v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter Race / Osterlauf 2018->Entries by classes  (number of entries: 335)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Bus transport Nursery / Kindergarten Bank transaction

D-beg
1.Gödde KjellD-begDJK Adler 07 BottropGermany - X
2.Gödde YlvieD-begDJK Adler 07 BottropGermany - X
3.Stamer SaniaD-begMTK Bad HarzburgGermany - X
4.Junge MareiD-begSC KleckenGermany X X
5.Bjørnstad Tina500119D-begRaumar orienteringNorway - X
6.Rex LinnéaD-begOK LandehofSweden - -
7.Wallström MoaD-begSävedalens AIKSweden - -

D10
1.Caspari LolaD10OL Team LippeGermany - X
2.Suhr PiaD10TSV Malente.Germany - -

D12
1.Weigert AnnaD12Braunschweiger MTVGermany - -
2.Weigert JuleD12Braunschweiger MTVGermany - -
3.Knoll AnnkathrinD12Bielefelder TGGermany - -
4.Stamer AnnikaD12Preetzer TSVGermany - X
5.Grahl LienaD12Preetzer TSVGermany - X
6.Kästner AnneD12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
7.Strauß MarenD12SV Hildesia DiekholzenGermany - -
8.Moqvist ElsaD12Lerums SOKSweden - -
9.Wallström MirandaD12Sävedalens AIKSweden - -

D12B
1.Stölting KiraD12BOL Team LippeGermany - X
2.Mikkelsen Silje193011D12BIK Grane Arendal OrienteringNorway - X

D14
1.Silier PaulaD14Järfälla OKSweden - X
2.Caspari EmmaD14OL Team LippeGermany - X
3.Kollenbach LouisaD14Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
4.Stell Julia2099897D14TG 1860 MündenGermany - X
5.Imbsweiler HannahD14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
6.Gudim Elma Sagli187218D14Indre Østfold OKNorway X -
7.Castilho Marcao AnnaD14SV Hildesia DiekholzenGermany - -
8.Wallström MatildaD14Sävedalens AIKSweden - -
9.Graversen Klara503512D14BUL TromsøNorway - X
10.Mauch PinaD14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany - X

D14B
1.Rehn Emilie211703D14BKolbotn & Skimt OLNorway - X
2.Sveen Anna Austad146421D14BRaumar orienteringNorway - X

D16
1.Torgersen Dina207648D16Stavanger OrienteringsklubbNorway - -
2.Sæbbø Vilde Margrethe207851D16Stavanger OrienteringsklubbNorway - -
3.Olsen Sara Marlene Nystrøm195677D16Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
4.Mikkelsen Lise222250D16IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
5.Mikkelsen Ine186172D16IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
6.Buchberger LinaD16MTV SeesenGermany - -
7.Kästner LisaD16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
8.Gudim Elida Sagli187069D16Indre Østfold OKNorway X -
9.Moqvist LovisaD16Lerums SOKSweden - -

D16AK
1.Meisel KianaD16AKOLV UslarGermany - -

D16B
1.Rehn Hanna212810D16BKolbotn & Skimt OLNorway - X
2.Blohm MareikeD16BTSV WorpswedeGermany - X
3.Mevius AylinD16BLübecker TurnerschaftGermany - X

D18
1.Buchholz PiaD18MTK Bad HarzburgGermany - X
2.Steinhoff MarlenD18MTK Bad HarzburgGermany - X
3.Stamer SoliaD18MTK Bad HarzburgGermany - X
4.Hennseler MeikeD18MTV SeesenGermany - -
5.Strobel PaulinaD18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
6.Bedin Gea Øisteh411313D18Indre Østfold OKNorway X -
7.Persson ToveD18Mölndal outdoorSweden - X
8.Moqvist SelmaD18Lerums SOKSweden - -

D20
1.Friedrichs BirteD20MTV SeesenGermany - -
2.Ljunggren Klara115041D20Linköpings OrienteringsklubbSweden - X

D20AK
1.Döllgast KiraD20AKTurnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
2.Dirksen Kaya158564D20AKSauda OrienteringsklubbNorway - X

D20B
1.Engelmann Anna-lenaD20BTSV WorpswedeGermany - X
2.Meisel Jordan SophieD20BOLV UslarGermany - -

D21
1.Gödde KatrinD21DJK Adler 07 BottropGermany - X
2.Petersen Dorthe Kühl192095D21Lillomarka o-lagNorway - -
3.Mikkelsen Christine193027D21IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
4.Döllgast NinaD21Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
5.Meißner TheresiaD21Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
6.Helgerud Bodil505183D21Halden SKNorway - One boy 1 year -
7.Carlsson Elin205607D21OK PAN KristianstadSweden - X
8.Hulkkonen Niina9950303D21IFK Lidingö SOKSweden - X

D21AM
1.Torgersen Tone206388D21AMStavanger OrienteringsklubbNorway - -
2.Topp JelenaD21AMTSV WorpswedeGermany - X
3.Trappe KatrinD21AMSonnenscheinGermany X -
4.Søgaard Ingrid483187D21AMIF Marin VästSweden - X
5.Pabst SvenjaD21AMOLV UslarGermany - -
6.Strauß AnnikaD21AMSV Hildesia DiekholzenGermany - -

D21AK
1.Grahl IevaD21AKPreetzer TSVGermany - X
2.Olsson HelenaD21AKSC KleckenGermany X X

D21B
1.Gericke MadelineD21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
2.Stölting LeaD21BOL Team LippeGermany - X
3.Prunsche Anna-LenaD21BTuS LübbeckeGermany - -
4.Maass FridaD21BTSV NusseGermany - -
5.Ohsolig LisaD21BTSV Malente.Germany - -
6.Blien Lene227483D21BLunderseter ILNorway - X
7.Dreßler AlmutD21BSonnenscheinGermany X -
8.Ahlburg KerstinD21BSonnenscheinGermany X -
9.Jensen Simone Arend21966D21BOLV ZugSwitzerland - X
10.Austad Stine216818D21BRaumar orienteringNorway - X
11.Petersen Pia Bjerg155159D21BLinde OKDenmark - X
12.Søndergård DitteD21BLinde OKDenmark - X

D21C
1.Schröder JanaD21CBraunschweiger MTVGermany - -
2.Dalheim Berit227480D21CLunderseter ILNorway - X
3.Blågestad Ina214985D21CIndre Østfold OKNorway X -
4.Kunze SonjaD21COLV UslarGermany - -
5.Hirsch ElisabethD21CLübecker TurnerschaftGermany - X
6.Ford Tabitha200976D21COddersjaa SSKNorway - X

D35
1.Schmalfeld KarinD35BSV Halle-AmmendorfGermany - X
2.Sætaberget Lene Margrethe227454D35Lunderseter ILNorway - X
3.Ciba MarikaD35Lübecker TurnerschaftGermany - X
4.Rex DesiréD35OK LandehofSweden - X
5.Wallström FridaD35Sävedalens AIKSweden - -

D35B
1.Weigert ClaudiaD35BBraunschweiger MTVGermany - -
2.Wester CynthiaD35BOSC HamburgGermany - X
3.Caspari PiaD35BOL Team LippeGermany - X
4.Wöhrer SandraD35BTVJahn WolfsburgGermany - X
5.Castilho Marcao SandraD35BSV Hildesia DiekholzenGermany - X

D40
1.Stamer EstherD40MTK Bad HarzburgGermany - X
2.Andersson HilkeD40TSV Malente.Germany - -
3.Suhr AnkeD40TSV Malente.Germany - -
4.Otterbjörk ÅsaD40Umeå OrienteringsklubbSweden - X

D45
1.Napp SilkeD45Braunschweiger MTVGermany - -
2.Nystrøm Tone Cecilie195678D45Stavanger OrienteringsklubbNorway X X
3.Sæbbø Wenche M.227050D45Stavanger OrienteringsklubbNorway - -
4.Knoll CarolineD45Bielefelder TGGermany - -
5.Zschäckel DanielaD45SonnenscheinGermany X -
6.Kästner AnjaD45Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
7.Finke HeidrunD45OLV UslarGermany - -
8.Drese EviD45OLV UslarGermany - -

D45AK
1.Meling Brit Vivian211553D45AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -

D45B
1.Hauptstock TanjaD45Bruncademy dortmundGermany - -
2.Ackermann MaikeD45BTSV NusseGermany - -
3.Buchberger IreneD45BMTV SeesenGermany - -

D50
1.Feldmann GudrunD50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
2.Rihko-Struckmann Liisa70521D50Braunschweiger MTVGermany - -
3.Silier AndreaD50Järfälla OKSweden - X
4.Nolte SilviaD50TSV NusseGermany - -
5.van de Ven Masja484014D50KOVZNetherlands X X
6.Justad Raaen Trine Marit222089D50Aker Brygge OrienteringsklubbNorway - X
7.Justad Raaen Trine Marit222089D50Kongsberg O-lagNorway - X
8.Dersch-Kollenbach BrigitteD50Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
9.Leonhardt AnnetteD50SonnenscheinGermany X X
10.Döllgast UlrikeD50Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
11.Dirksen Yolanda180485D50Sauda OrienteringsklubbNorway - X
12.Austad Anne-Grete172936D50Raumar orienteringNorway - X
13.Finkenstädt AndreaD50OLV UslarGermany - -

D55
1.Hohberg IrisD55ASG Teutoburger WaldGermany - X
2.Grøndahl Frøy502339D55Lillomarka o-lagNorway X X
3.Langerak KarinaD55Järfälla OKSweden - X
4.Braatz MonikaD55SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
5.Dresel Barbara64667D55SC KleckenGermany X X
6.Ravnan Ingrid215031D55OL Toten-TrollNorway - X

D55AK
1.Brettschneider GudrunD55AKKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
2.Friedrichs UlrikeD55AKMTV SeesenGermany - -

D60
1.Meriheinä Maire183432D60PihkaniskatFinland - -
2.Müller-Prunsche LisaD60TuS LübbeckeGermany - -
3.Leibrandt Claudia174801D60TSV Malente.Germany - -
4.Baerts Anita199198D60BorascaBelgium - X
5.Økstad Siri185940D60Oddersjaa SSKNorway - X

D65
1.Eykmans Lisette225938D65Kempische OrientatielopersBelgium - X
2.Kläy Doris174961D65OLG HuttwilSwitzerland - X
3.Risch PetraD65ASG Teutoburger WaldGermany - -
4.Geens Lieve220515D65KOVZNetherlands - X
5.Roeling Monica173111D65KOVZNetherlands - X
6.Schröder IrmtraudD65TSV Malente.Germany - -

D70
1.Marien Gilberte185171D70Kempische OrientatielopersBelgium - X
2.Nystrøm Turid157189D70Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
3.Haenelt Beatrix240048D70SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X

D75
1.Lemnitzer ErikaD75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
2.Bekkelund Birgitte197978D75Røyken orienteringslagNorway - X

H-beg
1.Schmidt DanielH-begTSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - -
2.Schmidt ChristophH-begTSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - -

H10
1.Grahl GregorH10Preetzer TSVGermany - X
2.Urzua-Wöhrer ErikH10TVJahn WolfsburgGermany - -
3.Rex GustavH10OK LandehofSweden - -

H12
1.Sæbbø Peter227048H12Stavanger OrienteringsklubbNorway - -

H14
1.Napp ThoreH14Braunschweiger MTVGermany - -
2.Olsen Arne Jacob Nystrøm195833H14Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
3.Knoll AntonH14Bielefelder TGGermany - -
4.Kopp LennartH14Preetzer TSVGermany - X
5.Grahl KristapsH14Preetzer TSVGermany - X
6.Bruns JussiH14MTK Bad HarzburgGermany - X
7.Wandelt JuliusH14MTV SeesenGermany - -
8.Buchberger TillH14MTV SeesenGermany - -
9.Gerling Jannis7040722H14TG 1860 MündenGermany - X
10.Reinert BenH14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
11.Urzua-Wöhrer MarcoH14TVJahn WolfsburgGermany - -
12.Grote BennetH14OLV UslarGermany - -

H16
1.Stamer KonradH16Preetzer TSVGermany - X
2.Buchholz TomH16MTK Bad HarzburgGermany - X
3.Wandelt AaronH16MTV SeesenGermany - -
4.Hennseler TheoH16MTV SeesenGermany - -
5.Klose JanH16MTV SeesenGermany - -
6.Imbsweiler LucasH16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
7.Haugaard Peder Aabogen203671H16Indre Østfold OKNorway X -

H16AK
1.Kloth BennetH16AKLübecker TurnerschaftGermany - X

H18
1.Langerak JohanH18Järfälla OKSweden - X
2.Silier AntonH18Preetzer TSVGermany - X
3.Stamer NilasH18MTK Bad HarzburgGermany - X
4.Bruns MattiH18MTK Bad HarzburgGermany - X
5.Kollenbach ValentinH18Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
6.Görke AlexanderH18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
7.Blågestad Eirik215056H18Indre Østfold OKNorway X -
8.Graversen Jonatan501418H18BUL TromsøNorway - -

H20
1.Langerak BenjaminH20Järfälla OKSweden - X

H20AK
1.Gooß LennartH20AKSC KleckenGermany X X
2.Strand Emil B.203377H20AKRaumar orienteringNorway - X
3.Drese FelixH20AKOLV UslarGermany - -

H20B
1.Jendraszek HannesH20BMTV SeesenGermany - -
2.Strauß ArneH20BSV Hildesia DiekholzenGermany - -

H20C
1.Finstad Simen189016H20COrienteringsklubben MossNorway - X

H21
1.Schröder Arne NilasH21Braunschweiger MTVGermany - X
2.Prunsche ChristophH21TuS LübbeckeGermany - -
3.Konst Frode199440H21IL TyrvingNorway - X
4.Kollenbach LeonH21Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
5.Topp Jan FelixH21TSV WorpswedeGermany - X
6.Helgerud Øyvind207805H21Halden SKNorway - One boy 4 years X
7.Ulbrich FabianH21OLV UslarGermany - -
8.Schliebener JanH21OLV UslarGermany - -
9.Karlsson BjörnH21Halmstad OKSweden X X

H21AM
1.Römer SebastianH21AMIndividuals/No club - -
2.Brettschneider MoritzH21AMKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
3.Langerak IsakH21AMJärfälla OKSweden - X
4.Langerak JeftaH21AMJärfälla OKSweden - X
5.Lilje KilianH21AMTSV WorpswedeGermany - X
6.Ahlburg MartinH21AMSonnenscheinGermany X -
7.Schramm ErwinH21AMSonnenscheinGermany X -
8.Dresel Jonas150484H21AMSC KleckenGermany X X
9.Dresel Markus150482H21AMSC KleckenGermany X X
10.Dresel Patrick150483H21AMSC KleckenGermany X X
11.Finkenstädt TillH21AMOLV UslarGermany X -
12.Finkenstädt MalteH21AMOLV UslarGermany - -
13.Berneving AntonH21AMOrienteringsklubben GipenSweden X X
14.Olsson LinusH21AMOrienteringsklubben GipenSweden X -
15.Laurila Jussi504219H21AMJalasjärven JalasFinland - X

H21AK
1.Hetebrügge LarsH21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - X
2.Soltek SimonH21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - -
3.Ripke CarstenH21AKLBV Phönix LübeckGermany - X
4.Gödde TobiasH21AKDJK Adler 07 BottropGermany - X
5.Schröder TimH21AKOSC HamburgGermany - X
6.Schmidt MalteH21AKBielefelder TGGermany - -
7.Johansen Ole Grini500533H21AKIL TyrvingNorway - X
8.Schröder MalteH21AKTSV Malente.Germany - -
9.Strand Tor-arve B.501351H21AKRaumar orienteringNorway - X
10.Schliebener StephanH21AKOLV UslarGermany - X
11.Grote GunnarH21AKOLV UslarGermany - -
12.Linde EsbenH21AKLinde OKDenmark - X
13.Mevius JascharH21AKLübecker TurnerschaftGermany - X

H21B
1.Brettschneider MaxH21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
2.Ahlburg RainerH21BSonnenscheinGermany X -
3.Torgersen Tomas229679H21BOddersjaa SSKNorway - X

H21C
1.Klubnes Håkon198023H21COrienteringsklubben MossNorway - X

H35
1.Weigert ThorstenH35Braunschweiger MTVGermany - -
2.Haenelt Stephan240035H35SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X

H35B
1.Hemme ChristophH35BTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - -

H40
1.Napp ChristophH40Braunschweiger MTVGermany - -
2.Knoll ThiesH40Bielefelder TGGermany - X
3.Lässig ThomasH40Preetzer TSVGermany - X
4.Steinbekken Øyvind217038H40Odal OLNorway - X
5.Urzua PauloH40TVJahn WolfsburgGermany - -
6.Entrup Axel151548H40SC KleckenGermany X X

H45
1.Sæbbø Jone207867H45Stavanger OrienteringsklubbNorway - -
2.Caspari VolkerH45OL Team LippeGermany - X
3.Stamer ChristianH45Preetzer TSVGermany - X
4.Stamer JoachimH45MTK Bad HarzburgGermany - X
5.Hauptstock OliverH45runcademy dortmundGermany - X
6.Braatz FrankH45SV IHW Alex 78 BerlinGermany - -
7.Schmidt MarcusH45TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - X
8.Hennseler MartinH45MTV SeesenGermany - X
9.Imbsweiler PhilippeH45Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - -
10.Gudim Asle145134H45Indre Østfold OKNorway X -
11.Blågestad Rune187067H45Indre Østfold OKNorway X X
12.Hillebrandt OliverH45OLV UslarGermany X X
13.Moqvist PärH45Lerums SOKSweden - X

H45AK
1.Feldmann AndréH45AKKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
2.Nilsen Jørgen210964H45AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
3.Mattsson Johan502335H45AKLillomarka o-lagNorway X X
4.Eklund AndreasH45AKGöteborg-Majorna OKSweden - X

H45B
1.Finstad Trond188914H45BOrienteringsklubben MossNorway - X
2.Stölting OlafH45BOL Team LippeGermany - X
3.Andersson UweH45BTSV Malente.Germany - -
4.Andersson Dirk165184H45BTSV Malente.Germany - X

H50
1.Nieminen Jyrki41843H50Lounais-Hämeen RastiFinland - X
2.Struckmann Jens57467H50Braunschweiger MTVGermany - -
3.Olsen Stein Arne195873H50Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
4.Nilsen Espen Fyhn204102H50Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
5.Steiner FrankH50Järfälla OKSweden - X
6.Görtelmeyer ThomasH50MTK Bad HarzburgGermany X X
7.Jochems Steven181037H50KOVZNetherlands X X
8.Virta Marko235690H50Turun SuunnistajatFinland - X
9.Kollenbach PeterH50Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
10.Seifert OliverH50TSV Malente.Germany - -
11.Rehn Erlend235208H50Kolbotn & Skimt OLNorway - X
12.Kurr MaikH50SonnenscheinGermany X -
13.Zschäckel RaikH50SonnenscheinGermany X -
14.Schmiedeberg NilsH50SonnenscheinGermany X -
15.Höjsgaard ThomasH50Domnarvets GoIFSweden - X
16.Buchberger ChristianH50MTV SeesenGermany - -
17.Taurit MatthiasH50Phoenix LuebeckGermany - X
18.Dirksen Peter187254H50Sauda OrienteringsklubbNorway - X
19.Strauß DirkH50SV Hildesia DiekholzenGermany - -
20.Wallström NichlasH50Sävedalens AIKSweden - X
21.Yliluikki Matti188519H50Suomusjärven SisuFinland - X

H55
1.Hohberg ThomasH55ASG Teutoburger WaldGermany - -
2.Granly Martin181270H55Lillomarka o-lagNorway - X
3.Nolte Christian122683H55TSV NusseGermany - X
4.Solbergseter Bjorn502487H55AustmarkaNorway - X
5.Höfer JörgH55TSV Malente.Germany - -
6.Döllgast RalfH55Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
7.Verberne Onno207674H55OL Toten-TrollNorway - X
8.Hansen BjörnH55Lübecker TurnerschaftGermany - X
9.Cederberg PeterH55Vänersborgs SKSweden - X

H55AK
1.Sætaberget Roar227482H55AKLunderseter ILNorway - X
2.Friedrichs DetlevH55AKMTV SeesenGermany - -
3.Jensen Pablo340158H55AKOLV ZugSwitzerland - X
4.Sveen Jan501365H55AKRaumar orienteringNorway - X
5.Drese WernerH55AKOLV UslarGermany - -
6.Mevius Andreas67879H55AKLübecker TurnerschaftGermany - X
7.Mevius KlausH55AKLübecker TurnerschaftGermany - X

H60
1.Brettschneider GerhardH60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
2.Langerak TonH60Järfälla OKSweden - X
3.Meriheinä Ulf183608H60PihkaniskatFinland - X
4.Prunsche KlausH60TuS LübbeckeGermany - X
5.Zeiner-Gundersen Richard195814H60Aker Brygge OrienteringsklubbNorway - X
6.Wickbom Hans77138H60Vittjärvs IkSweden X X
7.Dresel Uwe200800H60SC KleckenGermany X X
8.Strand Tor74968H60Raumar orienteringNorway - X
9.Borg BjoernH60Göteborg-Majorna OKSweden - X
10.Jonasson BengtH60Göteborg-Majorna OKSweden - X
11.Claes Johan199212H60BorascaBelgium - X
12.Torgersen Per W.185934H60Oddersjaa SSKNorway - X

H65
1.Heuninckx Luc232835H65Kempische OrientatielopersBelgium - X
2.Linten Juliaan185164H65Kempische OrientatielopersBelgium - X
3.Risch NikolausH65ASG Teutoburger WaldGermany - X
4.Pape Heinz FriedrichH65OL Team LippeGermany - X
5.Åsberg JanH65Häverödals SKSweden - X
6.Dittmers MatthiasH65TSV Malente.Germany - -
7.Jübermann ErhardH65SC KleckenGermany X X
8.Matziol WolfgangH65SC KleckenGermany X X

H70
1.Bylemans Jos239350H70Kempische OrientatielopersBelgium - X
2.Kläy Ernst161052H70OLG HuttwilSwitzerland - X
3.Finstad Ingar239488H70Orienteringsklubben MossNorway - X
4.Intgroen Mike173157H70KOVZNetherlands - X
5.Kløverød Jakob172076H70Porsgrunn OrienteringslagNorway - X
6.Løland Widar Taxth98008H70Hisøy OrienteringsklubbNorway - X

H75
1.W. Ludvigsen Bjørn500674H75IF SturlaNorway X X

H80
1.Lemnitzer EberhardH80Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
2.Taurit RudolfH80Phoenix LuebeckGermany - X
3.Mevius Horst67878H80Lübecker TurnerschaftGermany - X