v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4 2018 (4 days)->Entries by countries  (number of entries: 210)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Brennan Killian8300476M40Individuals/No club

Austria
1.Proske Herwig7771177M55OC FürstenfeldAustriaYES
2.Steinlechner Elisabeth49296W55OC FürstenfeldAustriaYES
3.Kastner Nicolas7788887M20Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
4.Kastner-Jirka Boris446304M45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
5.Kastner MayaW16Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
6.Kastner YlviW18Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
7.Kastner BarbaraW45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
8.Pregartner Georg49796M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
9.Pregartner Gudrun438971W21AOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
10.Maget Brigitte307642W45OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
11.Wittberger Georg8161270M35FSPV Erste BankAustria

Bulgaria
1.Dalakov Georgi8444222M35Sarnena GoraBulgariaYES
2.Dalakova Marina1007811W45Sarnena GoraBulgariaYES

Croatia
1.Salopek Tihon500470M14OK Ris DelniceCroatia
2.Salopek Tihomir500458M40OK Ris DelniceCroatia
3.Salopek Dorja500475W12OK Ris DelniceCroatia
4.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia

Czech Republic
1.Semrad Ladislav8053577M21EK.O.B. ChocenCzech RepublicYES
2.Semrádová Jana8425544W21EK.O.B. ChocenCzech RepublicYES
3.Glonek Jakub1625050M21EOrienteering FiZA team OstravaCzech RepublicYES
4.Mielec Jaromír515123M21EOrienteering FiZA team OstravaCzech RepublicYES
5.Poláková Tereza2061783W21ETJ SLEZAN OPAVACzech RepublicYES

Denmark
1.Jensen Jeppe Kejser Dahl7500400M18OK PAN AarhusDenmarkYES
2.Jensen Per Dahl7500200M55OK PAN AarhusDenmarkYES
3.Spanner Katrine1223334W18OK PAN AarhusDenmarkYES
4.Kejser Mariann7500300W55OK PAN AarhusDenmarkYES

Finland
1.Turpiainen Janne332134M50Hyvinkään RastiFinland
2.Autio Ossi451166M50Hyvinkään RastiFinland
3.Borgenström Jussi199987M50Hyvinkään RastiFinland
4.Vierikko Annamari1009761W45Helsingin SuunnistajatFinlandYES
5.Aronen Matti M50Iisalmen VisaFinlandYES
6.Tanskanen Anni W21AIisalmen VisaFinlandYES
7.Aronen Kerttu W21AIisalmen VisaFinlandYES
8.Aronen Minna W45Iisalmen VisaFinlandYES

Germany
1.Bauerfeld Nico8050004M14D-Kader SchwabenGermanyYES
2.Schmidt Noah231997M14D-Kader SchwabenGermanyYES
3.Dammeier Per437635M16D-Kader SchwabenGermanyYES
4.Schweiker Ben2060360M18D-Kader SchwabenGermanyYES
5.Dammeier Sascha8024025M21ED-Kader SchwabenGermanyYES
6.Schach Jakob8050991M21ED-Kader SchwabenGermanyYES
7.Bauerfeld Thomas8050003M50D-Kader SchwabenGermanyYES
8.Bohsmann Michael9767617M50D-Kader SchwabenGermanyYES
9.Dammeier Lotta2045569W12D-Kader SchwabenGermanyYES
10.Fritz Julia8248428W14D-Kader SchwabenGermanyYES
11.Fritz Marlene8442448W14D-Kader SchwabenGermanyYES
12.Dammeier Johanna7712345W45D-Kader SchwabenGermanyYES
13.Fritz Kristine9050050W45D-Kader SchwabenGermanyYES

Hungary
1.Zempleni Andras233619M45ZempleniHungaryYES
2.Zempleni Lilla1841194W16ZempleniHungaryYES
3.Hajas Csilla233618W45ZempleniHungaryYES

Ireland
1.Short Ruairi8100689M21ECurragh Naas Orienteering ClubIreland
2.Brennan Killian8300476M40Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
3.O' Boyle Senan1399410M60Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
4.Short Don223531M60Curragh Naas Orienteering ClubIreland
5.O'Boyle Niamh8120284W21ECurragh Naas Orienteering ClubIrelandYES
6.Kelly Regina7734462W21ECurragh Naas Orienteering ClubIreland
7.Lynam Ruth8645276W21ECurragh Naas Orienteering ClubIreland
8.O' Boyle Bernie1399409W55Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES

Italy
1.Zonato Stefano9551224M60Lessinia OrienteeringItalyYES
2.Grassi Simone8000074M40Sportclub MeranItaly
3.Torggler Heike1005264W21ESportclub MeranItaly
4.Tarabocchia Cesare1004266M55Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
5.Pretto Pierantonio7793933M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
6.Pretto Celeste9900935W10ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Sibiglia Katiuscia7739913W45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
8.Cavazzani Augusto2011055M60Orienteering PergineItalyYES
9.Cavazzani Laura211229W10Orienteering PergineItalyYES
10.Cavazzani Petra210040W14Orienteering PergineItalyYES
11.Mantega Silvia9101166W45Orienteering PergineItalyYES
12.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
13.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES
14.Brearley Anne210119W60ItaliaItalyYES
15.Berni Fabrizio2101410M35Polisportiva BesaneseItalyYES
16.Poli Elena2097745W45Polisportiva BesaneseItalyYES
17.Turolla Cristina962008W55Polisportiva BesaneseItalyYES
18.Kalcich Licia210463W60Polisportiva BesaneseItalyYES
19.Ruggiero Mario9120777M21ENirvana VerdeItalyYES
20.Galimberti Oscar2025421M50Nirvana VerdeItalyYES
21.Titoli Emanuela991045W35Nirvana VerdeItalyYES
22.Sanvito Valeria1423308W45Nirvana VerdeItalyYES
23.Gramaccia Valentina205887W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
24.Battistoni Luca8033333M55VAOItaly
25.Putzu Daniela8009009W55VAOItaly

Norway
1.Egge Guttorm1302878M50Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway
2.Utskarpen Audrun504728W35Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway

Russia
1.Gusev Ilya8638440M35NORD WESTRussiaYES
2.Guseva Sveta2091599W12NORD WESTRussiaYES
3.Guseva Katya886903W14NORD WESTRussiaYES
4.Trofimchik Arisha7201330W35NORD WESTRussiaYES

Slovakia
1.Piják Vladislav8644312M60KOB Sokol PezinokSlovakiaYES
2.Pijáková Eva8644323W60KOB Sokol PezinokSlovakiaYES

Slovenia
1.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
5.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Pust Tomaž2088287M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zavrl Janez1425111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Kölner Brina2113842W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Gombač Šuc Elena2113840BeginnersOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
15.Zupan Lara1425103BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Šuc Timotej2113841OPENOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
17.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
18.Kenda Klemen887795M21BOK AzimutSlovenia
19.Poljanšek Nika1398929W18OK AzimutSlovenia
20.Razpet Deja2077602W18OK AzimutSlovenia
21.Allwinger Otto8050401M14Mariborski OKSlovenia
22.Allwinger Herwig Jr.8040199M20Mariborski OKSlovenia
23.Allwinger Herwig7000500M50Mariborski OKSlovenia
24.Allwinger Tünde1501000W45Mariborski OKSlovenia
25.Flerin Drevenšek Suzana1404137W21AKamniški orientacijski klubSlovenia
26.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia

Sweden
1.Ivers Elis7040211M14Attunda OKSwedenYES
2.Stenebo Marcus448450M14Attunda OKSwedenYES
3.Stenebo Fredrik427867M40Attunda OKSwedenYES
4.Henriksson Tomas741009M40Attunda OKSwedenYES
5.Ivers Ulrik7691127M40Attunda OKSwedenYES
6.Pettersson Björn-Ove580422M40Attunda OKSwedenYES
7.Ivers Sofia7020205W16Attunda OKSwedenYES
8.Ivers Nina7700211W45Attunda OKSwedenYES
9.Stenebo Karin427863W45Attunda OKSwedenYES
10.Lindskog-pettersson Anna1620414W55Attunda OKSwedenYES
11.Henriksson Lukas17739BeginnersAttunda OKSwedenYES
12.Fochsen Jens2048648M12Waxholms OKSwedenYES
13.Fochsen Petter8071106M12Waxholms OKSwedenYES
14.Nordqvist Axel445892M12Waxholms OKSwedenYES
15.Fochsen Johan442111M14Waxholms OKSwedenYES
16.Nordqvist Wilhelm2077385M16Waxholms OKSwedenYES
17.Edén Erik9940512M21AWaxholms OKSwedenYES
18.Gumaelius Anton8000622M21EWaxholms OKSwedenYES
19.Gumaelius Nils960622M21EWaxholms OKSwedenYES
20.Sundin Johan1401349M45Waxholms OKSwedenYES
21.Nordqvist Kjell448454M45Waxholms OKSwedenYES
22.Gumaelius Krister9580728M60Waxholms OKSwedenYES
23.Johansson Rut1030319W16Waxholms OKSwedenYES
24.Sundin Sofia1401323W16Waxholms OKSwedenYES
25.Sundin Sara1401364W18Waxholms OKSwedenYES
26.Gumaelius Selma90000220W18Waxholms OKSwedenYES
27.Gumaelius Lena7670515W45Waxholms OKSwedenYES
28.Fochsen Cecilia2050861W45Waxholms OKSwedenYES
29.Johnsson Fredrik2123552OPENWaxholms OKSwedenYES
30.Holmgård Isak1050614M14Kils OKSweden
31.Westlund Fredrik8050515M14Kils OKSweden
32.Uller Anton602303M16Kils OKSweden
33.Eriksson Arvid9001117M18Kils OKSweden
34.Uller Jonathan8000602M21EKils OKSweden
35.Skoglund Olof1991105M21EKils OKSweden
36.Skoog Viktor19981210M21EKils OKSweden
37.Westlund Rebecka441137W16Kils OKSweden
38.Holmgård Nora8020716W16Kils OKSweden
39.Nordström Klara8031114W16Kils OKSweden
40.Olm Lisa630413W16Kils OKSweden
41.Nordström Ella9000304W18Kils OKSweden
42.Lugne Linn407223W18Kils OKSweden
43.Holmgård Klara960720W21AKils OKSweden
44.Holmgård Elsa8040599W21EKils OKSweden
45.Nordström Anna711022W45Kils OKSweden
46.Skoog Helen9670905W45Kils OKSweden
47.Nordström Lars511800OPENKils OKSweden
48.Palmqvist Lars9610928M55Järfälla OKSwedenYES
49.Aslaksen Berit631011W55Järfälla OKSwedenYES
50.Näslund Benjamin8010127M18SkogslöparnaSweden
51.Strandberg Arvid8494104M21ESkogslöparnaSweden
52.Näslund Emanuel1998060M21ESkogslöparnaSweden
53.Josefsson Per-Johan302477M45SkogslöparnaSwedenYES
54.Näslund Torgny1670410M45SkogslöparnaSweden
55.Josefsson Amelie8021214W16SkogslöparnaSwedenYES
56.Sandström Smilla9946886W18SkogslöparnaSweden
57.Wiberg Emelie2800663W18SkogslöparnaSweden
58.Söderlund Evelina9995085W20SkogslöparnaSweden
59.Wiberg Emma2800714W20SkogslöparnaSweden
60.Näslund Yvonne302457W45SkogslöparnaSweden
61.Josefsson Christina36425W45SkogslöparnaSwedenYES
62.Gustafsson Linnea9930406W21EUddevalla OrienteringsklubbSwedenYES
63.Högstrand Johan9020311M21EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES

Switzerland
1.Aebersold Fabian8311200M18ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Langenegger Nicolas1333337M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Kervarec Johann7200893M21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Gehriger Peter61454M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Aebersold Christian8022262M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Steinauer Michael8653006M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
7.Kurz Ingrid1602564W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
8.Hohl Therese1406385W21Bol.biel.seelandSwitzerlandYES
9.Aebersold Simona8130498W21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
10.Aebersold Gaby8627147W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
11.Jungo Marie-Anne7203911W55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
12.Fluri Roger1401412M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
13.Hug Jan1407350M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
14.Utzinger Urs1407077M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
15.Hatt Simon7050892M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
16.Rohr Daniel895062M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
17.Neukom Raphael8653058M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
18.Junker Jonas8240495M21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
19.Bisang Otti8198881M60OL ZimmerbergSwitzerlandYES
20.Neukom Regina8200519W55OL ZimmerbergSwitzerlandYES
21.Wuestenhagen Rolf8120570M45OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES
22.Pichel Lola8140104W14OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES
23.Hodel Thomas8290372M21Eol norskaSwitzerlandYES
24.Hodel Estella1972329W21Aol norskaSwitzerlandYES
25.Boos Noel8210597M21EOLV LuzernSwitzerlandYES
26.Boos Matthias8051265M50OLV LuzernSwitzerlandYES
27.Boos Sibylle8210266W45OLV LuzernSwitzerlandYES
28.Biland Christian2003157M60OLG CORDOBA BASELSwitzerland
29.Purrer Johanna8020566W45OLG CORDOBA BASELSwitzerland