v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
NEW DATE: Orange O-Cup, Day#1 Middle & Sprint ŠSOL, Day#2 Long SOL 3->Entries by name  (number of entries: 67)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Babič Katja7210498W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Bogataj Mark8000018M21EOK AzimutSlovenia
4.Cankar Uroš980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Cokan Jan2113837M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Dobnik Günther8181155M65OLC Union ViktringAustria
7.Dudic Marko1418841M45OK Slovenj GradecSlovenia
8.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
9.Eržen Plavčak Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
10.Ficur Maurizio7211337M21ASSD-AŠZ GAJA orienteeringItaly
11.Fištrek Željka2144746W35OK KapelaCroatia
12.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
13.Gantar Tjaž2077609M20OK AzimutSlovenia
14.Gavrilov Igor8681449M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Hölzer Delania2103988W12OL Team LippeGermany
18.Hölzer Denise2800936W21BOL Team LippeGermany
19.Hölzer Tamino2800613M14OL Team LippeGermany
20.Hölzer Thomas7181977M21BOL Team LippeGermany
21.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
22.Kacin Emil300748M21BOK AzimutSlovenia
23.Kenda Klemen2142777M35OK AzimutSlovenia
24.Kmetec Barbara1408132W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
25.Kölner Anže2069806M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Kölner Brina2113842W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Mezga FridaW10OK Slovenj GradecSlovenia
29.Pacher Gerhild7120364W55Outdoor Orienteering GrazAustria
30.Pacher Hannes8011559M35Outdoor Orienteering GrazAustria
31.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
32.Poljanšek Nika1398929W20OK AzimutSlovenia
33.Poženel Leila Ema2107083W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Poženel Natan Maj2107053M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Pust Karin2069847W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Radajewski Alice2108294W12Parawanga OrienteersAustralia
38.Radajewski Michael2108471M45Parawanga OrienteersAustralia
39.Radajewski Owen8668968M14Parawanga OrienteersAustralia
40.Radajewski Tessa2118685KIDSParawanga OrienteersAustralia
41.Raj Ema PikaW12OK Slovenj GradecSlovenia
42.Raj Gregor2060387M45OK Slovenj GradecSlovenia
43.Raj Lili IvanaW10OK Slovenj GradecSlovenia
44.Raj Nastja2112852W35OK Slovenj GradecSlovenia
45.Ravnikar Nika1425106W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
46.Salopek Dorja8445444W14OK Ris DelniceCroatia
47.Salopek Tihomir8077277M45OK Ris DelniceCroatia
48.Salopek Tihon8044022M16OK Ris DelniceCroatia
49.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
50.Seljak Jaka2069825M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
51.Seljak Luka8011033M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
52.Sharkey Deirdre2101998W45Parawanga OrienteersAustralia
53.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
54.Smolders Roel1000671M45Kempische OriëntatielopersBelgiumYES
55.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
56.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
57.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
58.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
59.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
60.Tušar Teja2069843W18OK AzimutSlovenia
61.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
62.Vuga Seljak Alenka9000050W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
63.Zavrl Zala9011122W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
64.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
65.Zupan Lara1425103W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
66.Zupan Romana1425101W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
67.Zupan Tilen1425102M16Orientacijski klub KomendaSlovenia