v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter Race / Osterlauf 2018->Entries by clubs  (number of entries: 192)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Bus transport Nursery / Kindergarten Bank transaction

Individuals/No club
1.Römer SebastianH21AMIndividuals/No club - X

Aker Brygge Orienteringsklubb
1.Justad Raaen Trine Marit222089D50Aker Brygge OrienteringsklubbNorway - X
2.Zeiner-Gundersen Richard195814H60Aker Brygge OrienteringsklubbNorway - X

ASG Teutoburger Wald
1.Hohberg IrisD55ASG Teutoburger WaldGermany - X
2.Risch PetraD65ASG Teutoburger WaldGermany - -
3.Hohberg ThomasH55ASG Teutoburger WaldGermany - -
4.Risch NikolausH65ASG Teutoburger WaldGermany - X

Austmarka
1.Solbergseter Bjorn502487H55AustmarkaNorway - X

Bielefelder TG
1.Knoll AnnkathrinD12Bielefelder TGGermany - -
2.Knoll CarolineD45Bielefelder TGGermany - -
3.Knoll AntonH14Bielefelder TGGermany - -
4.Schmidt MalteH21AKBielefelder TGGermany - -
5.Knoll ThiesH40Bielefelder TGGermany - X

Braunschweiger MTV
1.Weigert AnnaD12Braunschweiger MTVGermany - X
2.Weigert JuleD12Braunschweiger MTVGermany - X
3.Weigert ClaudiaD21CBraunschweiger MTVGermany - X
4.Schröder JanaD21CBraunschweiger MTVGermany - -
5.Rihko-Struckmann Liisa70521D50Braunschweiger MTVGermany - X
6.Schröder Arne NilasH21Braunschweiger MTVGermany - X
7.Weigert ThorstenH35Braunschweiger MTVGermany - X
8.Struckmann Jens57467H50Braunschweiger MTVGermany - X

BSV Halle-Ammendorf
1.Schmalfeld KarinD35BSV Halle-AmmendorfGermany - X

DJK Adler 07 Bottrop
1.Gödde KatrinD21DJK Adler 07 BottropGermany - X
2.Gödde YlvieD-begDJK Adler 07 BottropGermany - X
3.Gödde KjellD-begDJK Adler 07 BottropGermany - X
4.Gödde TobiasH21AKDJK Adler 07 BottropGermany - X

Domnarvets GoIF
1.Höjsgaard ThomasH50Domnarvets GoIFSweden - X

Häverödals SK
1.Åsberg JanH65Häverödals SKSweden - X

IF Sturla
1.W. Ludvigsen Bjørn500674H75IF SturlaNorway X X

IK Grane Arendal Orientering
1.Mikkelsen Silje193011D12BIK Grane Arendal OrienteringNorway - X
2.Mikkelsen Ine186172D16IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
3.Mikkelsen Lise222250D16IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
4.Mikkelsen Christine193027D21IK Grane Arendal OrienteringNorway - X

IL Tyrving
1.Johansen Ole Grini500533H21AKIL TyrvingNorway - X

Järfälla OK
1.Silier PaulaD14Järfälla OKSweden - X
2.Silier AndreaD50Järfälla OKSweden - X
3.Steiner FrankH50Järfälla OKSweden - X

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Gericke MadelineD21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
2.Feldmann GudrunD50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
3.Brettschneider GudrunD55AKKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
4.Lemnitzer ErikaD75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
5.Brettschneider MoritzH21AMKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
6.Brettschneider MaxH21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
7.Feldmann AndréH50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
8.Brettschneider GerhardH60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
9.Lemnitzer EberhardH80Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X

Kempische Orientatielopers
1.Eykmans Lisette225938D65Kempische OrientatielopersBelgium - X
2.Marien Gilberte185171D70Kempische OrientatielopersBelgium - X
3.Linten Juliaan185164H65Kempische OrientatielopersBelgium - X
4.Heuninckx Luc232835H65Kempische OrientatielopersBelgium - X
5.Bylemans Jos239350H70Kempische OrientatielopersBelgium - X

Kolbotn & Skimt OL
1.Rehn Emilie211703D14BKolbotn & Skimt OLNorway - X
2.Rehn Hanna212810D16BKolbotn & Skimt OLNorway - X
3.Rehn Erlend235208H50Kolbotn & Skimt OLNorway - X

Kongsberg O-lag
1.Justad Raaen Trine Marit222089D50Kongsberg O-lagNorway - X

KOVZ
1.van de Ven Masja484014D50KOVZNetherlands X X
2.Roeling Monica173111D65KOVZNetherlands - X
3.Geens Lieve220515D65KOVZNetherlands - X
4.Jochems Steven181037H50KOVZNetherlands X X
5.Intgroen Mike173157H70KOVZNetherlands - X

LBV Phönix Lübeck
1.Ripke CarstenH21AKLBV Phönix LübeckGermany - X

Lillomarka OL
1.Petersen Dorthe Kühl192095D21Lillomarka OLNorway - -

Lillomarka o-lag
1.Petersen Dorthe Kühl192095D21Lillomarka o-lagNorway - -
2.Grøndahl Frøy502339D55Lillomarka o-lagNorway X X
3.Mattsson Johan502335H45AKLillomarka o-lagNorway X X
4.Granly Martin181270H55Lillomarka o-lagNorway - X

Lounais-Hämeen Rasti
1.Nieminen Jyrki41843H50Lounais-Hämeen RastiFinland - X

Lunderseter IL
1.Blien Lene227483D21BLunderseter ILNorway - X
2.Dalheim Berit227480D21CLunderseter ILNorway - X
3.Sætaberget Lene Margrethe227454D35Lunderseter ILNorway - X
4.Sætaberget Roar227482H55AKLunderseter ILNorway - X

MTK Bad Harzburg
1.Stamer SoliaD18MTK Bad HarzburgGermany - X
2.Stamer EstherD40MTK Bad HarzburgGermany - X
3.Stamer SaniaD-begMTK Bad HarzburgGermany - X
4.Stamer NilasH18MTK Bad HarzburgGermany - X
5.Stamer JoachimH45MTK Bad HarzburgGermany - X

MTV Seesen
1.Buchberger LinaD16MTV SeesenGermany - -
2.Hennseler MeikeD18MTV SeesenGermany - -
3.Friedrichs BirteD20MTV SeesenGermany - -
4.Buchberger IreneD45BMTV SeesenGermany - -
5.Friedrichs UlrikeD55AKMTV SeesenGermany - -
6.Wandelt JuliusH14MTV SeesenGermany - -
7.Buchberger TillH14MTV SeesenGermany - -
8.Hennseler TheoH16MTV SeesenGermany - -
9.Klose JanH16MTV SeesenGermany - -
10.Wandelt AaronH16MTV SeesenGermany - -
11.Jendraszek HannesH20BMTV SeesenGermany - -
12.Hennseler MartinH45MTV SeesenGermany - X
13.Buchberger ChristianH50MTV SeesenGermany - -
14.Friedrichs DetlevH55AKMTV SeesenGermany - -

Odal OL
1.Steinbekken Øyvind217038H40Odal OLNorway - X

OL Team Lippe
1.Caspari LolaD10OL Team LippeGermany - X
2.Caspari EmmaD14OL Team LippeGermany - X
3.Caspari PiaD35BOL Team LippeGermany - X
4.Caspari VolkerH45OL Team LippeGermany - X
5.Pape Heinz FriedrichH65OL Team LippeGermany - X

OLG Huttwil
1.Kläy Doris174961D65OLG HuttwilSwitzerland - X
2.Kläy Ernst161052H70OLG HuttwilSwitzerland - X

OLV Zug
1.Jensen Simone Arend21966D21BOLV ZugSwitzerland - X
2.Jensen Pablo340158H55AKOLV ZugSwitzerland - X

Orienteringsklubben Moss
1.Finstad Simen189016H20COrienteringsklubben MossNorway - X
2.Klubnes Håkon198023H21COrienteringsklubben MossNorway - X
3.Finstad Trond188914H45BOrienteringsklubben MossNorway - X
4.Finstad Ingar96726H70Orienteringsklubben MossNorway - X

OSC Hamburg
1.Wester CynthiaD35BOSC HamburgGermany - X
2.Schröder TimH21AKOSC HamburgGermany - X

Phoenix Luebeck
1.Taurit MatthiasH50Phoenix LuebeckGermany - X
2.Taurit RudolfH80Phoenix LuebeckGermany - X

Pihkaniskat
1.Meriheinä Maire183432D60PihkaniskatFinland - -
2.Meriheinä Ulf183608H60PihkaniskatFinland - X

Porsgrunn Orienteringslag
1.Kløverød Jakob172076H70Porsgrunn OrienteringslagNorway - X

Preetzer TSV
1.Stamer AnnikaD12Preetzer TSVGermany - X
2.Stamer KonradH16Preetzer TSVGermany - X
3.Silier AntonH18Preetzer TSVGermany - X
4.Stamer ChristianH45Preetzer TSVGermany - X

Røyken orienteringslag
1.Bekkelund Birgitte197978D75Røyken orienteringslagNorway - X

runcademy dortmund
1.Hauptstock TanjaD45Bruncademy dortmundGermany - -
2.Hauptstock OliverH45runcademy dortmundGermany - X

Ski-Club Helsa e.V.
1.Kollenbach LouisaD14Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
2.Dersch-Kollenbach BrigitteD50Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
3.Kollenbach ValentinH18Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
4.Kollenbach LeonH21Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
5.Kollenbach PeterH50Ski-Club Helsa e.V.Germany - X

Sonnenschein
1.Trappe KatrinD21AMSonnenscheinGermany X -
2.Ahlburg KerstinD21BSonnenscheinGermany X -
3.Dreßler AlmutD21BSonnenscheinGermany X -
4.Zschäckel DanielaD45SonnenscheinGermany X -
5.Leonhardt AnnetteD50SonnenscheinGermany X X
6.Ahlburg MartinH21AMSonnenscheinGermany X -
7.Schramm ErwinH21AMSonnenscheinGermany X -
8.Ahlburg RainerH21BSonnenscheinGermany X -
9.Zschäckel RaikH50SonnenscheinGermany X -
10.Kurr MaikH50SonnenscheinGermany X -
11.Schmiedeberg NilsH50SonnenscheinGermany X -

Stavanger Orienteringsklubb
1.Torgersen Dina207648D16Stavanger OrienteringsklubbNorway - -
2.Olsen Sara Marlene Nystrøm195677D16Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
3.Torgersen Tone206388D21AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
4.Nystrøm Tone Cecilie195678D45Stavanger OrienteringsklubbNorway X X
5.Meling Brit Vivian211553D45AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
6.Nystrøm Turid157189D70Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
7.Olsen Arne Jacob Nystrøm195833H14Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
8.Nilsen Jørgen210964H45AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
9.Nilsen Espen Fyhn204102H50Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
10.Olsen Stein Arne195873H50Stavanger OrienteringsklubbNorway X -

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Braatz MonikaD55SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
2.Haenelt BeatrixD70SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
3.Haenelt StephanH35SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
4.Braatz FrankH45SV IHW Alex 78 BerlinGermany - -

TG 1860 Münden
1.Stell Julia2099897D14TG 1860 MündenGermany - X
2.Gerling Jannis7040722H14TG 1860 MündenGermany - X

TSG 1885 Wiesloch e.V.
1.Schmidt MarcusH40TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - X
2.Schmidt DanielH-begTSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - -
3.Schmidt ChristophH-begTSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - -

TSV Malente.
1.Suhr PiaD10TSV Malente.Germany - -
2.Ohsolig LisaD21BTSV Malente.Germany - -
3.Andersson HilkeD40TSV Malente.Germany - -
4.Suhr AnkeD40TSV Malente.Germany - -
5.Leibrandt Claudia174801D60TSV Malente.Germany - -
6.Schröder IrmtraudD65TSV Malente.Germany - -
7.Schröder MalteH21AKTSV Malente.Germany - -
8.Andersson UweH45BTSV Malente.Germany - -
9.Andersson Dirk165184H45BTSV Malente.Germany - X
10.Seifert OliverH50TSV Malente.Germany - -
11.Höfer JörgH55TSV Malente.Germany - -
12.Dittmers MatthiasH65TSV Malente.Germany - -

TSV Neustadt a. Rbge. von 1862
1.Hetebrügge LarsH21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - X
2.Soltek SimonH21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - -
3.Hemme ChristophH35BTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - -

TSV Nusse
1.Maass FridaD21BTSV NusseGermany - -
2.Ackermann MaikeD45BTSV NusseGermany - -
3.Nolte SilviaD50TSV NusseGermany - -
4.Nolte Christian122683H55TSV NusseGermany - X

TSV Worpswede
1.Topp JelenaD21AMTSV WorpswedeGermany - X
2.Topp Jan FelixH21TSV WorpswedeGermany - X
3.Lilje KilianH21AMTSV WorpswedeGermany - X

Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.
1.Kästner AnneD12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
2.Imbsweiler HannahD14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
3.Kästner LisaD16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
4.Döllgast NinaD21Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
5.Döllgast KiraD21AMTurnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
6.Kästner AnjaD45Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
7.Döllgast UlrikeD50Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
8.Reinert BenH14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
9.Imbsweiler LucasH16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
10.Imbsweiler PhilippeH45Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
11.Döllgast RalfH55Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X

Turun Suunnistajat
1.Virta Marko235690H50Turun SuunnistajatFinland - X

TuS Lübbecke
1.Prunsche Anna-LenaD21BTuS LübbeckeGermany - -
2.Müller-Prunsche LisaD60TuS LübbeckeGermany - -
3.Prunsche ChristophH21TuS LübbeckeGermany - -
4.Prunsche KlausH60TuS LübbeckeGermany - X

Vittjärvs Ik
1.Wickbom Hans77138H60Vittjärvs IkSweden X X