v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter 3 days race 2020 Rømø->Entries by clubs  (number of entries: 109)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Smilgius Audrius7003276D-begIndividuals/No club

ASG Teutoburger Wald
1.Hohberg Iris8090262D55ASG Teutoburger WaldGermanyYES
2.Risch Petra555001D65ASG Teutoburger WaldGermanyYES
3.Hohberg Thomas8230763H55ASG Teutoburger WaldGermanyYES
4.Risch Nikolaus8655477H70ASG Teutoburger WaldGermanyYES

Azuolas
1.Smilgius Audrius7003276H45AzuolasLithuania

Bækkelagets SK
1.Alsos KristinD45BBækkelagets SKNorway
2.Boye-alsos NoraD-begBækkelagets SKNorway
3.Boye-alsos SiriD-begBækkelagets SKNorway

Bielefelder TG
1.Hollmann Inga9070199D21AMBielefelder TGGermany
2.Schmidt Malte7777050H21AMBielefelder TGGermany

Borasca
1.Nijsten Noël37942H50BorascaBelgium

Braunschweiger MTV
1.Rihko-Struckmann Liisa8190564D55Braunschweiger MTVGermany
2.Struckmann Jens8270866H50Braunschweiger MTVGermany

BUL Tromsø
1.Graversen Klara2139630D16BUL TromsøNorway
2.Karlqvist Anna2139611D45BUL TromsøNorway
3.Graversen Jonatan8002545H20BUL TromsøNorway
4.Graversen Rune2083805H50BUL TromsøNorway

C.O.Liège
1.Gillet Marie8240505D16C.O.LiègeBelgiumYES
2.Bastin Florence300875D45C.O.LiègeBelgiumYES
3.Gillet Quentin9031075H40C.O.LiègeBelgiumYES

Cooper O
1.Chiswell Helen7771977D40Cooper OUnited Kingdom
2.Cooper Philip9991947H70Cooper OUnited Kingdom

Harstad O-lag
1.Höglin Mari AlsosD14Harstad O-lagNorway
2.Höglin Helene AlsosD16Harstad O-lagNorway
3.Alsos TrineD45Harstad O-lagNorway
4.Höglin MagnusH50Harstad O-lagNorway

Hermathenae Orientation SPA
1.Mayeres Violette1421075D12Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
2.Crettels Leslie228346D40Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
3.Mayeres Patrick2393H40Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
4.Mayeres Tom1001089H-begHermathenae Orientation SPABelgiumYES

HOC'93
1.Breimer Tjitske8003888D35HOC'93Netherlands

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Feldmann Gudrun5067D50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Brettschneider Gudrun5066D60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Lehmann Gabriela300813D60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Lemnitzer Erika8003560D75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Brettschneider Max5078H21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany
6.Feldmann André8003570H45BKaulsdorfer OLV BerlinGermany
7.Brettschneider Gerhard5075H60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany

Lillomarka o-lag
1.Grøndahl Frøy8635803D60Lillomarka o-lagNorwayYES
2.Mattsson Johan8635844H60Lillomarka o-lagNorwayYES

Markbygdens OK
1.Ragnarsson Ronny28526H75Markbygdens OKSweden

NSV AMEL
1.Baert Serge231947H55NSV AMELBelgiumYES

O Klaipėda
1.Tėvelytė Eidvilė8088077D16O KlaipėdaLithuania
2.Tėvelis Ričardas8652578H45O KlaipėdaLithuania

OLG Herzogenbuchsee
1.Wespi Nicole364567D45AKOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
2.Lehmann Barbara8071261D55OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
3.Rütti Matthias64665H45AKOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
4.Howald Martin8240956H60OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
5.Josi Urs8002200H65OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
6.Schoepf Thomas846627H65OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
7.Wespi Mats7202684H-begOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES

OLG Siegerland
1.Guskova Oksana2105136D14BOLG SiegerlandGermany
2.Guskova Natalia2105137D16BOLG SiegerlandGermany
3.Stötzel Sabine1555D35OLG SiegerlandGermany
4.Zakharova Nadezda2105138D45OLG SiegerlandGermany
5.Henrich Alexandra4862D45BOLG SiegerlandGermany
6.Setzer-Britwum Ulrike2781D60OLG SiegerlandGermany
7.Wanner Alexandra206487D60OLG SiegerlandGermany
8.Guskov TimofeyH10OLG SiegerlandGermany
9.Henrich Lennart1470550H14BOLG SiegerlandGermany
10.Henrich Lauri1406601H16BOLG SiegerlandGermany
11.Hahn Carlo6031H35BOLG SiegerlandGermany
12.Bathe Andreas6399H40OLG SiegerlandGermany
13.Henrich-Franke Christian579579H45AKOLG SiegerlandGermany
14.Stöwhaas Jens7990099H50OLG SiegerlandGermany
15.Wanner Nikolaj222260H55OLG SiegerlandGermany
16.Moll Volker8019932H55OLG SiegerlandGermany
17.Käppele Henning501944H60OLG SiegerlandGermany
18.Menn Joachim8011057H60OLG SiegerlandGermany
19.Nüs Peter2699H75OLG SiegerlandGermany
20.Gieseler Walter8190545H75OLG SiegerlandGermany

OL-Team Filder
1.Haenelt Beatrix8629990D70OL-Team FilderGermany
2.Haenelt Stephan8637584H40OL-Team FilderGermany

OL-Team OWL
1.Reischuk Rebecca863006D-begOL-Team OWLGermany

OSC Hamburg
1.Schröder Tim8022017H40OSC HamburgGermany
2.Yakubov Sergey8003842H40OSC HamburgGermany

Røyken orienteringslag
1.Bekkelund Birgitte330908D75Røyken orienteringslagNorway

Ski-Club Helsa e.V.
1.Kollenbach Louisa8111105D16Ski-Club Helsa e.V.Germany
2.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404D50Ski-Club Helsa e.V.Germany
3.Kollenbach Leon8113007H21Ski-Club Helsa e.V.Germany
4.Kollenbach Peter7770022H45AKSki-Club Helsa e.V.Germany

Stora Tuna OK
1.Rylander Gunilla9610420D55AKStora Tuna OKSweden

SV Lengefeld
1.Neumann Johanna7777077D16SV LengefeldGermany
2.Neumann Lena7122003D18SV LengefeldGermany
3.Straube Hanka8100973D21SV LengefeldGermany
4.Neumann Rasmus7707777H12SV LengefeldGermany

Takas OSK
1.Smilgiute Kamile2086999D16Takas OSKLithuania

TSV Neustadt a. Rbge. von 1862
1.Soltek Simon1600H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
2.Hetebrügge Lars1599H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
3.Sternitzke Christian1597H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
4.Hemme Christoph1583H35BTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES

TuS Lübbecke
1.Fantini Kaatje8647297D20TuS LübbeckeGermanyYES
2.Kolbe Kirsten4813D55TuS LübbeckeGermany
3.Duesmann Christian8647298H21TuS LübbeckeGermanyYES
4.Prunsche Christoph8647299H21TuS LübbeckeGermanyYES
5.Kleine Till500935H21AMTuS LübbeckeGermanyYES

TV Jahn 08 Zizenhausen
1.Fugmann Winfried8636066H55AKTV Jahn 08 ZizenhausenGermany

TVJahn Wolfsburg
1.Weigert Jule1122008D12TVJahn WolfsburgGermanyYES
2.Weigert Anna1542007D14TVJahn WolfsburgGermanyYES
3.Weigert Claudia2800510D35BTVJahn WolfsburgGermanyYES
4.Napp Silke611971D45TVJahn WolfsburgGermany
5.Napp Thore500724H16TVJahn WolfsburgGermany
6.Weigert Thorsten361258H40TVJahn WolfsburgGermanyYES
7.Napp Christoph7300441H45TVJahn WolfsburgGermany

USV Jena
1.Bräuer Antonia8160803D18USV JenaGermany
2.Winkler Leonore1398596D21USV JenaGermany
3.Pöhlmann Nico8077432H18USV JenaGermany
4.Geiler Till8010728H20USV JenaGermany