v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2018 - ed. 17->Entries by clubs  (number of entries: 309)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Moisescu SebastianM10Individuals/No club
2.Irina FarcasM12Individuals/No club
3.Flueras Anamaria211792W10Individuals/No club
4.Gyongyi GorogW10Individuals/No club
5.Sipos BiancaW10Individuals/No club
6.Sipos NadiaW10Individuals/No club
7.Moisescu CezaraW10Individuals/No club

ADFA
1.Pagaime Levi1457148M21EADFAPortugalYES
2.Conceição DianaOpenADFAPortugalYES

ASUB Orientation
1.Robinson Richard1405888M50ASUB OrientationBelgiumYES
2.Aughuet Laurence1405887W45ASUB OrientationBelgiumYES

Australopers
1.Elson Robert9200580M65AustralopersAustralia
2.Hardy Jan1418737W65+AustralopersAustralia

Bebri
1.Gaumigs Andrejs8025907M55BebriLatviaYES
2.Gaumiga Antra7034197W55BebriLatviaYES

Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
1.Hegedus Abel1396181M60Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
2.Zánkay András416701M70Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
3.Ákos Szecsődi45498M75Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary

C.S. BABARUNCA
1.Petru Tulban7209819M12C.S. BABARUNCARomania
2.Ioan Iacob7209829M14C.S. BABARUNCARomania
3.Nicolae Tulban7209807M45C.S. BABARUNCARomania
4.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
5.Dopovecz Iuliu Sr.7209808M80+C.S. BABARUNCARomania
6.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W50C.S. BABARUNCARomania

C.S. Chimia Victoria
1.Corsatea Horia2050627M12C.S. Chimia VictoriaRomania
2.Lazar Sergiu2050626M14C.S. Chimia VictoriaRomania
3.Urdea Gheorghe2050629M60C.S. Chimia VictoriaRomania
4.Pascu Ana2050625W10C.S. Chimia VictoriaRomania
5.Diana Maria Pop2050624W12C.S. Chimia VictoriaRomania
6.Lodor Codruta2050622W14C.S. Chimia VictoriaRomania

C.S. Compass Cluj
1.Kiss Csongor211798M10C.S. Compass ClujRomania
2.Marton Janos8130268M45C.S. Compass ClujRomania
3.Zsigmond Istvan2061619M45C.S. Compass ClujRomania
4.Kiss Attila2061616M50C.S. Compass ClujRomania
5.Szocs Laszlo8080923M50C.S. Compass ClujRomania
6.Szocs Sandor211753M80+C.S. Compass ClujRomania
7.Szocs Anett339888OpenC.S. Compass ClujRomania
8.Muller Csaba211797OPT-SHC.S. Compass ClujRomania
9.Gergely Zsofi + Marci211793W10C.S. Compass ClujRomania
10.Gergely Enikő2132600W21EC.S. Compass ClujRomania
11.Zsigmond Erika2061613W40C.S. Compass ClujRomania
12.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania
13.Cserveny Judit505203W50C.S. Compass ClujRomania
14.Muller Kati2061617W55C.S. Compass ClujRomania

C.S. Otopeni
1.Barbu Gabriel Nicolae1007405M35C.S. OtopeniRomania
2.Nimara Florin211829M50C.S. OtopeniRomania
3.Bacs Andrei1396160M70C.S. OtopeniRomania
4.Tanase Nicolae Puiu1007387M80+C.S. OtopeniRomania
5.Barbu Andreea1007408OpenC.S. OtopeniRomania
6.Dumitrascu Irina1007409W35C.S. OtopeniRomania

C.S. Pro-Silva Zalau
1.Chiriac Andrei211763M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
2.Centea Razvan211764M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
3.Centea DanM10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
4.Darjan Florin211765M35C.S. Pro-Silva ZalauRomania
5.Gobl Edmund211767M65C.S. Pro-Silva ZalauRomania
6.Tautu Ioan211766M70C.S. Pro-Silva ZalauRomania

C.S. TranSilva Cluj
1.Szikszai Balázs2037702M12C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vígh Ervin2037708M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
4.Albert Mátyás2037704M14C.S. TranSilva ClujRomania
5.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
6.Vörös Ádám2061637M16C.S. TranSilva ClujRomania
7.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
8.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
9.Vígh Loránd2037712M18C.S. TranSilva ClujRomania
10.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
11.Chereches Cosmin1006649M21EC.S. TranSilva ClujRomania
12.Kuszalik JozsefM35C.S. TranSilva ClujRomania
13.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
14.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
15.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
16.Tőkés Árpád1006655M50C.S. TranSilva ClujRomania
17.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
18.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
19.Enyedi Andrei1006646M65C.S. TranSilva ClujRomania
20.Rusu Constantin211879M80+C.S. TranSilva ClujRomania
21.Kuszalik JuliaOpenC.S. TranSilva ClujRomania
22.Csis IldikoOpenC.S. TranSilva ClujRomania
23.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
24.Czinege Tímea1006644OPTC.S. TranSilva ClujRomania
25.Czinege Zoltán1006643OPTC.S. TranSilva ClujRomania
26.Esztergár Ildiko2061607OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
27.Szikszai Attila2037714OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
28.Veres Koppány238884OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
29.Mátyás PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
30.Bartha Dorottya7205531W18C.S. TranSilva ClujRomania
31.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
32.Sturz Lazar Ana-maria2075005W21EC.S. TranSilva ClujRomania
33.Néda Ágnes1006651W21EC.S. TranSilva ClujRomania
34.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
35.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomania
36.Stüdeli-Fey Eniko1407749W40C.S. TranSilva ClujRomania
37.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
38.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
39.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania

CAOC USA
1.Olaru Maricel866000M21ECAOC USAUnited States
2.Gaylord Rich432253M70CAOC USAUnited States
3.Kuzmis Tonya334274W40CAOC USAUnited States

COMA
1.Gonzalez Ocon Antonio7201352OPTCOMASpainYES
2.Frias Prieto Irene Pilar403758OPT-SHCOMASpainYES

CS Ady Liceum Oradea
1.Árva Norbert2061649M16CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Divin Péter2061645M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
3.Ferenczi Márk2061646M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
4.Deák Attila2061644M40CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Divin György2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Pap Gáspár2118610M45CS Ady Liceum OradeaRomania
7.König Péter2118618M50CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Tarr Attila2118617M55CS Ady Liceum OradeaRomania
9.Ábrány Sándor2118614M60CS Ady Liceum OradeaRomania
10.Deák Attila sr.2118615M70CS Ady Liceum OradeaRomania
11.Divin Anna2118619OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
12.Nyilas Boglárka2118607W12CS Ady Liceum OradeaRomania
13.Pálhegyi Orsolya2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
14.Vandrus Brigitta2118605W14CS Ady Liceum OradeaRomania
15.Ples Brigitta2118604W14CS Ady Liceum OradeaRomania
16.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
17.Blaskó Nóra2118606W14CS Ady Liceum OradeaRomania
18.Deák Bernadett2061643W16CS Ady Liceum OradeaRomania
19.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania

CS Orienteering Masters Hunedoara
1.Deconescu Natalia1201055W60CS Orienteering Masters HunedoaraRomania

CS ORIENTER Tg Mures
1.Botoș Sorin7211386M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
2.Szőcs Attila9102026M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Varga Levente7211384M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Szántó István7211385M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Dalya Zsolt2061622M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Heim Laszló2061625M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Mózes Róbert2061623M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Pálfi Előd2061627M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Kiss Mihaly7210412M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
10.Izsák András2061624M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Moldovan Laszlo2132591M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
12.Germán-Salló Zoltán7210411M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
13.Szőcs Zoltan7210413M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
14.Szántó István2072524M65CS ORIENTER Tg MuresRomania
15.David Forvith Noemi222710OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
16.Heim Klara2061626OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
17.Szanto Timea211856OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
18.Pálfi Tamás9102818OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
19.Szocs Zoltan Jr.9102817OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
20.Germán - Salló Zoltán Jr.2061621OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
21.Moldován Réka211773OPT-SHCS ORIENTER Tg MuresRomania
22.Varga Agnes211761W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
23.Varga Kata6648W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
24.Heim Sara201549W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
25.David Julia211859W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
26.Fazakas Emoke2072519W40CS ORIENTER Tg MuresRomania
27.Szőcs Hajnal7211383W50CS ORIENTER Tg MuresRomania

CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc
1.Ráduly Csongor7210419M18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
2.Simion Suciu7210423M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
3.Szep Zoltan7210421M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
4.Szász Botond7210414M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
5.Ráduly Róbert Kálmán7210417M35CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
6.Szász János7210415M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
7.Ráduly Réka7210420W16CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
8.Mandel Réka430647W20CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Ráduly Annamária7210418W21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
10.Szász Neli2072516W50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

CSO DUDU Floresti
1.Savini Marco211787M10CSO DUDU FlorestiRomania
2.Demian Luca211789M12CSO DUDU FlorestiRomania
3.Cioban Paul8649283M40CSO DUDU FlorestiRomania
4.Demian Bogdan7300259M45CSO DUDU FlorestiRomania
5.Cioban Dumitru2072520M70CSO DUDU FlorestiRomania
6.Cioban Adina211785W10CSO DUDU FlorestiRomania
7.Cioban Julia350826W45CSO DUDU FlorestiRomania

CSO Madaras
1.Sturz Lazar FelixM45CSO MadarasRomania

CSU Brasov
1.Costache Robert211745M12CSU BrasovRomania
2.Schmidt Claudiu2042240M14CSU BrasovRomania
3.Colcear David2042232M14CSU BrasovRomania
4.Rob Claudiu2042233M21ECSU BrasovRomania
5.Pricop Paul7205803M21ECSU BrasovRomania
6.Bostan Adrian7205775M35CSU BrasovRomania
7.Stupu Petru2042235M45CSU BrasovRomania
8.Dinu Gheorghe2042224M50CSU BrasovRomania
9.Stupu Sonia211818W10CSU BrasovRomania
10.Oprea Bianca2042231W14CSU BrasovRomania
11.Stupu Iulia222742W14CSU BrasovRomania
12.Stupu Anca211743W21ECSU BrasovRomania
13.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania

Debreceni Ifj. Kult. Szov.
1.Asboltne Kerekes Agnes416604W45Debreceni Ifj. Kult. Szov.Hungary

Fet olag
1.Gran Kyrre7211416M45Fet olagNorway

Garage Racing B.Mare
1.Grigor Costan1165557M55Garage Racing B.MareRomania

Göteborg-Majorna OK
1.Håkansson Henrik950831M21EGöteborg-Majorna OKSweden
2.Edgren Aina951601W21EGöteborg-Majorna OKSweden

Halmstad OK
1.Hidman Niklas8090589M21EHalmstad OKSweden
2.Wallentin Taerk Nils7788877M21EHalmstad OKSweden
3.Karlsson Karin1401382W21EHalmstad OKSweden
4.Settergren Malin900216W21EHalmstad OKSweden

HBS Hungary
1.Bogdanovits Andras jr8654847M45HBS HungaryHungary
2.Bogdanovits Andras snrM70HBS HungaryHungary

Honved Bottyan Nyiregyhaza
1.Zsilkin Victor45916M60Honved Bottyan NyiregyhazaHungary

IK Auseklis
1.Solmanis Uvis2049468M12IK AuseklisLatviaYES
2.Arnicans Roberts4660144M12IK AuseklisLatviaYES
3.Stana Gustavs8006008M14IK AuseklisLatviaYES
4.Lecinskis Emils2082442M14IK AuseklisLatviaYES
5.Saulite Emils2073763M14IK AuseklisLatviaYES
6.Lazdans Emils8082004M14IK AuseklisLatviaYES
7.Saulite Matiss8632861M16IK AuseklisLatviaYES
8.Steselis Renars7202726M16IK AuseklisLatviaYES
9.Stana Kristians200008M18IK AuseklisLatviaYES
10.Johansens Pauls1006180M18IK AuseklisLatviaYES
11.Gailis Rihards2021101M18IK AuseklisLatviaYES
12.Zideluns Janis1396657M21EIK AuseklisLatviaYES
13.Zideluns Mikelis8300333M21EIK AuseklisLatviaYES
14.Sneiders Rihards8629977M21EIK AuseklisLatviaYES
15.Solmanis Davis8077888M21EIK AuseklisLatviaYES
16.Silins Valters1603089M45IK AuseklisLatviaYES
17.Heinrihsons Arnis2021234M45IK AuseklisLatviaYES
18.Freimanis Patriks8111800M65IK AuseklisLatviaYES
19.Licis Arno2011768M75IK AuseklisLatviaYES
20.Ulme Gundega2021237OpenIK AuseklisLatviaYES
21.Lice Licite Liene4660136W12IK AuseklisLatviaYES
22.Birzkope Marta7100777W12IK AuseklisLatviaYES
23.Grantskalna Grieta4660139W12IK AuseklisLatviaYES
24.Gulbe Marta8630818W14IK AuseklisLatviaYES
25.Lapina Sanda7205490W14IK AuseklisLatviaYES
26.Berke Laura8632060W14IK AuseklisLatviaYES
27.Bluma Irbe9200246W16IK AuseklisLatviaYES
28.Baltmane Paula2085068W16IK AuseklisLatviaYES
29.Berke Kristine8632444W16IK AuseklisLatviaYES
30.Lazdane Taiga8082002W16IK AuseklisLatviaYES
31.Zagorska Alise8077700W16IK AuseklisLatviaYES
32.Lapina Laura7201414W18IK AuseklisLatviaYES
33.Ozola Eliza9200911W18IK AuseklisLatviaYES
34.Stage Emilija7888000W18IK AuseklisLatviaYES
35.Alksne Paula200011W18IK AuseklisLatviaYES
36.Vimba Elizabete7110102W18IK AuseklisLatviaYES
37.Freimane Kristine8060194W21EIK AuseklisLatviaYES
38.Sneidere Madara80001515W21EIK AuseklisLatviaYES
39.Heinrihsone Ilona2021156W40IK AuseklisLatviaYES
40.Priedite Iveta2057533W55IK AuseklisLatviaYES
41.Steina Mudite2045381W55IK AuseklisLatviaYES
42.Duze Dace202123W60IK AuseklisLatviaYES
43.Prindule Aina200010W60IK AuseklisLatviaYES
44.Kosmaceva Tamara8650334W60IK AuseklisLatviaYES
45.Vitola Benita200009W60IK AuseklisLatviaYES
46.Seglina Silvija2005129W65+IK AuseklisLatviaYES
47.Freimane Beata8000888W65+IK AuseklisLatviaYES

Ind. Israel
1.Gofchtein SemionM80+Ind. IsraelIsrael

Ind. Poland
1.Wrzesiński Krzysztof8636526M50Ind. PolandPoland

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Brettschneider Moritz5056M21EKaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Brettschneider Gerhard5075M55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Brettschneider Max5078OPTKaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Gericke Madeline5032OPT-SHKaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Brettschneider Gudrun5066W55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany

Lahden Suunnistajat -37
1.Kirvesmies JuhaM55Lahden Suunnistajat -37Finland
2.Kirvesmies VuokkoW55Lahden Suunnistajat -37Finland

Leibnitzer AC -Orienteering
1.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
2.Allwinger Herwig7000500M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
3.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustria

Maratin Rivulus Dominarum
1.Dumitrean Sergiu1899404M14Maratin Rivulus DominarumRomania
2.Pop Mircea8648833M40Maratin Rivulus DominarumRomania
3.Pop Ioana8648831W20Maratin Rivulus DominarumRomania
4.Pop Maria8648832W21EMaratin Rivulus DominarumRomania

Mentor Silva Bucharest
1.Grecu Radu1006667M10Mentor Silva BucharestRomania
2.Grecu Horatiu7300253M40Mentor Silva BucharestRomania
3.Grecu Mihnea1006671M40Mentor Silva BucharestRomania
4.Maiorescu Gabriel1302737M60Mentor Silva BucharestRomania
5.Maiorescu Niculina1302808W60Mentor Silva BucharestRomania
6.Nistoreanu Valentina1302893W65+Mentor Silva BucharestRomania

Metropolitan Bucuresti
1.Ticleanu Mircea211869M65Metropolitan BucurestiRomania
2.Ticleanu Alexandru8629119OPTMetropolitan BucurestiRomania

MTV Bamberg
1.Nikolaus Liviu300963M55MTV BambergGermany

NORD B.Mare
1.Tamas Lucas8636826M12NORD B.MareRomania

OK Roztoky
1.Svoboda Jiří8069069M40OK RoztokyCzech Republic
2.Voltrova Alena8181015W20OK RoztokyCzech Republic

OK Silva Campina
1.Tudorache Mihai7112122M35OK Silva CampinaRomania
2.Manea Carina435420OpenOK Silva CampinaRomania
3.Tudorache Ana Maria435444OPTOK Silva CampinaRomania
4.Tudorache Alexia2068660W12OK Silva CampinaRomania

PC Iasi
1.Cretu Ilie338707M60PC IasiRomania

Rasti-Hyry
1.Partanen Timo445381M55Rasti-HyryFinland
2.Jurvakainen Tuija445316W55Rasti-HyryFinland

Ski-Club Helsa e.V.
1.Rode Gerrit7000024M45Ski-Club Helsa e.V.Germany

Spria B.Sprie
1.Tamas Relu8637582M45Spria B.SprieRomania

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Manu Cristian222835M10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
2.Agheorghiesei Alexandru211837M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Agheorghiesei Cezar211839M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Agheorghiesei Rares211840M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Alexandru Rus211836M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Biro Laurentiu211835M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Kotai Alexandro2061634M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Pop Serban7205534M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Hreniuc David2069204M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
11.Catana Gabriel2061635M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
12.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
13.Vadean Catalin7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
14.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
15.Peles Vlad2069205M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
16.Mate Sergiu2061603M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
17.Sebestyen Istvan7777740M35Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
18.Carla Sebestyen442842W10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
19.Denisa Rus348957W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
20.Sabou Tania2069208W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
21.Sabou Codruta2069207W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
22.Ciocian Rebeca2069210W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
23.Creciun Alexandra2061634W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
24.Roman Alexandra7205522W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
25.Teca Alina2069202W18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
26.Culcean Roxana 7205533W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
27.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

Tipo Orienteering Club
1.Henrietta Paskucz-Szathmáry W12Tipo Orienteering ClubHungary

TSV Karlshorst
1.Hase Michael8630265M50TSV KarlshorstGermany

UNEFS Bucharest
1.Galateanu Andrei2075029M14UNEFS BucharestRomania
2.Galateanu Lucian425851M65UNEFS BucharestRomania
3.Galateanu Adela2075027W18UNEFS BucharestRomania

Universitatea Craiova
1.Tintar Mihai Andrei8000416M21EUniversitatea CraiovaRomania

Vehkalahden Veikot
1.Takanen EetuM12Vehkalahden VeikotFinland
2.Takanen TiituW10Vehkalahden VeikotFinland