v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter 3 days race 2020 Rømø->Entries by name  (number of entries: 91)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Baert Serge231947H55NSV AMELBelgiumYES
2.Bastin Florence300875D45C.O.LiègeBelgiumYES
3.Bathe Andreas6399H40OLG SiegerlandGermany
4.Bekkelund Birgitte330908D75Røyken orienteringslagNorway
5.Breimer Tjitske8003888D35HOC'93Netherlands
6.Brettschneider Gerhard5075H60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
7.Brettschneider Gudrun5066D60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Brettschneider Max5078H21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany
9.Chiswell Helen7771977D40Cooper OUnited Kingdom
10.Cooper Philip9991947H70Cooper OUnited Kingdom
11.Crettels Leslie228346D40Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
12.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404D50Ski-Club Helsa e.V.Germany
13.Duesmann Christian8647298H21TuS LübbeckeGermanyYES
14.Fantini Kaatje8647297D20TuS LübbeckeGermanyYES
15.Feldmann André8003570H45BKaulsdorfer OLV BerlinGermany
16.Feldmann Gudrun5067D50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
17.Gieseler Christian7160682H35BOLG SiegerlandGermany
18.Gieseler Walter8190545H75OLG SiegerlandGermany
19.Gillet Marie8240505D16C.O.LiègeBelgiumYES
20.Gillet Quentin9031075H40C.O.LiègeBelgiumYES
21.Grøndahl Frøy8635803D60Lillomarka o-lagNorwayYES
22.Guskov TimofeyH12BOLG SiegerlandGermany
23.Guskova Natalia2105137D16BOLG SiegerlandGermany
24.Guskova Oksana2105136D14BOLG SiegerlandGermany
25.Haenelt Beatrix8629990D70OL-Team FilderGermany
26.Haenelt Stephan8637584H40OL-Team FilderGermany
27.Hahn Carlo6031H35BOLG SiegerlandGermany
28.Hemme Christoph1583H35BTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
29.Henrich Alexandra4862D45BOLG SiegerlandGermany
30.Henrich Lauri1406601H16BOLG SiegerlandGermany
31.Henrich Lennart1470550H14BOLG SiegerlandGermany
32.Henrich-Franke Christian579579H45AKOLG SiegerlandGermany
33.Hetebrügge Lars1599H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
34.Hohberg Iris8090262D55ASG Teutoburger WaldGermanyYES
35.Hohberg Thomas8230763H55ASG Teutoburger WaldGermanyYES
36.Hollmann Inga9070199D21AMBielefelder TGGermany
37.Howald Martin8240956H60OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
38.Josi Urs8002200H65OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
39.Käppele Henning501944H60OLG SiegerlandGermany
40.Kleine Till500935H21AMTuS LübbeckeGermanyYES
41.Kolbe Kirsten4813D55TuS LübbeckeGermany
42.Kollenbach Leon8113007H21Ski-Club Helsa e.V.Germany
43.Kollenbach Louisa8111105D16Ski-Club Helsa e.V.Germany
44.Kollenbach Peter7770022H45AKSki-Club Helsa e.V.Germany
45.Lehmann Barbara8071261D55OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
46.Lehmann Gabriela300813D60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
47.Lemnitzer Erika8003560D75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
48.Mattsson Johan8635844H60Lillomarka o-lagNorwayYES
49.Mayeres Patrick2393H40Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
50.Mayeres Tom1001089H-begHermathenae Orientation SPABelgiumYES
51.Mayeres Violette1421075D12Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
52.Menn Joachim8011057H60OLG SiegerlandGermany
53.Moll Volker8019932H55OLG SiegerlandGermany
54.Napp Christoph7300441H45TVJahn WolfsburgGermany
55.Napp Silke611971D45TVJahn WolfsburgGermany
56.Napp Thore500724H16TVJahn WolfsburgGermany
57.Nijsten Noël37942H50BorascaBelgium
58.Nüs Peter2699H75OLG SiegerlandGermany
59.Prunsche Christoph8647299H21TuS LübbeckeGermanyYES
60.Ragnarsson Ronny28526H75Markbygdens OKSweden
61.Reischuk Rebecca863006D-begOL-Team OWLGermany
62.Rihko-Struckmann Liisa8190564D55Braunschweiger MTVGermany
63.Risch Nikolaus8655477H70ASG Teutoburger WaldGermanyYES
64.Risch Petra555001D65ASG Teutoburger WaldGermanyYES
65.Rütti Matthias64665H45AKOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
66.Rylander Gunilla9610420D55AKStora Tuna OKSweden
67.Schmidt Malte7777050H21AMBielefelder TGGermany
68.Schoepf Thomas846627H65OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
69.Schröder Tim8022017H40OSC HamburgGermany
70.Setzer-Britwum Ulrike2781D60OLG SiegerlandGermany
71.Smilgius Audrius7003276H45AzuolasLithuania
72.Smilgius Audrius7003276D-begIndividuals/No club
73.Smilgiute Kamile2086999D16Takas OSKLithuania
74.Soltek Simon1600H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
75.Sternitzke Christian1597H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
76.Stötzel Sabine1555D35OLG SiegerlandGermany
77.Stöwhaas Jens7990099H50OLG SiegerlandGermany
78.Struckmann Jens8270866H50Braunschweiger MTVGermany
79.Tėvelis Ričardas8652578H45O KlaipėdaLithuania
80.Tėvelytė Eidvilė8088077D16O KlaipėdaLithuania
81.Wanner Alexandra206487D60OLG SiegerlandGermany
82.Wanner Nikolaj222260H55OLG SiegerlandGermany
83.Weigert Anna1542007D14TVJahn WolfsburgGermanyYES
84.Weigert Claudia2800510D35BTVJahn WolfsburgGermanyYES
85.Weigert Jule1122008D12TVJahn WolfsburgGermanyYES
86.Weigert Thorsten361258H40TVJahn WolfsburgGermanyYES
87.Wespi Mats7202684H-begOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
88.Wespi Nicole364567D45AKOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
89.Winkler Leonore1398596D21USV JenaGermany
90.Yakubov Sergey8003842H40OSC HamburgGermany
91.Zakharova Nadezda2105138D45OLG SiegerlandGermany