v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Lipica open 2018 (5 days)->Entries by classes  (number of entries: 1119)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Stromberger Lena-mariaM10Individuals/No club
2.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
3.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Drejc438991M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kremžar Florijan438988M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej438993M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Seljak Jaka2069825M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Biro Artur964M10BimahevHungaryYES
10.Biro Lorinc222979M10BimahevHungaryYES
11.Barč Martin307385M10KOB Cingov Spisska Nova VesSlovakia
12.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Denemarek Max7080127M10BETA URSUS RosiceCzech Republic
14.Angermann Tobias2061265M10SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
15.Zollner Felix2084430M10SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
16.Kalc Rado2084602M10SSD-AŠZ GAJAItalyYES
17.Ferluga Matej2091671M10SSD-AŠZ GAJAItalyYES
18.Růžička Matěj2051494M10Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
19.Mátl Jáchym2108888M10Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
20.Míka Ondřej887942M10Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
21.Valič IštvanM10OK Slovenj GradecSlovenia
22.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia

M12
1.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
2.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
3.Egger Laurenz205986M12OC FürstenfeldAustriaYES
4.Geier Marius230389M12OC FürstenfeldAustriaYES
5.Kertesz Maximilian345774M12OC FürstenfeldAustriaYES
6.Schmid Toby345769M12OC FürstenfeldAustriaYES
7.Krachler Matteo1402884M12OC FürstenfeldAustriaYES
8.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Bujdosó Márk8080705M12Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
12.Schwab Filip1700079M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
13.Urvalek Jan410702M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
14.Ptacek Jonas232730M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
15.Vedra Tobias446444M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Cech Radan53275M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
17.Folprecht Matyáš2801025M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
18.Meizer Jonas8071007M12SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
19.Scalet Diego2103450M12G.S. PavioneItaly
20.Franceschinel Chris7112114M12G.S. PavioneItaly
21.Štábl Patrik446437M12Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
22.Beltramba JanM12Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
23.Šorli Ck BlažM12Planinsko društvo TolminSlovenia
24.Gradek Mateusz9101309M12UKS"Traper"ZłocieniecPoland
25.Kotkowiak Bartosz9201343M12KOS BnO SzczecinPoland

M14
1.Čelik Aljaž435615M14OK AzimutSlovenia
2.Gantar Primož2107071M14OK AzimutSlovenia
3.Salopek Tihon500470M14OK AzimutSlovenia
4.Monsberger Elias2800248M14OC FürstenfeldAustriaYES
5.Pfeifer-Wilfinger Florian1402887M14OC FürstenfeldAustriaYES
6.Roch Roland1402883M14OC FürstenfeldAustriaYES
7.Maier Thomas2801099M14OC FürstenfeldAustriaYES
8.Prutsch Joel8300083M14OC FürstenfeldAustriaYES
9.Benetti Manuel2056089M14Lessinia OrienteeringItalyYES
10.Pilát Bořivoj2115077M14OK KameniceCzech Republic
11.Jedlička Jakub2075622M14OK KameniceCzech Republic
12.Bejvl Marek2056261M14OK KameniceCzech Republic
13.Milota Jakub2099497M14OK KameniceCzech Republic
14.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Turk Nejc1425107M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Kern Rok1425119M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Jevševar Martin2077853M14OK BrežiceSloveniaYES
18.Zorko Nejc308919M14OK BrežiceSloveniaYES
19.Hribar Timotej406722M14OK BrežiceSloveniaYES
20.Degen Kilian8240605M14HSV PinkafeldAustriaYES
21.Martinkovič Šimon2112721M14BETA URSUS RosiceCzech Republic
22.Dvořák Jakub2085655M14BETA URSUS RosiceCzech Republic
23.Krkoč Janoš438031M14Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
24.Bratož Jani2056378M14Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
25.Gryc Ondrej888648M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
26.Milan Jakub888640M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
27.Pozza Gabriele2063261M14Vicenza Orienteering TeamItalyYES
28.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
29.Veszelszki Márton233643M14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
30.Hargitai Barnabás Attila7207916M14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
31.Pečar SebastjanM14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
32.Štábl Adam2058480M14Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
33.Tomanek Lukáš49316M14Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
34.Rivetta Alessandro2062637M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
35.Polojaz Goran2065885M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
36.Bedin Alessandro2018546M14Junior Veneto TeamItaly
37.Sossi Enrico2063296M14Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
38.Kwiatkowski Olaf1418054M14KOS BnO SzczecinPoland
39.Kotkowiak Piotr9201342M14KOS BnO SzczecinPoland

M16
1.Kavčič Julijan2077601M16OK AzimutSlovenia
2.Luznar Aljaž435629M16OK AzimutSlovenia
3.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
4.Gobec Jan8135002M16OK VihorCroatia
5.Zapf Kilian1710303M16OC FürstenfeldAustriaYES
6.Annerer Felix345761M16OC FürstenfeldAustriaYES
7.Brabek Peter8100810M16OC FürstenfeldAustriaYES
8.Zrim Jakob7007888M16OC FürstenfeldAustriaYES
9.Musola Tobia2056092M16Lessinia OrienteeringItalyYES
10.Döhrn Nils1408138M16SU Schöckl GrazAustriaYES
11.Teichmann Tobias7200541M16SU Schöckl GrazAustriaYES
12.Kavčič Domen2069807M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Chaloupsky Jakub682336M16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
14.Fabera David2088201M16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
15.Rucker Jan2025353M16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
16.Vetrih Samo1398947M16Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
17.Gregorič Nik445688M16Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
18.Tozan Uroš2107027M16Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
19.Berger Peter8050502M16Der Berger-ClanAustriaYES
20.Bracesco Giacomo2018503M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
21.Nardo Fabio2099301M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
22.Nicolis Giovanni2021337M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
23.Mancassola Simone2103449M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
24.Tinkler Gerald7123321M16SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
25.Tinkler Andreas7013014M16SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
26.Pozza Francesco2063254M16Vicenza Orienteering TeamItalyYES
27.Gárdonyi Soma2050677M16MOM BudapestHungaryYES
28.Ebster Leon7776655M16ASKÖ HenndorfAustriaYES
29.Peter Ebster7979799M16ASKÖ HenndorfAustriaYES
30.Marosi Ákos2111521M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
31.Jacsev Fülöp233643M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
32.Molnár Péter1420295M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
33.Bernardi Matteo2084591M16Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
34.Kalc Kristjan2065884M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
35.Tič RubenM16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
36.Stryk Štěpán2053547M16Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
37.Hecl František2058486M16Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
38.Angeli Ilian9631097M16Italia National TeamItalyYES
39.Beltramba Emil2013250M16Italia National TeamItalyYES
40.Bettega Tiziano2099291M16Italia National TeamItalyYES
41.Brunet Lorenzo2099304M16Italia National TeamItalyYES
42.Fracca Pietro2018544M16Italia National TeamItalyYES
43.Pelessoni Jozef2084616M16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
44.Beltramba Emil2013250M16Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
45.Pocsi Laszlo2072232M16Siralyok Se.Hungary
46.Kunc Gregor7204990M16OK TivoliSlovenia
47.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSloveniaYES
48.Smyk Bartosz9202027M16UKS"Traper"ZłocieniecPoland
49.Kula Mateusz8636996M16KOS BnO SzczecinPoland
50.Biernat Michał9201344M16KOS BnO SzczecinPoland
51.Kondys Jakub9201334M16KOS BnO SzczecinPoland

M18
1.Rupnik Ambrož2077612M18OK AzimutSlovenia
2.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
3.Kukec Jura1289347M18OK VihorCroatia
4.Težak Karlo893808M18OK VihorCroatia
5.Holper Leo8000087M18OC FürstenfeldAustriaYES
6.Wachmann Elias1712000M18OC FürstenfeldAustriaYES
7.Ravnikar Žan7210496M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Blaž Matic9101667M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Herberthson Emanuel8010621M18Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES
10.Ljunggren Olof700521M18Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES
11.Barta Gergely2022135M18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
12.Bujdosó Zoltán8020217M18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
13.Egei Balazs1396220M18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
14.Ericsson Isac9000707M18Växjö OKSwedenYES
15.Runefors Gustav7000611M18Växjö OKSwedenYES
16.Svahn Oskar430171M18Eksjö SOKSwedenYES
17.Jakobsson Hugo9016916M18Eksjö SOKSwedenYES
18.Wolfram Jakob8251101M18Eksjö SOKSweden
19.Svahn Simon246071M18Eksjö SOKSwedenYES
20.Soldini Jonas8641420M18Eksjö SOKSwedenYES
21.Persson Mattis838408M18Eksjö SOKSwedenYES
22.Djurstedt Hugo9010528M18Eksjö SOKSwedenYES
23.Waernqvist Viktor8010211M18Nais OrienteringsklubbSwedenYES
24.Wigle Erik9101406M18Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
25.Harden Simon649447M18FK Boken PerstorpSwedenYES
26.Metelka Ondrej2058465M18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
27.Zalaba Tomas7839783M18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
28.Auselius Emil9000516M18Bredaryds SOKSweden
29.Hertin Joar8200121M18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
30.Gambini Mattia1396347M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
31.Bari Tommaso2018542M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
32.Scalzotto Pietro2018539M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
33.Gryc Vojtech8645931M18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
34.Milan Tomas443078M18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
35.Pályi Lőrinc2072203M18MOM BudapestHungaryYES
36.Novak Lukas8455455M18Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
37.Balogh András2111520M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
38.Szele Bálint2092466M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
39.Bognár Zoltán2092462M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
40.Pavetta Riccardo2091659M18Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
41.Viel Stefano2099306M18Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
42.Bettega Damiano2103434M18Italia National TeamItalyYES
43.Palumbo Pietro2031992M18Italia National TeamItalyYES
44.Bazan Alberto9201982M18Italia National TeamItalyYES
45.Scopel Mattia7204768M18Italia National TeamItalyYES
46.Guarda Giacomo2103440M18Junior Veneto TeamItaly
47.Pompura Daniel2008502M18ŠK TEREZKA Banská BystricaSlovakiaYES
48.Taljat ŽigaM18Planinsko društvo TolminSloveniaYES
49.Čopi GašperM18Planinsko društvo TolminSloveniaYES
50.Féder Nml. Medard7204989M18AŠK PezinokSlovakiaYES
51.Petersburski Krystian9201345M18KOS BnO SzczecinPoland
52.Kronkvist Albin9010601M18Örkelljunga FKSweden

M20
1.Lillieström Hugo990911M20OK RoxenSwedenYES
2.Axelsson Felix8060199M20MARKBYGDENS OKSwedenYES
3.Schuh Roman8000023M20Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
4.Kálmán Erik8088801M20Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
5.Kastner Nicolas8023456M20Naturfreunde WienAustriaYES
6.Petrovič Gašper1401504M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Škarabot Matej1908999M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Johansson Oscar9990331M20Karlskrona SOKSwedenYES
9.Granqvist Axel8131337M20OK Ravinen - NackaSwedenYES
10.Trofast Filip8221299M20Bredaryds SOKSwedenYES
11.Mollén August990826M20OK DenselnSwedenYES
12.Hertin Isak8635813M20IK HakarpspojkarnaSwedenYES
13.Björnlinger Emil1991121M20IK HakarpspojkarnaSwedenYES
14.Andersson Albin990426M20Tullinge SKSwedenYES
15.Mattiroli Cesare2013248M20Polisportiva BesaneseItalyYES
16.Occhi Angelo1412044M20Polisportiva BesaneseItalyYES
17.Castellaz Maurizio7427089M20G.S. PavioneItaly
18.Allwinger Herwig Jun.8040199M20Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
19.Szalay Levente7991224M20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
20.Bazan Lorenzo7208138M20Italia National TeamItalyYES
21.Lambertini Marcello9150410M20Italia National TeamItalyYES
22.Magenes Francesco2053499M20Italia National TeamItalyYES
23.Mannocci Enrico2031954M20Italia National TeamItalyYES
24.Brunet Fabio1399482M20Italia National TeamItalyYES
25.Tonda Giorgio1401626M20Junior Veneto TeamItaly

M21A
1.Sarközy Dr Gergely7721111M21AIndividuals/No clubYES
2.Hadalin Iztok442814M21AOK AzimutSlovenia
3.Močnik Nejc1401614M21AOK AzimutSlovenia
4.De Luisa Andraž2015631M21AOK AzimutSlovenia
5.Langenegger Nicolas1333337M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Hajek Adam2019240M21AOK KameniceCzech Republic
7.Tanzer Michael590101M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
8.Griener Matthis800031M21ASU Schöckl GrazAustria
9.Martan Jiri7999888M21ASlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
10.Boyadzhiev ml. Ivan2036467M21AMariborski OKSloveniaYES
11.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kurinčič Simon2113833M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Golja Elio7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Novokshonov Oleksii1111818M21AOLC GrazAustriaYES
15.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
16.Valič Jakob2088829M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
17.De Vallier Edoardo2021348M21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
18.Civillini Matteo2032049M21APolisportiva BesaneseItalyYES
19.Navarra Federico1415755M21APolisportiva BesaneseItalyYES
20.Györgyi Péter2019809M21AMOM BudapestHungaryYES
21.Hanzl Tomas9965M21ASportcentrum JicinCzech RepublicYES
22.Hartlieb Felix7010101M21ALeibnitzer AC -OrienteeringAustria
23.Gru Sylvain7005007M21ACOURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNESFranceYES
24.Stiprais Klāvs2049477M21AMezmalasLatviaYES
25.Del Missier Niccolo'9160397M21AOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
26.Šrámek Ondřej2053548M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
27.Janů J. Zdeněk886292M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
28.Jílek Ondřej2056285M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
29.Jílek Jakub2058482M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
30.Svensson Leif940403M21AOK TisarenSwedenYES
31.Rosato Luca210356M21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
32.Heesakkers Davy7703201M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
33.Hereijgers Remco7003511M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
34.Liefrink Jeroen815274M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
35.Posthouwer Roelof8130578M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
36.Rumor Alvise7208132M21AJunior Veneto TeamItaly
37.Stachoň Zdeněk7905090M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
38.Kořán Pavel889316M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
39.Daněk Roman8008112M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
40.Henek Michal515193M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
41.Henek Vladan2011839M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
42.Urban Jan1919191M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
43.Gotthardt Daniel9980403M21AHSV Spittal/DrauAustriaYES
44.Furman Zoran823198M21AOrientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES
45.Chareyre Valentin7500007M21ANantes Atlantique Orientation France
46.Mazan Bartłomiej921001M21AWKS Śląsk WrocławPoland
47.Wieszaczewski Jacek852702M21AOrientop WrocławPolandYES

M21B
1.Seljak Borut9999940M21BIndividuals/No clubYES
2.Plavčak Luka980584M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Obid Marko2107057M21BOK AzimutSlovenia
4.Močnik Rok9909999M21BOK AzimutSlovenia
5.Koprivc Matjaž423845M21BOK AzimutSlovenia
6.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
7.Eržen Valentin1000555M21BOK AzimutSlovenia
8.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
9.Kacin Emil300748M21BOK AzimutSlovenia
10.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
11.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermanyYES
12.Pavlin Domagoj7778000M21BOK VihorCroatia
13.Hudax Thomas46255M21BOC FürstenfeldAustriaYES
14.Rydel Jiri428234M21BOK KameniceCzech Republic
15.Aigmüller Thomas443922M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
16.Immervoll Christopher8200884M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
17.Kundörfer Rainer443917M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
18.Pacher Hannes8011559M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
19.Renz Johannes307626M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
20.Wendner Christoph443919M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
21.Faccinelli Martin9240287M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
22.Mariacher Armin1030890M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
23.Kundörfer Jan991409M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
24.Babič Silvo2069808M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Veselič AlešM21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Malus Franc2069802M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
27.Afanasyev Alexey1394934M21BMagnitRussia
28.Hrazdil Jirka682621M21BSK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
29.Iennaco Luca337706M21BPolisportiva BesaneseItalyYES
30.Dalla Riva Fabio210247M21BG.S. PavioneItaly
31.Allwinger Herwig7000500M21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustria
32.Győrffy Kristóf2092461M21BAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
33.Scapin Leonardo44821M21BOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
34.Germani Marko2015649M21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
35.Vaník Jakub53656M21BKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
36.Hulec Filip682373M21BExpres Czech TeamCzech RepublicYES
37.Mizur Simon2051380M21BFarmaceut BratislavaSlovakiaYES
38.Sossi Stefano2063297M21BGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
39.Valič DavidM21BOK Slovenj GradecSlovenia
40.Balek AlešM21BOK Slovenj GradecSlovenia
41.Marot Blaž406863M21BOK Slovenj GradecSlovenia
42.Zoglia Piero2103532M21BORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
43.Mancini Marco2073782M21BORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
44.Grbac Edi1394832M21BOK TorpedoCroatiaYES
45.Ruch Stefan8100267M21BSwiss O ToursSwitzerland

M21E
1.Seppi Marco8644460M21EIndividuals/No clubYES
2.Tait Samuele2027688M21EIndividuals/No club
3.Eržen Boris520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Weinig Peter1971255M21EOC MünchenGermanyYES
5.Natho Ronny661177M21EOC MünchenGermanyYES
6.Kokelj Denis1404150M21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
7.Štanfel Matjaž1401002M21EOK AzimutSlovenia
8.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
9.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
10.Bogataj Mark2077611M21EOK AzimutSlovenia
11.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
12.Kramer Björn544444M21ETSG CreidlitzGermanyYES
13.Fesslhofer Roland8211087M21EOC FürstenfeldAustriaYES
14.Le Borgne Julien1603063M21EQuimper orientationFranceYES
15.Muchidinov Sergiy888042M21EFriuli MTB & OrienteeringItaly
16.Smelik Martin682340M21EOK KameniceCzech Republic
17.Sulz Henrik8190819M21EOLC WienerwaldAustriaYES
18.Nilsson Simkovics Erik9890502M21EOLC WienerwaldAustria
19.Bachmann AdrianM21EOLG PfannenstilSwitzerlandYES
20.Zmrzlikar Jure1425120M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Asoyan Nikita1009421M21EDYUSASH SpringRussia
22.Razum Matija8221221M21EOK BrežiceSloveniaYES
23.Hribar Andraz887794M21EOK BrežiceSloveniaYES
24.Zsebeházy István8646368M21EPannon SuperSonicsHungaryYES
25.Gremmel Richard8234234M21EHSV PinkafeldAustriaYES
26.Pauser Jakob8021194M21EHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
27.Braun Emanuel (jun)8011197M21EHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
28.Wartbichler Christian8103103M21EHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
29.Bakó Áron8101092M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
30.Bugár Gergely9101950M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
31.Liszka Krisztián1408162M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
32.Tornai Szabolcs9127807M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
33.Kurz Florian8180297M21ENaturfreunde WienAustriaYES
34.Petrovič Blaž1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
35.Hraboš Matej7698697M21EŠK HADVEO Banská BystricaSlovakiaYES
36.Lindstam Jacob988778M21EOK Ravinen - NackaSwedenYES
37.Bendak Jan7681889M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
38.Chvatil Simon2035744M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
39.Vandas Daniel9110998M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
40.Kavalir Jachym7202866M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
41.Kivlenieks Andris8619024M21ELatvia NAFLatviaYES
42.Māliņš Guntis8627781M21ELatvia NAFLatviaYES
43.Paulins Arturs7208014M21ELatvia NAFLatviaYES
44.Rekunenko Artjoms7205494M21ELatvia NAFLatviaYES
45.Jubelis Andris8636153M21ELatvia NAFLatviaYES
46.Gregorc Urban2034086M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
47.Inderst Sebastian8266666M21EAsd Park World Tour ItaliaItalyYES
48.Hederskog Joakim831006M21EIK HakarpspojkarnaSwedenYES
49.Berger Xander8068908M21EDer Berger-ClanAustriaYES
50.Gil Eduardo8650854M21ETjalveSpainYES
51.Binder Martin8230184M21ESPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
52.Giuliani Luigi1416514M21EPolisportiva BesaneseItalyYES
53.Miavecz Balázs505244M21EMOM BudapestHungaryYES
54.Kisvölcsey Ákos1211212M21EMOM BudapestHungaryYES
55.Bettega Ivano503391M21EG.S. PavioneItaly
56.Gaio Aaron1711117M21EG.S. PavioneItaly
57.Bettega Fabiano9221196M21EG.S. PavioneItaly
58.Bettega Simone2013172M21EG.S. PavioneItaly
59.Caraglio Michele1416558M21EAgorossoItalyYES
60.Pinna Lorenzo7748749M21EAgorossoItalyYES
61.Della Vedova Marco9900033M21EAgorossoItalyYES
62.Barbone Giacomo1006265M21EAgorossoItalyYES
63.Civera Tommaso7000134M21EAgorossoItalyYES
64.Haroshka ArtsiomM21EBerestieBelarusYES
65.Kubelka Stefan8223388M21ELeibnitzer AC -OrienteeringAustria
66.Bernardi Agostino337759M21EOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
67.Curzio Samuele236953M21EPolisportiva G.MasiItalyYES
68.Tenani Alessio9790916M21EPolisportiva G.MasiItalyYES
69.Turczer Petr515179M21EKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
70.Tomanek Daniel7200324M21EKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
71.Rajnošek Zdeněk515128M21EKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
72.Piják Ondrej9900077M21EKOBRA BratislavaSlovakiaYES
73.Grava Paride1399495M21EJunior Veneto TeamItaly
74.Polster Thomas9600000M21EHSV Spittal/DrauAustriaYES
75.Flasar Jan94188700M21ESK PragaCzech RepublicYES
76.Bukovac Pavol515478M21EFarmaceut BratislavaSlovakiaYES
77.Tamas Bogya7207272M21ECS Unirea Alba IuliaRomaniaYES
78.Ruch Remo8131295M21ESwiss O ToursSwitzerland

M35
1.Logar Erik2107068M35OK AzimutSlovenia
2.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
3.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
4.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
5.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
6.Veitsberger Thomas8301082M35OC FürstenfeldAustriaYES
7.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSloveniaYES
10.Tóth Attila2087743M35Pannon SuperSonicsHungaryYES
11.Plohn Markus8232328M35HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
12.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
14.Ptacek Ondrej2083358M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
15.Cech Radovan515094M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Ehl Jiri887901M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
17.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatiaYES
18.Pavlič Gregor2065880M35SSD-AŠZ GAJAItalyYES
19.Corona Emiliano9200178M35Italia National TeamItalyYES
20.Mikluš Marián8000029M35TJ Rapid BratislavaSlovakiaYES
21.Neuhauser Ingemar771004M35Sportclub MeranItalyYES
22.Furucz Dušan8107101M35Farmaceut BratislavaSlovakiaYES
23.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
24.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia

M40
1.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia
2.Trummer Herfried8140675M40OC FürstenfeldAustriaYES
3.Svoboda Jiří7205040M40OK RoztokyCzech RepublicYES
4.Jedlicka Adam2075620M40OK KameniceCzech Republic
5.Zemla Tomas51565M40OK KameniceCzech Republic
6.Blazek Petr2051486M40SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
7.Veitsberger Martin8161274M40OJE WapplerAustriaYES
8.Biro Aron45275M40BimahevHungaryYES
9.Bánki Zoltán45303M40Pannon SuperSonicsHungaryYES
10.Degen Klaus8090277M40HSV PinkafeldAustriaYES
11.Stockmayer Michael8220668M40HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
12.Ocvirk Edi750723M40OK JapeticCroatia
13.Venhauer Bernhard8000038M40OLC Union ViktringAustriaYES
14.Wenzel Hannes9900001M40OLC Union ViktringAustria
15.Milan Pavel443078M40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Fink Bernhard1680101M40ASKÖ HenndorfAustriaYES
17.Ferluga Peter2015607M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
18.Hecl Miloš886296M40Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
19.Růžička Lukáš2051479M40Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
20.Dongen, Van Michel8001976M40Military Orienteering Team NLNetherlandsYES
21.Larotella Roberto2045689M40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

M45
1.Cherniavsky Sergey7204579M45OC MünchenGermanyYES
2.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
3.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia
4.Greff Nicolas9000035M45co amberieuFranceYES
5.Cardineau François1033706M45co amberieuFranceYES
6.Procházka Antonín1955315M45OK KameniceCzech Republic
7.Kustec Stanislav889722M45Mariborski OKSloveniaYES
8.Gavrilov Igor1007956M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Mingaleev Albert1009384M45MagnitRussia
11.Srb Alexander8030573M45OJE WapplerAustriaYES
12.Puchegger Stephan8000026M45OJE WapplerAustriaYES
13.Basset Olivier35325M45ASUL Sports NatureFranceYES
14.Kalcher Robert1061069M45HSV PinkafeldAustriaYES
15.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
17.Marksteiner Martin7777200M45WATAustriaYES
18.Kálmán Péter888335M45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
19.Vandas Ludek9111166M45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
20.Netuka Jan9126M45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
21.Jedlicka Michal7208023M45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
22.Kunz Martin553435M45BETA URSUS RosiceCzech Republic
23.Gryc Jan53233M45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
24.Folprecht Jaroslav2801014M45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
25.Huss Arno691225M45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
26.Thoman Markus7100970M45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
27.Unegg Franz8260671M45SPORTUNION KlagenfurtAustria
28.Ebster Sen. Peter7077770M45ASKÖ HenndorfAustriaYES
29.Bogensperger Martin7777720M45ASKÖ HenndorfAustriaYES
30.Millar Ivan1707173M45Lagan Valley OrienteersIrelandYES
31.Kaniški Tomislav7001122M45OK MaksimirCroatia
32.Arranz Rodriguez Nicolas1603456M45CORZOSpainYES
33.Radnai Zsolt505228M45Pécsi Vasutas SKHungaryYES
34.Kašpar Jaroslav2069100M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
35.Mátl Pavel515459M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
36.Janů S. Zdeněk886293M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
37.Matoušek Milan2058461M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
38.Kunz Petr52344M45Expres Czech TeamCzech RepublicYES
39.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
40.Féder str. Medard7201804M45AŠK PezinokSlovakiaYES
41.Gradek Jarosław9202028M45UKS"Traper"ZłocieniecPoland

M50
1.Nokkala JariM50Individuals/No club
2.Pretnar Janez1652011M50Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Niggli Jurg8201167M50O'JuraFrance
4.Bončina Igor1968213M50OK AzimutSlovenia
5.Močnik Silvij1401599M50OK AzimutSlovenia
6.Gehriger Peter61454M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
7.Steinauer Michael8653006M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
8.Scheikl Gottfried8000097M50OC FürstenfeldAustriaYES
9.Mackenzie Alastair886723M50Darlington OrienteersUnited KingdomYES
10.Batts Phill8630900M50Darlington OrienteersUnited KingdomYES
11.Riches David7201901M50Darlington OrienteersUnited KingdomYES
12.Collomb Denis1033599M50co amberieuFranceYES
13.Röhl Stefan206407M50OLV OstGermanyYES
14.Dalos Attila1396205M50Tipo Orienteering ClubHungaryYES
15.Zavrl Janez1425111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Korelc Andrej2069819M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Pietsch Wolfgang46416M50NF WienAustria
18.Pietsch Werner2800641M50NF WienAustriaYES
19.Schwarzenberger Stefan8641466M50LG StettlenSwitzerlandYES
20.Lind RaimoM50Hyvinkään RastiFinlandYES
21.Nokkala JariM50Hyvinkään RastiFinland
22.Giovannini Marco52797M50OK TrzinSloveniaYES
23.Astrade Laurent1444000M50ECHO73 CHAMBERYFranceYES
24.Braendli Martin8041963M50OLG ZürichSwitzerlandYES
25.Kasper Reinhard410315M50HSV PinkafeldAustriaYES
26.Sterba Markus8310831M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
27.Gruenberger Martin8201066M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
28.Reisenberger Roland8005468M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
29.Haajanen Leif7537756M50OK RaseborgFinlandYES
30.Bujdosó István7020217M50Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
31.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
32.Schaffner Martin8630850M50OLK Piz HasiSwitzerlandYES
33.Berner Roland650904M50SSV Hallein-NeualmAustriaYES
34.Ptáček Pavel980377M50BETA URSUS RosiceCzech Republic
35.Richter Detlef6407M50LVB LeipzigGermanyYES
36.Schubert Jürgen7631025M50LVB LeipzigGermanyYES
37.Holec Honza9101183M50SKOB OstravaCzech RepublicYES
38.Pretto Pierantonio7793933M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
39.Tišljar Ivo2111098M50OK OrionCroatia
40.Maccà Andrea2063269M50Vicenza Orienteering TeamItalyYES
41.Kohlbacher Roland8188882M50ASKÖ HenndorfAustriaYES
42.Dalla Santa Dennis210248M50G.S. PavioneItaly
43.Pavlovics Gábor1419841M50Pécsi Vasutas SKHungary
44.Gusel Franz54654M50Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
45.Lerchegger Helmut8088088M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
46.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
47.Casagrande Enrico2011043M50Orienteering PergineItalyYES
48.De Luisa Marko2032019M50SSD-AŠZ GAJAItalyYES
49.Pizzamus Paolo7823774M50SSD-AŠZ GAJAItalyYES
50.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
51.Beltramba Dario8651370M50Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
52.Čopi Simon808474M50Planinsko društvo TolminSloveniaYES
53.Jerman Paolo2084580M50ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
54.Maddalena Stefano8100768M50O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES

M55
1.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Tarabocchia Cesare1004266M55OK AzimutSloveniaYES
3.Friessnig Armin46302M55OC FürstenfeldAustriaYES
4.Proske Herwig7771177M55OC FürstenfeldAustriaYES
5.Sacher Martin8000015M55kilroySwitzerlandYES
6.Staff Nils Harald208962M55OL Toten-TrollNorwayYES
7.Boyadzhiev Ivan412842M55Mariborski OKSloveniaYES
8.Pernek Vinko406899M55Mariborski OKSloveniaYES
9.Korpas Jaroslav1409878M55Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
10.Collins Mark410899M55DartfordUnited KingdomYES
11.Blake Erik2800096M55Yukon Orienteering AssociationCanadaYES
12.Bor Alex1301553M55TitanRussia
13.Koeck Erwin8196153M55HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
14.Mayer Horst8021260M55SSV Hallein-NeualmAustriaYES
15.Tanner Helmut9900010M55OLC Union ViktringAustria
16.Nicolis Valentino210392M55ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
17.Mandl Robert8077770M55SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
18.Vecellio Mauro2063251M55Vicenza Orienteering TeamItalyYES
19.Merunka Darko7630314M55OK MaksimirCroatia
20.Aeschlimann Ulu8638588M55ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
21.Wälchli Jürg8638584M55ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
22.Pregartner Georg49796M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
23.Clemente Mauro2013162M55SSD-AŠZ GAJAItalyYES
24.Svensson PerM55Finspångs SOKSwedenYES
25.Opetnik Siegfried7009400M55HSV KLAGENFURTAustriaYES
26.Blabla Zdeněk51406M55Expres Czech TeamCzech RepublicYES
27.Gotthardt Christian9170363M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
28.Scheiber Raimund9499999M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
29.Polster Josef9000006M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
30.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia

M60
1.Knap Črtomir406852M60OK AzimutSlovenia
2.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia
3.Nelson Charles202151M60OK AzimutSloveniaYES
4.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
5.Grøndalen Erik9999008M60Active Travel Norway ASNorwayYES
6.Pedersen Arnfinn7202357M60Active Travel Norway ASNorwayYES
7.Sveen Jan1004372M60Active Travel Norway ASNorwayYES
8.Haugen Erik211912M60Active Travel Norway ASNorwayYES
9.Solbergseter Tor209988M60Active Travel Norway ASNorwayYES
10.Nordvi Kjell Magne330600M60Active Travel Norway ASNorwayYES
11.Leonhardt Kristian8002033M60OC FürstenfeldAustriaYES
12.Friessnig Joachim8133113M60OC FürstenfeldAustriaYES
13.Zonato Stefano9551224M60Lessinia OrienteeringItalyYES
14.Bisang Otti8198881M60Fuersten OK EttingenSwitzerlandYES
15.Kainrath Eugen2535M60HSV PinkafeldAustriaYES
16.Mayer Ewald8170857M60HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
17.Ponweiser Franz8014851M60HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
18.Pidner Valentin8061156M60HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
19.Solovev Mikhail2055122M60KaliningradRussia
20.Movko Sergey2300050M60KaliningradRussia
21.Kóger Gyula1396202M60PVM PécsHungaryYES
22.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
23.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
24.Parnigotto Albertino2013176M60ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
25.Dermine Jean8150550M60dauphiné orientationFranceYES
26.Kaeser Peter9201080M60ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
27.Bettega Adriano210235M60G.S. PavioneItaly
28.Scherr Bruno1080556M60Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
29.Kerényi Dénes8100257M60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
30.Pacor Fulvio253331M60SSD-AŠZ GAJAItalyYES
31.Siega Gianfranco2091671M60SSD-AŠZ GAJAItalyYES
32.Nardi Mauro210775M60Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
33.Šrámek Jaromír515101M60Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
34.Ivansson Jan2026120M60Orientierungslaufclub StubaiAustriaYES
35.Johansson Bernt8121054M60Orientierungslaufclub StubaiAustriaYES
36.Alessandro Conci364349M60Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
37.John Vladimir49500M60Expres Czech TeamCzech RepublicYES

M65
1.Jaouen Denis1603053M65Individuals/No club
2.Pirman Srečo520501M65Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Tomas Babicky8890M65ZOOB RumburkCzech RepublicYES
4.Juan Alain8201053M65SCOM Mendrisio ANCOSwitzerlandYES
5.Bernasconi Giorgio8160751M65SCOM Mendrisio ANCOSwitzerlandYES
6.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES
7.Brox Ola2041752M65Active Travel Norway ASNorwayYES
8.Haug Knut980367M65Active Travel Norway ASNorwayYES
9.Wikstrøm Terje1304029M65Active Travel Norway ASNorwayYES
10.Malmo Knut Mikal1304036M65Active Travel Norway ASNorwayYES
11.Leso Valerio7201451M65Lessinia OrienteeringItalyYES
12.Ziesche Juergen236105M65OLV OstGermanyYES
13.Kremer Christian2048523M65OLV OstGermanyYES
14.Bader Achim7080646M65OLV OstGermanyYES
15.Frenzel Michael501913M65OLV OstGermanyYES
16.Genderjahn Ludwig2061249M65OLV OstGermanyYES
17.Jaouen Denis1603053M65Quimper orientationFranceYES
18.Jozsef Bugar20722282M65BÖFHungaryYES
19.Pongratz Karl1500115M65HSV PinkafeldAustriaYES
20.Schweifer Erwin8009007M65HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
21.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustriaYES
22.Fluck István1396250M65PVM PécsHungaryYES
23.Denemarek Oldřich7510216M65BETA URSUS RosiceCzech Republic
24.Prommer Günther2066430M65NF BrücklAustriaYES
25.Caveggion Sergio2063253M65Vicenza Orienteering TeamItalyYES
26.Lukaseder Hubert2033606M65HSV LangenlebarnAustriaYES
27.Hartinger Franz8033011M65Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
28.Mayrhofer Robert7530504M65ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
29.Gobbi Gianluca2011050M65Orienteering PergineItalyYES
30.Bernabè Renzo9090849M65Orienteering PergineItalyYES
31.Molnár Gábor1255612M65Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
32.Bernardi Silvano201476M65Orienteering Tarzo a.s.d.Italy

M70
1.Keller Heinz8641480M70ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Tingvold Hans A.980346M70Active Travel Norway ASNorwayYES
3.Skjeset Knut1207002M70Active Travel Norway ASNorwayYES
4.Feiring Trond700802M70Active Travel Norway ASNorwayYES
5.Billingsø Leif421511M70Active Travel Norway ASNorwayYES
6.Käfer Franz8100448M70OC FürstenfeldAustriaYES
7.Eggli Roland503689M70Fuersten OK EttingenSwitzerlandYES
8.Lind MattiM70Kiimingin UrheilijatFinlandYES
9.Lux Ivan888336M70B-AcesHungary
10.Ziermann Paul1020220M70HSV PinkafeldAustriaYES
11.Benedek Robert7190M70HSV PinkafeldAustriaYES
12.Graf Josef7102M70HSV PinkafeldAustriaYES
13.Grabenhofer Wilhelm427673M70HSV PinkafeldAustriaYES
14.Wyss Franz8636070M70OLregiooltenSwitzerlandYES
15.Venhauer Otto9410819M70OLC Union ViktringAustriaYES
16.Dawson Roy9102785M70GAFANHORIPortugal
17.Schaffner Erich8060243M70OLG Cordoba-GebenstorfSwitzerlandYES
18.Bertoldi Harald2073786M70orienteering MezzocoronaItalyYES
19.Vivian Gino2011046M70Orienteering PergineItalyYES
20.Gozzer Giancarlo2800444M70Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
21.Miniotti Corrado958038M70CRAL TRASPORTI TORINESIItalyYES

W10
1.Trunk Neža2069805W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Brina2113842W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Szakal-biro Sara45482W10BimahevHungaryYES
4.Pretto Celeste9900935W10ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
5.Čechová Johana49555W10KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
6.Raj Lili IvanaW10OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Ema PikaW10OK Slovenj GradecSlovenia
8.Kunc Mojca2073099W10OK TivoliSlovenia

W12
1.Salopek Dorja500475W12OK AzimutSlovenia
2.Obid Neža2107054W12OK AzimutSlovenia
3.Eržen Nea2052183W12OK AzimutSlovenia
4.Žemlová Barbora52122W12OK KameniceCzech Republic
5.Stracke Amelie443912W12SU Schöckl GrazAustriaYES
6.Peinsith Tanja443913W12SU Schöckl GrazAustriaYES
7.Aigmüller Camilla443924W12SU Schöckl GrazAustriaYES
8.Kremžar Lucija2103910W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Dvořáková Lucie2088166W12BETA URSUS RosiceCzech Republic
10.Mamič Hana445670W12Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
11.Lozar Zala2056372W12Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
12.Venhauer Laura418499W12OLC Union ViktringAustriaYES
13.Dobrovolna Anna2081351W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
14.Fuchsova Ema2067204W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
15.Hlavacova Lucie232732W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Douskova Katerina2067211W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
17.Ehlova Martina446326W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
18.Kubanova Tereza7204478W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
19.Winkler Annika206393W12SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
20.Rigoni Lucia2117777W12G.S. PavioneItaly
21.Simion Elena205736W12G.S. PavioneItaly
22.De Luisa Anja2032012W12SSD-AŠZ GAJAItalyYES
23.Henry GaiaW12SSD-AŠZ GAJAItalyYES
24.Rivetta Lisa2067894W12Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
25.Ferenc Tinka442838W12OK TivoliSlovenia
26.Kula Maja1995097W12KOS BnO SzczecinPoland

W14
1.Težak MagdalenaW14OK VihorCroatia
2.Stöger Patricia1402881W14OC FürstenfeldAustriaYES
3.Johnson Aileen1402889W14OC FürstenfeldAustriaYES
4.Stern Anna1402885W14OC FürstenfeldAustriaYES
5.Dalos Réka363496W14Tipo Orienteering ClubHungaryYES
6.Balejová Julie2061855W14OK KameniceCzech Republic
7.Černá Ema2080901W14OK KameniceCzech Republic
8.Jedlickova Kristyna2075621W14OK KameniceCzech Republic
9.Nováková Nina2113491W14OK KameniceCzech Republic
10.Čapková Lucie2103294W14OK KameniceCzech Republic
11.Kotenová Barbora2060260W14OK KameniceCzech Republic
12.De Heij Laura443070W14OK KameniceCzech Republic
13.Pračková Ema7209445W14OK KameniceCzech Republic
14.Švecová Karolína2079493W14OK KameniceCzech Republic
15.Lueger Lena2086567W14SU Schöckl GrazAustriaYES
16.Bisping Marie443918W14SU Schöckl GrazAustriaYES
17.König Laura8000084W14SU Schöckl GrazAustriaYES
18.Monsberger Teresa443911W14SU Schöckl GrazAustriaYES
19.Aigmüller Flora443912W14SU Schöckl GrazAustriaYES
20.Holzer Kerstin2045602W14SU Schöckl GrazAustriaYES
21.Martanova Lea2043610W14Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
22.Blazkova Verca7210128W14SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
23.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Malus Vita2069813W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Chvatilova Johana362000W14TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
26.Petrášová Kateřina2112728W14BETA URSUS RosiceCzech Republic
27.Miková Lenka410323W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
28.Balacova Natalie2083375W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
29.Angermann Anna9007888W14SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
30.Gobber Giulia206425W14G.S. PavioneItaly
31.Rigoni Alessia2056725W14G.S. PavioneItaly
32.Simion Ester2091685W14G.S. PavioneItaly
33.Ferluga Nastja2065888W14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
34.Henry LunaW14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
35.Fignon Giulia2099318W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
36.Pecorari Iris210018W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
37.Cignini Stella2048128W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
38.Orosz Viktoria8636780W14Siralyok Se.Hungary
39.Ferenc Zala445684W14OK TivoliSlovenia
40.Szczurko Paulina9202025W14UKS"Traper"ZłocieniecPoland
41.Urban Aneta8650897W14UKS"Traper"ZłocieniecPoland

W16
1.Tušar Teja2069843W16OK AzimutSlovenia
2.Serženta Seljak Zala435644W16OK AzimutSlovenia
3.Pavlin Paula8231003W16OK VihorCroatia
4.Švecová Anežka2079492W16OK KameniceCzech Republic
5.Winkler Hannah1408137W16SU Schöckl GrazAustriaYES
6.Korb Leana Jete443914W16SU Schöckl GrazAustriaYES
7.Löwenstein Anna1333332W16SU Schöckl GrazAustriaYES
8.Martanova Elin2043603W16Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
9.Blazkova Katka8636796W16SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
10.Ravnikar Nika1425106W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Babič Katja7210498W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kern Tina1425105W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kalcher Marie7020802W16HSV PinkafeldAustriaYES
14.Škarabot Anja253346W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Kálmán Tamara8021105W16Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
16.Holeckova Petra8654906W16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
17.Vandasova Adela8623000W16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
18.Thynova Martina7206547W16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
19.Czakó Boglárka8031118W16MOM BudapestHungaryYES
20.Zempléni Lilla1841194W16MOM BudapestHungaryYES
21.Bogensperger Nilla7707707W16ASKÖ HenndorfAustriaYES
22.Botina Roberta2065889W16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
23.Dissette Giulia206419W16Italia National TeamItalyYES
24.Scalzotto Annarita2018538W16Italia National TeamItalyYES
25.Rigoni Giulia2056725W16Italia National TeamItalyYES
26.Gambini Giulia2103429W16Italia National TeamItalyYES
27.Dalfollo Debora2021314W16Italia National TeamItalyYES
28.Miklušová Tamara8434822W16TJ Rapid BratislavaSlovakiaYES
29.Colombo Iris2061242W16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
30.Busato Francesca2018547W16Junior Veneto TeamItaly
31.Takacs Szilvia8020802W16Siralyok Se.Hungary
32.Przeszłowska Hanna9202026W16UKS"Traper"ZłocieniecPoland
33.Gradek Zuzanna8650896W16UKS"Traper"ZłocieniecPoland

W18
1.Vilhelmsson Alma8410614W18Individuals/No clubYES
2.Poljanšek Nika1398929W18OK AzimutSlovenia
3.Razpet Deja2077602W18OK AzimutSlovenia
4.Scheikl AgnesW18OC FürstenfeldAustriaYES
5.Standhartinger Magdalena2052080W18SU Schöckl GrazAustriaYES
6.Sladek Laura2041774W18SU Schöckl GrazAustriaYES
7.Lueger Anna1250800W18SU Schöckl GrazAustriaYES
8.Zavrl Zala9011122W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pogačar Ana Pia1425104W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Korpasová Lucie9101707W18Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
11.Špringlová Kamila7210403W18Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
12.Sonesson Alva9439473W18Falköpings AIK OKSwedenYES
13.Hajnal Dorottya9900330W18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
14.Kálmán Imola8001105W18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
15.Štrumbelj Lana406801W18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Johannesson Hanna9812368W18Ronneby OrienteringsklubbSwedenYES
17.Bergander Wilma670428W18Eksjö SOKSwedenYES
18.Höglund Klara7429479W18Eksjö SOKSwedenYES
19.Chiusole Vera9190101W18Eksjö SOKSwedenYES
20.Källvik Leufvén Erika9000089W18Åmåls OrienteringsklubbSwedenYES
21.Källvik Leufvén Johanna9004388W18Åmåls OrienteringsklubbSwedenYES
22.Hjertberg Ebba9000920W18Hestra IFSwedenYES
23.Kleijn Amanda2109106W18Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden
24.Blomgren Lovisa8000523W18SOK AnebySwedenYES
25.Matejkova Barbora2075653W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
26.Thynova Nikola2032191W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
27.Sklibova Veronika7203465W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
28.Vejrazkova Roza2056270W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
29.Opálková Martina7207019W18BETA URSUS RosiceCzech Republic
30.Berglin Ebba7010812W18OK OrionSwedenYES
31.Envall Isa680329W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
32.Granstedt Sara900718W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
33.Holmqvist Johansson Alma810515W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
34.Rangert Julia991911W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
35.Tišljar Ana2061228W18OK OrionCroatia
36.Hlavacova Anezka515497W18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
37.Unegg Anna8090401W18SPORTUNION KlagenfurtAustria
38.Gárdonyi Csilla8636765W18MOM BudapestHungaryYES
39.Iván Eszter7011218W18MOM BudapestHungaryYES
40.Ősz Emese45324W18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
41.Casagrande Anna2045170W18Orienteering PergineItalyYES
42.Selem Alice7204776W18Italia National TeamItalyYES
43.Canova Nicol2084571W18Italia National TeamItalyYES
44.Dallera Caterina2084584W18Italia National TeamItalyYES
45.De Nardis Caterina2081229W18Italia National TeamItalyYES
46.Mondin Sara1399490W18Junior Veneto TeamItaly
47.De Colle Elisa2056717W18Junior Veneto TeamItaly
48.Ferenc Julija435642W18OK TivoliSlovenia

W20
1.Voltrova Alena7205027W20OK RoztokyCzech RepublicYES
2.Sheshikova Anastasia1600872W20OK KameniceCzech Republic
3.Ravnikar Monika9002007W20Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Korpasová Tereza9101703W20Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
5.Axelsson Klara8141114W20EKSJO SOKSwedenYES
6.Hoffmann Hannah9090498W20HSV PinkafeldAustriaYES
7.Kalcher Hannah1399953W20HSV PinkafeldAustriaYES
8.Foški Brina1401548W20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Jonsson Nordin Lisa7990627W20Skåneslättens OLSwedenYES
10.Sundblad Fanny9201726W20Eksjö SOKSwedenYES
11.Fast Sanna519281W20Eksjö SOKSweden
12.Kubickova Jana2075609W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
13.Malinova Apolena2032162W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
14.Zlamalova Nikola2056287W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
15.Vetrickova Andrea7205002W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
16.Berger Anni2010992W20Der Berger-ClanAustriaYES
17.De Nardis Francesca9091198W20Italia National TeamItalyYES
18.Michelin Emy7204770W20Junior Veneto TeamItaly
19.Jerman Michela210059W20ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

W21E
1.Zagorc Tina1404145W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Kmetec Barbara1408132W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Bogataj Tajda7487748W21EOK AzimutSlovenia
5.Jeram Nuša2052392W21EOK AzimutSlovenia
6.Kadan Ursula8070488W21EOC FürstenfeldAustriaYES
7.Laitinen Salla1401699W21EEspoon AkillesFinlandYES
8.Prochazkova Marie7200333W21EOK KameniceCzech Republic
9.Hlubučková Kristýna7003009W21EOK KameniceCzech Republic
10.Kamererova Valerie428250W21EOK KameniceCzech Republic
11.Nilsson Simkovics Anna9931129W21EOLC WienerwaldAustria
12.Hochuli TamaraW21EOLG PfannenstilSwitzerlandYES
13.Flašker Ajda2036371W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Mantuano Eszter2082338W21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
15.Pavić Mirja1403140W21EOK JapeticCroatiaYES
16.Trummer Johanna8060697W21EOLC GrazAustriaYES
17.Hosekova Vanda7200369W21ESlavia ZU ZilinaSlovakiaYES
18.Chaloupska Barbora682365W21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
19.Kārkliņa Elīna3198816W21ELatvia NAFLatviaYES
20.Polzer Carina8140496W21ESPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
21.Sárközy Zsófia7990513W21EMOM BudapestHungaryYES
22.Dalla Santa Chiara210697W21EG.S. PavioneItaly
23.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomaniaYES
24.Giuganino Barbara7202221W21ECO2ItalyYES
25.Lucchetta Jessica2065849W21EOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
26.Carluccio Laura502302W21EPolisportiva G.MasiItalyYES
27.Svensson Andrea960996W21EOK TisarenSwedenYES
28.Viola Zagonel9005235W21EU.S. Primiero A.S.DItalyYES
29.Kociánová Lenka330625W21EExpres Czech TeamCzech RepublicYES
30.Kirchlechner Christine801215W21ESportclub MeranItalyYES
31.Troi Verena1399492W21ETerlaner OrientierungsläuferItalyYES
32.Palumbo Martina1392139W21EAD Trento OrienteeringItaly

W21B
1.Cherniavsky Inessa2068663W21BOC MünchenGermanyYES
2.Pretnar Tanja1398953W21BKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Gantar Damjana2107072W21BOK AzimutSlovenia
4.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
5.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
6.Prezelj Katja349766W21BOK AzimutSlovenia
7.Bogataj Nataša2088810W21BOK AzimutSlovenia
8.Boncina Abigael422512W21BOK AzimutSlovenia
9.Hohl Therese1406385W21Bol.biel.seelandSwitzerlandYES
10.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES
11.Stupalo Vlatka2084417W21BOK VihorCroatia
12.Težak Dora893830W21BOK VihorCroatia
13.Lovrec Iva893815W21BOK VihorCroatia
14.Kušt Maja2067893W21BOK VihorCroatia
15.Stipic Bernardica2067883W21BOK VihorCroatia
16.Knauder Viktoria992710W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
17.Lueger Ingrid2045684W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
18.Aigmüller Martina443923W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
19.Lai Ho Nhat Hoa439271W21BOLC WienerwaldAustriaYES
20.Jurkovič LucijaW21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Malus MartaW21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Stojan Petra2069834W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Paradiž Petra1425118W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Škarabot Alenka445705W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
25.Jerše Damjana7441139W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
26.Jandrečić Nola7600000W21BOK JapeticCroatia
27.Nesitka DorisW21BWATAustriaYES
28.Wimmer Doris433024W21BDer Berger-ClanAustriaYES
29.Thoman Kerstin2056422W21BSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
30.Zollner Maria7557777W21BSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
31.Thoman Katharina2068126W21BSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
32.De Santis Barbara2063258W21BVicenza Orienteering TeamItalyYES
33.Hinterhofer Katharina8111131W21BASKÖ HenndorfAustriaYES
34.Brunauer Theresa5387W21BASKÖ HenndorfAustriaYES
35.Zacharias Viktoria416678W21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustria
36.Auer Jasmine423962W21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustria
37.Ceruka Maija2049484W21BMezmalasLatviaYES
38.Putnina Ruta2006288W21BMezmalasLatviaYES
39.Ceruka Ieva2049505W21BMezmalasLatviaYES
40.De Luisa Veronika2054466W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
41.Sinigaglia Antonella2015609W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
42.Alders-stel Elvin7003513W21BMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
43.Scheiber Julia9109109W21BHSV Spittal/DrauAustriaYES
44.Puternicka Joanna9870922W21BOrientop WrocławPolandYES

W21A
1.Bernik Jerca520523W21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Flerin Drevenšek Suzana1404137W21AKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Tomažin Urša7300413W21AOK AzimutSlovenia
4.Kurz Ingrid1602564W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Renz Angelika1010398W21ASU Schöckl GrazAustriaYES
6.Pacher Lisa8030494W21ASU Schöckl GrazAustriaYES
7.Englmaier Gudrun2045180W21AOLC WienerwaldAustriaYES
8.Wartbichler Gisa7890730W21AHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
9.Müller Andrea8181188W21AthurgorientaSwitzerlandYES
10.Foški Tajda1205995W21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Novokshonova Oleksandra1395201W21AOLC GrazAustriaYES
12.Berger Marlies7537W21ADer Berger-ClanAustriaYES
13.Stromberger Lena631007W21ADer Berger-ClanAustriaYES
14.Zebele Maria502397W21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
15.Negri Federica205641W21APolisportiva BesaneseItalyYES
16.Kézdy Borbála7970817W21AMOM BudapestHungaryYES
17.Coniel Lise9000971W21AClub d'Orientation LorientaisFranceYES
18.Pregartner Gudrun438971W21AOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
19.Janů Hana886267W21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
20.Hnilicová Šárka897370W21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
21.Scapin Marta205901W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
22.Kozumplíková Alice981818W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
23.Stachoňová Barbora7906090W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
24.Beržinská Soňa1985526W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
25.Bialozytova Tereza8780W21ASK PragaCzech RepublicYES
26.Mazan Aleksandra8650884W21AUKS"Traper"ZłocieniecPoland

W35
1.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Žižek Saša406784W35OK AzimutSlovenia
3.Trunk Špela2052361W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Schneider-Schiess Silvia754121W35LG StettlenSwitzerlandYES
7.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES
8.Biro Fruzsina46133W35BimahevHungaryYES
9.Lada Nikolett2088241W35BimahevHungaryYES
10.Bótor Barbara7897273W35Pannon SuperSonicsHungaryYES
11.Nagy Krisztina8290376W35Pannon SuperSonicsHungaryYES
12.Foški Mojca7131068W35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Bertoldi Helga502289W35orienteering MezzocoronaItalyYES
14.Zambiasi Clizia500338W35Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
15.Míková Lenka7207856W35Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
16.Raj NastjaW35OK Slovenj GradecSlovenia
17.Balažič PetjaW35OK Slovenj GradecSlovenia
18.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia

W40
1.Niggli Daria1390000W40O'JuraFrance
2.Martanova Daniela2042502W40Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
3.Blazkova Marketa2067998W40SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
4.Korpasová Ivana1409879W40Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
5.Straube Anne750717W40SV LengefeldGermanyYES
6.Nordin Linda527278W40Eksjö SOKSwedenYES
7.Madarassy Aniko505279W40Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
8.Chaloupska Pavlina982334W40TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
9.Rass - Venhauer Andrea46209W40OLC Union ViktringAustria
10.Kubanova Jana7204525W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
11.Grycova Petra230679W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
12.Milanova Jindriska416110W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
13.Čechová Marcela2061854W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
14.Sieber Annemarie8677456W40ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
15.Allwinger Judit9997000W40Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
16.Sepin Chiara2015603W40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
17.Gaion Sara2051670W40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

W45
1.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Poljanšek Marjanca2107070W45OK AzimutSlovenia
3.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia
4.Le Verge Hélène2066344W45Quimper orientationFranceYES
5.Tezarek Helga8080473W45OJE WapplerAustriaYES
6.Aschacher Angelika9080469W45HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
7.Grünberger Christine830906W45Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
8.Vandasova Marketa2053570W45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
9.Kunzová Ivana52346W45BETA URSUS RosiceCzech Republic
10.Kašparová Šárka52295W45Orientační běh OpavaCzech RepublicYES
11.Sibiglia Katiuscia7739913W45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
12.Angermann Barbara7112113W45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
13.Winkler Barbara1404500W45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
14.Burian Hana2067297W45MOM BudapestHungaryYES
15.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
16.Leonardelli Angela2011061W45Orienteering PergineItalyYES
17.Simonelli Maria Elena300798W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
18.Kuzmin Anka2073799W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
19.Miklušová Dagmar8123457W45TJ Rapid BratislavaSlovakiaYES
20.Furuczova Jela511235W45Farmaceut BratislavaSlovakiaYES
21.Balažič IrenaW45OK Slovenj GradecSlovenia

W50
1.Staff Vanja208974W50OL Toten-TrollNorwayYES
2.Pacher Gerhild7120364W50SU Schöckl GrazAustriaYES
3.Veitsberger Susi1500668W50OJE WapplerAustriaYES
4.Matyášová Lenka52093W50Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
5.Palme Guni8024868W50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
6.Peřinková Irena331257W50BETA URSUS RosiceCzech Republic
7.Berger Hedi8010368W50Der Berger-ClanAustriaYES
8.Berger Gislind8150966W50Der Berger-ClanAustriaYES
9.Lukácsi Ágnes Erika363465W50Pécsi Vasutas SKHungaryYES
10.Maget Brigitte307642W50OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
11.Hechich Marirosa46176W50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
12.Meyhoff Petersen Tine8631591W50Herlufsholm DenmarkYES

W55
1.Egger Keller Barbara8641372W55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Cvitković Maja636977W55OK VihorCroatia
3.Giil Turid Ragna1009820W55Active Travel Norway ASNorwayYES
4.Haug Mona Bugge980340W55Active Travel Norway ASNorwayYES
5.Steinlechner Elisabeth49296W55OC FürstenfeldAustriaYES
6.Mackenzie Caroline1008528W55Darlington OrienteersUnited KingdomYES
7.Pietsch Silvia46469W55NF WienAustriaYES
8.Collins Julie220766W55DartfordUnited KingdomYES
9.Schweiger Sabine981932W55Yukon Orienteering AssociationCanadaYES
10.Movko Marina2300540W55KaliningradRussia
11.Haajanen Ulrika7132724W55OK RaseborgFinlandYES
12.Rudakova Olena 1300217W55OLC GrazAustriaYES
13.Savorgnano Lory Meri2063270W55Vicenza Orienteering TeamItalyYES
14.Virgolini Maria Pia205860W55Polisportiva BesaneseItalyYES
15.Wolf Ursula1394230W55ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
16.Schreiber Hannelore2033536W55HSV LangenlebarnAustriaYES
17.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerland

W60
1.Arn Bea570316W60SCOM Mendrisio ANCOSwitzerlandYES
2.Jørandli Margrete9102248W60Active Travel Norway ASNorwayYES
3.Wikstrøm Bente Tangen1304047W60Active Travel Norway ASNorwayYES
4.Leonhardt Gertraud218858W60OC FürstenfeldAustriaYES
5.Batts Lorraine50047W60Darlington OrienteersUnited KingdomYES
6.Procházková Miluše1954721W60OK KameniceCzech Republic
7.Nilsson Gunnel540125W60OLC WienerwaldAustria
8.Margit Jenei4660121W60BÖFHungaryYES
9.Janská Iva219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
10.Oswald Luise1710505W60HSV PinkafeldAustriaYES
11.Soloveva Elena2055111W60KaliningradRussia
12.Lazareva Natalia2055107W60KaliningradRussia
13.Mező Éva1396256W60PVM PécsHungaryYES
14.Mayrhofer Ines7550503W60ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
15.Viliotti Paola1406161W60Orienteering PergineItalyYES
16.Hoffer Sandra2011062W60Orienteering PergineItalyYES
17.Muzsnai Ágota8211055W60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
18.Jenövári Gabriella502368W60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
19.Lorenzet Tazia2121180W60U.S. Primiero A.S.DItalyYES

W65
1.Billingsø Solveig421512W65Active Travel Norway ASNorwayYES
2.Skjeset Gunvor450005W65Active Travel Norway ASNorwayYES
3.Feiring Liv7002110W65Active Travel Norway ASNorwayYES
4.Schandor Gerti230741W65OC FürstenfeldAustriaYES
5.Bader Hilde1863W65OLV OstGermanyYES
6.Kühn Edit1396204W65PVM PécsHungaryYES
7.Venhauer Dietlinde670923W65OLC Union ViktringAustriaYES
8.Dawson Caty9102190W65GAFANHORIPortugal
9.Prommer Martha2066435W65NF BrücklAustriaYES
10.Wydenkeller Ruth8653099W65ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
11.Chiettini Cristina210103W65orienteering MezzocoronaItalyYES
12.Abram Annamaria2800158W65Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
13.Gratton Donatella1009877W65Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.Italy

Beginners
1.Eržen Plavčak Izabela980592BeginnersŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Nika2107055BeginnersOK AzimutSlovenia
3.Čibej Barbara435638BeginnersOK AzimutSlovenia
4.Kacin RokBeginnersOK AzimutSlovenia
5.Erjavec Andrej442801BeginnersOK AzimutSlovenia
6.Sedej Rok406859BeginnersOK AzimutSlovenia
7.Berghofer Theresa335574BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
8.Zotter Katharina1402880BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
9.Brunner Nina1402878BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
10.Hudax Tina46250BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
11.Benetti Michele2073804BeginnersLessinia OrienteeringItalyYES
12.Lyon TraceyBeginnersDarlington OrienteersUnited KingdomYES
13.Torggler Julian944449BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
14.Kundörfer Paula443916BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
15.Ettl Katharina443913BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
16.Holzer Georg443925BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
17.Holzer Gertraud443924BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
18.Holzer Maike2045603BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
19.Holzer Lorenz20456004BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
20.Monsberger Eva443921BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
21.Monsberger Gerald443920BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
22.Kurinčič Jerca2069798BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Zupan Lara1425103BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Tóth Ivett339871BeginnersTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
25.Völgyesi Beáta502391BeginnersTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
26.Petrášová Irena980376BeginnersBETA URSUS RosiceCzech Republic
27.Venhauer Alvina418500BeginnersOLC Union ViktringAustriaYES
28.Winkler Nicole9007111BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
29.Vabic Gernot1500111BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
30.Winkler Franz296388BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
31.Zollner Tobias2068123BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
32.Thoman Johanna2066892BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
33.Carollo Michele2063263BeginnersVicenza Orienteering TeamItalyYES
34.Millar Mandy730073BeginnersLagan Valley OrienteersIrelandYES
35.Hesping Malena332131BeginnersLeibnitzer AC -OrienteeringAustria
36.Pavlič TinaBeginnersSSD-AŠZ GAJAItalyYES
37.Donini Adriana2021319BeginnersSSD-AŠZ GAJAItalyYES
38.Stryk Martin446436BeginnersKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
39.Sossi IlariaBeginnersGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
40.Margiore Manuela2084606BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
41.Mancini Margherita2065850BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
42.Sturni MargheritaBeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
43.Zacchigna Serena210067BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
44.Giudici Gabriele349553BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

OPEN
1.Jitka Nedvídková5991OPENZOOB RumburkCzech RepublicYES
2.Mayer Catherine887032OPENSCOM Mendrisio ANCOSwitzerland
3.Scardoni Franca2073803OPENLessinia OrienteeringItalyYES
4.Brugnoli Federica2056087OPENLessinia OrienteeringItalyYES
5.Dalos Györgyi363496OPENTipo Orienteering ClubHungaryYES
6.Náhlíková Erika51986OPENOK KameniceCzech Republic
7.Lovrecic Sandi2078975OPENOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Biró Aletta45481OPENBimahevHungaryYES
9.Kalcher Bernadette5902OPENHSV PinkafeldAustriaYES
10.Hentes Ildiko1080705OPENTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
11.Vellner Gábor8625620OPENTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
12.Delić Ana7830625OPENOK MaksimirCroatiaYES
13.Krizova Zdenka301209OPENSKP Zdar n.S.Czech RepublicYES
14.Kriz Pavel2023807OPENSKP Zdar n.S.Czech RepublicYES
15.Herter László46136OPENHegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
16.Snidero ElenaOPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
17.Pavlič Margareta2065886OPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
18.Pavlič Zdenko2088835OPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
19.Pelessoni Renato211382OPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
20.Blokzijl Jurjen411317OPENMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
21.Poulissen Ronald7003512OPENMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
22.Buřt Miroslav2102705OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
23.Daňková Veronika8007503OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
24.Dressler Jan2045244OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
25.Ondrejková Daniela52079OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
26.Mosca Massimo210126OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
27.Predonzani Livio210127OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
28.Poldrugo Pierpaolo2063291OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
29.Farkas GergoOPENSiralyok Se.Hungary
30.Tabacsik OrsolyaOPENSiralyok Se.Hungary
31.Acs Antal BenceOPENSiralyok Se.Hungary
32.Kovacs Zoltan9940325OPENSiralyok Se.Hungary
33.Rafael CintiaOPENSiralyok Se.Hungary
34.Delise Marina2045654OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
35.Margiore Elena349541OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
36.Osak Maciej8650895OPENUKS"Traper"ZłocieniecPoland
37.Osak Zuzanna9202029OPENUKS"Traper"ZłocieniecPoland