v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4 2018 (4 days)->Entries by clubs  (number of entries: 264)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Sipilä JariM21EIndividuals/No clubYES
2.Julkunen AaroM21EIndividuals/No clubYES
3.O'boyle SeamusM21EIndividuals/No clubYES
4.Aho Aaro8636155M21EIndividuals/No clubYES
5.Nymalm Amy8636173W21EIndividuals/No clubYES
6.Mattila ElisaW21EIndividuals/No clubYES
7.Kirvesmies Lotta 8639455W21EIndividuals/No club
8.Nurminen Inka8629600W21EIndividuals/No clubYES
9.Karjalainen Mikaela900101W21EIndividuals/No clubYES
10.Haanpää Anni9102815W21EIndividuals/No clubYES

MACCABI VAC
1.Ács Brigitta7202834Beginners MACCABI VACHungary
2.Máriás Bence Dániel7202501M21A MACCABI VACHungary
3.Paskuj Mátyás2087750M21B MACCABI VACHungary
4.Máriás Diána Nóra1771188OPEN MACCABI VACHungary
5.Paskuj Mátyásné2056180W35 MACCABI VACHungary

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.Pretto Pierantonio7793933M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Pretto Celeste9900935W10ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Sibiglia Katiuscia7739913W45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

Attunda OK
1.Henriksson Lukas17739BeginnersAttunda OKSwedenYES
2.Ivers Elis7040211M14Attunda OKSwedenYES
3.Stenebo Marcus448450M16Attunda OKSwedenYES
4.Henriksson Tomas741009M40Attunda OKSwedenYES
5.Ivers Ulrik7691127M40Attunda OKSwedenYES
6.Pettersson Björn-Ove580422M40Attunda OKSwedenYES
7.Stenebo Fredrik427867M40Attunda OKSwedenYES
8.Ivers Sofia7020205W16Attunda OKSwedenYES
9.Ivers Nina7700211W45Attunda OKSwedenYES
10.Stenebo Karin427863W45Attunda OKSwedenYES
11.Lindskog-pettersson Anna1620414W55Attunda OKSwedenYES

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
2.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES

Curragh Naas Orienteering Club
1.Short Ruairi8100689M21ECurragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
2.Brennan Killian8300476M40Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
3.O' Boyle Senan1399410M60Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
4.Short Don223531M60Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
5.Lynam Ruth8645276W21ACurragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
6.O'Boyle Niamh8120284W21ECurragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
7.Kelly Regina7734462W21ECurragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
8.O' Boyle Bernie1399409W55Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES

D-Kader Schwaben
1.Schmidt Noah231997M14D-Kader SchwabenGermanyYES
2.Bauerfeld Nico8050004M14D-Kader SchwabenGermanyYES
3.Dammeier Per437635M16D-Kader SchwabenGermanyYES
4.Schweiker Ben2060360M18D-Kader SchwabenGermanyYES
5.Dammeier Sascha8024025M21ED-Kader SchwabenGermanyYES
6.Schach Jakob8050991M21ED-Kader SchwabenGermanyYES
7.Bauerfeld Thomas8050003M50D-Kader SchwabenGermanyYES
8.Bohsmann Michael9767617M50D-Kader SchwabenGermanyYES
9.Dammeier Lotta2045569W12D-Kader SchwabenGermanyYES
10.Fritz Julia8248428W14D-Kader SchwabenGermanyYES
11.Fritz Marlene8442448W14D-Kader SchwabenGermanyYES
12.Dammeier Johanna7712345W45D-Kader SchwabenGermanyYES
13.Fritz Kristine9050050W45D-Kader SchwabenGermanyYES

ESCONDITE NATURE SPORT MADRID
1.Trias Martinez Juan7003162M21BESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpainYES
2.Manzano Mohedano María7003161W21BESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpainYES

Espoon Akilles
1.Tuomisto Hanna423546W35Espoon AkillesFinlandYES

Espoon Suunta
1.Palmen Alvar 8636164M21EEspoon SuuntaFinland
2.Lahdenperä Melina8639750W21EEspoon SuuntaFinlandYES
3.Haapala Ida9201383W21EEspoon SuuntaFinlandYES
4.Määttänen Maria8638297W21EEspoon SuuntaFinlandYES
5.Ståhlberg EmiliaW21EEspoon SuuntaFinlandYES

FSPV Erste Bank
1.Wittberger Georg8161270M35FSPV Erste BankAustriaYES

Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.
1.Tarabocchia Cesare1004266M55Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES

Helsingin Suunnistajat
1.Heikkilä Tuomas8631107M21EHelsingin SuunnistajatFinlandYES
2.Vierikko Annamari1009761W45Helsingin SuunnistajatFinlandYES

Hyvinkään Rasti
1.Borgenström Jussi199987M50Hyvinkään RastiFinlandYES
2.Autio Ossi451166M50Hyvinkään RastiFinlandYES
3.Turpiainen Janne332134M50Hyvinkään RastiFinlandYES

IF Femman
1.Enlund Alexandra7204942W21EIF FemmanFinlandYES

IFK Göteborg Orientering
1.Högstrand Johan9020311M21EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES

Iisalmen Visa
1.Aronen Matti M50Iisalmen VisaFinlandYES
2.Tanskanen Anni W21AIisalmen VisaFinlandYES
3.Aronen Kerttu W21AIisalmen VisaFinlandYES
4.Aronen Minna W45Iisalmen VisaFinlandYES

Ikaalisten Nouseva-Voima
1.Oksanen Teemu9002808M21EIkaalisten Nouseva-VoimaFinlandYES

Italia
1.Brearley Anne210119W60ItaliaItalyYES

Jämsän Retki-Veikot
1.Vaismaa LassiM21EJämsän Retki-VeikotFinlandYES
2.Pitkänen Hilla7208194W21EJämsän Retki-VeikotFinlandYES

Järfälla OK
1.Palmqvist Lars9610928M55Järfälla OKSwedenYES
2.Aslaksen Berit631011W55Järfälla OKSwedenYES

K.O.B. Chocen
1.Semrad Ladislav8053577M21EK.O.B. ChocenCzech RepublicYES
2.Semrádová Jana8425544W21EK.O.B. ChocenCzech RepublicYES

Kils OK
1.Westlund Fredrik8050515M14Kils OKSwedenYES
2.Holmgård Isak1050614M14Kils OKSwedenYES
3.Uller Anton602303M16Kils OKSwedenYES
4.Eriksson Arvid9001117M18Kils OKSwedenYES
5.Skoglund Olof1991105M21EKils OKSwedenYES
6.Uller Jonathan8000602M21EKils OKSwedenYES
7.Skoog Viktor19981210M21EKils OKSwedenYES
8.Nordström Lars511800OPENKils OKSwedenYES
9.Westlund Rebecka441137W16Kils OKSwedenYES
10.Holmgård Nora8020716W16Kils OKSwedenYES
11.Nordström Klara8031114W16Kils OKSwedenYES
12.Olm Lisa630413W16Kils OKSwedenYES
13.Nordström Ella9000304W18Kils OKSwedenYES
14.Lugne Linn407223W18Kils OKSwedenYES
15.Holmgård Klara960720W21AKils OKSwedenYES
16.Holmgård Elsa8040599W21EKils OKSwedenYES
17.Nordström Anna711022W45Kils OKSwedenYES
18.Skoog Helen9670905W45Kils OKSwedenYES

KOB Sokol Pezinok
1.Piják Vladislav8644312M60KOB Sokol PezinokSlovakiaYES
2.Pijáková Eva8644323W60KOB Sokol PezinokSlovakiaYES

Kongsberg O-lag
1.Soegaard Svein-Erik343935M55Kongsberg O-lagNorwayYES
2.Heggedal Unn Hilde7204923W55Kongsberg O-lagNorwayYES

Kouvolan Suunnistajat
1.Lindqvist Arttu682280M21EKouvolan SuunnistajatFinlandYES

Leibnitzer AC -Orienteering
1.Lerchegger Helmut8088088M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
2.Waschnig Vera230599W21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES

Lessinia Orienteering
1.Zonato Stefano9551224M60Lessinia OrienteeringItalyYES

MS Parma
1.Ruohola Akseli8636175M21EMS ParmaFinlandYES

Naturfreunde Wien - OL-Team
1.Kastner Nicolas8023456M21ENaturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
2.Kastner-Jirka Boris8247247M45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
3.Kastner Maya8118228W16Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
4.Kastner Ylvi8250600W18Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
5.Kastner Barbara8105105W45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES

Nirvana Verde
1.Ruggiero Mario9120777M21ENirvana VerdeItalyYES
2.Galimberti Oscar2025421M50Nirvana VerdeItalyYES
3.Titoli Emanuela991045W35Nirvana VerdeItalyYES
4.Sanvito Valeria1423308W45Nirvana VerdeItalyYES

NORD WEST
1.Gusev Ilya8638440M35NORD WESTRussiaYES
2.Guseva Sveta2091599W12NORD WESTRussiaYES
3.Guseva Katya886903W14NORD WESTRussiaYES
4.Trofimchik Arisha7201330W35NORD WESTRussiaYES

OC Fürstenfeld
1.Proske Herwig7771177M55OC FürstenfeldAustriaYES
2.Steinlechner Elisabeth49296W55OC FürstenfeldAustriaYES

OK PAN Aarhus
1.Jensen Jeppe Kejser Dahl7500400M18OK PAN AarhusDenmarkYES
2.Jensen Per Dahl7500200M55OK PAN AarhusDenmarkYES
3.Spanner Katrine1223334W18OK PAN AarhusDenmarkYES
4.Kejser Mariann7500300W55OK PAN AarhusDenmarkYES

OK Ris Delnice
1.Salopek Tihon500470M14OK Ris DelniceCroatiaYES
2.Salopek Tihomir500458M40OK Ris DelniceCroatiaYES
3.Salopek Dorja500475W12OK Ris DelniceCroatiaYES

OK Vihor
1.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatiaYES

ol norska
1.Hodel Thomas8290372M21Eol norskaSwitzerlandYES
2.Moser Niklaus 8641387M50ol norskaSwitzerland
3.Moser Vera 8638737W18ol norskaSwitzerland
4.Hodel Estella1972329W21Aol norskaSwitzerlandYES
5.Moser Rahel 8636549W21Bol norskaSwitzerland
6.Moser Annelies 7203933W45ol norskaSwitzerland

OL Zimmerberg
1.Fluri Roger1401412M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
2.Hug Jan1407350M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
3.Utzinger Urs1407077M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
4.Neukom Raphael8653058M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
5.Junker Jonas8240495M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
6.Hatt Simon7050892M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
7.Rohr Daniel895062M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
8.Bisang Otti8198881M60OL ZimmerbergSwitzerlandYES
9.Neukom Regina8200519W55OL ZimmerbergSwitzerlandYES

ol.biel.seeland
1.Aebersold Fabian8311200M18ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Langenegger Nicolas1333337M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Kervarec Johann7200893M21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Steinauer Michael8653006M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Aebersold Christian8022262M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Gehriger Peter61454M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
7.Kurz Ingrid1602564W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
8.Hohl Therese1406385W21Bol.biel.seelandSwitzerlandYES
9.Aebersold Simona8130498W21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
10.Aebersold Gaby8627147W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
11.Jungo Marie-Anne7203911W55ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLG CORDOBA BASEL
1.Biland Christian8020565M60OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES
2.Purrer Johanna8020566W45OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES

OLG Dachsen
1.Kohler Hansruedi8210654M60OLG DachsenSwitzerlandYES
2.Kohler Käthi8020459W55OLG DachsenSwitzerlandYES

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Georg49796M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
2.Pregartner Gudrun438971W21AOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
3.Maget Brigitte307642W45OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

OLG St. Gallen / Appenzell
1.Wuestenhagen Rolf8120570M45OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES
2.Pichel Lola8140104W14OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES

OLV Luzern
1.Boos Noel8210597M21EOLV LuzernSwitzerlandYES
2.Boos Matthias8051265M50OLV LuzernSwitzerlandYES
3.Boos Sibylle8210266W45OLV LuzernSwitzerlandYES

Oppsal Orientering
1.Wigaard Are972406M21EOppsal OrienteringNorwayYES
2.Wigaard Espen993207M45Oppsal OrienteringNorwayYES
3.Wigaard Anette Bjordal952309W21BOppsal OrienteringNorwayYES

Orientacijski klub Komenda
1.Zupan Lara1425103BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Gombač Šuc Elena2113840BeginnersOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
3.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
5.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Gavrilov Igor1007956M40Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
8.Pust Tomaž2088287M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Šuc Timotej2113841OPENOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
11.Kölner Brina2113842W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orienteering FiZA team Ostrava
1.Glonek Jakub1625050M21EOrienteering FiZA team OstravaCzech RepublicYES
2.Mielec Jaromír515123M21EOrienteering FiZA team OstravaCzech RepublicYES

ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1.Mayrhofer Robert7530504M60ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
2.Mayrhofer Ines7550503W60ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES

Orienteering Pergine
1.Cavazzani Augusto2011055M60Orienteering PergineItalyYES
2.Cavazzani Laura211229W10Orienteering PergineItalyYES
3.Cavazzani Petra210040W14Orienteering PergineItalyYES
4.Mantega Silvia9101166W45Orienteering PergineItalyYES

Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1.Egge Guttorm1302878M50Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES
2.Eriksen Are7207901M60Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES
3.Utskarpen Audrun504728W35Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES

Paimion Rasti
1.Arola Topias9201058M21EPaimion RastiFinlandYES

Polisportiva Besanese
1.Berni Fabrizio2101410M35Polisportiva BesaneseItalyYES
2.Poli Elena2097745W45Polisportiva BesaneseItalyYES
3.Turolla Cristina962008W55Polisportiva BesaneseItalyYES
4.Kalcich Licia210463W60Polisportiva BesaneseItalyYES

Rasti-Lukko
1.Rantala Jasmiina9201537W21ERasti-LukkoFinlandYES

Sarnena Gora
1.Dalakov Georgi8444222M35Sarnena GoraBulgariaYES
2.Dalakova Marina1007811W45Sarnena GoraBulgariaYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Gramaccia Valentina205887W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

Skogslöparna
1.Näslund Benjamin8010127M18SkogslöparnaSwedenYES
2.Strandberg Arvid8494104M21ESkogslöparnaSwedenYES
3.Näslund Emanuel1998060M21ESkogslöparnaSwedenYES
4.Strandberg Anton8250000M21ESkogslöparnaSwedenYES
5.Sjölund Stefan780723M21ESkogslöparnaSwedenYES
6.Näslund Torgny1670410M45SkogslöparnaSwedenYES
7.Josefsson Per-Johan302477M45SkogslöparnaSwedenYES
8.Strandberg Lennart302470M60SkogslöparnaSwedenYES
9.Josefsson Amelie8021214W16SkogslöparnaSwedenYES
10.Wiberg Emelie2800663W18SkogslöparnaSwedenYES
11.Sandström Smilla9946886W18SkogslöparnaSwedenYES
12.Wiberg Emma2800714W20SkogslöparnaSwedenYES
13.Söderlund Evelina9995085W20SkogslöparnaSwedenYES
14.Näslund Yvonne302457W45SkogslöparnaSwedenYES
15.Josefsson Christina36425W45SkogslöparnaSwedenYES

SPOBO
1.Huber Kurt8113485M60SPOBOSwitzerlandYES

Sportclub Meran
1.Grassi Simone8000074M40Sportclub MeranItalyYES
2.Torggler Heike1005264W21ESportclub MeranItalyYES

SSD-AŠZ GAJA
1.Polojaz Goran2065885M14SSD-AŠZ GAJAItalyYES

Suunta Jyväskylä
1.Kaario Otto8654930M21ESuunta JyväskyläFinlandYES
2.Klemettinen Veera8636158W21ESuunta JyväskyläFinlandYES

Tampereen Pyrinto
1.Matinheikki Leo M21ETampereen PyrintoFinland
2.Huovila Jarkko7205045M21ETampereen PyrintoFinlandYES
3.Sorsa Aleksi8636179M21ETampereen PyrintoFinlandYES
4.Eerola Lotta9201501W21ETampereen PyrintoFinlandYES
5.Kauppila TerhiW35Tampereen PyrintoFinlandYES

Team HSG
1.Oeschger Jan920596M21BTeam HSG SwitzerlandYES
2.Baumann Sebastian8117000M21ETeam HSG SwitzerlandYES
3.Zbinden Patrick8644801M21ETeam HSG SwitzerlandYES
4.Meili Coni7199652M21ETeam HSG SwitzerlandYES

TJ SLEZAN OPAVA
1.Poláková Tereza2061783W21ETJ SLEZAN OPAVACzech RepublicYES

Turun Metsänkävijät
1.Heikkilä NiklasM21ETurun MetsänkävijätFinlandYES

Turun Suunnistajat
1.Jalava Enni8659180W21ETurun SuunnistajatFinlandYES

Uddevalla Orienteringsklubb
1.Gustafsson Linnea9930406W21EUddevalla OrienteringsklubbSwedenYES

Vaasan Suunnistajat
1.Tuomisto Anu8657307W21EVaasan SuunnistajatFinlandYES

VAO
1.Battistoni Luca8033333M55VAOItalyYES
2.Putzu Daniela8009009W55VAOItalyYES

Waxholms OK
1.Fochsen Petter8071106M12Waxholms OKSwedenYES
2.Nordqvist Axel445892M12Waxholms OKSwedenYES
3.Fochsen Jens2048648M12Waxholms OKSwedenYES
4.Fochsen Johan442111M14Waxholms OKSwedenYES
5.Nordqvist Wilhelm2077385M16Waxholms OKSwedenYES
6.Edén Erik9940512M21AWaxholms OKSwedenYES
7.Gumaelius Anton8000622M21EWaxholms OKSwedenYES
8.Gumaelius Nils960622M21EWaxholms OKSwedenYES
9.Nordqvist Kjell448454M45Waxholms OKSwedenYES
10.Sundin Johan1401349M45Waxholms OKSwedenYES
11.Gumaelius Krister9580728M60Waxholms OKSwedenYES
12.Johnsson Fredrik2123552OPENWaxholms OKSwedenYES
13.Sundin Sofia1401323W16Waxholms OKSwedenYES
14.Johansson Rut1030319W16Waxholms OKSwedenYES
15.Sundin Sara1401364W18Waxholms OKSwedenYES
16.Gumaelius Selma90000220W18Waxholms OKSwedenYES
17.Fochsen Cecilia2050861W45Waxholms OKSwedenYES
18.Gumaelius Lena7670515W45Waxholms OKSwedenYES

Zempleni
1.Zempleni Andras233619M45ZempleniHungaryYES
2.Zempleni Lilla1841194W16ZempleniHungaryYES
3.Hajas Csilla233618W45ZempleniHungaryYES