v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2019, 5 days, Soriška planina, Slovenia->Start times by name  (number of entries: 1238)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4. 5.
1.Aapo Laiho887788M21EVehkalahden VeikotFIN 10:59:00 11:37:00 11:57:00 12:42:00 10:24:00
2.Aarno Tervonen7205365M60NAVIFIN 10:58:00 11:22:00 12:30:00 12:54:00 10:26:00
3.Abigael Vanessa BoncinaOPEN DOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:47:30 12:50:36
4.Achim Bader7080646M70OLF MainzGER 10:08:00 10:46:00 11:24:00 11:54:00 12:34:00
5.Adam Král406986M21A SHORTSlovak ARDF teamSVK 12:38:00 10:29:00 11:05:00 11:53:00 12:20:00
6.Ádám Miháczi332848M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 12:27:00 12:07:00 10:07:00 10:43:00 11:07:00
7.Adela Illamola Colome8110976W40Unió Excursionista VicESP 12:16:00 12:26:00 10:41:00 10:36:00 11:11:00
8.Adrian Brändli64979M21A LONGOLC WinterthurSUI 12:37:00 10:06:00 10:36:00 11:12:00 11:48:00
9.Agnès Segondy1403439W50Tout Azimut FameckFRA 12:00:00 12:46:00 10:16:00 10:46:00 11:22:00
10.Agnieszka Pułczyńska9102675OPEN DWKS Wawel KrakówPOL 11:50:19 12:08:44 10:08:16 10:02:11 10:35:26
11.Ágota Muzsnai8211055W60Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:26:00 11:48:00 12:22:00 10:12:00 10:52:00
12.Aila Rantala515515OPEN C 10:38:08 10:00:05
13.Aila RantalaOPEN D 12:02:28 11:49:02 12:39:35
14.Ainars Lupikis8651356M21EOK KapaLAT 11:29:00 11:53:00 12:24:00 10:03:00 10:39:00
15.Aki Saranen7207732OPEN BPihkaniskatFIN 12:22:02 10:38:24 10:51:43 12:09:25 12:38:30
16.Alain Juan8201053M65ANCOSUI 12:15:00 12:39:00 10:31:00 10:58:00 11:16:00
17.Alain Mouchette35866M65Tout Azimut FameckFRA 12:03:00 12:51:00 10:37:00 10:52:00 11:34:00
18.Alain Roulleaux8170565M50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:50:00 10:00:00 10:40:00 11:12:00 11:56:00
19.Alain Wathelet49109M50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:49:00 10:05:00 11:09:00 11:49:00 11:53:00
20.Albert Mingaleev1009384M50MagnitRUS 12:05:00 12:22:00 10:06:00 10:50:00 11:18:00
21.Aleksandr Seleznev8664417M21EKuzmolovoRUS 11:54:00 12:33:00 10:24:00 10:45:00 11:18:00
22.Aleksei Roztoptannyj9200373M35Ufa-unitedRUS 11:13:00 11:54:00 12:30:00 10:06:00 10:45:00
23.Alenka Vuga Seljak9000050OPEN BOrientacijski klub KomendaSLO 11:52:13 10:22:23
24.Alex Bekshaev1427455M21BOdessa TeamUKR 11:33:00 12:11:00 12:25:00 10:15:00 10:41:00
25.Alex Bor8654955M55TitanRUS 12:29:00 10:32:00 11:08:00 12:02:00 12:05:00
26.Alex Farenfield8670517M14 11:02:00 11:43:00 12:52:00 11:04:00 12:58:00
27.Alex Tarr7207987M75Bendigo OrienteersAUS 11:49:00 11:53:00 12:57:00 10:13:00 11:05:00
28.Alexander Kuryshev1004429M35Ufa-unitedRUS 11:19:00 12:09:00 12:42:00 10:27:00 10:51:00
29.Alexandra Peter8120486W21A LONGOLG BaselSUI 10:57:00 11:14:00 11:57:00 12:27:00 10:27:00
30.Alexey Afanasyev1394934M35MagnitRUS 11:58:00 12:39:00 10:33:00 10:36:00 11:12:00
31.Alf Pettersen246834M60IL TyrvingNOR 10:02:00 10:46:00 11:42:00 12:06:00 12:14:00
32.Alfonso Bustillo Ruiz7203688M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:10:00 10:02:00 10:35:00 10:19:00
33.Alice Bedwell8667571W50 ULTIMATEAll Wales Orienteering LegendsGBR 10:07:00 10:03:00 10:23:00 10:07:00 10:07:00
34.Alison High8666160W40Care-Vevey OrientationSUI 10:56:00 11:16:00 12:01:00 12:51:00 10:16:00
35.Aljaž Obid2107069M16OK AzimutSLO 10:41:00 11:43:00 11:57:00
36.Alvina Venhauer8080710W10-SHADOWEDOLC Union ViktringAUT 13:09:08 12:44:27 11:27:03 12:05:22 11:26:22
37.Alžbeta Stehlíková2111772W21A SHORTS-teamCZE 10:56:00 11:30:00 11:48:00 12:50:00 10:14:00
38.Amaia Roche2044191W12ECHO73 CHAMBERYFRA 11:15:00 11:55:00 12:23:00 10:08:00 10:47:00
39.Amalie Tripax7190495W21A SHORTFIF HillerodDEN 10:40:00 11:22:00 12:00:00 12:34:00 10:00:00
40.Amanda Falck Weber8635840W21A SHORTFarumTisvilde OKDEN 11:46:00 12:44:00 10:30:00 10:36:00 11:14:00
41.Ana Plavčak2045587W21A SHORTŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:00:00 11:10:00 12:12:00 12:28:00 10:50:00
42.Ana Pia Pogačar1425104W18Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00 11:54:00 12:28:00 10:08:00 10:38:00
43.Anaïs Cattin8199342W21EOLV Baselland / ANCOSUI 10:43:00 11:31:00 11:55:00 12:19:00 10:11:00
44.Anastasia Skopinskaya8002288W45OMEGA RUSSIARUS 12:16:00 11:48:00 12:44:00 10:04:00 10:36:00
45.Anastasiia Kordonska515304W16Leader-tourUKR 10:00:00 10:37:00 11:34:00 12:13:00 12:01:00
46.Anatol Gonet2033679M16Loisir Orientation VercorsFRA 12:07:00 12:29:00 10:35:00 10:37:00 11:11:00
47.Anders Hedberg9690609M40 11:33:00 11:41:00 11:41:00 10:29:00 10:57:00
48.Anders Knudsen8653089M50HerlufsholmDEN 10:26:00 10:40:00 11:26:00 11:48:00 12:22:00
49.Anders Konring8640540M21 ULTIMATEFIF HillerodDEN 10:57:00 11:37:00 12:19:00 12:55:00 10:19:00
50.André Pierlot7763014M60C.O.LiègeBEL 12:34:00 10:10:00 10:42:00 11:18:00 11:50:00
51.Andrea Dékány8041187W21A SHORTGödöllői Kirchhofer SeHUN 10:30:00 10:16:00 10:06:00 10:10:00 10:30:00
52.Andrea Handlová301589OPEN C 11:27:41 12:08:12 11:31:29
53.Andrea Ingrisani8653203W21A SHORTOLregiooltenSUI 10:24:00 10:48:00 11:22:00 11:58:00 12:38:00
54.Andrea KadarOPEN DTipo Orienteering ClubHUN 10:12:05
55.Andrea Rass - Venhauer8301174OPEN BOLC Union ViktringAUT 12:31:04 11:53:00 11:20:17 12:01:02 11:23:42
56.Andrea Rivetta2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoITA 11:50:00 12:48:00 10:24:00 10:36:00 11:14:00
57.Andreas Luescher8660944M55OLC KapreoloSUI 10:17:00 10:59:00 11:17:00 12:20:00 12:29:00
58.Andrei Korytin2070578M21BbryanskRUS 10:01:00 11:03:00 11:41:00 12:01:00 12:03:00
59.Andrew Cox8280356M60Waterford OrienteersIRL 11:22:00 11:50:00 12:22:00 12:30:00 10:06:00
60.Andy Rimes8630846M55Quantock OrienteersGBR 11:14:00 11:59:00 12:50:00 10:53:00 10:56:00
61.Anezka Hlavacova8656742W18KOS Tesla BrnoCZE 10:44:00 11:39:00 11:58:00 12:43:00 10:08:00
62.Anežka Ševčíková7201768W14Czech West O-teamCZE 10:13:00 10:49:00 11:47:00 12:23:00 12:41:00
63.Angela Cox1201054BEGINNERSWaterford OrienteersIRL 11:03:20 11:18:36 11:40:39 11:58:07
64.Anica Hribar2077785W35OK BrežiceSLO 10:48:00 11:35:00 12:15:00 12:18:00 10:06:00
65.Anja Reiterer2107924BEGINNERSnordic sports-WechsellandAUT 11:16:25 11:51:41 10:57:59 11:48:11
66.Ann Mitchell335280W50All Wales Orienteering LegendsGBR 10:04:00 10:06:00 10:08:00 10:14:00 10:24:00
67.Anna Angermann8250404W16SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:50:00 10:13:00 11:28:00 11:07:00 11:28:00
68.Anna Dettlaff8001210W21A SHORTUKS WłóczykijPOL 12:04:00 12:30:00 10:10:00 10:48:00 11:24:00
69.Anna Dyzio2074452W50WKS Wawel KrakówPOL 11:56:00 12:28:00 10:28:00 10:44:00 11:12:00
70.Anna Elovaara-salmi2079944W35Helsingin SuunnistajatFIN 10:15:00 10:05:00 10:18:00 12:30:00 12:03:00
71.Anna Galejeva-jefimova514262W21A SHORTOK KapaLAT 11:16:00 11:50:00 12:22:00 10:06:00 10:44:00
72.Anna Karlová8656606W16OK JilemniceCZE 10:40:00 11:25:00 11:55:00 11:25:00 12:52:00
73.Anna Karnia-Biskupska895240W35WKS Wawel KrakówPOL 11:57:00 12:29:00 10:24:00 10:51:00 11:21:00
74.Anna Kraj8060417W35 ULTIMATEOLV OstGER 10:45:00 10:01:00 10:45:00 10:21:00 10:21:00
75.Anna Ojapalo791979W35 ULTIMATELynxFIN 11:09:00 11:37:00 12:29:00 12:33:00 10:05:00
76.Anna Šimečková2092399W55Klub ROB Medik MartinSVK 11:24:00 11:54:00 12:40:00 10:22:00 10:55:00
77.Anna Unegg8090401W18SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:49:00 10:04:00 11:08:00 11:23:00 11:08:00
78.Annamari Tiitola681958W45LynxFIN 10:40:00 11:24:00 12:04:00 12:40:00 10:00:00
79.Anne Pecheur7209135OPEN DCercle d'Orientation du HainautBEL 10:01:27 10:00:07 10:27:00 10:39:04
80.Anne Straube8170775W35 ULTIMATESV LengefeldGER 12:05:00 12:37:00 10:21:00 11:13:00 10:53:00
81.Anne Svantesson9650111W50Hjärnarps OLSWE 12:06:00 12:26:00 10:04:00 10:38:00 11:16:00
82.Anne Françoise Denier2025708W45GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 12:36:00 10:20:00
83.Anne Konring Larsen44319W40FIF HillerodDEN 10:41:00 11:31:00 11:46:00 12:21:00 10:06:00
84.Anne-Laure Mouchette35865OPEN DTout Azimut FameckFRA 11:10:00 10:37:06 10:47:43 10:47:00 10:04:00
85.Anneli Ojapalo8004295W60Rajamäen RykmenttiFIN 11:46:00 12:32:00 10:12:00 11:02:00 11:37:00
86.Anne-lise Dubois1067404W21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 10:51:00 11:44:00 12:03:00 12:21:00 10:03:00
87.Annica Sundeby1470456W21A SHORTTumba-Mälarhöjden OKSWE 10:08:00 10:36:00 11:14:00 11:50:00 12:32:00
88.Annick Coulon38934W65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 12:37:00 10:17:00 10:53:00 11:29:00 11:57:00
89.Annie Combet1405621W55Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:30:00 10:48:00 10:43:00 12:25:00 12:46:00
90.Annie Noel1620702W45Opale OrientationFRA 10:08:00 11:04:00 11:32:00 12:04:00 12:36:00
91.Annika SildeOPEN DMercuryEST 10:23:24 11:04:01
92.Annika Winkler8223222W14SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:25:00 10:25:00 11:29:00 11:44:00 12:02:00
93.Antoine Becaert8002032M21 ULTIMATEGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:32:00 11:17:00 10:43:00 12:19:00 12:19:00
94.Antoine Lesquer7052511M14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:27:00 10:40:00 10:01:00 11:34:00 12:19:00
95.Antoine Parigot9012002M18ASQuétigny'OrientationFRA 10:06:00 10:46:00 11:16:00 11:52:00 12:36:00
96.Anton GreinerBEGINNERSSU Schöckl GrazAUT 10:02:04 10:27:35
97.Anton Kupriiets895135M21BLeader-tourUKR 10:07:00 10:49:00 11:23:00 12:09:00 12:19:00
98.Antónia Holper9080800OPEN BTipo Orienteering ClubHUN 11:53:06 11:25:06 10:05:47 10:20:15 10:24:03
99.Antonie Pitrmucová2078456W18OK JilemniceCZE 10:24:00 10:54:00 11:48:00 11:53:00 12:28:00
100.Antonin Chasselin2125095M14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:47:00 11:34:00 11:04:00 11:22:00 11:49:00
101.Antonín Javůrek301298M60ESOX ODEICZE 11:34:00 12:02:00 12:42:00 10:26:00 10:58:00
102.Antonina Słońska8640921W12WKS Wawel KrakówPOL 11:35:00 12:59:00 10:23:00 10:44:00 11:32:00
103.António Matias308215M60CLACPOR 11:42:00 11:54:00 12:34:00 10:22:00 11:02:00
104.Antti Salmi2079943M40Helsingin SuunnistajatFIN 10:37:00 10:13:00 10:25:00 12:25:00 12:13:00
105.Anže Kölner2069806M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00 12:15:00 12:45:00 10:15:00 10:50:00
106.Aoife DonaghyOPEN DGENIRL 10:37:42
107.Aoife DonaghyBEGINNERSGENIRL 10:45:07 10:55:43
108.Aoife Donaghy2066891OPEN CGENIRL 10:53:12 10:54:14
109.Arja Pajunen44906W65Oriveden PonnistusFIN 11:33:00 11:57:00 13:01:00 10:21:00 11:01:00
110.Armel Berthaud7977600M16O'BugeyFRA 10:39:00 11:35:00 11:55:00 12:41:00 10:13:00
111.Arnault Bestel9100299M20Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:22:00 10:15:00 10:39:00 11:15:00 11:51:00
112.Arne Tiltnes511102M65IL TyrvingNOR 10:27:00 10:57:00 11:28:00 11:46:00 12:19:00
113.Arno HussOPEN ASPORTUNION KlagenfurtAUT 10:57:11
114.Arthur Perrin7420100M14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:17:00 11:28:00 10:58:00 12:07:00 12:43:00
115.Artur Fankidejski8001704M35UKS WłóczykijPOL 11:46:00 12:21:00 10:09:00 10:48:00 11:30:00
116.Åsa Öström450222W55Järfälla OKSWE 11:48:00 12:36:00 10:16:00 11:10:00 11:13:00
117.Asbjorn Faber Fenger-Gro.OPEN ASilkeborg OKDEN 12:23:00
118.Astrid Faber Fenger-GronOPEN DSilkeborg OKDEN 12:20:00
119.Aurèle Vouillon245439W14ASCOFRA 11:25:00 12:23:00 10:47:00
120.Aurelie PremaudOPEN CBriveCorrèzeCOFRA 11:09:01 10:49:02 12:10:34
121.Aurélie Prémaud2097116W40BriveCorrèzeCOFRA 10:26:00 10:36:00
122.Aurore Begu8150972W45co amberieuFRA 10:28:00 10:48:00 11:44:00 10:56:00
123.Axelle Poivert1020101W18POPFRA 11:59:00 12:29:00 10:18:00 11:08:00 11:28:00
124.Azamat Akhmetzianov254160M16RB UnitedRUS 10:37:00 11:43:00 11:53:00 12:53:00 10:03:00
125.Babicky Tomas8444519M65ZOOB RumburkCZE 12:33:00 10:09:00 10:58:00 11:28:00 12:04:00
126.Baerts Anita308548W60hamokBEL 11:56:00 12:36:00 10:02:00 10:52:00 11:22:00
127.Baptiste Duverney1420260M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:35:00 11:21:00 10:21:00 12:23:00 11:59:00
128.Baptistoun Audouin2074288M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:07:00 11:09:00 10:49:00 12:31:00 12:53:00
129.Barbara Angermann7112113W45SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:56:00 10:40:00 11:20:00 11:32:00 11:56:00
130.Barbara Kmetec1408132W21A SHORTKamniški orientacijski klubSLO 10:12:00 10:04:00 10:22:00 10:22:00 10:34:00
131.Barbara Lüscher8660933W55OLC KapreoloSUI 10:12:00 11:24:00 11:31:00 12:19:00 12:16:00
132.Barbara Vojvodikova2125379OPEN CSokol VitkoviceCZE 12:12:03 12:05:33 10:22:45 10:53:01 11:11:59
133.Barbara Winkler1404500W35 ULTIMATESPORTUNION KlagenfurtAUT 12:45:00 10:09:00 11:33:00 11:45:00 11:57:00
134.Barbora Holasová2111725W14Orientační běh OpavaCZE 11:37:00 12:13:00 12:41:00 10:08:00 10:38:00
135.Barbora Kaderova1425330W45OB HavířovCZE 12:48:00 10:32:00 11:16:00 11:28:00 12:08:00
136.Barbora Pijáková8133318W21 ULTIMATEKOB Sokol PezinokSVK 10:37:00 11:09:00 11:41:00 12:01:00 11:41:00
137.Barbora PišovaW18DROTSLO 13:00:28
138.Barbora Šimečková2116199W35Klub ROB Medik MartinSVK 11:36:00 11:53:00 12:57:00 10:12:00 10:42:00
139.Barbora Zemlova8116775W12OK KameniceCZE 10:11:00 10:59:00 11:41:00 11:47:00 12:38:00
140.Bartek Niessner2057145OPEN CWKS Wawel KrakówPOL 11:58:10 12:26:15 10:05:01
141.Basile Basset2069881M18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:42:00 10:38:00 10:36:00 12:20:00 12:20:00
142.Bea Arn8163957W60SCOM MendrisioSUI 12:31:00 10:00:00 10:47:00 11:22:00 10:02:00
143.Beata Gerseyne BotkaOPEN C
144.Beatrice Gennaro1395364W50DUDOIGNON GENNAROFRA 12:24:00 10:02:00 10:40:00 11:22:00 11:56:00
145.Beatriz Sanguino1553355W21ECPOCPOR 10:03:00 10:43:00 11:15:00 11:47:00 12:27:00
146.Ben Mitchell8180818M21 ULTIMATEAll Wales Orienteering LegendsGBR 10:12:00 10:07:00 10:19:00 10:01:00 10:01:00
147.Ben Stansfield8080468M50 ULTIMATEForth Valley OrienteersGBR 10:41:00 10:53:00 11:57:00 12:17:00 12:37:00
148.Benjamin Moyon2025706M16GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 12:39:00 10:07:00
149.Benjamin Variot1451541M40Club Orientation AmbérieuFRA 12:49:00 11:01:00 11:25:00
150.Benoit Gennaro1395358M45DUDOIGNON GENNAROFRA 12:36:00 10:00:00 11:22:00 11:46:00 12:10:00
151.Benoît Dudout9000014M45ACA Aix ProvenceFRA 10:52:00 11:12:00 12:02:00 12:50:00 10:22:00
152.Berit Danielsen590808W60IL TyrvingNOR 10:31:00 10:44:00 11:27:00 11:57:00 12:47:00
153.Bernadette Vandermeulen8625774W65C.O.LiègeBEL 12:33:00 10:01:00 10:37:00 11:13:00 11:49:00
154.Bernardica Stipić2067883OPEN BOK VihorCRO 10:30:02 10:19:03
155.Bernhard Venhauer8000038OPEN AOLC Union ViktringAUT 10:52:26 10:22:30 10:21:11 10:44:27 10:36:35
156.Betlem Polo Bardés8121218OPEN CXinoxano OrientacióESP 12:06:09 12:08:14 11:55:14 11:16:17 12:13:27
157.Bettina Reiterer2106982BEGINNERSnordic sports-WechsellandAUT 11:16:22 11:51:36 10:58:00
158.Biskupska Maria4624610W10-SHADOWEDWKS Wawel KrakówPOL 11:57:13 11:06:07
159.Blaž Kölner7210500M35 ULTIMATEOrientacijski klub KomendaSLO 11:38:00 12:18:00 12:35:00 10:11:00 10:43:00
160.Bogdan Yutkin8646230M14OMEGA RUSSIARUS 11:32:00 12:16:00 12:28:00 10:04:00 10:19:00
161.Boglárka Czakó8031118W18Tipo Orienteering ClubHUN 12:24:00 12:04:00 10:48:00 10:33:00 11:43:00
162.Bogusława Słońska1414200W40WKS Wawel KrakówPOL 11:46:00 12:51:00 10:26:00 10:51:00 11:01:00
163.Bojan Jevševar2077852M35 ULTIMATEOK BrežiceSLO 11:06:00 11:22:00 11:47:00 12:43:00 10:11:00
164.Boris Bauman7673167M50Mariborski OKSLO 12:17:00 12:42:00 10:34:00 11:04:00 11:40:00
165.Boris Eržen520504M35 ULTIMATEŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:34:00 11:38:00 12:19:00 12:19:00 10:27:00
166.Borut SeljakOPEN BOrientacijski klub KomendaSLO 10:24:01 10:14:49
167.Brendan Healy8641531M45All Wales Orienteering LegendsGBR 10:04:00 10:08:00 10:54:00 10:06:00 10:06:00
168.Brian Johnson8641513M65Wimborne orienteersGBR 10:03:00 11:15:00 11:52:00 12:16:00 12:31:00
169.Brian Rowe2107671M50GENIRL 12:11:00 12:32:00 10:16:00 10:38:00 11:28:00
170.Brigitta Gersey8092090OPEN CLuxembourg Orienteering ClubLUX
171.Brina Kölner2113842W12Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00 11:47:00 12:26:00 10:17:00 10:41:00
172.Bruno Barge1000994M45O'JuraFRA 10:12:00 11:04:00 11:46:00 12:14:00 12:46:00
173.Bruno Cottret1393080M50CAHORSFRA 10:53:00 11:14:00 11:54:00 12:24:00 10:06:00
174.Bruno Maes8000065M50Club d'Orientation LorientaisFRA 10:50:00 11:20:00 11:46:00 12:26:00 10:10:00
175.Bruno Mena Lanero8664496M14ADOLESP 11:42:00 11:58:00 12:04:00 11:10:00 10:58:00
176.Bruno Moyon1710969M50GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 12:26:00 10:06:00
177.Bruno Scherr1080556M60Naturfreunde Steuerberg OLGAUT 10:54:00 10:58:00 11:30:00 11:46:00 12:10:00
178.Bruno Vandermeulen8040953M50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:33:00 10:21:00 11:29:00 11:33:00 12:09:00
179.Camilla Aigmüller8000073W14SU Schöckl GrazAUT 11:15:00 11:05:00 11:14:00
180.Camille Grange2113809W18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:39:00 11:24:00 10:23:00 12:08:00 12:23:00
181.Carl Malling7007777M70Randers OKDEN 11:38:00 11:50:00 12:29:00 10:29:00 10:54:00
182.Carlos Monteiro1000058M60COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:30:00 12:06:00 12:46:00 10:02:00 10:42:00
183.Carola Ray2118297W50OK77FIN 12:02:00 12:22:00 10:12:00 10:52:00 11:20:00
184.Caroline Clerc8625778W45ECHO73 CHAMBERYFRA 11:28:00 12:00:00 12:32:00 10:16:00 10:40:00
185.Carsten Fink762776M21BSU Schöckl GrazAUT 12:01:00 12:25:00 10:11:00 10:45:00 11:17:00
186.Catherine Ancian Toulier228676OPEN DCrapahutFRA 10:05:42 11:18:01 11:39:27
187.Catherine Coulier1040797W55C.S.PERTUISFRA 11:12:00 11:42:00 12:01:00 12:34:00 10:13:00
188.Cécile Calandry8130201W20Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:42:00 10:44:00 10:03:00 11:51:00 12:48:00
189.Cécile Roche8002127OPEN CPoitiers Course d'OrientationFRA 11:02:38 11:52:02 10:06:59
190.Célestin Dupuy8002038M12BriveCorrèzeCOFRA 10:27:00 11:11:00 11:29:00 12:02:00 12:35:00
191.Celine DodinW35
192.Céline Ruiz1396412W40balise orientation albigeoiseFRA 12:31:00 10:01:00 10:56:00 11:26:00 12:11:00
193.Charles Nelson202151M65OK AzimutSLO 10:09:00 11:10:00 12:13:00
194.Chi Kin Man8667720M21EHong Kong Island Orienteering ForceHKG 10:14:00 10:25:00 10:06:00 10:18:00 10:30:00
195.Chiara Sepin2015603W40SSD-AŠZ GAJAITA 12:36:00 10:06:00 11:01:00 11:36:00 12:06:00
196.Chloe Haines888251W21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 12:27:00 11:15:00 10:27:00 10:27:00 10:27:00
197.Chloe Mouchette430781W10-SHADOWEDTout Azimut FameckFRA 11:58:42 12:58:13 12:03:03 12:19:00 11:21:06
198.Christian Renevey8665518M21ECA RoséSUI 10:39:00 11:13:00 12:06:00 12:21:00 10:18:00
199.Christiana Sendlhofer9778822W14SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:49:00 10:13:00 11:11:00
200.Christiana SendlhoferOPEN DSPORTUNION KlagenfurtAUT 10:31:01 11:07:22
201.Christine Ferrand8144000W50Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 11:18:00 11:52:00 12:24:00 10:08:00 10:40:00
202.Christine Unegg8301171W21BSPORTUNION KlagenfurtAUT 12:10:00 10:34:00 11:17:00 11:23:00 11:50:00
203.Christophe Barbier7711130M45Hermathenae Orientation SPABEL 10:00:00 10:04:00 10:42:00 10:30:00 10:26:00
204.Christophe Dantin1772081M35Toutes Orientations MeauxFRA 11:52:00 12:27:00 10:21:00 10:54:00 11:18:00
205.Christopher Immervoll8719084M21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 12:02:00 12:53:00 10:08:00 11:23:00 11:50:00
206.Ciaran Donaghy2066904M55GENIRL 10:50:00 10:47:00 11:02:00 11:26:00 10:53:00
207.Clarisse Paggi1210964W16ASQuétigny'OrientationFRA 10:50:00 10:55:00 12:13:00 11:43:00 11:52:00
208.Claudia Fomasi8270474W21BSCOM MendrisioSUI 12:52:00 10:22:00 10:50:00 11:47:00 12:08:00
209.Clement Coulon2121766M20O'BugeyFRA 11:04:00 11:24:00 11:45:00 12:51:00 10:03:00
210.Clément Battista1330826M21ESAGC CestasFRA 10:19:00 10:41:00 11:21:00 12:00:00 12:33:00
211.Clémentine Bouchet2097120W10BriveCorrèzeCOFRA 10:15:00 11:00:00 11:25:00 12:25:00 12:20:00
212.Cliodhna Donaghy2069582W18GENIRL 10:49:00 11:04:00 11:18:00 10:58:00 10:43:00
213.Colas Gintzburger8010498M21A LONGGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:22:00 10:54:00 10:12:00 12:06:00 12:18:00
214.Colin FranssonOPEN B 11:55:35 11:07:36
215.Corentin Roche8002050M18Poitiers Course d'OrientationFRA 10:46:00 11:50:00 11:52:00 12:32:00 10:08:00
216.Corentin Tonneau7121188M21EOLV EifelBEL 11:24:00 11:57:00 12:21:00 10:00:00 10:36:00
217.Costin Andre9407030M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:43:00 10:23:00 10:37:00 11:39:00 12:21:00
218.Csaba Nemeth45384OPEN AKamaraerdoHUN 10:25:10 10:26:06 10:10:25
219.Csaba Vízi8648824M45Balatonfüredi Sport ClubHUN 11:16:00 11:52:00 12:46:00 10:10:00 11:02:00
220.Cservény Judit505203OPEN CHidegkúti SpartacusHUN 10:03:04 10:00:04
221.Csongor Horváth7000630M20Tipo Orienteering ClubHUN 12:34:00 12:12:00 10:06:00 10:39:00 11:33:00
222.Dagmar Janeckova51594W45Ekonom PrahaCZE 11:40:00 12:20:00 10:48:00
223.Damien Berguerre1207420M21EGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:19:00 10:53:00 10:12:00 11:54:00 12:30:00
224.Damien Roche8131096M21EPoitiers Course d'OrientationFRA 11:04:00 11:29:00 11:54:00 12:27:00 10:03:00
225.Damien Vouillon242975M45ASCOFRA 11:40:00 11:48:00 12:30:00 10:22:00 10:46:00
226.Damir Gobec585858M45OK VihorCRO 11:12:00 12:00:00 12:26:00 10:26:00 11:06:00
227.Dan Murphy8141415M14Lagan Valley OrienteersIRL 12:02:00 12:52:00 10:28:00 10:25:00 10:52:00
228.Dana Tomíčková2096221W35ESOX ODEICZE 11:45:00 12:17:00 12:27:00 10:30:00 10:54:00
229.Daniel Cionoiu8007005M14TV Coburg-NeusesGER 11:22:00 12:10:00 12:37:00 10:10:00 10:31:00
230.Daniel Roth2251OPEN BOctavian DroobersGBR 12:18:31 10:10:01 10:53:06 11:23:02 11:47:10
231.Daniel Seckler9109088M65Marseille Course OrientationFRA 11:15:00 12:03:00 12:37:00 10:01:00 10:58:00
232.Daniel Ševčík52183OPEN CCzech West O-teamCZE 10:08:13 10:34:05 11:10:33
233.Daniel Stansfield680804M21EForth Valley OrienteersGBR 10:04:00 10:57:00 11:15:00 11:57:00 12:24:00
234.Daniela Douskova2087676W10-SHADOWEDKOS Tesla BrnoCZE 12:24:04 10:14:10
235.Danielle GIBIAT1530101W65C.S.PERTUISFRA 10:57:00 11:25:00 12:01:00 12:37:00 10:17:00
236.Daniëlle Nolens236498W70hamokBEL 12:17:00 12:29:00 10:17:00 11:01:00 11:13:00
237.Daņila Gaļejevs8719014M12OK KapaLAT 11:07:00 11:51:00 12:32:00 10:11:00 10:44:00
238.Danilo Piht8623660M40SK MercuryEST 12:37:00 10:33:00 11:13:00 11:13:00 12:09:00
239.Dario Citterico2099285M65Polisportiva CastelloITA 12:39:00 10:15:00 10:52:00 11:19:00 11:52:00
240.Darrell High7050568M50Care-Vevey OrientationSUI 10:47:00 11:28:00 11:50:00 12:28:00 10:00:00
241.Dave Richardson1399417M55Fingal OrienteersIRL 10:56:00 11:17:00 11:53:00 12:32:00 10:23:00
242.David Bengtsson800430OPEN BFK ÅsenSWE 11:40:25 11:29:02 11:41:02
243.David Cornel2884OPEN CMariborski OKSLO 10:41:56 10:29:59 10:11:34 10:22:01 10:13:04
244.David Géry8007430M18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:18:00 11:26:00 10:28:00 11:56:00 12:12:00
245.David Hamel8140275M40ANCOSUI 12:01:00 12:33:00 10:09:00 10:53:00 11:29:00
246.David Hanstock1560705M60Severn Valley OrienteersGBR 10:26:00 10:50:00 11:26:00 12:18:00 12:06:00
247.David Jukes8657537M65Berkshire OrienteersGBR 10:15:00 10:39:00 11:34:00 12:13:00 10:34:00
248.David Lesquer1006475M40Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:21:00 11:01:00 10:01:00 12:13:00 12:45:00
249.David Mitchell400402M60All Wales Orienteering LegendsGBR 10:18:00 10:18:00 10:34:00 10:18:00 10:14:00
250.David Poland8061959M60BushflyersAUS 12:22:00 10:14:00 10:50:00 11:22:00 11:06:00
251.David Rapotz8282017M16Naturfreunde Villach OrienteeringAUT 12:25:00 10:17:00 11:05:00 11:21:00 11:55:00
252.David Sedej406860M12OK AzimutSLO 10:23:00 11:03:00 11:38:00 12:08:00 12:23:00
253.David Stark8362011M21A LONGOL Regio WilSUI 10:19:00 10:36:00 11:12:00 12:15:00 12:36:00
254.Deirdre Coyle2068111W45GENIRL 10:00:00 10:00:00 10:32:00 10:24:00 10:52:00
255.Dénes Kerényi8100257M60Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:38:00 11:58:00 12:54:00 10:10:00 10:50:00
256.Denis Collomb1033599M50co amberieuFRA 10:14:00 10:44:00 11:22:00 11:54:00 12:26:00
257.Denis Murphy2120747M60Lagan Valley OrienteersIRL 12:06:00 12:38:00 10:18:00 10:42:00 11:10:00
258.Diane Body2048361W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:35:00 11:04:00 10:07:00 12:34:00 12:07:00
259.Dianne Searle8654975BEGINNERSBendigo OrienteersAUS 11:05:13 10:58:03 11:42:02 10:45:01
260.Didier Boutinet2018782M50Charente Orientation FeuilladeFRA 12:23:00 12:46:00 10:28:00 10:40:00 11:12:00
261.Dietlinde Venhauer8291044W70OLC Union ViktringAUT 10:09:00 10:53:00 11:17:00 11:49:00 12:29:00
262.Dilya Bayburina8140959W60Ufa-unitedRUS 11:31:00 12:00:00 12:32:00 10:02:00 10:57:00
263.Dimitar Dimitrov9995566OPEN ASarnena GoraBUL 10:00:02 12:25:23 10:33:40 10:00:09
264.Dirk Deijgers9200995M55hamokBEL 11:56:00 12:35:00 10:14:00 11:41:00 10:02:00
265.Dmitrii Sychev8631484M45bryanskRUS 10:40:00 11:00:00 11:38:00 12:10:00 12:34:00
266.Dmytro Kolesnyk1300722M21BOdessa TeamUKR 11:09:00 12:03:00 12:37:00 10:05:00 10:49:00
267.Domagoj Pavlin7778000M21BOK VihorCRO 11:49:00 11:59:00 12:21:00 10:09:00 10:47:00
268.Dominik Katkin406990OPEN BSlovak ARDF teamSVK 12:05:27 10:12:05 10:34:04
269.Dominique Schutjes236106M65hamokBEL 12:27:00 12:33:00 10:13:00 10:43:00 11:31:00
270.Don Skantze580820M60IL TyrvingNOR 10:14:00 11:02:00 11:50:00 12:14:00 12:38:00
271.Dóra Zelena505257W45Tipo Orienteering ClubHUN 12:44:00 12:04:00 10:04:00 11:08:00 11:32:00
272.Dorian Benoit1392542M18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:50:00 10:54:00 10:12:00 12:04:00 12:24:00
273.Dorja SalopekW14OK AzimutSLO 10:56:00
274.Duncan Birtwistle8003872M21 ULTIMATEOctavian DroobersGBR 12:42:00 10:02:00 10:55:00 11:13:00 11:19:00
275.Duncan Coombs8657410M21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 12:24:00 11:33:00 10:33:00 10:30:00 10:06:00
276.Dunja Van De Riet8220267W50 ULTIMATEOK MaksimirCRO 10:23:00 10:39:00 11:11:00 11:51:00 12:23:00
277.Edgars Ustinovs8628432M21ETeam GarieLAT 12:44:00 10:09:00 10:36:00 11:21:00 12:00:00
278.Edi Baumann8657287M75Swiss O ToursSUI 11:18:00 12:25:00 12:09:00 11:05:00 11:41:00
279.Edi Ocvirk750723M35 ULTIMATEOK JapeticCRO 11:54:00 12:34:00 10:11:00 11:07:00 11:23:00
280.Edith Bridcut2078584W55GENIRL 11:00:00 11:18:00 10:49:00 10:40:00 10:52:00
281.Eduard Vojvodik8670493M14SKOB OstravaCZE 12:27:00 12:43:00 10:22:00 10:49:00 11:10:00
282.Edvardas Ščerbavičius8640974M35Fortuna OSKLTU 10:28:00 12:33:00 10:15:00 12:57:00 10:36:00
283.Eero Salmi2130553M14Helsingin SuunnistajatFIN 10:12:00 10:07:00 10:49:00 12:55:00 11:25:00
284.Egor Vasilev1301281M12Ufa-unitedRUS 10:59:00 12:07:00 12:29:00 10:20:00 10:50:00
285.Elana Roche430705W10ECHO73 CHAMBERYFRA 11:35:00 12:20:00 12:50:00 10:20:00 10:55:00
286.Eléa Fieujean2118761W18O'BugeyFRA 10:39:00 11:44:00 11:53:00 12:48:00 10:03:00
287.Elena Chernenko1401535W21BAKFARUS 11:16:00 11:52:00 12:26:00 10:05:00 10:44:00
288.Elena Kurashova1980316OPEN DFK ÅsenSWE 11:34:19 11:21:19 11:33:29
289.Elena Mirochnichenko2055103W60KaliningradRUS 12:01:00 12:44:00 10:07:00 10:47:00 11:17:00
290.Elena Tikhonova1395087W50OMEGA RUSSIARUS 11:14:00 11:48:00 12:28:00 10:02:00 10:46:00
291.Elena Unegg8241005W14SPORTUNION KlagenfurtAUT 13:01:00 10:01:00 10:53:00 11:32:00 12:11:00
292.Eli RandOPEN DSK MercuryEST 11:50:05
293.Eli Rand364473W21BSK MercuryEST 12:28:00 10:56:00 11:59:00
294.Elias Dobnik8013777M18OLC Union ViktringAUT 10:14:00 11:34:00 11:20:00 12:08:00 12:16:00
295.Elias MühlbacherM10-SHADOWEDNF SteiermarkAUT 10:22:05 10:56:01 10:52:44
296.Elie Reboullet2073530M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:47:00 10:53:00 10:17:00 12:03:00 12:25:00
297.Eliott Poivert1261004M16POPFRA 12:15:00 12:35:00 10:55:00 10:51:00 11:35:00
298.Elisa Aguirre Casas403273OPEN CCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:06:30 10:00:02 10:03:03 10:03:10
299.Elisabeth Schutjes4945W40hamokBEL 11:56:00 12:36:00 10:36:00 10:46:00 11:26:00
300.Elisabeth Strandhagen600115W55Göteborg-Majorna OKSWE 11:06:00 11:30:00 12:07:00 12:40:00 10:07:00
301.Elise Vanel2058028W20Tout Azimut FameckFRA 11:54:00 12:26:00 10:21:00 10:45:00 11:18:00
302.Eliška Tomíčková52023W10ESOX ODEICZE 11:25:00 12:10:00 12:35:00 10:10:00 10:35:00
303.Elizabeth Borchorst1411604W65Rold Skov OKDEN 12:21:00 12:41:00 12:17:00 12:25:00 12:41:00
304.Ella Baxter8041068W10South Yorkshire OrienteersGBR 12:20:00 12:45:00 10:20:00 10:40:00 11:10:00
305.Elodie Donnet2049143W21A LONGASQuétigny'OrientationFRA 10:00:00 10:47:00 11:24:00 12:12:00 12:24:00
306.Elouan Bontron2086937M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:51:00 10:27:00 10:09:00 11:53:00 12:09:00
307.Elvira HerreriaBEGINNERSEkoimpressESP
308.Elvire Pierlot2089828W12C.O.LiègeBEL 12:15:00 10:35:00 10:56:00 11:26:00 12:02:00
309.Ema Gottsteinová2078459W16OK JilemniceCZE 10:15:00 10:25:00 11:46:00 12:04:00 12:28:00
310.Ema Pokorna51637W10SK PragaCZE 10:05:00 11:05:00 11:40:00 11:55:00 12:30:00
311.Emil Olesen553547M65FIF HillerodDEN 11:03:00 11:33:00 11:55:00 12:31:00 10:22:00
312.Emilia Arcaleni2091657W50Polisportiva CastelloITA 12:32:00 10:14:00 10:36:00 11:14:00 11:48:00
313.Emilia Msp Rantanen888848W21A LONGKalevan RastiFIN 10:18:00 11:08:00 11:12:00 11:48:00 12:39:00
314.Emilie Westin997892W21 ULTIMATEPorsgrunn OLNOR 12:13:00 12:13:00 10:13:00 10:57:00 11:33:00
315.Emily Rowe2107673W14GENIRL 12:07:00 12:49:00 10:05:00 10:38:00 11:08:00
316.Emma Rothauer8044004W12ASKOE Henndorf orienteeringAUT 11:23:00 12:05:00 12:26:00
317.Emma Salmi2130568W10-SHADOWEDHelsingin SuunnistajatFIN 10:01:05 10:04:00 10:03:21 12:13:07 11:20:00
318.Enola Bardine8270405W14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:43:00 11:25:00 10:26:00 12:26:00 12:26:00
319.Enora Bouvier522630W16BriveCorrèzeCOFRA 10:20:00 10:31:00 11:43:00 11:37:00 12:04:00
320.Eoin Browne2068115OPEN AGENIRL 12:56:00 11:52:27 11:26:02 11:38:29 10:00:17
321.Erik FuhrmannM35EkoimpressESP 12:31:00 10:09:00 10:51:00 11:24:00 12:00:00
322.Erik Hajdu2022197M21ETipo Orienteering ClubHUN 12:29:00 12:05:00 10:21:00 10:51:00 11:24:00
323.Erik Lauenstein7206733M10-SHADOWEDANCOSUI 10:13:00 10:13:01 11:18:04 12:32:04 12:19:39
324.Erminia Farenfield2049455OPEN D 11:36:05 12:40:17 10:53:03
325.Esmee Van De Maele2045581W20Kempische OrientatielopersBEL 11:21:00 11:50:00 12:30:00 10:09:00 11:09:00
326.Ester TothOPEN CTipo Orienteering ClubHUN 11:01:33
327.Ester TothOPEN DTipo Orienteering ClubHUN 10:12:04
328.Esther Stamer8197595W40MTK Bad HarzburgGER 12:21:00 12:31:00 10:21:00 11:01:00 11:46:00
329.Eszter Vízi8648829W21BBalatonfüredi Sport ClubHUN 11:34:00 11:46:00 12:38:00 10:11:00 10:41:00
330.Ethan Cuperus7209427M12GCO GruyèreSUI 12:31:00 10:55:00 10:50:00 11:32:00 12:11:00
331.Eunice Carter8180264W55All Wales Orienteering LegendsGBR 10:06:00 10:36:00 10:40:00 10:25:00 10:19:00
332.Eva Mena1421620W10-SHADOWEDADOLESP 12:02:47 11:55:03 11:59:26 11:09:00 10:47:45
333.Eva Ocvirk700027W45OK JapeticCRO 12:04:00 12:52:00 10:08:00 10:48:00 11:04:00
334.Eva Van Boven901127W21A SHORTOLifantNED 10:18:00 10:54:00 11:16:00 11:56:00 10:38:00
335.Eva Zemlova8033217W40OK KameniceCZE 10:06:00 10:51:00 11:16:00 12:16:00 12:46:00
336.Eva Konring Olesen8631605W60FIF HillerodDEN 10:36:00 11:20:00 11:47:00 12:37:00 10:17:00
337.Evaldas Jadenkus7206321M35AzuolasLTU 10:49:00 11:39:00 11:48:00 12:54:00 10:30:00
338.Evgeniy Popov8070077M35RB UnitedRUS 10:43:00 11:21:00 12:00:00 12:48:00 10:39:00
339.Evgeniya Kolesnyk1007844W10Odessa TeamUKR 11:15:00 11:50:00 12:25:00 10:00:00 10:45:00
340.Evgeny Chernenko8670653M50AKFARUS 11:23:00 11:52:00 12:24:00 10:12:00 10:40:00
341.Evie Conway7451302W18West Yorkshire OrienteersGBR 12:39:00 10:09:00 11:13:00 11:18:00 11:03:00
342.Ewa Olejnik8650888W40WKS Wawel KrakówPOL 12:06:00 12:21:00 10:06:00 10:41:00 11:41:00
343.Fabio Alfieri8448448M21ESCOM MendrisioSUI 12:54:00 10:21:00 10:45:00 11:18:00 11:57:00
344.Fanni Kocsis8664627W16Tipo Orienteering ClubHUN 12:45:00 12:22:00 11:13:00 10:28:00 11:04:00
345.Fanni Mathe411918OPEN CTipo Orienteering ClubHUN 12:55:05 13:01:28 11:03:16 11:54:13 11:04:13
346.Felipe Martos Sanchez7402610M60Cercle d'Orientation du HainautBEL 10:34:00 10:30:00 11:14:00 11:38:00 11:34:00
347.Felix HartliebOPEN ALeibnitzer ACAUT 10:42:30 10:49:00 10:44:03
348.Felix Zollner2084430M12SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:11:00 10:39:00 11:02:00 11:35:00 12:05:00
349.Fernando Checa Blas7207682M50Club Orientación ArabaESP 10:38:00 11:18:00 11:48:00 12:36:00 10:04:00
350.Filip Šauli8656560M16Czech West O-teamCZE 10:03:00 10:55:00 11:45:00 12:17:00 12:39:00
351.Filip Schwab8000710M12KOS Tesla BrnoCZE 10:39:00 11:35:00 11:59:00 12:23:00 10:11:00
352.Filippo Pezzati1211960M55SCOM MendrisioSUI 12:47:00 10:26:00 10:56:00 11:50:00 12:14:00
353.Fiona Hanstock50275W60Severn Valley OrienteersGBR 10:11:00 10:48:00 11:37:00 12:02:00 12:27:00
354.Fionnuala Rowe2107675W10GENIRL 11:50:00 13:00:00 10:30:00 11:05:00 11:30:00
355.Flora Aigmüller8000091W16SU Schöckl GrazAUT 10:57:00 10:55:00 10:55:00
356.Florence Bestel9120670W45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:36:00 10:12:00 11:28:00 11:40:00 12:20:00
357.Franca Crevatin2063996OPEN CPunto K Orienteering ASDITA 10:55:04 11:03:19
358.Francis Dupuy9002009M45BriveCorrèzeCOFRA 10:36:00 11:08:00 11:34:00 12:06:00 12:30:00
359.Francois Hanzen49113M35CO LiègeBEL 10:22:00 10:18:00 10:00:00 10:15:00 10:12:00
360.François Cardineau1033706M50co amberieuFRA 10:20:00 10:54:00 11:18:00 11:50:00 12:30:00
361.François Coulier1040801M60C.S.PERTUISFRA 11:14:00 11:42:00 12:06:00 12:34:00 10:34:00
362.François Tonneau7211888M21EOLV EifelBEL 11:39:00 11:49:00 12:27:00 10:12:00 10:42:00
363.François Toulier1061512M50CrapahutFRA 10:05:00 10:48:00 11:20:00 11:56:00 12:38:00
364.Franz HelmingerOPEN AHSV WALSAUT 10:46:30 11:30:03 12:29:49
365.Franz Unegg8260671M45SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:48:00 10:16:00 11:06:00 11:26:00 12:22:00
366.Franz Wyss8636070M70OLregiooltenSUI 10:03:00 10:38:00 11:19:00 11:49:00 12:24:00
367.Freddy Sillien8290147M70Pégase COBEL 10:38:00 11:18:00 11:54:00 12:24:00 10:04:00
368.Frédéric Dessere1671802M50POPFRA 12:20:00 12:24:00 10:10:00 10:42:00 11:22:00
369.Frédéric Gibiat601004M55C.S.PERTUISFRA 10:47:00 11:26:00 11:59:00 12:29:00 10:32:00
370.Gabor Baracsi888340OPEN ATipo Orienteering ClubHUN 12:55:00 13:04:31 10:47:55 11:59:19 10:17:06
371.Gabriela Buzek2077836OPEN DWKS Wawel KrakówPOL 12:10:22 12:42:03 10:26:04 10:59:00 11:16:32
372.Gabriela Řeháková8660586W16Czech West O-teamCZE 10:45:00 10:49:00 11:37:00 12:10:00 11:37:00
373.Gaspar Giner8012280M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:17:00 10:57:00 10:41:00 12:27:00 12:33:00
374.Gaspard Ruiz2020341M12balise orientation albigeoiseFRA 12:23:00 10:11:00 11:11:00 11:41:00 12:14:00
375.Gautier Tavel2039286M20O'BugeyFRA 10:52:00 11:36:00 11:57:00 12:39:00 10:27:00
376.Gavan DohertyOPEN ALagan Valley OrienteersIRL 12:33:04 10:39:10 10:43:04 11:09:32
377.Gavan Doherty1407573M45Lagan Valley OrienteersIRL 11:52:00
378.Gayle Quantock8668788W55Newcastle Orienteering ClubAUS 10:18:00 10:00:00 10:10:00 10:34:00 10:04:00
379.Georg BillerOPEN DSV MietrachingGER 10:28:57
380.Georg BillerOPEN CSV MietrachingGER 10:22:00
381.Géraldine Pujol1338017W45SAGC CestasFRA 10:04:00 11:00:00 11:48:00 12:08:00 12:32:00
382.Gergő Kovács8638563M45Tipo Orienteering ClubHUN 12:52:00 12:20:00 10:38:00 11:06:00 11:46:00
383.Gerhild Pacher8012364OPEN DSU Schöckl GrazAUT 10:00:00
384.Gerrit Van De Riet8160756M50 ULTIMATEOK MaksimirCRO 10:25:00 11:05:00 12:05:00 12:29:00 12:41:00
385.Gerry Browne2800076M12GENIRL 10:03:00 10:03:00 10:02:00 10:02:00 10:02:00
386.Gheorghe Cionoiu2041785OPEN ATV Coburg-NeusesGER 11:30:22 11:37:03 11:34:02 10:04:03 10:11:56
387.Gianluca Di Stefano8655408M55Polisportiva BesaneseITA 12:05:00 12:38:00 10:02:00 11:20:00 11:35:00
388.Gilles Clouzeau8450119M50 ULTIMATECharente Orientation FeuilladeFRA 12:17:00 12:57:00 10:41:00 10:37:00 11:37:00
389.Giorgio Tettamanti8030239M75SCOM MendrisioSUI 12:41:00 10:13:00 10:41:00 11:25:00 12:01:00
390.Gisela Tonn8012554W65SSV Planeta RadebeulGER 11:09:00 11:49:00 12:53:00 10:29:00 10:53:00
391.Giulia Doherty51040W12Lagan Valley OrienteersIRL 11:47:00 12:55:00 10:45:05 10:56:00 11:08:00
392.Greet Oeyen8202070W35hamokBEL 10:24:00 10:20:00 10:09:00 10:18:00 10:18:00
393.Grégoire Perret7202191M50ANCOSUI 11:44:00 12:36:00 10:30:00 11:10:00 11:32:00
394.Gregor Pavlič2065880OPEN ASSD-AŠZ GAJAITA 11:12:14
395.Grete SaueBEGINNERSSK MercuryEST 11:55:36
396.Grete SaueOPEN DMercuryEST 10:23:22 11:04:03
397.Guilhem Chifflet8100904M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:27:00 10:43:00 10:33:00 11:35:00 12:29:00
398.Guillaume Ferrand8211099M20Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 11:34:00 12:06:00 12:45:00 10:12:00 10:48:00
399.Gunilla Carlsson247908W60Göteborg-Majorna OKSWE 10:51:00 11:12:00 12:02:00 12:27:00 10:07:00
400.Gunther Kradischnig8611028OPEN BOLC GrazAUT 14:48:15 13:11:02
401.Günther Dobnik8181155M60OLC Union ViktringAUT 10:46:00 10:34:00 11:34:00 11:58:00 12:42:00
402.Gustav Greiner8680107M16SU Schöckl GrazAUT 12:13:00 12:21:00 10:07:00 10:41:00 11:21:00
403.Guy Coupey340500M75Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:53:00 11:13:00 11:57:00 12:29:00 10:13:00
404.Guyonne Petit8010194W65ASMBCOFRA 12:01:00 12:33:00 10:21:00 10:57:00 11:25:00
405.Hana Doušková2083392W14KOS Tesla BrnoCZE 10:25:00 11:43:00 12:14:00 12:41:00 10:08:00
406.Hana Sochorova1421893W55OB HavířovCZE 12:36:00 10:18:00 11:01:00 11:22:00 11:49:00
407.Hanna Pułczyńska8666005W14WKS Wawel KrakówPOL 12:01:00 12:43:00 10:11:00 10:47:00 11:29:00
408.Hannah Moraweck2801287W10-SHADOWEDSG Zittau-SüdGER 10:24:27 10:02:05 10:03:06
409.Hannes Pacher8011559M50 ULTIMATESU Schöckl GrazAUT 11:53:00 12:41:00 10:09:00 10:29:00 10:49:00
410.Hannes Wenzel8220576M40OLC Union ViktringAUT 12:17:00 12:29:00
411.Hannu Laitinen7207964M60LynxFIN 11:18:00 11:46:00 12:10:00 12:42:00 10:22:00
412.Heather High8667825W14Care-Vevey OrientationSUI 10:43:00 12:01:00 11:56:00 12:50:00 10:11:00
413.Heidi NurminenOPEN CLynxFIN 12:26:05
414.Heidi Prits7207578W21A SHORTSK MercuryEST 12:26:00 10:12:00 10:46:00 11:16:00 11:58:00
415.Heidi Salonen8657102W45Helsingin SuunnistajatFIN 10:12:00 10:24:00 10:36:00 12:24:00 12:00:00
416.Heïdi Roche1860710W16Poitiers Course d'OrientationFRA 11:00:00 11:52:00 12:22:00 12:52:00 10:07:00
417.Heigo Pold8662657M50AKFARUS 11:17:00 11:56:00 12:32:00 10:04:00 10:42:00
418.Heikki Kyyrönen2800469M70Kouvolan SuunnistajatFIN 12:33:00 10:02:00 10:49:00 11:14:00 11:59:00
419.Helen Hanstock8091216W21A SHORTSevern Valley OrienteersGBR 10:20:00 10:42:00 11:20:00 11:46:00 12:26:00
420.Helen Martinsen7203862W21A LONGIL GularNOR 10:41:00 11:30:00
421.Helge Soegaard213912M65Rold Skov OKDEN 11:21:00 11:57:00 12:25:00 10:19:00 10:40:00
422.Helle Schou758303W50 ULTIMATEOK SNABDEN 10:39:00 11:11:00 11:51:00 12:23:00 10:15:00
423.Helmut Tanner9900010OPEN BOLC Union ViktringAUT 12:06:04 11:45:03
424.Henning Schou7583220M50 ULTIMATEOK SNABDEN 10:57:00 11:21:00 12:25:00 12:37:00 10:09:00
425.Henrietta Paskucz-szathm.4616775W14Tipo Orienteering ClubHUN 12:55:00 12:31:00 10:17:00 10:50:00 11:20:00
426.Herfried Trummer8140675M35 ULTIMATEOC FürstenfeldAUT 10:02:00 10:42:00 11:15:00 11:47:00 12:35:00
427.Herwig Allwinger7000500M50Mariborski OKSLO 11:53:00 12:26:00 10:22:00 10:58:00 11:16:00
428.HERWIG Hierzegger2088811M75WATV NeulingeAUT 11:21:00 11:41:00 12:33:00
429.Hilde Bader1863W70OLF MainzGER 10:17:00 10:37:00 11:29:00 12:13:00 12:17:00
430.Honza Holec9101189M50SKOB OstravaCZE 12:08:00 12:44:00 10:20:00 11:02:00 11:30:00
431.Hugh Browne2068108M10-SHADOWEDGENIRL 12:42:55 12:52:03 10:20:38 10:15:20 11:49:50
432.Hugo Coduri9049111M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:23:00 11:17:00 10:25:00 11:43:00 12:49:00
433.Hugo Velhinho7964765M21A LONGCPOCPOR 10:07:00 10:45:00 11:33:00 12:00:00 12:30:00
434.Hugues Gillard1000717M50 ULTIMATEBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 12:01:00 12:05:00 10:33:00 11:17:00 11:05:00
435.Ida Baluskova681852W45 11:08:00 11:44:00 12:52:00 12:16:00 12:24:00
436.Igor Bončina4625871OPEN BOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 10:31:14 10:56:41
437.Igor Gavrilov1007956M40Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00 12:01:00 12:33:00 10:09:00 10:41:00
438.Igor Pokotilo8654960M60ПОЛИКСRUS 11:46:00 11:18:00 12:38:00 10:14:00 10:46:00
439.Ilka Barr1396788W35Bendigo OrienteersAUS 11:24:00 12:11:00
440.Ilkka Ojapalo8004325M60Rajamäen RykmenttiFIN 12:18:00 12:26:00 10:22:00 10:50:00 11:26:00
441.Ilona Dobos350317W70Stars Orienteering ClubCAN 10:49:00 11:29:00 11:53:00 12:33:00 10:01:00
442.Ilze Vanaga8631111W40OK AronaLAT 11:01:00 11:21:00 11:51:00 12:31:00 10:26:00
443.Ines Kos2128411W21BOK KapelaCRO 10:23:00 10:44:00 11:11:00
444.Inger Tiltnes1010134W65IL TyrvingNOR 10:05:00 10:45:00 11:37:00 11:57:00 12:33:00
445.Ingrid Piht8087077W21A SHORTSK MercuryEST 12:30:00 10:00:00 10:42:00 11:24:00 11:54:00
446.Ingrid Ulfstedt910912OPEN DJärfälla OKSWE 11:48:07 12:15:06 10:05:43 11:02:04 11:21:30
447.Irena Čorko Meštrović2105096W40OK KapelaCRO 10:31:00 11:06:00
448.Irena Hacin Kölner1425110OPEN BOrientacijski klub KomendaSLO 11:23:05 11:07:22 11:56:13 10:18:06 10:22:01
449.Irene Greiner-LoesehniggOPEN BSU Schöckl GrazAUT 10:03:02 10:32:00
450.Iris Andres8055155W60OLG BonaduzSUI 12:06:00 12:24:00 10:22:00 10:57:00 11:12:00
451.Iris Eggels2143679OPEN CArgusNED 10:20:03 10:32:01 11:14:03 10:51:03 11:10:32
452.Irma Collienne2136526W60OLV EifelBEL 11:16:00 11:56:00 12:42:00 10:07:00 10:47:00
453.Isabel Monteiro1250358W55COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:42:00 11:48:00 12:34:00 10:16:00 10:46:00
454.Isabelle Baury1691701W50POPFRA 11:50:00 12:36:00 10:20:00 10:56:00 11:26:00
455.Isabelle Brousse1396348W40Poitiers Course d'OrientationFRA 11:06:00 11:36:00 12:11:00 12:41:00 10:11:00
456.Isabelle Touzain Roullea.1396400W55Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:42:00 10:42:00 11:13:00 11:31:00 12:01:00
457.István Nagy8211172M45Törekvés SEHUN 11:44:00 11:40:00 12:18:00 12:46:00 12:54:00
458.Iuliia Nogovitsyna7000022W21A SHORTSK SIRIUSUKR 10:36:00 11:14:00 12:04:00 12:46:00 10:26:00
459.Iva Benesova886513W55Sportcentrum BT JicinCZE 10:00:00 11:00:00 11:43:00 11:55:00 12:25:00
460.Iva Janská219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCZE 10:21:00 10:56:00 11:32:00 12:12:00 12:52:00
461.Iva Kosarkova2082714W21A SHORTSK PragaCZE 10:14:00 10:38:00 11:24:00 11:52:00 12:28:00
462.Iva Miková53270W45KOS Tesla BrnoCZE 10:36:00 11:40:00 12:00:00 12:20:00 10:24:00
463.Ivan Boyadzhiev412842M55Mariborski OKSLO 11:08:00
464.Ivan Boyadzhiev ml.2036467M21A SHORTMariborski OKSLO 11:14:00 11:44:00
465.Ivan Skopinski1882288M12OMEGA RUSSIARUS 11:11:00 11:59:00 12:35:00 10:05:00 10:38:00
466.Iván Antonio Gálvez Muño.8260180M35 ULTIMATECOMAESP 10:50:00 11:46:00 12:03:00 12:35:00 10:35:00
467.Ivana Gobec700021W45OK VihorCRO 11:16:00 12:08:00 12:28:00 10:00:00 10:48:00
468.Ivana Peckova8660592W45Ekonom PrahaCZE 11:48:00 12:48:00 10:28:00 10:52:00 11:08:00
469.Ivana Tomíčková52537W10-SHADOWEDESOX ODEICZE 10:11:16 10:06:01 10:20:23 10:00:13
470.Ivo Novak51679M55 11:02:00 11:35:00 12:59:00 12:47:00 12:41:00
471.Jaakko Rissanen8657313M21A LONGLapin VeikotFIN 11:16:00 12:03:00 12:33:00 10:09:00 10:42:00
472.Jacques Florin7005055M55C.O.LiègeBEL 12:41:00 10:08:00 10:50:00 12:08:00 12:17:00
473.Jakob Steinwender8110704M16SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:29:00 10:09:00 11:13:00 11:17:00 11:53:00
474.Jakub Chupek8655373M20Slavia ZU ZilinaSVK 11:55:00 12:30:00 10:18:00 10:51:00 11:21:00
475.Jakub Forst236022M40OK DobříšCZE 12:33:00 10:29:00 10:45:00 11:17:00 12:05:00
476.Jakub Kuriak9858585M21A SHORTROB klub KysucaSVK 11:44:00 12:20:00 12:26:00 10:20:00 11:11:00
477.Jakub Zeslawski8043201M14WKS Wawel KrakówPOL 10:31:00 10:49:00
478.James Doherty51013M14Lagan Valley OrienteersIRL 12:32:00 12:34:00 10:40:00 10:43:00 11:08:05
479.James Turton1950612M21A SHORTSevern Valley OrienteersGBR 10:08:00 10:38:00 11:26:00 12:23:00 12:32:00
480.Jan Benes8290987M21 ULTIMATESportcentrum BT JicinCZE 10:42:00 12:12:00 12:31:00 10:13:00 11:13:00
481.Jan GobecM18OK VihorCRO 12:00:00 10:08:00 10:40:00
482.Jan Gryc53233M45KOS Tesla BrnoCZE 10:48:00 11:28:00 12:06:00 12:38:00 10:14:00
483.Jan Lauenstein8642234M16ANCOSUI 12:05:00 12:23:00 10:19:00 10:59:00 11:25:00
484.Jan Pecka515152M50Ekonom PrahaCZE 11:59:00 12:40:00 10:26:00 11:00:00 11:38:00
485.Jan Štěpánek8660548M14KOS Tesla BrnoCZE 10:37:00 11:55:00 12:25:00 12:49:00 10:10:00
486.Jan Vitecek8720322OPEN AOddíl OB Kotlářka, z.s.CZE 11:17:00 11:04:25
487.Jan Vodicka2126354M21A SHORTOOB TJ TurnovCZE 11:08:00 12:02:00 12:35:00 10:38:00 10:50:00
488.Jana Forstereviczová2082934W35OK DobříšCZE 12:30:00 10:11:00 10:45:00 11:27:00 11:57:00
489.Jana Grycova49412W50KOS Tesla BrnoCZE 10:46:00 11:12:00 11:50:00 12:36:00 10:32:00
490.Jana Hubáčková51295W45Ekonom PrahaCZE 11:56:00 12:40:00 10:00:00 10:32:00 11:24:00
491.Jana Kubanova8007275W45KOS Tesla BrnoCZE 11:04:00 11:12:00 12:16:00 12:28:00 10:32:00
492.Jana Zurynková515496W45Ekonom PrahaCZE 12:12:00 12:32:00 10:16:00
493.Jane ExleyW45WARRIOR OCGBR 10:56:00 11:32:00 12:12:00 12:52:00 10:12:00
494.Janet Adams2127407W45West Yorkshire OrienteersGBR 12:32:00 10:20:00 11:04:00 11:16:00 12:12:00
495.Janet Tarr204083W70Bendigo OrienteersAUS 11:45:00 11:45:00 12:21:00 10:01:00 10:49:00
496.Janez Šumečki445685OPEN COK TivoliSLO 12:45:25 10:09:04 10:00:10 10:20:44 10:32:55
497.Janick Gonet2033676W45Loisir Orientation VercorsFRA 11:44:00 12:24:00 10:52:00 10:44:00 11:28:00
498.Janine Eggs252345W21A LONGOLC WinterthurSUI 12:27:00 10:23:00 10:42:00 11:24:00 12:00:00
499.Janis Salins8627783M21A SHORTOK KapaLAT 11:35:00 11:53:00 12:53:00 10:29:00 10:41:00
500.Janko Lapajne406850M65OK AzimutSLO 10:21:00 11:09:00 11:46:00 12:04:00 12:22:00
501.Janne Syrjälä2101081M21A SHORTKeravan UrheilijatFIN 11:17:00 11:44:00 12:17:00 11:05:00 11:23:00
502.Jannik Meizer8652335M10SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:30:00 10:15:00 11:05:00
503.Jari Kymäläinen8411204M55Tampereen PyrintoFIN 11:59:00 12:56:00 10:35:00 11:35:00 11:59:00
504.Jaro WegnerM10-SHADOWED 10:24:30
505.Jaromír Šrámek515101M50 ULTIMATEKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCZE 10:01:00 11:01:00 12:09:00 11:57:00 12:17:00
506.Jaśmina Olejnik8303011W12WKS Wawel KrakówPOL 11:27:00 12:35:00 10:44:00 11:02:00 11:05:00
507.Javier Montiel Bonmati8637635M40Universidad de AlicanteESP 10:29:00 10:05:00 10:05:00 10:01:00 10:17:00
508.Jean Fleuret1999047M50Poitiers Course d'OrientationFRA 11:05:00 11:30:00 12:04:00 12:40:00 10:20:00
509.Jean Claude Suty8631366M60AS QUETIGNYFRA 10:10:00 11:10:00 11:46:00 12:22:00 12:34:00
510.Jean François Battista1330817M60SAGC CestasFRA 10:38:00 11:06:00 11:54:00 11:50:00 12:26:00
511.Jean René Nédélec8018144M55Quimper orientationFRA 11:47:00 12:05:00 12:38:00 10:41:00 11:08:00
512.Jean-jacques Picazo7000986M60C.S.PERTUISFRA 11:06:00 11:30:00 12:26:00 12:46:00 10:02:00
513.Jean-marc Poivert1290365M50POPFRA 12:14:00 12:52:00 10:14:00 10:54:00 11:10:00
514.Jean-marc Sellier8280770M45co amberieuFRA 10:32:00 10:40:00 11:50:00 12:02:00 10:56:00
515.Jean-Pierre Kellens522222M65Kempische OrientatielopersBEL 11:39:00 12:15:00 12:46:00 11:37:00 11:01:00
516.Jēkabs Janovs8655215M18Siguldas TakasLAT 11:58:00 12:30:00 10:32:00 10:40:00 11:16:00
517.Jens Deferm505585M10-SHADOWEDhamokBEL 12:09:26 12:32:02 12:02:02 11:53:09 11:14:07
518.Jeremi Pułczyński7208250M10WKS Wawel KrakówPOL 12:15:00 12:40:00 10:35:00 11:00:00 11:25:00
519.Jeremy Vuillemard706072M35 ULTIMATEO'ZONE 88FRA 12:50:00 10:10:00 10:43:00 11:23:00 11:55:00
520.Jérôme Favre1983223M21A LONGANCOSUI 11:49:00 12:24:00 10:03:00 10:57:00 11:27:00
521.Jiri Cecka7756M40OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:41:00 11:33:00 12:09:00 12:29:00 10:05:00
522.Jiri Ehl8017701M35KOS Tesla BrnoCZE 10:37:00 11:33:00 12:18:00 12:36:00 10:00:00
523.Jiri Hlavac53247M50 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 11:05:00 11:33:00 12:17:00 12:45:00 10:25:00
524.Jiri HruškaM50 ULTIMATEOSN CZE 11:21:00
525.Jiří Donda8631582M16Czech West O-teamCZE 10:15:00 10:37:00 11:37:00 11:59:00 12:35:00
526.Jiří Valeš8656689M21 ULTIMATECzech West O-teamCZE 10:27:00 10:57:00 11:31:00 12:13:00 12:13:00
527.Joachim Stamer8124720M45MTK Bad HarzburgGER 12:04:00 12:36:00 10:22:00 10:54:00 11:34:00
528.Joanne Anana-saranen7208156W21BPihkaniskatFIN 10:10:00 10:58:00 11:53:00 12:02:00 12:53:00
529.Joaquina Herrero Vinader8034525W50GODIH AlbaceteESP 10:10:00 10:10:00 10:00:00 10:20:00 10:36:00
530.Jocelyne Dudoignon1851968W50DUDOIGNON GENNAROFRA 12:28:00 10:18:00 10:44:00 11:18:00 11:52:00
531.Johan Claes1403167M60hamokBEL 12:14:00 12:30:00 10:14:00 10:54:00
532.Johan Cuperus7209475M45GCO GruyèreSUI 12:16:00 10:12:00 11:02:00 11:42:00 12:06:00
533.Johanna Thoman8091104W16SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:30:00 10:10:00 11:19:00 11:13:00 11:22:00
534.John Anana7208154M10PihkaniskatFIN 10:30:00
535.John AnanaM10-SHADOWEDPihkaniskatFIN 13:07:19 10:16:01 11:02:01 11:49:20
536.Jolanta Bura8627798W45Auseklis IKLAT 10:20:00 10:52:00 11:52:00 11:56:00 12:44:00
537.Joli Wehrli8636804W55Swiss O ToursSUI 11:18:00 12:06:00 12:28:00 10:04:00 10:37:00
538.Jonas Falck Weber8646093M21EFarumTisvilde OKDEN 11:59:00 12:21:00 10:03:00 10:42:00 11:15:00
539.Jonas Lange8629608M16SV IHW Alex 78 BerlinGER 11:45:00 11:57:00 12:31:00 10:19:00 10:39:00
540.Jonas Meizer8071007M12SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:35:00 10:07:00 11:14:00
541.Jonas ThunbergOPEN B 11:51:49 11:02:17
542.Jonáš Gottstein2078455M18OK JilemniceCZE 10:38:00 11:02:00 11:24:00 12:00:00 12:28:00
543.Jonas Gediminas Gvildys1100023M55OK MedeinaLTU 10:38:00 11:23:00 11:50:00 12:41:00 10:29:00
544.Jonas Vytautas Gvildys8662206M21 ULTIMATEOK MedeinaLTU 11:02:00 11:42:00 12:25:00 12:37:00 10:25:00
545.Joona Ojapalo1396427M35LynxFIN 11:01:00 11:15:00 12:12:00 12:24:00 10:06:00
546.Jose Mena Lanero8668562M16ADOLESP 11:53:00 11:25:00 12:13:00 11:10:00 10:58:00
547.Jose Mena RaposoOPEN CADOLESP 11:51:08 12:18:38 11:19:07 10:41:02
548.Jose Mena Raposo8644905M40ADOLESP 11:29:00
549.Jose Puche Madrid8152323M40GODIH AlbaceteESP 10:01:00 10:21:00 10:41:00 10:21:00 10:09:00
550.Josef Benes9907M60Sportcentrum BT JicinCZE 10:06:00 10:38:00 11:18:00 12:02:00 12:18:00
551.Joseph Le Guen1441120M75Saint Brieuc OrientationFRA 10:21:00 10:57:00 11:21:00 11:53:00 12:45:00
552.Josie Stansfield1160769W50Forth Valley OrienteersGBR 10:22:00 10:46:00 11:18:00 11:54:00 12:30:00
553.Jouko Andelin2107925M70Lahden TaimiFIN 11:43:00 12:06:00 12:39:00 10:19:00 10:44:00
554.Jozef Chupek8071290M45Slavia ZU ZilinaSVK 11:56:00 12:48:00 10:10:00 11:18:00 11:42:00
555.Jozef Král8627M50Slovak ARDF teamSVK 12:35:00 10:04:00 10:44:00 11:18:00 11:50:00
556.Jozef Šimeček2092377M55Klub ROB Medik MartinSVK 11:32:00 12:08:00 12:41:00 11:02:00 10:44:00
557.Juergen Ziesche236105M50 ULTIMATEOLV OstGER 11:13:00 11:49:00 12:41:00 10:09:00 10:41:00
558.Juha Lassila9101052M35Vetelin UrheilijatFIN 11:25:00 12:00:00 12:36:00 10:03:00 11:03:00
559.Jules Boutinet2018785M16Charente Orientation FeuilladeFRA 11:59:00 12:27:00 10:01:00 11:01:00 11:05:00
560.Jules Hamel8071108M12ANCOSUI 11:55:00 12:27:00 10:29:00 10:41:00 11:35:00
561.Juli Serrat Grané8001973M45Unió Excursionista VicESP 12:00:00 12:40:00 10:46:00 10:50:00 11:18:00
562.Julia Biskupska9080722W12WKS Wawel KrakówPOL 11:59:00 12:43:00 10:11:00 11:14:00 11:23:00
563.Julia Prudhoe8667935W60Central Coast OrienteersAUS 11:51:00 12:40:00 10:27:00 10:42:00 11:27:00
564.Júlia Néda8680039W18Tipo Orienteering ClubHUN 12:34:00 11:49:00 10:08:00 10:53:00 11:13:00
565.Julian Torggler944449OPEN BSU Schöckl GrazAUT
566.Julian Wenger1409509M14OLG ThunSUI 10:02:00 11:01:00 11:58:00 11:52:00 12:10:00
567.Julie Bambousková8660590W14OK DobříšCZE 12:43:00 10:19:00 10:47:00 11:14:00 11:53:00
568.Julie Fomasi8060119W14SCOM MendrisioSUI 12:19:00 10:31:00 11:20:00 11:26:00 11:47:00
569.Julien Bialou8001968M35NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 12:04:00 10:24:00 11:00:00
570.Julien Mouchette35867M21BTout Azimut FameckFRA 12:09:00 12:33:00 10:03:00 11:05:00 11:31:00
571.Julien Vuitton8002040M21 ULTIMATEGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:22:00 10:52:00 10:25:00 11:43:00 12:31:00
572.Jura Janecek8662291M40Ekonom PrahaCZE 11:57:00 12:21:00 10:17:00
573.Juraj Horniak307459M21A SHORTKOBRA BratislavaSVK 10:02:00 10:11:00 10:17:00 10:47:00 10:35:00
574.Juris Dzenitis8628429M40OK AronaLAT 11:05:00 11:29:00 11:49:00 12:45:00 10:37:00
575.Jussi Silvennoinen7807101M50 ULTIMATEKalevan RastiFIN 10:33:00 11:17:00 11:37:00 12:05:00 12:25:00
576.Justine Hamel8051005W14ANCOSUI 12:13:00 12:37:00 10:08:00 10:41:00 11:05:00
577.Justine Pelissier1420171W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 12:00:00 11:16:00 10:25:00 12:28:00 11:40:00
578.Juuso MetsäläM21 ULTIMATELynxFIN 12:07:00 13:01:00
579.Kalle Rantala7208153OPEN BHelsingin SuunnistajatFIN 10:34:02 10:54:01 11:41:03 10:52:26
580.Kalvis Kaļva8642335M21A SHORTTeam GarieLAT 12:32:00 10:05:00 10:53:00 11:59:00 12:02:00
581.Kamila Richtrová2111733W18Czech West O-teamCZE 10:19:00 10:44:00 11:33:00 12:23:00 12:48:00
582.Kaori Koizumi43564W21A SHORTIruma-shi OLCJPN 10:44:00 11:30:00 10:00:00
583.Kari Kokkinen9830404M35Lahden TaimiFIN 11:31:00 11:48:00 12:24:00 10:21:00 10:57:00
584.Karin Kradischnig7537BEGINNERSNaturfreunde LinzAUT 12:02:26 12:19:03 10:05:03 10:00:16
585.Karin Vogl1700505W21BSV MietrachingGER 12:58:00 10:28:00 09:57:00 09:57:00 12:05:00
586.Karīna Janova8651930W35Siguldas TakasLAT 10:33:00 10:29:00 10:15:00 10:42:00 10:00:00
587.Karine Maes8000066W50Club d'Orientation LorientaisFRA 10:54:00 11:28:00 12:02:00 12:24:00 10:28:00
588.Karol Hierweg406918M50 ULTIMATEKOBRA BratislavaSVK 10:49:00 10:29:00 11:05:00 10:01:00 10:17:00
589.Karolin Moraweck411433OPEN BSG Zittau-SüdGER 10:23:10 10:02:02 11:36:03 11:30:31
590.Karolina Ceckova8414128W14OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:31:00 11:37:00 12:35:00 12:44:00 10:17:00
591.Kaspar Hägler8629567M21EOLV Baselland / ANCOSUI 10:54:00 11:17:00 12:09:00 12:36:00 10:09:00
592.Kaspar Mathias Korrol9200505M12SK MercuryEST 12:59:00 10:43:00 10:47:00 11:20:00 12:08:00
593.Katarína Košutová515451W21A SHORTSlovak ARDF teamSVK 12:22:00 10:24:00 10:50:00 11:20:00 11:50:00
594.Katerina Douskova8123459W14KOS Tesla BrnoCZE 10:49:00 11:31:00 12:17:00 12:29:00 10:29:00
595.Katerina Grycova9101109W20KOS Tesla BrnoCZE 10:45:00 11:32:00 12:09:00 12:42:00 10:09:00
596.Kateřina Černá8655446W18Czech West O-teamCZE 10:09:00 10:34:00 11:43:00 12:03:00 12:38:00
597.Kateřina Matoušová2032127OPEN AOOS VrchlabiCZE 10:59:00
598.Kateřina Šauli2060388W16Czech West O-teamCZE 10:35:00 10:19:00 12:07:00 12:37:00 11:43:00
599.Katharina Dareb8010807W12SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:27:00 10:23:00 11:08:00
600.Kati Korhonen7204915W35Suunta JyväskyläFIN 11:30:00 12:05:00 12:21:00 10:06:00 11:06:00
601.Katja BabičOPEN BOrientacijski klub KomendaSLO 10:17:13
602.Katja Babič7210498W21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:07:00 12:35:00
603.Katja Helminger8180108W12ASKOE Henndorf orienteeringAUT 11:47:00 11:59:00 12:32:00
604.Katka Fujáková1420857W21BOB HavířovCZE 12:46:00 10:04:00 11:26:00 11:41:00 11:35:00
605.Kende Kovács8631454M16Tipo Orienteering ClubHUN 12:21:00 11:49:00 10:23:00 10:43:00 11:07:00
606.Kerria Favre8653082W21 ULTIMATEANCOSUI 12:21:00 12:45:00 10:37:00 11:05:00 11:25:00
607.Kerstin Thoman2056422W21BSPORTUNION KlagenfurtAUT 12:22:00 10:46:00 10:44:00 11:17:00 11:44:00
608.Keve Gönczi8010610M18Tipo Orienteering ClubHUN 12:22:00 12:14:00 10:16:00 10:44:00 11:12:00
609.Kevin Gregor2125357M10OK DobříšCZE 12:45:00 10:10:00 11:00:00 11:35:00 12:10:00
610.Kevin O'Callaghan2081291OPEN BMayo OCIRL 10:14:04
611.Kevin Markus Korrol8004007M16SK MercuryEST 12:33:00 10:05:00 11:09:00 11:25:00 11:45:00
612.Kilian Imhof8644812M50 ULTIMATEOL Regio WilSUI 10:05:00 11:13:00 11:53:00 12:25:00 12:49:00
613.Kim Baxter501056W21ESouth Yorkshire OrienteersGBR 11:47:00 12:27:00 10:03:00 10:43:00 11:15:00
614.Kimmo Määttä1963324M55Ounasvaaran HiihtoseuraFIN 10:41:00 11:14:00 12:02:00 12:44:00 10:14:00
615.Kinga Paskucz-szathmáry2069578W12Tipo Orienteering ClubHUN 12:51:00 12:11:00 10:05:00 11:05:00 11:26:00
616.Kirti Rebane8640104OPEN ASK MercuryEST 12:26:01 10:09:06 10:32:26 11:07:03 11:42:46
617.Kjell Westin997861M50 ULTIMATEPorsgrunn OLNOR 12:25:00 12:25:00 10:25:00 11:09:00 11:21:00
618.Kjersti Skantze246830W55IL TyrvingNOR 10:24:00 11:06:00 11:37:00 12:01:00 12:52:00
619.Kjersti Westin997856W21 ULTIMATEPorsgrunn OLNOR 11:57:00 12:53:00 11:01:00 10:33:00 11:09:00
620.Klara Douskova2067214W40KOS Tesla BrnoCZE 10:46:00 11:41:00 11:56:00 12:26:00 10:31:00
621.Klára Adámková2127630W16OK JilemniceCZE 10:30:00 11:13:00 12:01:00 12:19:00 12:40:00
622.Kobe Deferm1934M10-SHADOWEDhamokBEL 12:07:49 12:31:08 12:01:02 11:45:26 11:19:06
623.Konrad Tonn8606453M65SSV Planeta RadebeulGER 11:27:00 11:51:00 12:31:00 10:10:00 10:49:00
624.Kordian Pisarek2114851M14WKS Wawel KrakówPOL 12:22:00 12:31:00 10:16:00 10:40:00 10:40:00
625.Kris Jette Piht1410830W16SK MercuryEST 12:35:00 10:04:00 11:22:00 11:16:00 11:19:00
626.Kristian Reiterer2106966BEGINNERSnordic sports-WechsellandAUT 11:16:27 11:51:39 10:57:58 11:48:09
627.Kristina Masevičiūtė8644551W35Fortuna OSKLTU 12:24:00 10:26:00 12:39:00 10:36:00 12:21:00
628.Kurt Huber8113485M75SPOBOSUI 10:45:00 11:33:00 11:49:00 12:41:00 10:05:00
629.Ladislav Mika301281M50KOS Tesla BrnoCZE 10:44:00 11:24:00 11:58:00 12:22:00 10:18:00
630.Lærke Konring Larsen44693W10FIF HillerodDEN 10:45:00 11:30:00 12:05:00 12:35:00 10:10:00
631.Lana Forge2113807W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:30:00 10:28:00 10:31:00 11:46:00 12:31:00
632.Lara Temmerman7512000W21A LONGRaid Orientation ParisFRA 11:15:00 11:56:00 12:48:00 10:03:00 10:45:00
633.Larissa Rand741212W45OLifantNED 10:32:00 10:56:00 11:40:00 11:48:00 12:40:00
634.Larissa Van Der HouwenW21B 10:28:00 11:34:00 10:40:00 10:17:00 10:26:00
635.Larry Weiss1400070OPEN CGaringal Orienteers IncAUS 10:57:08 10:20:04
636.Lars Guttler2106974OPEN DTout Azimut FameckFRA 11:09:01 10:35:00 10:43:01 10:46:00 10:02:34
637.Lars Svantesson9630518M55Hjärnarps OLSWE 12:17:00 12:50:00 10:29:00 11:29:00 11:41:00
638.Lasse Falck Weber8646100M21EFarumTisvilde OKDEN 11:49:00 12:37:00 10:09:00 10:36:00 11:21:00
639.Lauenstein Wilma8281007W12ANCOSUI 12:03:00 12:47:00 10:17:00 10:47:00 11:41:00
640.Lauga Muriel430883OPEN DO'JuraFRA 11:07:37 11:46:03
641.Laura König8000084W16SU Schöckl GrazAUT 12:10:00 12:40:00 11:01:00 10:37:00 10:37:00
642.Laura Kubáková301356W10-SHADOWEDSOS Jindřichův HradecCZE 10:15:01 10:49:03 11:29:01 11:49:13 11:17:10
643.Laura Venhauer8122000W14OLC Union ViktringAUT 11:13:00 10:07:00 11:05:00 11:20:00 11:41:00
644.Laurence Elias1600637W50ACA Aix ProvenceFRA 10:50:00 11:16:00 12:06:00 12:32:00 10:04:00
645.Laurent Mouchette35868M21Bco amberieuFRA 10:13:00 11:15:00 11:47:00 11:33:00 12:47:00
646.Laurent Roche2800069OPEN BPoitiers Course d'OrientationFRA 11:05:29 11:39:02 10:12:45
647.Laurie Gérard1424628W21BCercle d'Orientation du HainautBEL 10:04:00 10:52:00 11:44:00 11:56:00 12:44:00
648.Léandre Magat8162003M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:19:00 11:05:00 10:53:00 12:15:00 12:37:00
649.Lena Stromberger631007OPEN BDer Berger-ClanAUT 10:16:15 10:08:02 10:25:01 10:02:13 10:02:09
650.Léna Boutinet2018784W21A LONGCharente Orientation FeuilladeFRA 11:48:00 12:32:00 10:12:00 10:48:00 11:12:00
651.Lenka Jablonovská8660504W21A LONGKOB Sokol PezinokSVK 10:27:00 10:59:00 11:18:00 12:06:00 12:51:00
652.Lenka Miková8663167W16KOS Tesla BrnoCZE 11:05:00 11:46:00 12:16:00 12:58:00 10:16:00
653.Lenka Vorackova9201331W21A SHORTSK OS Nové Město na MoravěCZE 10:02:00 12:34:00 10:26:00 12:38:00 10:12:00
654.Lenka Westin997811W45Porsgrunn OLNOR 12:08:00 12:28:00 10:12:00 10:56:00 11:12:00
655.Lenke Kovács4714662W10Tipo Orienteering ClubHUN 12:35:00 12:00:00 10:40:00 10:50:00 11:45:00
656.Léo Ruiz242798M10balise orientation albigeoiseFRA 12:40:00 10:05:00 10:55:00 11:30:00 12:00:00
657.Leonhard Sendlhofer8652334M12SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:19:00 10:15:00 10:53:00
658.Liina Jõgisu9760805W21A SHORTSK MercuryEST 12:34:00 10:20:00 10:38:00 11:12:00 11:46:00
659.Lilou Parigot9022004W16ASQuétigny'OrientationFRA 10:10:00 11:37:00 11:52:00 11:49:00 12:22:00
660.Linda Talbonen1009370W35KalevanrastiFIN 11:06:00 11:17:00 11:54:00 12:39:00 10:30:00
661.Lisa Christen7203934W20OLV HindelbankSUI 10:21:00 10:56:00 11:27:00 11:57:00 12:36:00
662.Lisa Pacher8030494W21 ULTIMATESU Schöckl GrazAUT 11:41:00 12:21:00 10:53:00 10:49:00 11:01:00
663.Lisbeth Damsgaard8656153W65Søllerød OKDEN 12:45:00 10:09:00 10:45:00 11:21:00 12:05:00
664.Lise Mouchette229870W10-SHADOWEDTout Azimut FameckFRA 11:53:42 12:55:01 11:52:17 12:15:02 12:12:23
665.Lise Pelissier224422W14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:55:00 10:55:00 10:41:00 12:11:00 12:38:00
666.Liv Charbonnier8062004W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:20:00 11:40:00 10:43:00 12:22:00 12:55:00
667.Lizzie Stansfield8040302W18Forth Valley OrienteersGBR 10:14:00 11:19:00 11:38:00 11:43:00 12:18:00
668.Loane Dudout9992704W20Club Orientation Boucles de la SeineFRA 11:00:00 11:20:00 11:48:00 12:33:00 10:36:00
669.Loic Barge2066120M10O'JuraFRA 10:10:00 10:40:00 11:35:00 12:00:00 12:50:00
670.Loïs Toulier Ancian8191918W18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:44:00 10:29:00 10:03:00 12:28:00 12:53:00
671.Lola Colle8162919W14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:31:00 11:07:00 10:32:00 11:59:00 12:20:00
672.Lorenzo Cadinu2074282M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:31:00 10:47:00 10:45:00 12:11:00 12:17:00
673.Lou Collé8030902W18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:14:00 11:09:00 10:53:00 11:48:00 12:43:00
674.Louise Adams8121098W21 ULTIMATEWest Yorkshire OrienteersGBR 12:37:00 10:17:00 11:21:00 11:37:00 11:49:00
675.Lovro Nagy2106990M10-SHADOWEDDROTSLO 12:04:51 11:02:07 10:27:01
676.Lucas Gillard1000716M16Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 12:11:00 12:31:00 10:39:00 11:03:00 11:29:00
677.Lucas Hublart1210965M16ASQuétigny'OrientationFRA 10:31:00 11:11:00 11:19:00 11:41:00 12:23:00
678.Lucia Lauenstein8101276W40ANCOSUI 12:11:00 12:46:00 10:01:00 10:56:00 11:31:00
679.Lucie Benesova8030189W21 ULTIMATESportcentrum BT JicinCZE 10:09:00 10:57:00 12:01:00 12:09:00 12:45:00
680.Lucie Hlavacova2059757W14KOS Tesla BrnoCZE 11:01:00 11:55:00 12:02:00 12:35:00 10:23:00
681.Lucie Levová2106977BEGINNERS 11:07:07
682.Lucie RothauerOPEN AASKOE Henndorf orienteeringAUT 10:56:00 11:25:30 11:49:36
683.Lucie Vlastníková2060258W40OK JilemniceCZE 10:16:00 10:41:00 11:31:00 12:06:00 12:41:00
684.Lucien Tonneau2136552M75OLV EifelBEL 11:29:00 12:01:00 12:13:00 10:33:00 10:41:00
685.Lucine Gintzburger8200503W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 12:05:00 10:58:00 10:52:00 11:55:00 12:13:00
686.Lucio Cereatti210330M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 11:53:00 12:34:00 10:04:00 10:49:00 11:29:00
687.Ludovic Dudoignon7091071M45DUDOIGNON GENNAROFRA 12:24:00 10:20:00 11:14:00 11:30:00 11:54:00
688.Ludovic Ruiz1390909M35balise orientation albigeoiseFRA 12:40:00 10:03:00 10:45:00 11:18:00 11:54:00
689.Ludwig Genderjahn2061249M70OLV OstGER 11:33:00 11:54:00 12:49:00 10:34:00 10:49:00
690.Luka Filetin7207151M35OK KapelaCRO 10:30:00 10:42:00 11:24:00
691.Luka Seljak2069816M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:52:00 12:04:00 12:34:00 10:16:00 10:25:00
692.Lukas Mühlbacher8170807M12NF SteiermarkAUT 11:56:00 10:26:00 10:14:00
693.Lukas Reichmuth8404163M21A LONGOLC WinterthurSUI 12:25:00 10:12:00 10:42:00 11:21:00 11:57:00
694.Lukas Schubnell8000141M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 12:22:00 10:17:00 10:49:00 11:07:00 11:25:00
695.Lukáš Král2143372OPEN C 12:19:02
696.Lukáš Richtr8656696M21 ULTIMATECzech West O-teamCZE 10:07:00 10:47:00 11:55:00 11:25:00 12:37:00
697.Luzian Caduff1415281M21A LONGOLG BaselSUI 10:40:00 11:18:00 12:15:00 12:21:00 10:21:00
698.Madeleine Dieudonne2800047W70ASMBCOFRA 12:13:00 12:45:00 10:09:00 10:49:00 11:29:00
699.Magdalena Pokorna899177W40SK PragaCZE 10:21:00 10:56:00 11:11:00 12:01:00 12:31:00
700.Magdalena Topór8650894W18WKS Wawel KrakówPOL 11:54:00 12:34:00 10:28:00 10:38:00 11:38:00
701.Magdalena Zemlova8116673W10OK KameniceCZE 10:25:00 10:45:00 11:45:00 12:10:00 12:40:00
702.Mägi Meier8261961OPEN BbullenbergSUI 11:09:31 11:00:17 10:35:07 11:02:44
703.Mahaut Plagnol7031020W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:15:00 11:22:00 11:07:00 12:40:00 11:46:00
704.Maja Kušt2067893OPEN BOK VihorCRO 10:28:01 10:17:36
705.Maja Obid2127797W21BOK AzimutSLO 11:16:00 11:35:00 12:08:00
706.Malena HespingOPEN ALeibnitzer ACAUT 10:35:20 10:51:01 10:32:45
707.Małgorzata Biskupska2114855W10WKS Wawel KrakówPOL 12:00:00 12:25:00 10:10:00 11:10:00 11:35:00
708.Malin Sundeby421437W21A SHORTCentrum OKSWE 10:00:00 10:50:00 11:12:00 12:02:00 12:34:00
709.Manon Leroy7707129W14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:19:00 10:43:00 10:14:00 11:53:00 12:32:00
710.Mantas Rimkus8654406M40AzuolasLTU 10:49:00 11:37:00 12:05:00 12:41:00 10:21:00
711.Manuel Dias8035553M65Lisboa OKPOR 11:33:00 12:09:00 12:43:00 10:28:00 10:01:00
712.Manuel Pereira Lopes2043031M21EADFAPOR 11:09:00 11:41:00 12:03:00 12:24:00 10:12:00
713.Marc Van De Maele1413417M55Kempische OrientatielopersBEL 11:41:00 11:41:00 12:29:00 10:26:00 11:14:00
714.Marc Wagenaar2106983M21BOLifantNED 10:19:00 10:39:00 11:17:00 11:55:00 10:25:00
715.Marco Giovannini52797M50OK TrzinSLO 12:02:00 12:28:00 10:00:00 11:06:00 11:26:00
716.Marco Anselmo Di Stefano8651369M16Polisportiva BesaneseITA 12:03:00 12:37:00 10:15:00 11:07:00 11:23:00
717.Marcus BogdajM21EDROTSLO 13:30:19
718.Marek Skorpil8667965M10TJ Jiskra HoriceCZE 12:05:00 12:55:00 10:05:00 10:45:00 11:40:00
719.Marek Słoński8172888M50WKS Wawel KrakówPOL 11:56:00 12:30:00 10:04:00 10:48:00 11:34:00
720.Margaret Reynolds1961168W55All Wales Orienteering LegendsGBR 10:48:00 10:06:00 10:34:00 10:13:00 10:25:00
721.Margareta Pavlič2065886OPEN BSSD-AŠZ GAJAITA 11:12:01
722.Margitta Stöhr6160W65OLV OstGER 11:17:00 12:21:00 12:49:00 10:37:00 11:09:00
723.Margus Klementsov8200572M40SK MercuryEST 12:29:00 10:01:00 11:05:00 11:45:00 11:49:00
724.Maria Itkonen8659172W21A LONGLapin VeikotFIN 11:33:00 12:14:00 12:42:00 10:33:00 10:51:00
725.Maria Laj - Bellotti210333W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 12:05:00 12:53:00 10:01:00 10:41:00 11:21:00
726.Maria Panfilova1405035OPEN DKuzmolovoRUS 11:54:35 12:07:42 10:03:05 10:35:03
727.Maria São João2800483W65CLACPOR 11:53:00 11:37:00 12:29:00 10:17:00 11:17:00
728.Maria Zollner7557777W21BSPORTUNION KlagenfurtAUT 12:34:00 10:16:00 11:23:00 11:11:00 11:56:00
729.María Garrido Osuna7204871W21BCOMAESP 10:46:00 11:22:00 12:08:00 12:38:00 10:05:00
730.Maria-elena Liverani2099309W60CUS TORINO ORIENTEERINGITA 10:01:00 10:52:00 11:42:00 11:52:00 12:37:00
731.Marianne Bandixen8003002W60OLG PfäffikonSUI 10:06:00 10:40:00 11:12:00 11:47:00 10:32:00
732.Marie Bartošová8033230W16Czech West O-teamCZE 10:55:00 11:07:00 11:31:00 12:25:00 11:55:00
733.Marie Divanac'h308578W10-SHADOWEDSaint Brieuc OrientationFRA 13:22:29 10:07:05
734.Marie Vuillemard8050320W35 ULTIMATEO'ZONE 88FRA 12:53:00 10:41:00 11:13:00 11:29:00 12:05:00
735.Marijonas Gipas8633638M21 ULTIMATEOK MedeinaLTU 10:52:00 11:32:00 12:13:00 12:49:00 10:13:00
736.Marin Minois245438OPEN DASCOFRA 11:55:29 12:21:38
737.Marina Movko2300540W55KaliningradRUS 12:00:00 12:30:00 10:04:00 10:46:00 11:28:00
738.Marina Sikerina1404499OPEN DFriuli MTB & OrienteeringITA 12:20:07 12:59:07 10:51:06
739.Marine Dudoignon8251173W20DUDOIGNON GENNAROFRA 12:45:00 10:14:00 10:39:00 11:15:00 11:51:00
740.Marion Andrieux1000998W16ECHO73 CHAMBERYFRA 11:25:00 12:01:00 12:46:00 10:01:00 10:28:00
741.Marion Monjauze1831105W35 ULTIMATEC.S.PERTUISFRA 10:53:00 11:29:00 12:21:00 12:49:00 10:29:00
742.Marion Souillard2106989OPEN DASCOFRA 11:55:24 12:21:36 10:44:09
743.Marita Väärälä1396263W55Ounasvaaran HiihtoseuraFIN 10:54:00 11:36:00 11:58:00 12:28:00 10:16:00
744.Maritta Kymäläinen8430807W55Tampereen PyrintoFIN 12:06:00 12:24:00 10:22:00 11:04:00 11:37:00
745.Marja Nagy2106969W10-SHADOWEDDROTSLO 12:04:57 12:22:04 10:59:23 12:32:58
746.Marjaana Andelin2106963W21BLahden TaimiFIN 11:28:00 11:58:00 12:32:00 10:02:00 10:53:00
747.Marjaane Kalf1251974W21BSK MercuryEST 12:40:00 10:40:00 11:14:00 11:50:00 12:14:00
748.Mark Heikoop7300107M21BOLifantNED 10:29:00 10:29:00 11:29:00 12:21:00 12:27:00
749.Mark Saunders8662184M50 ULTIMATEAll Wales Orienteering LegendsGBR 10:17:00 10:13:00 10:49:00 10:17:00 10:33:00
750.Marko Obid2107057M21BOK AzimutSLO 10:35:00 10:33:00 11:35:00 11:49:00 11:57:00
751.Markus GreinerOPEN ASU Schöckl GrazAUT 10:34:02
752.Markus Sterba8310831OPEN BOrienteering KlosterneuburgAUT 11:35:31 11:32:14 10:28:02 10:55:19 10:04:03
753.Markus Thoman8100970M45SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:28:00 10:24:00 11:18:00 11:34:00 12:02:00
754.Marlene Unegg8061103W16SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:40:00 10:01:00 11:25:00 11:19:00 11:16:00
755.Marlies Berger2011000W21A LONGDer Berger-ClanAUT 10:12:00 10:02:00 10:00:00 10:27:00 10:33:00
756.Martin Bagness8628655M55WARRIOR OCGBR 10:53:00 11:11:00 11:47:00 12:38:00 10:08:00
757.Martin Bambousek8662328M35 ULTIMATEOK DobříšCZE 12:34:00 10:18:00 10:51:00 11:15:00 11:47:00
758.Martin Barbier1190901OPEN B 10:07:52 10:32:34
759.Martin Bouchet1073007M12BriveCorrèzeCOFRA 10:19:00 11:19:00 11:35:00 11:50:00 12:41:00
760.Martin Brantner7113114M50 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAUT 11:45:00 12:33:00
761.Martin BrantnerBEGINNERSHSV Wiener NeustadtAUT 10:41:54
762.Martin Faccinelli8240287M21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 12:11:00 12:32:00 10:38:00 11:44:00 11:32:00
763.Martin Farenfield419078OPEN C 11:00:36 11:35:11 12:34:54 10:47:28 10:53:34
764.Martin Hajdu8110000M45Tipo Orienteering ClubHUN 12:32:00 12:08:00 10:18:00 10:58:00 11:22:00
765.Martin Jevševar2077853M16OK BrežiceSLO 10:55:00 11:31:00 12:05:00 12:37:00 10:07:00
766.Martin Jonáš8667535M21EKOBRA BratislavaSVK 10:34:00 10:01:00 10:18:00 10:15:00 10:15:00
767.Martin Kubák2061857M45SOS Jindřichův HradecCZE 10:08:00 10:48:00 11:42:00 12:22:00 12:58:00
768.Martin Meštrović2128477M12OK KapelaCRO 10:50:00 11:11:00
769.Martin Rossi1030503M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:15:00 10:31:00 10:05:00 12:07:00 12:45:00
770.Martin Skorpil8670484M60TJ Jiskra HoriceCZE 11:58:00 12:22:00 10:26:00 10:58:00 11:18:00
771.Martin Štěpánek8444884M40KOS Tesla BrnoCZE 10:45:00 11:17:00 11:53:00 12:49:00 10:33:00
772.Martin Vik500838OPEN AOK JilemniceCZE 10:57:01
773.Martin Wilson8230647M65Berkshire OrienteersGBR 10:45:00 11:03:00 11:16:00 12:07:00 10:35:00
774.Martina Aigmüller8360836W45SU Schöckl GrazAUT 10:58:00 11:04:00 11:20:00
775.Martina Ceckova8660534W35OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:54:00 11:26:00 12:00:00 12:51:00 10:12:00
776.Martina Ehlova8667955W14KOS Tesla BrnoCZE 10:37:00 12:07:00 12:11:00 12:47:00 10:02:00
777.Martina Rowe2107672W45GENIRL 12:00:00 12:44:00 10:20:00 10:36:00 11:36:00
778.Martins Dzenitis8644444M14OK AronaLAT 10:42:00 11:49:00 12:19:00 13:01:00 10:01:00
779.Marton Emese45348OPEN DHidegkúti SpartacusHUN 10:03:07 10:00:06
780.Marton Szekely8636775M16Tipo Orienteering ClubHUN 12:45:00 12:09:00 10:27:00 10:57:00 11:15:00
781.Máté Jurás8030128M16Tipo Orienteering ClubHUN 12:35:00 12:05:00 10:31:00 10:47:00 11:27:00
782.Matej Budínsky411486M16Slovak ARDF teamSVK 12:39:00 10:01:00 11:11:00 11:15:00 11:47:00
783.Matej Cecka2113079M10OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:55:00 11:25:00 11:55:00 12:40:00 10:05:00
784.Matej Ferluga2084579M12SSD-AŠZ GAJAITA 12:55:00 10:19:00 11:05:00 11:17:00 11:53:00
785.Matej ZemlaOPEN DOK KameniceCZE 11:45:02 11:39:27
786.Matěj Hrouda2035717M21A LONGOK JilemniceCZE 10:01:00 10:48:00 11:39:00 12:09:00 12:45:00
787.Mateusz Zeslawski8043200M16WKS Wawel KrakówPOL 10:49:00 11:13:00
788.Mathieu Pottier1077809M40Guyancourt Orientation 78FRA 11:13:00 11:57:00 12:25:00 10:17:00 10:49:00
789.Mathis Reboul8002055M18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:34:00 11:42:00 10:04:00 12:12:00 12:40:00
790.Mathis Sellier8210100M18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:26:00 11:10:00 10:20:00 11:48:00 12:32:00
791.Mati Korrol8001313M40SK MercuryEST 12:21:00 10:41:00 10:49:00 11:29:00 12:17:00
792.Matias Koponen8638448M16EsLyFIN 10:23:00 10:25:00 11:27:00 12:05:00 12:07:00
793.Matija RazumM21EDROTSLO 13:36:08 14:13:00
794.Matouš Vlastník2073749M18OK JilemniceCZE 10:22:00 11:18:00 11:12:00 12:16:00 12:08:00
795.Mats Strandhagen550401M60Göteborg-Majorna OKSWE 11:02:00 11:34:00 12:02:00 12:50:00 10:10:00
796.Mattéo Reydant2106993OPEN B 11:02:11 11:01:04 11:58:01 11:44:03 10:20:35
797.Mattis Araujo8280804M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:39:00 11:01:00 10:13:00 11:47:00 12:05:00
798.Mattis WegnerM10-SHADOWED 10:24:32
799.Maurizio Ficur7211337M21BSSD-AŠZ GAJAITA 12:31:00 10:15:00 11:07:00 11:11:00 11:41:00
800.Mauro Sergas2045578OPEN APunto K Orienteering ASDITA 11:55:04 10:39:03
801.Max Straube-Roth8090702M10Octavian DroobersGBR 12:55:00 10:00:00 10:50:00 11:25:00 12:05:00
802.Maxime Ferrand8210503M16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 11:37:00 11:53:00 12:27:00 10:13:00 10:51:00
803.Maximilian Steinwender8010523M18SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:46:00 10:22:00 10:44:00 11:16:00 11:48:00
804.Medo Feder8662443M18DROTSLO 12:57:15 12:51:53 12:40:29 12:33:00 12:04:39
805.Megan Carter-davies9005240W21 ULTIMATEAll Wales Orienteering LegendsGBR 10:21:00 10:25:00 10:29:00 10:05:00 10:13:00
806.Melissa Trochut2106309W14Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:25:00 12:29:00
807.Melle Chifflet2018919W18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:24:00 10:39:00 10:43:00 11:38:00 12:03:00
808.Merla Kubli8642148W21A LONGOLG BaselSUI 11:03:00 11:29:00 11:51:00 12:36:00 10:21:00
809.Mia-Ly LaanesaarOPEN DMercuryEST 10:23:20 11:04:02
810.Michael Frenzel501913M70OLV OstGER 11:13:00 12:10:00 12:24:00 10:09:00 10:39:00
811.Michael Imhof8210497M21A LONGOL Regio WilSUI 10:25:00 11:06:00 11:21:00 11:51:00 12:27:00
812.Michael Steinwender8170472M45SPORTUNION KlagenfurtAUT 11:50:00 12:14:00
813.Michaela Cionoiu2041760OPEN CTV Coburg-NeusesGER 12:06:47
814.Michaela Kotecká9001060W40KOS Tesla BrnoCZE 12:51:00 10:21:00
815.Michal Stasz406912M21A SHORTKOBRA BratislavaSVK 10:14:00 10:17:00 10:26:00 10:11:00 10:05:00
816.Michal Vasicek52469OPEN ASK HANA orienteeringCZE 11:27:00 12:10:00 11:52:02
817.Michal Voracek9201330M35 ULTIMATESK OS Nové Město na MoravěCZE 12:26:00 10:26:00 12:27:00 10:27:00 10:59:00
818.Michel Dongen, Van8001976M40OLifantNED 10:33:00 10:57:00 11:21:00 12:05:00 12:21:00
819.Michelle Hughes7300123OPEN CMayo OCIRL 10:12:02
820.Miia Hovi7000177W40Rasti-JyryFIN 11:41:00 12:11:00 10:11:00 10:26:00 11:21:00
821.Mika Ruuhiala504956M55FIN-HiisirastiFIN 11:29:00 12:23:00 12:14:00 10:50:00 11:17:00
822.Mikael Saranen7207733M12Helsingin SuunnistajatFIN 10:31:00 10:27:00 10:14:00 12:26:00 11:56:00
823.Mikko Salonen2046681M45Helsingin SuunnistajatFIN 10:28:00 10:36:00 10:34:00 12:42:00 11:58:00
824.Milan Henek52078M65RBK BlanskoCZE 10:57:00 11:27:00 12:04:00 12:37:00 10:10:00
825.Milan Seitler301583OPEN A 11:34:50 12:14:00 11:34:13
826.Millian Avias7162604M14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:12:00 10:22:00 10:34:00 12:46:00 11:58:00
827.Mireille Barnier2014730W65Marseille Course OrientationFRA 11:25:00 12:13:00 12:37:00 10:09:00 10:45:00
828.Miriam Králová8625W21BSlovak ARDF teamSVK 12:16:00 10:10:00 11:02:00 11:29:00 11:38:00
829.Mojca Flerin Drevenšek1404141W21EKamniški orientacijski klubSLO 10:11:00 10:03:00 10:11:00 10:11:00 10:03:00
830.Moritz GreinerBEGINNERSSU Schöckl GrazAUT 10:37:19
831.Moritz GreinerOPEN DSU Schöckl GrazAUT 10:10:00
832.Morten Fenger-GronOPEN ASilkeborg OKDEN 12:25:00
833.Morten Schou752203M21 ULTIMATEOK SNABDEN 10:47:00 11:47:00 12:01:00 12:43:00 10:07:00
834.Mudarisov Marat8222022M55Ufa-unitedRUS 11:23:00 11:56:00 12:23:00 10:44:00 11:26:00
835.Muriel Le Cam1053536W45Club Rennais de COFRA 12:52:00 10:36:00 11:08:00 11:36:00 12:04:00
836.Nanu ItkonnenBEGINNERS 11:59:09
837.Natalia Kunitskaya8654921W45TitanRUS 12:20:00 10:16:00 11:24:00 11:44:00 11:48:00
838.Natalia Lazareva8652965W60KaliningradRUS 12:11:00 12:28:00 10:17:00 10:37:00 11:32:00
839.Natalia Selezneva1393834W21A SHORTKuzmolovoRUS 11:52:00 12:24:00 10:02:00 10:54:00 11:18:00
840.Natan Maj Poženel2107053M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00 12:01:00 12:23:00 10:01:00 10:45:00
841.Natasha Conway7102100W45West Yorkshire OrienteersGBR 12:40:00 10:28:00 11:12:00 11:24:00 11:52:00
842.Nathael Trochut35370M10Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:45:00 12:55:00
843.Nathalie Bouche2042740W55 12:12:00 12:12:00 12:10:00 11:34:00 10:31:00
844.Nathalie Cuperus7209349W40GCO GruyèreSUI 12:41:00 10:11:00 10:46:00 11:31:00 12:16:00
845.Nathan Arondeau7040839M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:11:00 11:13:00 10:29:00 11:31:00 12:41:00
846.Nedvídková Jitka8245050BEGINNERSZOOB RumburkCZE 11:36:14 10:04:27 10:45:51 10:47:11 11:34:36
847.Nela Kubáková8414138W16SOS Jindřichův HradecCZE 10:25:00 11:31:00 11:49:00 11:58:00 12:46:00
848.Nelli Aaltonen9101715W14LynxFIN 10:55:00 11:49:00 12:05:00 12:32:00 10:20:00
849.Nelli Hajdu9010622W18Tipo Orienteering ClubHUN 12:54:00 12:14:00 10:38:00 11:03:00 11:23:00
850.Neža Obid2107054W12OK AzimutSLO 10:35:00 11:23:00 11:32:00 11:53:00 11:50:00
851.Niall Reynolds1961227M55All Wales Orienteering LegendsGBR 10:11:00 10:14:00 10:41:00 10:32:00 10:20:00
852.Niamh Browne2068109W10GENIRL 12:10:00 12:35:00 10:00:00 10:55:00 11:50:00
853.Nicolas CasteelsOPEN BC.O.LiègeBEL 10:06:58 10:37:54
854.Nicolas Gires8002075M21EGARDE REPUBLICAINE RATHELOTFRA 12:04:00 12:29:00 10:30:00 10:48:00 11:12:00
855.Nicolas Roche1730530M40ECHO73 CHAMBERYFRA 11:25:00 11:53:00 12:21:00 10:05:00 10:45:00
856.Nicole Winkler9007111W14SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:37:00 10:37:00 10:59:00 11:38:00 12:17:00
857.Nikolai Znoev8004334M21EKuzmolovoRUS 12:09:00 12:25:00 10:00:00 10:39:00 11:27:00
858.Nikolay Tikhonov1395086M55OMEGA RUSSIARUS 11:38:00 11:47:00 12:56:00 10:05:00 10:47:00
859.Nina Glentzer-Siegert880804W21A SHORTWATAUT 10:06:00 12:32:00 10:14:00 12:22:00 10:22:00
860.Noam Salomon7023008M18Emek Hefer OCISR 12:22:00
861.Noe Vuillemard7108812M16O'ZONE 88FRA 12:43:00 10:03:00 10:59:00 11:19:00 11:43:00
862.Noëmi Cerny8446448W21ESCOM MendrisioSUI 12:35:00 10:11:00 10:43:00 11:15:00 11:47:00
863.Noemie Variot1772002W35co amberieuFRA 12:36:00 10:51:00 11:21:00
864.Nuno Santos206350M21A LONGADFAPOR 11:10:00 11:42:00 11:51:00 12:33:00 10:33:00
865.Ofer Yodfat2071017M60Modiin O clubISR 10:30:00 10:26:00 10:30:00 10:30:00 10:30:00
866.Oldřich Kohoutek8655420M16Czech West O-teamCZE 10:27:00 11:23:00 11:21:00 11:45:00 12:43:00
867.Oldřich Tomíček2096247OPEN BESOX ODEICZE 11:25:01 11:54:21 11:43:18 10:53:15 10:05:48
868.Oleg Vokulov1301370M35KalevanrastiFIN 10:55:00 11:27:00 11:54:00 12:42:00 10:24:00
869.Oleg VokulovM10 10:35:00 10:20:00 11:10:00 10:30:00 10:20:00
870.Oleksandr Ievstafiev1302717M45 11:04:00 11:32:00 12:14:00 12:54:00 11:14:00
871.Oleksandr Murzin502269M40SK SIRIUSUKR 10:57:00 11:13:00 12:01:00 12:33:00 10:01:00
872.Oleksandra Novokshonova1395201W21BOLC GrazAUT 10:29:00 10:35:00
873.Oleksii Novokshonov1111818M21BOLC GrazAUT 11:29:00 11:37:00
874.Olena Strugalova502278OPEN BVaregg FleridrettNOR
875.Olga Basusova51561W10-SHADOWEDOK Sparta PrahaCZE 11:32:32 10:18:55 12:28:18 11:08:01
876.Olga Ševčíková2103709W40Czech West O-teamCZE 10:01:00 11:01:00 11:26:00 11:51:00 12:21:00
877.Olivia Ojapalo9101057W10-SHADOWEDLynxFIN 12:59:58 11:34:15 10:56:35 11:33:55 10:54:18
878.Olivier Basset35325M55Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:20:00 11:02:00 11:11:00 12:50:00 12:44:00
879.Ondrej Basus51554M10OK Sparta PrahaCZE 12:50:00 10:50:00 10:25:00 12:20:00 12:25:00
880.Ondrej Ehl8654918M16KOS Tesla BrnoCZE 10:53:00 11:29:00 11:59:00 12:47:00 10:21:00
881.Ondrej Gryc888648M16KOS Tesla BrnoCZE 10:47:00 11:33:00 12:11:00 12:39:00 10:17:00
882.Ondrej Pokorny682686M21A LONGSK PragaCZE 10:34:00 10:39:00 11:24:00 11:57:00 12:39:00
883.Ondrej Stehlik2133066M21A SHORTS-teamCZE 10:44:00 11:20:00 11:56:00 12:35:00 10:17:00
884.Ondřej Kotecký9002029M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:58:00 10:34:00
885.Ondřej Štěpánek8208112M12KOS Tesla BrnoCZE 10:47:00 11:27:00 11:50:00 12:35:00 10:17:00
886.Ondřej Valenta2035789M16OK JilemniceCZE 10:11:00 10:51:00 11:31:00 12:29:00 12:55:00
887.Oriane Marcon1192075W21BPoitiers Course d'OrientationFRA 10:40:00 11:28:00 11:59:00 12:53:00 10:14:00
888.Orsolya Magyari233503W45Tipo Orienteering ClubHUN 12:24:00 11:56:00 10:56:00 11:00:00 11:40:00
889.Oscar Healy8290602M18All Wales Orienteering LegendsGBR 10:30:00 10:06:00 10:24:00 10:04:00 10:12:00
890.Oscar Rowe2107674M14GENIRL 12:12:00 12:49:00 10:55:00 10:34:00 10:43:00
891.Oskar FuhrmannM10-SHADOWEDEkoimpressESP
892.Oskari Silvennoinen7807105M21 ULTIMATEKalevan RastiFIN 10:32:00 10:27:00 11:37:00 11:31:00 12:01:00
893.Osmo Peitsala64414M75HS-EspooFIN 10:29:00 10:49:00 11:09:00 12:17:00 12:21:00
894.Otto Venhauer8190841M75OLC Union ViktringAUT 10:01:00 10:41:00 11:33:00 12:01:00 12:37:00
895.Päivi Aarikka-Ruuhiala504953W55FIN-HiisirastiFIN 11:36:00 12:00:00 12:22:00 10:07:00 10:43:00
896.Paola BarbaroOPEN DOrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA
897.Pascal Thomas1620551M50Opale OrientationFRA 10:11:00 10:42:00 11:16:00 12:00:00 12:32:00
898.Pascale Le Guen1971531W45Saint Brieuc OrientationFRA 10:24:00 10:44:00 11:36:00 11:52:00 12:28:00
899.Pascale Martin8196000W55Raid Orientation ParisFRA 11:54:00 12:42:00 10:46:00 10:55:00 11:19:00
900.Pascale Perrault2018783W50Charente Orientation FeuilladeFRA 11:48:00 12:38:00 10:24:00 10:50:00 11:32:00
901.Patricia Marchal246873W55C.O.LiègeBEL 12:30:00 10:12:00 11:07:00 11:16:00 11:46:00
902.Patrick Berger7540M21BNaturfreunde LinzAUT 10:25:00 10:07:00 10:47:00 10:17:00 10:15:00
903.Patrik Kuban7204525M10KOS Tesla BrnoCZE 10:50:00 11:20:00 12:00:00 12:30:00 10:15:00
904.Paul Alle8002080M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:50:00 11:14:00 11:38:00 12:10:00 12:22:00
905.Paul Prudhoe1931386M65Central Coast OrienteersAUS 11:57:00 12:27:00 10:07:00 11:07:00 11:40:00
906.Paula Kyyrönen354051W70Kouvolan SuunnistajatFIN 12:29:00 10:05:00 10:49:00 11:17:00 11:53:00
907.Paula Pavlin8231003W16OK VihorCRO 11:55:00 12:07:00 12:31:00 10:13:00 10:22:00
908.Paulis Janovs8655300M16Siguldas TakasLAT 11:57:00 12:39:00 10:43:00 10:55:00 11:33:00
909.Pavel Kosarek8656676M21A LONGSK PragaCZE 10:13:00 10:57:00 11:30:00 11:48:00 12:21:00
910.Pavla VidlarovaOPEN DDROTSLO 12:32:04
911.Pentti Koponen997869OPEN DEsLyFIN 10:09:54 10:47:20 11:13:03 12:17:26
912.Per Lind450282M60Järfälla OKSWE 12:10:00 12:42:00 10:10:00 10:38:00 11:14:00
913.Per Kristian Ekeberg560406M60IL TyrvingNOR 10:42:00 10:54:00 11:58:00 11:54:00 12:30:00
914.Pertti Syrjälä1401581M55Keravan UrheilijatFIN 11:05:00 12:17:00 12:47:00 10:35:00 10:38:00
915.Peter Adorjan9150573M45Berliner TSCGER 10:24:00 10:44:00 11:30:00 11:58:00 12:26:00
916.Peter Andres8001800M65OLG BonaduzSUI 12:21:00 12:21:00 10:01:00 10:49:00 11:43:00
917.Peter Dobos350315M75Stars Orienteering ClubCAN 10:37:00 11:21:00 12:05:00 12:21:00 10:21:00
918.Peter Ferluga2015607M40SSD-AŠZ GAJAITA 12:41:00 10:37:00 10:53:00 11:33:00 11:57:00
919.Peter Jordi8642233M50OLG HondrichSUI 10:17:00 10:36:00 11:12:00 11:58:00 12:34:00
920.Peter Karch8303074M21A SHORTKOB Sokol PezinokSVK 10:26:00 10:50:00 11:14:00 12:17:00 12:38:00
921.Peter Searle8660484M75Bendigo OrienteersAUS 11:13:00 12:09:00 12:45:00 10:25:00 10:57:00
922.Péter Gönczi8031221M16Tipo Orienteering ClubHUN 12:41:00 12:13:00 10:51:00 10:39:00 11:19:00
923.Petr Basus7200592M45OK Sparta PrahaCZE 12:20:00 10:52:00 10:02:00 11:54:00 12:38:00
924.Petr Sedlar7201210M40KOS Tesla BrnoCZE 10:53:00 11:25:00 12:13:00 12:37:00 10:25:00
925.Petr Ševčík8662290M40Czech West O-teamCZE 10:05:00 11:05:00 11:25:00 12:09:00 12:41:00
926.Petra Grycova230679W40KOS Tesla BrnoCZE 10:36:00 11:26:00 12:06:00 12:36:00 10:21:00
927.Petra KocsisOPEN DTipo Orienteering ClubHUN 10:51:49 11:00:00 10:51:00
928.Petri Savilahti9202034M50LynxFIN 10:41:00 11:22:00 12:00:00 12:34:00 10:12:00
929.Phil Murray1064970M55Bristol Orienteering KlubGBR 12:14:00 12:47:00 10:23:00 11:17:00 11:29:00
930.Philipp Ermachenkov8631551M21A SHORTIskatel PhRUS 11:26:00 12:11:00 12:44:00 10:56:00 10:59:00
931.Philipp Tschannen1411238M21A LONGOL ZimmerbergSUI 10:46:00 11:12:00 12:03:00 12:27:00 10:09:00
932.Pia OcvirkOPEN DOK JapeticCRO 10:33:03
933.Pia Ocvirk8020899W21 ULTIMATEOK JapeticCRO 11:49:00 12:29:00 10:05:00 11:17:00
934.Pierangelo Bellotti210326M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 12:03:00 12:26:00 10:14:00 10:39:00 11:19:00
935.Pierre Bordet1187404M21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 10:58:00 11:30:00 12:09:00 12:45:00 10:15:00
936.Pierre Elias7002151M50ACA Aix ProvenceFRA 10:56:00 11:26:00 11:52:00 12:38:00 10:02:00
937.Pierre Ferrand8260562M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 11:50:00 11:38:00 12:20:00 10:14:00 11:02:00
938.Pierre Marchal211486M50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:41:00 10:37:00 11:17:00 11:41:00 12:01:00
939.Pierre Sciora9830412M35 ULTIMATEC.S.PERTUISFRA 10:58:00 11:30:00 11:55:00 12:51:00 10:19:00
940.Pierre Terzi31744M55AS QUETIGNYFRA 10:29:00 10:53:00 11:29:00 12:14:00 12:35:00
941.Pierre-marie Vergé7005014M40 11:09:00 11:45:00 10:53:00
942.Pierrick Merino8665553M21 ULTIMATEGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:27:00 11:02:00 10:31:00 11:19:00 11:55:00
943.Pietro Sergas2118100M14Punto K Orienteering ASDITA 10:22:00 10:16:00 12:49:00 12:31:00 12:34:00
944.Piotr Bublik2114853M14WKS Wawel KrakówPOL 12:07:00 12:37:00 10:10:00 10:58:00 11:13:00
945.Piotr Niessner8200663M55WKS Wawel KrakówPOL 12:23:00 12:41:00 10:11:00 11:47:00 11:53:00
946.Piotr Pisarek2114858M50WKS Wawel KrakówPOL 11:47:00 12:34:00 10:08:00 11:08:00 11:42:00
947.Pokotilo Olga8643702W60ПОЛИКСRUS 11:21:00 11:52:00 12:37:00 10:17:00 10:42:00
948.Pola Niessner8635047W12WKS Wawel KrakówPOL 11:51:00 12:23:00 10:35:00 10:53:00 11:17:00
949.Polona Jezeršek7210499W20Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00 12:02:00 12:36:00 10:21:00 10:57:00
950.Povilas Kazimieras Gvild.1406177M21BOK MedeinaLTU 10:45:00 11:37:00 11:57:00 12:45:00 10:09:00
951.Priit Överus8130366M50SK MercuryEST 12:41:00 10:08:00 10:38:00 11:16:00 11:54:00
952.Pui Ling Li7860463OPEN DHong Kong Island Orienteering ForceHKG 12:49:53 11:51:07 12:04:02 11:51:09
953.Quentin Andrieux8007305M21 ULTIMATEGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:12:00 10:32:00 10:13:00 11:55:00 12:07:00
954.Quido Král1450165OPEN CSK PragaCZE 11:07:21
955.Radek Gregor2125353M40OK DobříšCZE 12:25:00 10:17:00 11:09:00 11:41:00 11:53:00
956.Radim Tokár8660914M16Czech West O-teamCZE 10:09:00 11:19:00 11:25:00 11:37:00 12:01:00
957.Rado Kalc2084602M12SSD-AŠZ GAJAITA 12:43:00 10:47:00 10:59:00 11:38:00 11:59:00
958.Rafael Dobnik7727722M21 ULTIMATEOLC Union ViktringAUT 10:02:00 10:42:00 11:13:00 12:01:00 11:49:00
959.Raffaele Crivelli8221055M60SCOM MendrisioSUI 12:30:00 10:06:00 10:46:00 11:26:00 11:42:00
960.Rahel Buss413198W21A LONGOLG BaselSUI 11:09:00 11:38:00 11:45:00 12:54:00 10:39:00
961.Raimo Itkonen1010059M55Suunta JyväskyläFIN 11:11:00 11:50:00 12:32:00 10:17:00 11:20:00
962.Rainer Kalliany8231058OPEN BSU Schöckl GrazAUT 12:00:50 10:04:02 10:00:03 10:19:02 10:39:52
963.Rais Bayburin8100158M60Ufa-unitedRUS 11:50:00 12:10:00 12:50:00 10:06:00 10:54:00
964.Raivo Kivlenieks8666098M21ERehns BkLAT 12:39:00 10:29:00 10:39:00 11:12:00 11:48:00
965.Ramona Åkermarck-mähönen8239697W21A SHORTIFK Lidingö SOKSWE 10:52:00 11:26:00 11:56:00 12:30:00 10:08:00
966.Randi Nilstad246822W60IL TyrvingNOR 10:16:00 11:00:00 11:17:00 12:07:00 12:32:00
967.Raphael Le Cam9001900M50Club Rennais de COFRA 12:47:00 10:02:00 10:46:00 11:20:00 11:48:00
968.Raphaël Gonet2009394M12Loisir Orientation VercorsFRA 11:43:00 12:51:00 10:20:00 10:59:00 11:29:00
969.Rasa Ivanauskaite2024092W40AzuolasLTU 10:51:00 11:11:00 12:16:00 12:46:00 10:01:00
970.Rasmus Koponen8638571M14EsLyFIN 10:07:00 11:19:00 11:40:00 11:28:00 11:34:00
971.Rasmus Svantesson8199510M21EOK PAN KristianstadSWE 10:29:00 10:49:00 11:12:00 12:03:00 12:21:00
972.Rasmus LarssonOPEN B 11:48:13 11:00:58
973.Raul Puche Herrero8299489M12GODIH AlbaceteESP 10:15:00 10:51:00 10:08:00 10:14:00 10:08:00
974.Raül Porta Calandre9101111M40Xinoxano OrientacióESP 10:09:00 10:09:00 10:33:00 10:13:00 10:13:00
975.Rebecca Peter8070890W21A LONGOLG BaselSUI 10:39:00 11:23:00 12:12:00 12:48:00 10:15:00
976.Regin Imhof8644816W50OL Regio WilSUI 10:28:00 10:40:00 11:26:00 11:48:00 12:24:00
977.Régine Mouchette355230W65Tout Azimut FameckFRA 12:09:00 12:49:00 10:13:00 10:45:00 11:33:00
978.Reimund Houska7207553OPEN AOLC WinterthurSUI 12:05:43 10:07:01 10:00:17 10:46:19 10:53:11
979.Reinhard Siegert46333M70WATAUT 11:28:00 11:46:00 12:44:00 10:04:00 11:04:00
980.Richard Baxter541068M35 ULTIMATESouth Yorkshire OrienteersGBR 12:02:00 12:26:00 10:19:00 10:43:00 11:39:00
981.Riitta Koponen997819OPEN DEsLyFIN 10:09:40 10:46:40 11:07:00 10:52:08
982.Risto Uuttu7210252M55Suunta JyväskyläFIN 11:20:00 12:14:00 12:11:00 10:59:00 11:05:00
983.Rita Sárközy8260904W16Tipo Orienteering ClubHUN 12:25:00 12:13:00 10:04:00 10:46:00 10:46:00
984.Ritva Mononen354049W70Rasti-JyryFIN 11:57:00 12:37:00 10:05:00 10:53:00 11:37:00
985.Rob Rapkins1931356M70Toohey Forest Orienteering ClubAUS 11:58:00 12:30:00 10:19:00 10:54:00 11:14:00
986.Robert Dousek2067213M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 10:42:00 11:14:00 12:11:00 12:27:00 10:03:00
987.Robert Szajna7204931M45WKS Wawel KrakówPOL 11:48:00 12:28:00 10:50:00 11:14:00 11:26:00
988.Róbert Gönczi8020501M35 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 12:42:00 12:10:00 10:03:00 10:51:00 11:15:00
989.Roberto Tettamanti8261265M50SCOM MendrisioSUI 12:38:00 10:10:00 10:42:00 11:14:00 11:52:00
990.Roger Zimmermann1394296M50 ULTIMATEANCOSUI 12:09:00 12:09:00 10:01:00 11:01:00 11:13:00
991.Rok Sedej406859M10OK AzimutSLO 10:20:00 11:10:00 11:20:00 11:50:00 12:45:00
992.Roland Dieudonné9200339M70ASMBCOFRA 11:48:00 12:22:00 10:09:00 10:44:00 11:24:00
993.Roland Renevey7202695M60CA RoséSUI 11:10:00 11:26:00 12:14:00 12:38:00 10:38:00
994.Roland Vogl8077022M21BSV MietrachingGER 12:47:00 12:45:00 12:41:00 12:57:00 12:57:00
995.Romain Despoux1487816OPEN CPoitiers Course d'OrientationFRA 11:06:03 11:23:49 11:38:02 11:57:03 10:14:44
996.Roman Schuh8000023M21A SHORTOrienteering KlosterneuburgAUT 12:20:00 12:44:00 10:44:00 11:32:00 11:38:00
997.Roman Sladič442575OPEN BŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:18:00 10:10:28 10:06:01
998.Romane Lesquer8134367W18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:34:00 10:49:00 10:13:00 11:58:00 12:13:00
999.Ron McGrail8657150M70Søllerød OKDEN 12:28:00 10:06:00 10:44:00 11:19:00 11:54:00
1000.Ronja Fell8442202W21A LONGBerliner TSCGER 10:06:00 10:53:00 11:36:00 11:54:00 12:45:00
1001.Roope Ruuhiala504955M20FIN-HiisirastiFIN 11:28:00 11:51:00 12:27:00 10:18:00 11:00:00
1002.Rose-Lou Dupuy2015570W18BriveCorrèzeCOFRA 10:04:00 11:14:00 11:28:00 12:13:00 12:08:00
1003.Rosie Wych8030927W60Quantock OrienteersGBR 11:11:00 12:04:00 12:27:00 10:22:00 10:37:00
1004.Ross Barr2036851M70Garingal Orienteers IncAUS 10:43:00 11:14:00 11:49:00 12:29:00 10:09:00
1005.Ross Burnett602501M60Victoria Orienteering ClubCAN 11:26:00 11:38:00 12:18:00 12:58:00 10:18:00
1006.Rozenn Moyon1710901W20GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 12:24:00 10:15:00
1007.Rune Larsen245025M40FIF HillerodDEN 11:01:00 11:57:00
1008.Rune Nygaard7203860M21EIL GularNOR 10:37:00 11:27:00
1009.Ruslan Akhmetzianov8658966M35RB UnitedRUS 11:07:00 11:45:00 12:06:00 12:30:00 10:18:00
1010.Russell Creed1399620M65Toohey Forest Orienteering ClubAUS 12:09:00 12:45:00 10:25:00 10:37:00 11:22:00
1011.Ruth Nativ2071179OPEN DModiin O clubISR 10:17:34 10:22:59 10:15:37 10:15:03
1012.Ruth Wüest8663269W60OLC SäntisSUI 12:21:00 10:08:00 10:42:00 11:17:00 11:52:00
1013.Sabrina Mouchette34959W21Bco amberieuFRA 10:16:00 11:04:00 11:32:00 12:14:00 12:29:00
1014.Salla Lehto9101714W45LynxFIN 10:48:00 11:36:00 11:56:00 12:48:00 10:20:00
1015.Sally Calland7003231W40Royal Signals Orienteering ClubGBR 12:46:00 10:16:00 10:51:00 11:21:00 10:41:00
1016.Sam Deferm1001017M40hamokBEL 10:13:00 10:45:00 10:37:00 10:25:00 10:29:00
1017.Samantha Healy8180672W45All Wales Orienteering LegendsGBR 10:16:00 10:08:00 10:24:00 10:12:00 10:28:00
1018.Sami Levijoki7002140M40Rasti-JyryFIN 11:49:00 12:25:00 10:21:00 10:37:00 11:17:00
1019.Samu Marton8130268M50Hidegkúti SpartacusHUN 10:02:00 10:06:00 10:32:00 10:10:00 10:16:00
1020.Samuel Saranen7208152M10PihkaniskatFIN 10:00:00
1021.Samuel SaranenM10-SHADOWEDPihkaniskatFIN 13:07:21 10:14:42 11:22:01 11:49:17
1022.Samuël Tonneau347878M21BOLV EifelBEL 11:13:00 12:07:00 12:35:00 10:03:00 10:37:00
1023.Sandie Alary1330879W20SAGC CestasFRA 10:03:00 10:50:00 11:15:00 11:45:00 12:30:00
1024.Sándor Horváth8300966M50Tipo Orienteering ClubHUN 12:44:00 11:54:00 10:36:00 10:56:00 11:20:00
1025.Sandra Bestel9417435W21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA 12:42:00 10:17:00 10:48:00 11:12:00 11:48:00
1026.Sandra Faccinelli8131090W21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 11:58:00 12:40:00 10:34:00 10:42:00 11:30:00
1027.sandra OLIVIER8001980W50 ULTIMATEBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:59:00 12:23:00 10:15:00 10:47:00 11:19:00
1028.Sandrine Noble7111977W40BriveCorrèzeCOFRA 10:11:00 10:46:00 11:21:00 12:11:00 12:26:00
1029.Sania Stamer624010W10MTK Bad HarzburgGER 12:25:00 12:50:00 10:45:00 11:20:00 11:20:00
1030.Sanna Andelin2106962W35Lahden TaimiFIN 11:12:00 11:59:00 12:33:00 10:24:00 10:48:00
1031.Sanni Ruuhiala504954W21BFIN-HiisirastiFIN 11:22:00 12:04:00 12:44:00 10:14:00 10:50:00
1032.Santeri Silvennoinen7203410M21 ULTIMATEKalevan RastiFIN 10:22:00 11:12:00 11:49:00 12:25:00 11:31:00
1033.Sara Lax424794W21A LONGVetelin UrheilijatFIN 11:39:00 12:08:00 12:54:00 10:39:00 11:03:00
1034.Sarah Ghibaudo1020704W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:50:00 10:46:00 10:19:00 12:01:00 11:31:00
1035.Sarka Hlavacova49656W45KOS Tesla BrnoCZE 10:52:00 11:28:00 12:24:00 12:36:00 10:08:00
1036.Šárka Holasová51190W35Orientační běh OpavaCZE 11:18:00 11:47:00 12:51:00 10:00:00 11:00:00
1037.Šárka Kašparová52295W45Orientační běh OpavaCZE 11:20:00 11:52:00 12:40:00 10:08:00 10:44:00
1038.Satu Määttä1396189W50Ounasvaaran HiihtoseuraFIN 10:42:00 11:20:00 11:54:00 12:44:00 10:10:00
1039.Scott Simson8667363M45Newcastle Orienteering ClubAUS 10:20:00 10:32:00 10:30:00 10:34:00 10:30:00
1040.Sebastian Moraweck411439OPEN ASG Zittau-SüdGER 12:15:04 12:11:02 10:02:17 10:23:19
1041.Sebastians Janovs7209411M12Siguldas TakasLAT 11:31:00 12:39:00 10:38:00 11:08:00 11:20:00
1042.Sébastien Harel1271972M45Quimper orientationFRA 11:36:00 12:12:00 12:34:00 10:14:00 10:38:00
1043.Sébastien Vergé1440120M14 10:17:00 12:43:00 10:13:00
1044.Selma Frieda Hardegger8640997W21A LONGOLC WinterthurSUI 12:33:00 10:08:00 10:36:00 11:18:00 11:54:00
1045.Serge Dudout882704M45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:44:00 11:16:00 11:54:00 12:34:00 10:18:00
1046.Sergey Skopinski8008877M45OMEGA RUSSIARUS 11:24:00 12:16:00 12:22:00 10:46:00 10:50:00
1047.Sergey Yutkin1408101M35 ULTIMATEOMEGA RUSSIARUS 11:30:00 12:02:00 12:43:00 10:03:00 10:51:00
1048.Sergiy Muchidinov888042M21EOK AzimutSLO 10:24:00 10:45:00 12:00:00 12:51:00 12:27:00
1049.Severin Trochut1999026M40Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:49:00 12:29:00
1050.Séverine Vandermeulen8664160W35 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 13:01:00 10:33:00 11:25:00 11:53:00 11:45:00
1051.Shunsuke SagaM21A SHORTIruma-shi OLCJPN 10:44:00 11:32:00 10:02:00
1052.Siegfried Opetnik8445446M55HSV KLAGENFURTAUT 10:32:00 10:41:00 11:23:00 12:26:00 12:23:00
1053.Siiri Silvennoinen7807104W21 ULTIMATEKalevan RastiFIN 10:29:00 10:49:00 11:49:00 12:21:00 12:33:00
1054.Siiri Toiviainen354044W10-SHADOWEDRasti-JyryFIN 11:10:27 11:54:05 10:06:18 10:20:03 10:51:26
1055.Silke Konring Larsen44319W10-SHADOWEDFIF HillerodDEN 10:07:00 10:00:05 10:51:09 11:47:05 10:08:50
1056.Silvia Chupekova8071303W45Slavia ZU ZilinaSVK 11:52:00 12:36:00 10:40:00 10:40:00 11:16:00
1057.Silvia Di Stefano8091048W12Polisportiva BesaneseITA 11:39:00 12:31:00 10:26:00 10:38:00 11:14:00
1058.Silvia Jordi1131999W50OLG HondrichSUI 10:16:00 10:52:00 11:32:00 12:00:00 12:36:00
1059.Silvia Schneider-Schiess8662084W50 ULTIMATELG StettlenSUI 12:15:00 12:27:00 10:07:00 10:39:00 11:11:00
1060.Silvie Hojná7260005W35OK Sparta PrahaCZE 12:21:00 11:05:00 10:06:00 12:27:00
1061.Silvo BabičOPEN BOrientacijski klub KomendaSLO 10:11:23
1062.Simas ArmolaitisM21B 10:33:00 10:21:00 12:07:00 10:23:00 10:23:00
1063.Simon Dechavanne35341M14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:37:00 11:10:00 10:46:00 11:40:00 12:25:00
1064.Simon Hamel8022412OPEN AANCOSUI 11:53:08
1065.Simon Vitecek8080630M12Oddíl OB Kotlářka, z.s.CZE 11:17:00 11:23:00
1066.Šimon Mayer8656537M21 ULTIMATECzech West O-teamCZE 10:37:00 11:07:00 11:19:00 12:31:00 12:25:00
1067.Šimon Stehlík2082911M16Czech West O-teamCZE 10:21:00 11:07:00 11:33:00 12:13:00 12:51:00
1068.Simonne Silvi1421072W60Kempische OrientatielopersBEL 11:36:00 12:08:00 12:47:00 11:37:00 11:02:00
1069.Sonia Kurashova1080909BEGINNERSFK ÅsenSWE 11:40:17 11:28:39 11:33:42
1070.Sönke Bandixen8003001M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 10:13:00 10:45:00 11:45:00 12:13:00 10:45:00
1071.Sonny Wessels7212112M21A LONGArgusNED 12:01:00 10:21:00 11:42:00 10:45:00 11:15:00
1072.Sophie Hamel8040178W40ANCOSUI 11:51:00 12:16:00 10:31:00 11:06:00 11:16:00
1073.Sophie Picazo525036W50C.S.PERTUISFRA 10:58:00 11:24:00 12:10:00 12:48:00 10:20:00
1074.Stefaan Schutjes4944M40hamokBEL 11:53:00 12:37:00 10:29:00 10:41:00 11:13:00
1075.Stefan Lauenstein8070674M35 ULTIMATEANCOSUI 11:46:00 12:42:00 10:27:00 10:59:00 11:31:00
1076.Stefan Röhl8667613M50 ULTIMATEOLV OstGER 12:57:00 12:49:00 12:33:00 12:53:00 10:57:00
1077.Stefan Schwarzenberger8641466M50 ULTIMATELG StettlenSUI 11:37:00 12:17:00 10:17:00 10:45:00 11:29:00
1078.Stefan Sundelius1500459M60Järfälla OKSWE 11:54:00 12:34:00 10:02:00 11:02:00 11:30:00
1079.Stefania Boido210327OPEN DOrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 11:38:29 10:02:02 10:12:06
1080.Stefano Bisoffi210590M65CUS TORINO ORIENTEERINGITA 10:51:00 10:51:00 11:40:00 12:22:00 12:49:00
1081.Stefano Brambilla7203667M50CO2ITA 10:08:00 10:52:00 11:28:00 11:52:00 12:24:00
1082.Stepan MudrakM21E 12:33:49
1083.Štěpán Holas8004331M10Orientační běh OpavaCZE 11:30:00 11:55:00 12:40:00 10:25:00 11:00:00
1084.Stephane WatmeletOPEN B 10:19:18
1085.Stéphane Renevey8002063M21ECA RoséSUI 10:49:00 11:21:00 11:51:00 12:30:00 10:27:00
1086.Stéphanie POIVERT1140775W40POPFRA 12:01:00 12:41:00 10:16:00 11:11:00 11:36:00
1087.Stuart Hanstock890856M21A SHORTSevern Valley OrienteersGBR 10:20:00 10:56:00 11:20:00 12:11:00 12:26:00
1088.Susanna Tervo8170185W21EIFK Lidingö SOKSWE 10:51:00 11:39:00 12:11:00 12:43:00 10:35:00
1089.Susanne Kalliany8050359OPEN BSU Schöckl GrazAUT 10:06:04 10:02:09 10:21:04
1090.Svatava Henkova52092W65RBK BlanskoCZE 10:41:00 11:17:00 11:45:00 12:45:00 10:09:00
1091.Sylva Vricanova1426051W45OB HavířovCZE 12:28:00 10:04:00 11:00:00 11:20:00 12:16:00
1092.Sylvie Bouché31429W60Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:26:00 10:04:00 10:37:00 11:12:00 11:47:00
1093.Szilvia Dékány8090789W21A SHORTGödöllői Kirchhofer SeHUN 10:26:00 10:08:00 10:18:00 10:16:00 10:18:00
1094.Szilvia Takács8020802W18Tipo Orienteering ClubHUN 12:44:00 11:59:00 10:58:00 10:43:00 11:33:00
1095.Tahmina Gregor2127585OPEN DOK DobříšCZE
1096.Takanori Arata302710M50Iruma-shi OLCJPN 10:46:00 11:24:00 10:00:00
1097.Tal SalomonBEGINNERS 12:03:08
1098.Tamás Mohácsy Dr.1396264M55Salgótarjáni Dornyay SEHUN 10:05:00 10:02:00 10:32:00 10:08:00 10:11:00
1099.Tamás Néda8664659M18Tipo Orienteering ClubHUN 12:38:00 12:06:00 10:08:00 10:36:00 11:20:00
1100.Tanel Saue8120574M40SK MercuryEST 12:45:00 10:25:00 10:57:00 11:37:00 12:01:00
1101.Tanya Dimitrova9555406OPEN BSarnena GoraBUL 11:57:51 10:00:03 11:37:29 11:39:13
1102.Tarja Andelin2106961W65Lahden TaimiFIN 11:41:00 12:05:00 12:25:00 10:05:00 10:37:00
1103.Tarja Silvennoinen7807102W55Kalevan RastiFIN 10:42:00 11:12:00 11:49:00 11:49:00 12:40:00
1104.Tatu Aaltonen8665871M16LynxFIN 10:49:00 11:45:00 12:09:00 12:51:00 10:19:00
1105.Tauno Hämäläinen2106975M75Kalevan RastiFIN 10:13:00 11:05:00 11:13:00 12:09:00 12:13:00
1106.Tautvydas Rimkus9102029M16AzuolasLTU 10:41:00 11:39:00 12:01:00 12:55:00 10:05:00
1107.Teja TušarOPEN BOK AzimutSLO 11:27:14
1108.Tekle Emilija Gvildyte8642156W21EOK MedeinaLTU 10:59:00 11:23:00 12:19:00 12:35:00 10:19:00
1109.Teresa Kollanen1004062W50LynxFIN 10:38:00 11:32:00 11:58:00 12:40:00 10:16:00
1110.Tereza Kubanova8663207W12KOS Tesla BrnoCZE 10:43:00 11:15:00 11:53:00 12:29:00 10:05:00
1111.Terézia Kopčíková219105W21BKOB Sokol PezinokSVK 10:22:00 11:10:00 11:41:00 12:20:00 12:35:00
1112.Terézia Kuriaková416591W18Slovak ARDF teamSVK 12:29:00 10:14:00 11:23:00 11:28:00 11:48:00
1113.Tero Aaltonen9101716M45LynxFIN 11:00:00 11:24:00 12:10:00 12:26:00 10:34:00
1114.Tetiana Husak1407028W20Leader-tourUKR 10:09:00 11:02:00 11:21:00 12:03:00 12:54:00
1115.Théo Fleurent1407900M21EGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:34:00 11:01:00 10:27:00 11:48:00 12:36:00
1116.Thibaud Coullon1396392M65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 12:45:00 10:03:00 11:04:00 11:13:00 11:58:00
1117.Thierry Bestel710519M45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:44:00 10:28:00 11:10:00 11:38:00 12:18:00
1118.Thomas Aigmüller8250825M45SU Schöckl GrazAUT 10:58:00 11:10:00 11:50:00
1119.Thomas Aubertein8031103M16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:21:00 10:35:00 10:57:00 12:19:00 12:13:00
1120.Thomas Divanac'h261902M10-SHADOWEDSaint Brieuc OrientationFRA 13:00:04 10:06:20 11:53:28
1121.Thomas Mühlbacher8140996M50NF SteiermarkAUT 10:59:00 10:12:00 11:56:00 10:26:00 10:14:00
1122.Thomas Stöhr1090347M70OLV OstGER 11:23:00 12:02:00 12:34:00 10:24:00 10:59:00
1123.Tihomir SalopekM45OK AzimutSLO 10:58:00
1124.Tihon SalopekM16OK AzimutSLO 10:55:00
1125.Tiina Uotila8650831W21 ULTIMATEOriveden PonnistusFIN 11:17:00 11:53:00 12:37:00 10:13:00 10:37:00
1126.Tim Falck Weber8719090M50FarumTisvilde OKDEN 12:29:00 12:50:00 10:18:00 10:46:00 11:08:00
1127.Timo Mähönen8638361M21EIFK Lidingö SOKSWE 10:44:00 11:25:00 11:48:00 12:39:00 10:21:00
1128.Timotej Hribar406737M16OK BrežiceSLO 10:51:00 11:27:00 11:51:00 12:49:00 10:11:00
1129.Timotej Šuc2113841OPEN BOrientacijski klub KomendaSLO 10:09:03
1130.Timotejs Janovs7210211M10Siguldas TakasLAT 11:55:00 12:30:00 10:15:00 11:15:00 11:15:00
1131.Tina Kern1425105W16Orientacijski klub KomendaSLO 11:45:00 12:19:00 12:40:00 10:07:00 10:34:00
1132.Tine Meyhoff Petersen8631591W55HerlufsholmDEN 10:36:00 10:54:00 11:22:00 12:10:00 12:34:00
1133.Titouan Andrieux2069885M12ECHO73 CHAMBERYFRA 11:23:00 12:15:00 12:20:00 10:23:00 10:53:00
1134.Titouan Barge2066121M12O'JuraFRA 10:07:00 11:07:00 11:44:00 11:56:00 12:29:00
1135.Tjitske Breimer8003888W21EHOC'93NED 11:15:00 11:47:00 12:27:00 10:03:00 10:43:00
1136.Tobias Angermann8400900M12SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:47:00 10:31:00 11:20:00
1137.Tobias Schwartz8110680OPEN BBerliner TSCGER 11:12:07 11:24:15 10:50:39 12:30:05 12:28:59
1138.Tobias Zollner2068123M16SPORTUNION KlagenfurtAUT 12:37:00 10:13:00 11:01:00 11:13:00 11:49:00
1139.Tom Fellbaum8421525M21EManchester and District Orienteering ClubGBR 12:14:00 11:05:00 10:54:00 11:27:00 11:33:00
1140.Tom Vuillemard1118812M18O'ZONE 88FRA 12:30:00 10:14:00 10:40:00 11:12:00 11:52:00
1141.Tomas Gryc995875M50KOS Tesla BrnoCZE 11:02:00 11:12:00 12:02:00 12:32:00 10:08:00
1142.Tomas Holas1400441M21A LONGOrientační běh OpavaCZE 11:37:00 11:57:00 12:39:00 10:24:00 10:54:00
1143.Tomas Ray1416430M50OK77FIN 12:26:00 12:38:00 10:02:00 10:52:00 11:36:00
1144.Tomas Sochor515436M55OB HavířovCZE 12:35:00 10:20:00 10:47:00 11:56:00 12:08:00
1145.Tomas Zemla8090129M40OK KameniceCZE 10:17:00 11:09:00 11:29:00 11:57:00 12:33:00
1146.Tomáš Doušek7207618M16KOS Tesla BrnoCZE 10:43:00 11:41:00 12:03:00 12:43:00 10:01:00
1147.Tomáš Jurčík7210250M16Slovak ARDF teamSVK 12:23:00 10:19:00 11:03:00 11:23:00 11:39:00
1148.Tomislav Meštrović2088246M40OK KapelaCRO 10:45:00 11:21:00
1149.Tomoki KoizumiM21A LONGIruma-shi OLCJPN 11:03:00 11:15:00 10:00:00
1150.Toni Brown8051962W55BushflyersAUS 12:24:00 10:24:00 10:55:00 11:25:00 11:04:00
1151.Tonu Tanav8670210M50AKFARUS 11:11:00 11:48:00 12:28:00 10:08:00 10:36:00
1152.Tuija Soanjärvi7209765W60LynxFIN 10:46:00 11:24:00 11:57:00 12:22:00 10:22:00
1153.Tzvetanka Vassileva7202253W45A.S.D. Arco di cartaITA 11:00:00 11:16:00 12:20:00 12:32:00 10:04:00
1154.Udo Lange8151271M45SV IHW Alex 78 BerlinGER 11:32:00 11:56:00 12:54:00 10:42:00 10:42:00
1155.Uģis Kūliņš1410743M45OK KapaLAT 11:28:00 11:44:00 12:38:00 10:18:00 11:10:00
1156.Uroš CankarBEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:11:02
1157.Urs Wenger332788M50OLG ThunSUI 10:23:00 10:50:00 11:14:00 11:46:00 12:36:00
1158.Ursula BinderOPEN ASPORTUNION KlagenfurtAUT 11:05:00
1159.Ursula Wyss8636075W65OLregiooltenSUI 10:25:00 11:01:00 11:25:00 12:05:00 12:25:00
1160.Ute Hierzegger9900007W70WATV NeulingeAUT 11:37:00 12:17:00 12:41:00
1161.Uwe Kelhar8000041M21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 11:38:00 11:56:00
1162.Vadym Kolesnyk1409424M21BOdessa TeamUKR 11:25:00 11:51:00 12:33:00 10:11:00 10:53:00
1163.Valdis Janovs8657200M40Siguldas TakasLAT 12:53:00 12:29:00 12:37:00 12:53:00 11:45:00
1164.Valentin Skowronek9201938M16ASQuétigny'OrientationFRA 10:17:00 10:59:00 11:49:00 12:25:00 12:31:00
1165.Valentine Pages1334849W14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:07:00 11:19:00 10:20:00 12:05:00 12:47:00
1166.Valentine Sellier8030505W14co amberieuFRA 10:01:00 11:13:00 11:50:00 10:59:00
1167.Valérie Clouzeau7958104W50Charente Orientation FeuilladeFRA 11:54:00 12:42:00 10:32:00 10:40:00 11:28:00
1168.Valérie Octobre2004869W45Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:12:00 11:08:00 10:44:00 12:00:00 12:48:00
1169.Valerii Maznyi1973529M45KSO O-KompasUKR 10:56:00 11:20:00 11:58:00 12:30:00 10:10:00
1170.Valters Reneslācis8628431M21ETeam GarieLAT 12:34:00 10:17:00 10:48:00 11:15:00 11:54:00
1171.Vanessa Konieczny2106311W40Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:51:00 12:26:00
1172.Vanessa VergéM14 10:04:00
1173.Vendula Janovská2127638W16OK JilemniceCZE 10:05:00 10:43:00 12:10:00 12:43:00 12:16:00
1174.Veronika Grycova9988889W21 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 11:01:00 11:25:00 12:13:00 12:41:00 10:01:00
1175.Veronika Vodickova8680571W21A SHORTOOB TJ TurnovCZE 11:20:00 10:22:00 10:48:00 10:12:00 10:42:00
1176.Vesa Tervo520314M65Rajamäen RykmenttiFIN 11:51:00 12:57:00 10:19:00 11:01:00 11:25:00
1177.Victor Gonet8200338M21 ULTIMATEGroupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:17:00 11:27:00 10:01:00 12:07:00 11:43:00
1178.Victor Mirochnichenko2300501M60KaliningradRUS 12:02:00 12:46:00 10:06:00 10:46:00 11:22:00
1179.Vilem Dousek2067212M10KOS Tesla BrnoCZE 10:40:00 11:35:00 11:50:00 12:45:00 10:00:00
1180.Vilija Gvildiene8644486W21A SHORTOK MedeinaLTU 10:48:00 11:18:00 11:52:00 12:42:00 10:06:00
1181.Viljar Vainola842666M21A SHORTSK MercuryEST 12:44:00 10:23:00 10:59:00 12:05:00 12:11:00
1182.Ville Koponen9201547M40EsLyFIN 10:25:00 10:53:00 11:17:00 11:53:00 12:25:00
1183.Vilma Svantesson8300205W20OK PAN KristianstadSWE 10:30:00 10:38:00 11:33:00 12:09:00 12:42:00
1184.Vincent Bouchet1040976M40BriveCorrèzeCOFRA 10:21:00 10:49:00
1185.Vincent BouchetOPEN CBriveCorrèzeCOFRA 11:16:21 11:14:09
1186.Violeta Čalić2084417OPEN BOK VihorCRO 10:26:03 10:16:07
1187.Violette Dupuy8002034W14BriveCorrèzeCOFRA 10:07:00 11:01:00 11:38:00 12:17:00 12:50:00
1188.Virgile Skowronek1210955M16ASQuétigny'OrientationFRA 10:05:00 10:45:00 11:39:00 11:51:00 12:15:00
1189.Virginie Parigot1145145W40ASQuétigny'OrientationFRA 10:31:00 11:06:00 11:41:00 11:56:00 12:51:00
1190.Virginija Gvildienė560615W60OK MedeinaLTU 10:41:00 11:16:00 11:52:00 12:32:00 10:12:00
1191.Vít Ježek7210404M20OK JilemniceCZE 10:10:00 10:42:00 11:18:00 12:12:00 12:33:00
1192.Vitek Pospisil681612M21ESK PragaCZE 11:18:00
1193.Vladimir Korytin2070577M60bryanskRUS 10:22:00 10:42:00 11:22:00 11:42:00 12:50:00
1194.Vladimir Trivunović1401011M45OK SovaCRO 12:08:00 12:44:00 10:26:00 11:02:00 11:30:00
1195.Vlado Sedej1398546M65OK AzimutSLO 10:33:00 10:33:00 11:19:00 11:58:00 12:37:00
1196.Vlasta Doušková2067215W45KOS Tesla BrnoCZE 10:44:00 11:20:00 12:08:00 12:44:00 10:16:00
1197.Vojtech Gryc995867M18KOS Tesla BrnoCZE 10:54:00 11:58:00 11:48:00 12:28:00 10:04:00
1198.Vojtech Kadera1421910M20OB HavířovCZE 12:28:00 10:00:00
1199.Vojtěch Spěváček9102081M21 ULTIMATECzech West O-teamCZE 10:17:00 11:22:00 11:43:00 11:49:00 12:49:00
1200.Vratko Pravňan416904M16Slovak ARDF teamSVK 12:27:00 10:11:00 11:15:00 11:27:00 11:51:00
1201.Vyacheslav Mukhidinov7203669M21EVaregg FleridrettNOR 12:49:00 10:13:00 10:42:00 11:24:00 11:51:00
1202.Willi Streuli8642001M70Alpstein-OSUI 10:13:00 10:42:00 11:14:00 11:59:00 12:29:00
1203.Willi Streuli880500M70OLC SäntisSUI 12:23:00 10:10:00 10:39:00 11:24:00 11:49:00
1204.william Bouvier8226300M35BriveCorrèzeCOFRA 10:04:00 10:51:00 11:36:00 12:03:00 12:42:00
1205.William Tonneau7110985M21BOLV EifelBEL 11:41:00 11:55:00 12:29:00 10:21:00 10:43:00
1206.Włodzimierz Dyzio8650900M55WKS Wawel KrakówPOL 12:08:00 12:29:00 10:05:00 11:11:00 11:47:00
1207.Wojciech Zeslawski8013660M50WKS Wawel KrakówPOL 10:44:00 11:24:00
1208.Wolfgang Germ46242M65Naturfreunde KühnsdorfAUT 10:39:00 10:45:00 11:25:00 11:52:00 12:43:00
1209.Wolfgang Kradischnig8627287M55Naturfreunde LinzAUT 10:23:00 10:35:00 10:20:00 10:23:00 10:26:00
1210.Wolfgang Reiterer2106992OPEN Cnordic sports-WechsellandAUT 11:48:08
1211.Wolfgang Siegert8240288M21 ULTIMATEWATAUT 12:32:00 10:12:00 12:37:00 10:07:00 11:37:00
1212.Xander Berger8068908M21ENaturfreunde LinzAUT 10:09:00 10:05:00 10:15:00 10:06:00 10:00:00
1213.Xavier Andrieux8017305M45ECHO73 CHAMBERYFRA 11:20:00 12:04:00 12:42:00 10:38:00 10:54:00
1214.Yann Chabance7420102M14Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:07:00 10:34:00 11:16:00 12:16:00 12:49:00
1215.Yaroslav Panchenko15739BEGINNERSFK ÅsenSWE 11:40:17 11:28:41 11:33:43
1216.Yasha Chechik8002086M21ESLOWGBR 12:19:00 10:33:00 10:51:00 11:30:00 11:30:00
1217.Yoko YoshidaW21A SHORTIruma-shi OLCJPN 10:56:00 11:28:00 10:04:00
1218.Yona Jacquemin8200102W18Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:09:00 10:59:00 10:33:00 12:18:00 12:33:00
1219.Yves AdlerOPEN B 11:25:31
1220.Zach Murphy448536M14Lagan Valley OrienteersIRL 12:17:00 12:46:00 11:10:00 10:52:00 11:07:00
1221.Zaiga Ozoliņa8650040W40OK KapaLAT 11:11:00 11:46:00 12:21:00 10:01:00 10:36:00
1222.Zala Zavrl9011122W18Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00 12:09:00 12:23:00 10:03:00 10:48:00
1223.Žan Luka ŠumečkiOPEN ADROTSLO 10:56:30 13:00:13
1224.Žaneta Kubáková9201757OPEN DSOS Jindřichův HradecCZE 10:16:02 10:49:06 11:45:04 11:49:05 11:18:05
1225.Zdenek Jakobi1421900M60OB HavířovCZE 12:26:00 10:02:00 10:54:00 11:14:00 11:54:00
1226.Zdeněk Vlastník2060259M45OK JilemniceCZE 10:16:00 10:56:00 11:26:00 12:18:00 12:42:00
1227.Zdenka HruškovaOPEN COSN CZE 10:38:11
1228.Zdenko Pavlič2088835OPEN BSSD-AŠZ GAJAITA 10:40:04
1229.Zille Kovács2069579W12Tipo Orienteering ClubHUN 12:39:00 12:03:00 10:41:00 11:11:00 11:38:00
1230.Zinaida Lukianova7203775W21A SHORTRB UnitedRUS 10:44:00 11:34:00 12:08:00 12:26:00 10:02:00
1231.Zoé Boutinet2018786W21BCharente Orientation FeuilladeFRA 11:46:00 12:22:00 10:02:00 11:02:00 11:23:00
1232.Zoé Tcherkachine419159W16Groupe ligue d’Auvergne-Rhône-AlpesFRA 11:40:00 10:52:00 10:13:00 11:31:00 12:37:00
1233.Zofia Słońska8120514W18WKS Wawel KrakówPOL 12:04:00 12:24:00 11:03:00 10:48:00 11:18:00
1234.Zoltán Miháczi9080700M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 12:37:00 12:02:00 10:37:00 10:37:00 10:55:00
1235.Zsuzsa Gönczi8060710W14Tipo Orienteering ClubHUN 12:31:00 12:19:00 10:38:00 10:56:00 11:26:00
1236.Zuzana Jedličková8656667W21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:47:00 12:27:00
1237.Zuzana Kuriakova9454545W21A SHORTROB klub KysucaSVK 11:12:00 11:46:00 12:26:00 10:18:00 10:48:00
1238.Zuzanna Zawada2114860W14WKS Wawel KrakówPOL 10:29:00 10:59:00 11:17:00