v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter 3 days race 2020 Rømø->Entries by countries  (number of entries: 85)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Smilgius Audrius7003276D-begIndividuals/No club

Belgium
1.Gillet Marie8240505D16C.O.LiègeBelgiumYES
2.Bastin Florence300875D45C.O.LiègeBelgiumYES
3.Gillet Quentin9031075H40C.O.LiègeBelgiumYES
4.Mayeres Violette1421075D12Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
5.Crettels Leslie228346D40Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
6.Mayeres Tom1001089H-begHermathenae Orientation SPABelgiumYES
7.Mayeres Patrick2393H40Hermathenae Orientation SPABelgiumYES
8.Baert Serge231947H55NSV AMELBelgiumYES
9.Nijsten Noël37942H50BorascaBelgium

Germany
1.Hetebrügge Lars1599H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
2.Sternitzke Christian1597H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
3.Soltek Simon1600H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
4.Hemme Christoph1583H35BTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES
5.Hohberg Iris8090262D55ASG Teutoburger WaldGermanyYES
6.Risch Petra555001D65ASG Teutoburger WaldGermanyYES
7.Hohberg Thomas8230763H55ASG Teutoburger WaldGermanyYES
8.Risch Nikolaus8655477H70ASG Teutoburger WaldGermanyYES
9.Guskova Oksana2105136D14BOLG SiegerlandGermany
10.Guskova Natalia2105137D16BOLG SiegerlandGermany
11.Stötzel Sabine1555D35OLG SiegerlandGermany
12.Zakharova Nadezda2105138D45OLG SiegerlandGermany
13.Henrich Alexandra4862D45BOLG SiegerlandGermany
14.Setzer-Britwum Ulrike2781D60OLG SiegerlandGermany
15.Wanner Alexandra206487D60OLG SiegerlandGermany
16.Guskov TimofeyH12BOLG SiegerlandGermany
17.Henrich Lennart1470550H14BOLG SiegerlandGermany
18.Henrich Lauri1406601H16BOLG SiegerlandGermany
19.Gieseler Christian7160682H35BOLG SiegerlandGermany
20.Hahn Carlo6031H35BOLG SiegerlandGermany
21.Bathe Andreas6399H40OLG SiegerlandGermany
22.Henrich-Franke Christian579579H45AKOLG SiegerlandGermany
23.Stöwhaas Jens7990099H50OLG SiegerlandGermany
24.Wanner Nikolaj222260H55OLG SiegerlandGermany
25.Moll Volker8019932H55OLG SiegerlandGermany
26.Käppele Henning501944H60OLG SiegerlandGermany
27.Menn Joachim8011057H60OLG SiegerlandGermany
28.Nüs Peter2699H75OLG SiegerlandGermany
29.Gieseler Walter8190545H75OLG SiegerlandGermany
30.Fantini Kaatje8647297D20TuS LübbeckeGermanyYES
31.Kolbe Kirsten4813D55TuS LübbeckeGermany
32.Duesmann Christian8647298H21TuS LübbeckeGermanyYES
33.Prunsche Christoph8647299H21TuS LübbeckeGermanyYES
34.Kleine Till500935H21AMTuS LübbeckeGermanyYES
35.Weigert Jule1122008D12TVJahn WolfsburgGermanyYES
36.Weigert Anna1542007D14TVJahn WolfsburgGermanyYES
37.Weigert Claudia2800510D35BTVJahn WolfsburgGermanyYES
38.Napp Silke611971D45TVJahn WolfsburgGermany
39.Napp Thore500724H16TVJahn WolfsburgGermany
40.Weigert Thorsten361258H40TVJahn WolfsburgGermanyYES
41.Napp Christoph7300441H45TVJahn WolfsburgGermany
42.Hollmann Inga9070199D21AMBielefelder TGGermany
43.Schmidt Malte7777050H21AMBielefelder TGGermany
44.Haenelt Beatrix8629990D70OL-Team FilderGermany
45.Haenelt Stephan8637584H40OL-Team FilderGermany
46.Yakubov Sergey8003842H40OSC HamburgGermany
47.Schröder Tim8022017H40OSC HamburgGermany
48.Rihko-Struckmann Liisa8190564D55Braunschweiger MTVGermany
49.Struckmann Jens8270866H50Braunschweiger MTVGermany
50.Kollenbach Louisa8111105D16Ski-Club Helsa e.V.Germany
51.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404D50Ski-Club Helsa e.V.Germany
52.Kollenbach Leon8113007H21Ski-Club Helsa e.V.Germany
53.Kollenbach Peter7770022H45AKSki-Club Helsa e.V.Germany
54.Lemnitzer Erika8003560D75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
55.Feldmann André8003570H45BKaulsdorfer OLV BerlinGermany
56.Reischuk Rebecca863006D-begOL-Team OWLGermany

Lithuania
1.Smilgius Audrius7003276H45AzuolasLithuania
2.Smilgiute Kamile2086999D16Takas OSKLithuania
3.Tėvelytė Eidvilė8088077D16O KlaipėdaLithuania
4.Tėvelis Ričardas8652578H45O KlaipėdaLithuania

Netherlands
1.Breimer Tjitske8003888D35HOC'93Netherlands

Norway
1.Grøndahl Frøy8635803D60Lillomarka o-lagNorwayYES
2.Mattsson Johan8635844H60Lillomarka o-lagNorwayYES
3.Bekkelund Birgitte330908D75Røyken orienteringslagNorway

Sweden
1.Rylander Gunilla9610420D55AKStora Tuna OKSweden
2.Ragnarsson Ronny28526H75Markbygdens OKSweden

Switzerland
1.Wespi Nicole364567D45AKOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
2.Lehmann Barbara8071261D55OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
3.Wespi Mats7202684H-begOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
4.Rütti Matthias64665H45AKOLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
5.Howald Martin8240956H60OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
6.Josi Urs8002200H65OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
7.Schoepf Thomas846627H65OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES

United Kingdom
1.Chiswell Helen7771977D40Cooper OUnited Kingdom
2.Cooper Philip9991947H70Cooper OUnited Kingdom