustria
3.Gleirscher Nadine8200118W18Orientierungslaufclub StubaiAustria

Shanghai
1.Knoflach Katharina TutuW10ShanghaiChina

SSV Dornbirn Schoren
1.Werner RichardM70SSV Dornbirn SchorenAustriaYES

SU Schöckl Graz
1.Greiner Anton8230909M12SU Schöckl GrazAustria
2.Greiner Moritz8180906M14SU Schöckl GrazAustria
3.Scheidl Klaus8030906M14SU Schöckl GrazAustria
4.Greiner Gustav8680107M18SU Schöckl GrazAustria
5.Pacher Hannes8011559M40SU Schöckl GrazAustria
6.Steiner Helmut8025362M40SU Schöckl GrazAustria
7.Greiner Markus8100170M40SU Schöckl GrazAustria
8.Scheidl Martina8191104W18SU Schöckl GrazAustria
9.Winkler Hannah8281003W18SU Schöckl GrazAustria
10.Lueger Anna8250800W19SU Schöckl GrazAustria
11.Greiner-Löschnigg Irene8300111W40SU Schöckl GrazAustria

SV Mietraching
1.Hartmann Dirk8114116M50SV MietrachingGermanyYES

TSV Jetzendorf
1.Baath Veikko7640629M50TSV JetzendorfGermany

TV Diedenbergen 1886 e.V.
1.Müller Gisela8867606W60TV Diedenbergen 1886 e.V.GermanyYES

ULU`S REISEWELT
1.Nilsson Klas8019640M40ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
2.Kohler Hansruedi8210654M50ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
3.Aeschlimann Ulu8638588M60ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
4.Hauswirth Ueli8641418M70ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
5.Greminger Heiri8666154M70ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
6.Kohler MiriamOpenULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
7.Stäuble Corinne8091129W50ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
8.Kohler Kathi 8020459W50ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
9.Greminger Helen7000171W60ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
10.Gübeli Vroni432663W70ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES

WAT
1.Haider PhilippM40WATAustria

Wr.Ak.TV
1.Hierzegger Herwig 2088811M70Wr.Ak.TVAustria
2.Hierzegger Ute9900007W70Wr.Ak.TVAustria