v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4 2018 (4 days)->Entries by classes  (number of entries: 210)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSloveniaYES

M12
1.Fochsen Petter8071106M12Waxholms OKSwedenYES
2.Nordqvist Axel445892M12Waxholms OKSwedenYES
3.Fochsen Jens2048648M12Waxholms OKSwedenYES

M14
1.Salopek Tihon500470M14OK Ris DelniceCroatia
2.Stenebo Marcus448450M14Attunda OKSwedenYES
3.Ivers Elis7040211M14Attunda OKSwedenYES
4.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Fochsen Johan442111M14Waxholms OKSwedenYES
6.Bauerfeld Nico8050004M14D-Kader SchwabenGermanyYES
7.Schmidt Noah231997M14D-Kader SchwabenGermanyYES
8.Westlund Fredrik8050515M14Kils OKSweden
9.Holmgård Isak1050614M14Kils OKSweden
10.Allwinger Otto8050401M14Mariborski OKSlovenia

M16
1.Nordqvist Wilhelm2077385M16Waxholms OKSwedenYES
2.Dammeier Per437635M16D-Kader SchwabenGermanyYES
3.Uller Anton602303M16Kils OKSweden

M18
1.Aebersold Fabian8311200M18ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Jensen Jeppe Kejser Dahl7500400M18OK PAN AarhusDenmarkYES
3.Schweiker Ben2060360M18D-Kader SchwabenGermanyYES
4.Eriksson Arvid9001117M18Kils OKSweden
5.Näslund Benjamin8010127M18SkogslöparnaSweden
6.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia

M20
1.Kastner Nicolas7788887M20Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
2.Allwinger Herwig Jr.8040199M20Mariborski OKSlovenia

M21A
1.Langenegger Nicolas1333337M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Fluri Roger1401412M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
3.Edén Erik9940512M21AWaxholms OKSwedenYES

M21B
1.Kenda Klemen887795M21BOK AzimutSlovenia

M21E
1.Kervarec Johann7200893M21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Short Ruairi8100689M21ECurragh Naas Orienteering ClubIreland
3.Hug Jan1407350M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
4.Utzinger Urs1407077M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
5.Neukom Raphael8653058M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
6.Junker Jonas8240495M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
7.Hatt Simon7050892M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
8.Rohr Daniel895062M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
9.Gumaelius Anton8000622M21EWaxholms OKSwedenYES
10.Gumaelius Nils960622M21EWaxholms OKSwedenYES
11.Dammeier Sascha8024025M21ED-Kader SchwabenGermanyYES
12.Schach Jakob8050991M21ED-Kader SchwabenGermanyYES
13.Skoog Viktor19981210M21EKils OKSweden
14.Skoglund Olof1991105M21EKils OKSweden
15.Uller Jonathan8000602M21EKils OKSweden
16.Ruggiero Mario9120777M21ENirvana VerdeItalyYES
17.Strandberg Arvid8494104M21ESkogslöparnaSweden
18.Näslund Emanuel1998060M21ESkogslöparnaSweden
19.Semrad Ladislav8053577M21EK.O.B. ChocenCzech RepublicYES
20.Hodel Thomas8290372M21Eol norskaSwitzerlandYES
21.Högstrand Johan9020311M21EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
22.Glonek Jakub1625050M21EOrienteering FiZA team OstravaCzech RepublicYES
23.Mielec Jaromír515123M21EOrienteering FiZA team OstravaCzech RepublicYES
24.Boos Noel8210597M21EOLV LuzernSwitzerlandYES

M35
1.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Gusev Ilya8638440M35NORD WESTRussiaYES
3.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Wittberger Georg8161270M35FSPV Erste BankAustria
5.Berni Fabrizio2101410M35Polisportiva BesaneseItalyYES
6.Dalakov Georgi8444222M35Sarnena GoraBulgariaYES

M40
1.Brennan Killian8300476M40Individuals/No club
2.Salopek Tihomir500458M40OK Ris DelniceCroatia
3.Pettersson Björn-Ove580422M40Attunda OKSwedenYES
4.Ivers Ulrik7691127M40Attunda OKSwedenYES
5.Henriksson Tomas741009M40Attunda OKSwedenYES
6.Stenebo Fredrik427867M40Attunda OKSwedenYES
7.Brennan Killian8300476M40Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
8.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pust Tomaž2088287M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Grassi Simone8000074M40Sportclub MeranItaly
11.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia

M45
1.Zempleni Andras233619M45ZempleniHungaryYES
2.Kastner-Jirka Boris446304M45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
3.Nordqvist Kjell448454M45Waxholms OKSwedenYES
4.Sundin Johan1401349M45Waxholms OKSwedenYES
5.Josefsson Per-Johan302477M45SkogslöparnaSwedenYES
6.Näslund Torgny1670410M45SkogslöparnaSweden
7.Wuestenhagen Rolf8120570M45OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES

M50
1.Steinauer Michael8653006M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Aebersold Christian8022262M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Gehriger Peter61454M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Turpiainen Janne332134M50Hyvinkään RastiFinland
5.Autio Ossi451166M50Hyvinkään RastiFinland
6.Borgenström Jussi199987M50Hyvinkään RastiFinland
7.Zavrl Janez1425111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Pretto Pierantonio7793933M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
9.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
10.Bohsmann Michael9767617M50D-Kader SchwabenGermanyYES
11.Bauerfeld Thomas8050003M50D-Kader SchwabenGermanyYES
12.Galimberti Oscar2025421M50Nirvana VerdeItalyYES
13.Allwinger Herwig7000500M50Mariborski OKSlovenia
14.Egge Guttorm1302878M50Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway
15.Aronen Matti M50Iisalmen VisaFinlandYES
16.Boos Matthias8051265M50OLV LuzernSwitzerlandYES

M55
1.Jensen Per Dahl7500200M55OK PAN AarhusDenmarkYES
2.Tarabocchia Cesare1004266M55Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
3.Proske Herwig7771177M55OC FürstenfeldAustriaYES
4.Pregartner Georg49796M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
5.Palmqvist Lars9610928M55Järfälla OKSwedenYES
6.Battistoni Luca8033333M55VAOItaly

M60
1.Zonato Stefano9551224M60Lessinia OrienteeringItalyYES
2.Short Don223531M60Curragh Naas Orienteering ClubIreland
3.O' Boyle Senan1399410M60Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
4.Bisang Otti8198881M60OL ZimmerbergSwitzerlandYES
5.Piják Vladislav8644312M60KOB Sokol PezinokSlovakiaYES
6.Cavazzani Augusto2011055M60Orienteering PergineItalyYES
7.Gumaelius Krister9580728M60Waxholms OKSwedenYES
8.Biland Christian2003157M60OLG CORDOBA BASELSwitzerland

W10
1.Kölner Brina2113842W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Pretto Celeste9900935W10ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Cavazzani Laura211229W10Orienteering PergineItalyYES

W12
1.Salopek Dorja500475W12OK Ris DelniceCroatia
2.Guseva Sveta2091599W12NORD WESTRussiaYES
3.Dammeier Lotta2045569W12D-Kader SchwabenGermanyYES

W14
1.Guseva Katya886903W14NORD WESTRussiaYES
2.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Cavazzani Petra210040W14Orienteering PergineItalyYES
4.Fritz Julia8248428W14D-Kader SchwabenGermanyYES
5.Fritz Marlene8442448W14D-Kader SchwabenGermanyYES
6.Pichel Lola8140104W14OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES

W16
1.Ivers Sofia7020205W16Attunda OKSwedenYES
2.Zempleni Lilla1841194W16ZempleniHungaryYES
3.Kastner MayaW16Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
4.Sundin Sofia1401323W16Waxholms OKSwedenYES
5.Johansson Rut1030319W16Waxholms OKSwedenYES
6.Olm Lisa630413W16Kils OKSweden
7.Westlund Rebecka441137W16Kils OKSweden
8.Holmgård Nora8020716W16Kils OKSweden
9.Nordström Klara8031114W16Kils OKSweden
10.Josefsson Amelie8021214W16SkogslöparnaSwedenYES

W18
1.Spanner Katrine1223334W18OK PAN AarhusDenmarkYES
2.Kastner YlviW18Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
3.Gumaelius Selma90000220W18Waxholms OKSwedenYES
4.Sundin Sara1401364W18Waxholms OKSwedenYES
5.Nordström Ella9000304W18Kils OKSweden
6.Lugne Linn407223W18Kils OKSweden
7.Wiberg Emelie2800663W18SkogslöparnaSweden
8.Sandström Smilla9946886W18SkogslöparnaSweden
9.Poljanšek Nika1398929W18OK AzimutSlovenia
10.Razpet Deja2077602W18OK AzimutSlovenia

W20
1.Söderlund Evelina9995085W20SkogslöparnaSweden
2.Wiberg Emma2800714W20SkogslöparnaSweden

W21A
1.Kurz Ingrid1602564W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Pregartner Gudrun438971W21AOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
3.Holmgård Klara960720W21AKils OKSweden
4.Hodel Estella1972329W21Aol norskaSwitzerlandYES
5.Tanskanen Anni W21AIisalmen VisaFinlandYES
6.Aronen Kerttu W21AIisalmen VisaFinlandYES
7.Flerin Drevenšek Suzana1404137W21AKamniški orientacijski klubSlovenia

W21B
1.Hohl Therese1406385W21Bol.biel.seelandSwitzerlandYES

W21E
1.Aebersold Simona8130498W21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Lynam Ruth8645276W21ECurragh Naas Orienteering ClubIreland
3.O'Boyle Niamh8120284W21ECurragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
4.Kelly Regina7734462W21ECurragh Naas Orienteering ClubIreland
5.Torggler Heike1005264W21ESportclub MeranItaly
6.Holmgård Elsa8040599W21EKils OKSweden
7.Gustafsson Linnea9930406W21EUddevalla OrienteringsklubbSwedenYES
8.Semrádová Jana8425544W21EK.O.B. ChocenCzech RepublicYES
9.Gramaccia Valentina205887W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
10.Poláková Tereza2061783W21ETJ SLEZAN OPAVACzech RepublicYES
11.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia

W35
1.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Trofimchik Arisha7201330W35NORD WESTRussiaYES
3.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Titoli Emanuela991045W35Nirvana VerdeItalyYES
6.Utskarpen Audrun504728W35Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway

W45
1.Aebersold Gaby8627147W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Stenebo Karin427863W45Attunda OKSwedenYES
3.Ivers Nina7700211W45Attunda OKSwedenYES
4.Hajas Csilla233618W45ZempleniHungaryYES
5.Vierikko Annamari1009761W45Helsingin SuunnistajatFinlandYES
6.Sibiglia Katiuscia7739913W45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Kastner BarbaraW45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
8.Mantega Silvia9101166W45Orienteering PergineItalyYES
9.Fochsen Cecilia2050861W45Waxholms OKSwedenYES
10.Gumaelius Lena7670515W45Waxholms OKSwedenYES
11.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES
12.Maget Brigitte307642W45OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
13.Dammeier Johanna7712345W45D-Kader SchwabenGermanyYES
14.Fritz Kristine9050050W45D-Kader SchwabenGermanyYES
15.Nordström Anna711022W45Kils OKSweden
16.Skoog Helen9670905W45Kils OKSweden
17.Poli Elena2097745W45Polisportiva BesaneseItalyYES
18.Sanvito Valeria1423308W45Nirvana VerdeItalyYES
19.Josefsson Christina36425W45SkogslöparnaSwedenYES
20.Näslund Yvonne302457W45SkogslöparnaSweden
21.Allwinger Tünde1501000W45Mariborski OKSlovenia
22.Aronen Minna W45Iisalmen VisaFinlandYES
23.Dalakova Marina1007811W45Sarnena GoraBulgariaYES
24.Boos Sibylle8210266W45OLV LuzernSwitzerlandYES
25.Purrer Johanna8020566W45OLG CORDOBA BASELSwitzerland

W55
1.Jungo Marie-Anne7203911W55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Lindskog-pettersson Anna1620414W55Attunda OKSwedenYES
3.Kejser Mariann7500300W55OK PAN AarhusDenmarkYES
4.O' Boyle Bernie1399409W55Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
5.Neukom Regina8200519W55OL ZimmerbergSwitzerlandYES
6.Steinlechner Elisabeth49296W55OC FürstenfeldAustriaYES
7.Aslaksen Berit631011W55Järfälla OKSwedenYES
8.Turolla Cristina962008W55Polisportiva BesaneseItalyYES
9.Putzu Daniela8009009W55VAOItaly

W60
1.Pijáková Eva8644323W60KOB Sokol PezinokSlovakiaYES
2.Brearley Anne210119W60ItaliaItalyYES
3.Kalcich Licia210463W60Polisportiva BesaneseItalyYES

Beginners
1.Henriksson Lukas17739BeginnersAttunda OKSwedenYES
2.Zupan Lara1425103BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Gombač Šuc Elena2113840BeginnersOrientacijski klub KomendaSloveniaYES

OPEN
1.Šuc Timotej2113841OPENOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
2.Johnsson Fredrik2123552OPENWaxholms OKSwedenYES
3.Nordström Lars511800OPENKils OKSweden