v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter Race / Osterlauf 2018->Entries by countries  (number of entries: 188)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Bus transport Nursery / Kindergarten Bank transaction
1.Römer SebastianH21AMIndividuals/No club - X

Belgium
1.Eykmans Lisette225938D65Kempische OrientatielopersBelgium - X
2.Marien Gilberte185171D70Kempische OrientatielopersBelgium - X
3.Heuninckx Luc232835H65Kempische OrientatielopersBelgium - X
4.Linten Juliaan185164H65Kempische OrientatielopersBelgium - X
5.Bylemans Jos239350H70Kempische OrientatielopersBelgium - X

Finland
1.Nieminen Jyrki41843H50Lounais-Hämeen RastiFinland - X
2.Meriheinä Maire183432D60PihkaniskatFinland - -
3.Meriheinä Ulf183608H60PihkaniskatFinland - X
4.Virta Marko235690H50Turun SuunnistajatFinland - X

Germany
1.Hetebrügge LarsH21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - X
2.Soltek SimonH21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - -
3.Hemme ChristophH35BTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany - -
4.Ripke CarstenH21AKLBV Phönix LübeckGermany - X
5.Gericke MadelineD21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
6.Feldmann GudrunD50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
7.Brettschneider GudrunD55AKKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
8.Lemnitzer ErikaD75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
9.Brettschneider MoritzH21AMKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
10.Brettschneider MaxH21BKaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
11.Feldmann AndréH50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - -
12.Brettschneider GerhardH60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
13.Lemnitzer EberhardH80Kaulsdorfer OLV BerlinGermany - X
14.Hohberg IrisD55ASG Teutoburger WaldGermany - X
15.Risch PetraD65ASG Teutoburger WaldGermany - -
16.Hohberg ThomasH55ASG Teutoburger WaldGermany - -
17.Risch NikolausH65ASG Teutoburger WaldGermany - X
18.Weigert AnnaD12Braunschweiger MTVGermany - X
19.Weigert JuleD12Braunschweiger MTVGermany - X
20.Schröder JanaD21CBraunschweiger MTVGermany - -
21.Weigert ClaudiaD21CBraunschweiger MTVGermany - X
22.Rihko-Struckmann Liisa70521D50Braunschweiger MTVGermany - X
23.Schröder Arne NilasH21Braunschweiger MTVGermany - X
24.Weigert ThorstenH35Braunschweiger MTVGermany - X
25.Struckmann Jens57467H50Braunschweiger MTVGermany - X
26.Schmalfeld KarinD35BSV Halle-AmmendorfGermany - X
27.Gödde YlvieD-begDJK Adler 07 BottropGermany - X
28.Gödde KjellD-begDJK Adler 07 BottropGermany - X
29.Gödde KatrinD21DJK Adler 07 BottropGermany - X
30.Gödde TobiasH21AKDJK Adler 07 BottropGermany - X
31.Wester CynthiaD35BOSC HamburgGermany - X
32.Schröder TimH21AKOSC HamburgGermany - X
33.Knoll AnnkathrinD12Bielefelder TGGermany - -
34.Knoll CarolineD45Bielefelder TGGermany - -
35.Knoll AntonH14Bielefelder TGGermany - -
36.Schmidt MalteH21AKBielefelder TGGermany - -
37.Knoll ThiesH40Bielefelder TGGermany - X
38.Caspari LolaD10OL Team LippeGermany - X
39.Caspari EmmaD14OL Team LippeGermany - X
40.Caspari PiaD35BOL Team LippeGermany - X
41.Caspari VolkerH45OL Team LippeGermany - X
42.Pape Heinz FriedrichH65OL Team LippeGermany - X
43.Stamer AnnikaD12Preetzer TSVGermany - X
44.Stamer KonradH16Preetzer TSVGermany - X
45.Silier AntonH18Preetzer TSVGermany - X
46.Stamer ChristianH45Preetzer TSVGermany - X
47.Prunsche Anna-LenaD21BTuS LübbeckeGermany - -
48.Müller-Prunsche LisaD60TuS LübbeckeGermany - -
49.Prunsche ChristophH21TuS LübbeckeGermany - -
50.Prunsche KlausH60TuS LübbeckeGermany - X
51.Stamer SaniaD-begMTK Bad HarzburgGermany - X
52.Stamer SoliaD18MTK Bad HarzburgGermany - X
53.Stamer EstherD40MTK Bad HarzburgGermany - X
54.Stamer NilasH18MTK Bad HarzburgGermany - X
55.Stamer JoachimH45MTK Bad HarzburgGermany - X
56.Hauptstock TanjaD45Bruncademy dortmundGermany - -
57.Hauptstock OliverH45runcademy dortmundGermany - X
58.Maass FridaD21BTSV NusseGermany - -
59.Ackermann MaikeD45BTSV NusseGermany - -
60.Nolte SilviaD50TSV NusseGermany - -
61.Nolte Christian122683H55TSV NusseGermany - X
62.Braatz MonikaD55SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
63.Haenelt BeatrixD70SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
64.Haenelt StephanH35SV IHW Alex 78 BerlinGermany - X
65.Braatz FrankH45SV IHW Alex 78 BerlinGermany - -
66.Kollenbach LouisaD14Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
67.Dersch-Kollenbach BrigitteD50Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
68.Kollenbach ValentinH18Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
69.Kollenbach LeonH21Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
70.Kollenbach PeterH50Ski-Club Helsa e.V.Germany - X
71.Suhr PiaD10TSV Malente.Germany - -
72.Ohsolig LisaD21BTSV Malente.Germany - -
73.Andersson HilkeD40TSV Malente.Germany - -
74.Suhr AnkeD40TSV Malente.Germany - -
75.Leibrandt Claudia174801D60TSV Malente.Germany - -
76.Schröder IrmtraudD65TSV Malente.Germany - -
77.Schröder MalteH21AKTSV Malente.Germany - -
78.Andersson UweH45BTSV Malente.Germany - -
79.Andersson Dirk165184H45BTSV Malente.Germany - X
80.Seifert OliverH50TSV Malente.Germany - -
81.Höfer JörgH55TSV Malente.Germany - -
82.Dittmers MatthiasH65TSV Malente.Germany - -
83.Topp JelenaD21AMTSV WorpswedeGermany - X
84.Topp Jan FelixH21TSV WorpswedeGermany - X
85.Lilje KilianH21AMTSV WorpswedeGermany - X
86.Trappe KatrinD21AMSonnenscheinGermany X -
87.Ahlburg KerstinD21BSonnenscheinGermany X -
88.Dreßler AlmutD21BSonnenscheinGermany X -
89.Zschäckel DanielaD45SonnenscheinGermany X -
90.Leonhardt AnnetteD50SonnenscheinGermany X X
91.Ahlburg MartinH21AMSonnenscheinGermany X -
92.Schramm ErwinH21AMSonnenscheinGermany X -
93.Ahlburg RainerH21BSonnenscheinGermany X -
94.Zschäckel RaikH50SonnenscheinGermany X -
95.Kurr MaikH50SonnenscheinGermany X -
96.Schmiedeberg NilsH50SonnenscheinGermany X -
97.Schmidt ChristophH-begTSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - -
98.Schmidt DanielH-begTSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - -
99.Schmidt MarcusH40TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany - X
100.Buchberger LinaD16MTV SeesenGermany - -
101.Hennseler MeikeD18MTV SeesenGermany - -
102.Friedrichs BirteD20MTV SeesenGermany - -
103.Buchberger IreneD45BMTV SeesenGermany - -
104.Friedrichs UlrikeD55AKMTV SeesenGermany - -
105.Wandelt JuliusH14MTV SeesenGermany - -
106.Buchberger TillH14MTV SeesenGermany - -
107.Hennseler TheoH16MTV SeesenGermany - -
108.Klose JanH16MTV SeesenGermany - -
109.Wandelt AaronH16MTV SeesenGermany - -
110.Jendraszek HannesH20BMTV SeesenGermany - -
111.Hennseler MartinH45MTV SeesenGermany - X
112.Buchberger ChristianH50MTV SeesenGermany - -
113.Friedrichs DetlevH55AKMTV SeesenGermany - -
114.Stell Julia2099897D14TG 1860 MündenGermany - X
115.Gerling Jannis7040722H14TG 1860 MündenGermany - X
116.Kästner AnneD10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
117.Kästner LisaD12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
118.Döllgast KiraD16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
119.Döllgast NinaD18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
120.Kästner AnjaD35Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
121.Döllgast UlrikeD45Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
122.Imbsweiler LucasH14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
123.Reinert BenH14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X
124.Döllgast RalfH55Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany - X

Netherlands
1.van de Ven Masja484014D50KOVZNetherlands X X
2.Geens Lieve220515D65KOVZNetherlands - X
3.Roeling Monica173111D65KOVZNetherlands - X
4.Jochems Steven181037H50KOVZNetherlands X X
5.Intgroen Mike173157H70KOVZNetherlands - X

Norway
1.Finstad Simen189016H20COrienteringsklubben MossNorway - X
2.Klubnes Håkon198023H21COrienteringsklubben MossNorway - X
3.Finstad Trond188914H45BOrienteringsklubben MossNorway - X
4.Finstad Ingar96726H70Orienteringsklubben MossNorway - X
5.Torgersen Dina207648D16Stavanger OrienteringsklubbNorway - -
6.Olsen Sara Marlene Nystrøm195677D16Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
7.Torgersen Tone206388D21AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
8.Nystrøm Tone Cecilie195678D45Stavanger OrienteringsklubbNorway X X
9.Meling Brit Vivian211553D45AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
10.Nystrøm Turid157189D70Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
11.Olsen Arne Jacob Nystrøm195833H14Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
12.Nilsen Jørgen210964H45AKStavanger OrienteringsklubbNorway - -
13.Nilsen Espen Fyhn204102H50Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
14.Olsen Stein Arne195873H50Stavanger OrienteringsklubbNorway X -
15.Petersen Dorthe Kühl192095D21Lillomarka o-lagNorway - -
16.Grøndahl Frøy502339D55Lillomarka o-lagNorway X X
17.Mattsson Johan502335H45AKLillomarka o-lagNorway X X
18.Granly Martin181270H55Lillomarka o-lagNorway - X
19.Steinbekken Øyvind217038H40Odal OLNorway - X
20.Johansen Ole Grini500533H21AKIL TyrvingNorway - X
21.Mikkelsen Silje193011D12BIK Grane Arendal OrienteringNorway - X
22.Mikkelsen Ine186172D16IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
23.Mikkelsen Lise222250D16IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
24.Mikkelsen Christine193027D21IK Grane Arendal OrienteringNorway - X
25.Petersen Dorthe Kühl192095D21Lillomarka OLNorway - -
26.Solbergseter Bjorn502487H55AustmarkaNorway - X
27.Justad Raaen Trine Marit222089D50Aker Brygge OrienteringsklubbNorway - X
28.Zeiner-Gundersen Richard195814H60Aker Brygge OrienteringsklubbNorway - X
29.Justad Raaen Trine Marit222089D50Kongsberg O-lagNorway - X
30.W. Ludvigsen Bjørn500674H75IF SturlaNorway X X
31.Blien Lene227483D21BLunderseter ILNorway - X
32.Dalheim Berit227480D21CLunderseter ILNorway - X
33.Sætaberget Lene Margrethe227454D35Lunderseter ILNorway - X
34.Sætaberget Roar227482H55AKLunderseter ILNorway - X
35.Rehn Emilie211703D14BKolbotn & Skimt OLNorway - X
36.Rehn Hanna212810D16BKolbotn & Skimt OLNorway - X
37.Rehn Erlend235208H50Kolbotn & Skimt OLNorway - X
38.Bekkelund Birgitte197978D75Røyken orienteringslagNorway - X
39.Kløverød Jakob172076H70Porsgrunn OrienteringslagNorway - X

Sweden
1.Silier PaulaD14Järfälla OKSweden - X
2.Silier AndreaD50Järfälla OKSweden - X
3.Steiner FrankH50Järfälla OKSweden - X
4.Åsberg JanH65Häverödals SKSweden - X
5.Wickbom Hans77138H60Vittjärvs IkSweden X X
6.Höjsgaard ThomasH50Domnarvets GoIFSweden - X

Switzerland
1.Kläy Doris174961D65OLG HuttwilSwitzerland - X
2.Kläy Ernst161052H70OLG HuttwilSwitzerland - X
3.Jensen Simone Arend21966D21BOLV ZugSwitzerland - X
4.Jensen Pablo340158H55AKOLV ZugSwitzerland - X