v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2018, 5 days, Hauteville-Lompnes, France->Entries by clubs  (number of entries: 2449)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Lasseigne CamilleKID'S COURSEIndividuals/No club
2.Breitschaedel EvaM10Individuals/No club
3.Manak MichalM10Individuals/No club
4.Picard Claire349347M10Individuals/No club
5.Imberti GaetanM10Individuals/No club
6.Jean-baptiste MabireM10Individuals/No club
7.Jolly BénédicteM10Individuals/No club
8.Mathilde GuilletM10Individuals/No club
9.Picard Pierre LouM10Individuals/No club
10.Dufour JérômeM10Individuals/No club
11.Risse Térence8632407M21 ULTIMATEIndividuals/No club
12.Monnet CyrilM21A LONGIndividuals/No clubYES
13.Zacharias Florian8074040M21A SHORTIndividuals/No club
14.Sammier Erwan7690212M21BIndividuals/No club
15.Krajicek Vojtech8988M21EIndividuals/No club
16.Podsiadly Mateusz889183M21EIndividuals/No club
17.Schøning Eskil931208M21EIndividuals/No club
18.Zandersons Andris8399587M40Individuals/No clubYES
19.Juillan Nicolas1730510M45Individuals/No club
20.Jones Richard8010165M50 ULTIMATEIndividuals/No clubYES
21.Zimmermann Roger8653082M50 ULTIMATEIndividuals/No clubYES
22.Parkin Richard8483820M50 ULTIMATEIndividuals/No club
23.Dupoirieux Gilles1880706M55Individuals/No clubYES
24.Larsson Nils-olof600328M55Individuals/No club
25.Santerre Bruno419281M55Individuals/No club
26.Saeger Jeffrey7200413M65Individuals/No club
27.Lauri HannuOPEN BIndividuals/No club
28.Sammier Hinatea1950216W16Individuals/No clubYES
29.O Sullivan Aoife822102002W16Individuals/No club
30.Puech Laure408253W21A LONGIndividuals/No clubYES
31.Smirnova Alexandra1398913W21A SHORTIndividuals/No clubYES
32.Harding Rebecca503573W21EIndividuals/No clubYES
33.Pauline Vadurel1590730W21EIndividuals/No club
34.Petitjean Maud434601W35Individuals/No clubYES
35.Monro Heather8362409W35 ULTIMATEIndividuals/No clubYES
36.Grebel MaloW45Individuals/No club
37.Laffite Viviane1950219W45Individuals/No clubYES
38.Evans Ianka41312W50Individuals/No club
39.Young EileenW50Individuals/No club
40.Héritier Véronique1420168W50Individuals/No club
41.Dupoirieux Sophie1880708W55Individuals/No clubYES
42.Mottin Marie-christineW60Individuals/No clubYES

#zaorgac
1.Kochova Nikola9935817W21 ULTIMATE#zaorgacCzech Republic

#zaorgáč
1.Koštejn Vít8657100M20#zaorgáčCzech RepublicYES
2.Fürst Matouš8651739M21E#zaorgáčCzech RepublicYES
3.Štičková Anna8640981W21E#zaorgáčCzech RepublicYES

4705 NORD, Nerac, France
1.Parizotto Claude2018765M554705 NORD, Nerac, FranceFranceYES

7205PL - Le Mans Athlétisme 72
1.Richard Ethan2011017M127205PL - Le Mans Athlétisme 72FranceYES
2.Richard Yann2006057M457205PL - Le Mans Athlétisme 72FranceYES
3.Bourmault Vincent2011020M507205PL - Le Mans Athlétisme 72FranceYES
4.Richard Morgane2102255W167205PL - Le Mans Athlétisme 72FranceYES
5.Gastineau Lydie2011021W507205PL - Le Mans Athlétisme 72FranceYES

A C Beauchamp
1.Pellin Bertrand224411M50A C Beauchamp FranceYES
2.Boudy Eric7616997M60A C Beauchamp FranceYES

A.S Martignas
1.Elias Frederic1986000M45A.S MartignasFranceYES
2.Elias Estelle2037265W18A.S MartignasFranceYES
3.Elias Maria2038843W45A.S MartignasFranceYES

A.S.D. Arco di carta
1.Vassileva Tzvetanka2029966W45A.S.D. Arco di cartaItalyYES
2.Buono Elena210212W50A.S.D. Arco di cartaItalyYES

ABCO DIJON
1.ENARD Yves31755M65ABCO DIJONFranceYES
2.ENARD Monique38553W65ABCO DIJONFranceYES

Abominable O-men
1.Prosser Ian8391060M55Abominable O-menAustraliaYES

ACA Aix Provence
1.Champigny Olivier7201185M14ACA Aix ProvenceFranceYES
2.Elias Guilhem7001939M20ACA Aix ProvenceFranceYES
3.Champigny Laurent1396361M40ACA Aix ProvenceFranceYES
4.Bressoulaly Jerome1130742M45ACA Aix ProvenceFranceYES
5.Dudout Benoît9000014M45ACA Aix ProvenceFrance
6.Elias Pierre7002151M50ACA Aix ProvenceFranceYES
7.Francis Terrin40612M65ACA Aix ProvenceFranceYES
8.Elias Jean-claude1130727M75ACA Aix ProvenceFranceYES
9.Bressoulaly Mathilde1130737W14ACA Aix ProvenceFranceYES
10.Champigny Hélène9000983W18ACA Aix ProvenceFranceYES
11.Elias Pauline1130708W21EACA Aix ProvenceFranceYES
12.Krol Hélène1600632W35ACA Aix ProvenceFranceYES
13.Elias Laurence1600637W50ACA Aix ProvenceFranceYES
14.Champigny Laurence1396362W50ACA Aix ProvenceFranceYES

ADCON
1.Manuel Ruiz Juan8647697M35ADCONSpainYES

ADOC
1.Menard Basile31916M12ADOCFranceYES
2.Tallandier Virgile1210511M18ADOCFranceYES
3.Haberkorn Guilhem1210502M20ADOCFranceYES
4.Genitoni Rodolphe1210526M20ADOCFranceYES
5.Haberkorn Bruno503272M50 ULTIMATEADOCFranceYES
6.Masson Michel1210510M65ADOCFranceYES
7.Venon Gérard9002028M70ADOCFranceYES
8.Labrude Anna35598W12ADOCFranceYES
9.Seguin Hanna7010616W18ADOCFranceYES
10.Meunier Inès1210506W18ADOCFranceYES
11.Haberkorn Chloé9011296W21 ULTIMATEADOCFranceYES
12.Lalire Aleth1210520W21A LONGADOCFranceYES
13.Franet Claire1210512W45ADOCFranceYES
14.Haberkorn Valérie503280W50ADOCFranceYES
15.Chalopin Catherine1189097W65ADOCFranceYES

ADOL
1.Mena Eva145KID'S COURSEADOLSpainYES
2.Mena Lanero Bruno2091604M12ADOLSpainYES
3.Mena Lanero Jose2091603M14ADOLSpainYES
4.Mena Raposo Jose1421620M40ADOLSpainYES
5.Martínez Ruiz José Manuel7003189M45ADOLSpainYES
6.Ramos Román Jose Angel8655048M50ADOLSpainYES
7.Lanero Rios Rocio2092016OPEN DADOLSpainYES
8.Ramos Serrano Isabel2062943W12ADOLSpainYES
9.Serrano Rico Isabel8655047W45ADOLSpainYES

Airienteers
1.Alcock David563588M40AirienteersUnited Kingdom
2.Anthony HelenW21A SHORTAirienteersUnited Kingdom

Ajax Orienteering Club
1.O'Cleirigh Emmet51018M14Ajax Orienteering ClubIrelandYES
2.O'Cleirigh Aonghus2031824M55Ajax Orienteering ClubIrelandYES
3.O'Cleirigh Patricia2081307OPEN DAjax Orienteering ClubIrelandYES

ALCO 69
1.Bonora Yoann7002009M16ALCO 69FranceYES
2.Ducret Philippe35611M45ALCO 69France
3.Bonora Laurent7300003M50ALCO 69FranceYES
4.Jean-luc Thomassin35619M50ALCO 69FranceYES
5.Bonora Lise9000990W20ALCO 69France
6.Bonora Béatrice7002008W50ALCO 69FranceYES
7.Martine Guet350923W65ALCO 69France

ALIGOTS
1.Pou Sanchez Martí2057778M12ALIGOTSSpainYES
2.Amat Font Cesc1423409M12ALIGOTSSpainYES
3.Pou Sanchez Ernest2035391M12ALIGOTSSpainYES
4.Amat Jan1428554M12ALIGOTSSpainYES
5.Pou Martí Narcís8650830M35ALIGOTSSpainYES
6.Riuro Ponce Jordi8650850M40ALIGOTSSpainYES
7.Svarcova Alexandra8650837W21A LONGALIGOTSSpainYES
8.Sanchez Bruns Marta8650840W35ALIGOTSSpainYES
9.Font Raquel8650853W40ALIGOTSSpainYES

Alpstein-O
1.Streuli Willi8642001M70Alpstein-OSwitzerlandYES
2.Wüest Ruth8625669W60Alpstein-OSwitzerlandYES

Aluksne OK
1.Velkeris Janis8645141M21A SHORTAluksne OKLatvia
2.Velkeris Vilnis1301999M60Aluksne OKLatvia
3.Velkere Liva8060587W21A LONGAluksne OKLatvia
4.Olberkyte Erika2032537W21BAluksne OKLatvia
5.Velkere Iveta2006222W45Aluksne OKLatvia

ANCO
1.Hamel Jules8071108M10ANCOSwitzerland
2.Berger Loïc8653093M12ANCOSwitzerlandYES
3.Hamel Simon8022412M18ANCOSwitzerland
4.Lauenstein Marc8653060M21 ULTIMATEANCOSwitzerland
5.Rollier Baptiste8629571M21 ULTIMATEANCOSwitzerland
6.Hamel David7000188M40ANCOSwitzerland
7.Bernasconi Giorgio8160751M65ANCOSwitzerlandYES
8.Guyot Jean-claude8632398M65ANCOSwitzerlandYES
9.Juan Alain8201053M65ANCOSwitzerlandYES
10.Berger Nanouche7203889OPEN CANCOSwitzerlandYES
11.Hamel Justine8051005W14ANCOSwitzerland
12.Rollier Monika8005907W21EANCOSwitzerland
13.Lauenstein Sandra8118020W35 ULTIMATEANCOSwitzerland
14.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerland

Angelniemen Ankkuri
1.Paganus AriM55Angelniemen AnkkuriFinlandYES

Animation Sillery Orientation
1.Derenne Thibaut1402777M21 ULTIMATEAnimation Sillery OrientationFrance

ANNECY SPORTS ORIENTATION
1.Bregnac Alexis1097404M12ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
2.Bregnac Tristan1167404M14ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
3.Fumey Clément8174040M21 ULTIMATEANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
4.Bordet Pierre1187404M21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
5.Lucas BaptisteM21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
6.Bregnac Xavier1197404M35ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
7.Bregnac Olivier1077404M40ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
8.Le Gland Christophe1740410M45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
9.Fleurent Dominique1740404M55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
10.Balliot Yvan1740403M55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
11.Girardet Alain1037404M65ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
12.Dubois Anne-lise1067404W21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
13.Bregnac Aurore419285W35ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
14.Neutens Angélique2042750W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
15.Pichollet Francine9907404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
16.Le Gland Emmanuelle1177404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
17.Bayle Odile304193W50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES

AS QUETIGNY
1.Olive Michel1210931M50AS QUETIGNYFranceYES
2.CAILLET Francois31713M50AS QUETIGNYFranceYES
3.Terzi Pierre31744M55AS QUETIGNYFranceYES
4.Papillon Daniel1210949M60AS QUETIGNYFranceYES
5.Suty Jean Claude8631366M60AS QUETIGNYFranceYES
6.Caillet Véronique1000988W55AS QUETIGNYFranceYES
7.Papillon Francoise1210948W60AS QUETIGNYFranceYES

ASCO
1.Carle Odin8099938M14ASCOFranceYES
2.Carle Titouan245425M16ASCOFranceYES
3.Guiot Alexis902973M35ASCOFranceYES
4.Carle Lilian8465677M45ASCOFranceYES
5.Cau Gérard1952811M65ASCOFranceYES
6.Carle Pauline245370W16ASCOFranceYES
7.Guiot Jeanne31645W35ASCOFranceYES
8.Debard Marie-pierre245421W45ASCOFranceYES
9.Cau Martine31657W60ASCOFranceYES

ASCO Lugano
1.Bonini Federico2021660M10ASCO LuganoSwitzerlandYES
2.Chiodoni Giulio2020639M10-SHADOWEDASCO LuganoSwitzerlandYES
3.Bianchi Nathan8180405M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
4.Bozzolo Luca9101461M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
5.Besomi Amedeo950921M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
6.Bonini Samuele8230206M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
7.Castelli Martino8090405M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
8.Bianchi Ian8010203M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
9.Chiodoni Gioele8113113M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
10.Moser Noé8250303M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
11.Ren Michele8201272M40ASCO LuganoSwitzerlandYES
12.Bozzolo Marco7202639M40ASCO LuganoSwitzerlandYES
13.Castelli Stefano8091075M40ASCO LuganoSwitzerlandYES
14.Chiodoni Andrea8030670M40ASCO LuganoSwitzerlandYES
15.Bernasconi Daniele8120573M40ASCO LuganoSwitzerlandYES
16.Pedrini Gigi8230967M40ASCO LuganoSwitzerlandYES
17.Unternäher Ferruccio640418M50ASCO LuganoSwitzerlandYES
18.Bossard Vinicio1966203M50ASCO LuganoSwitzerlandYES
19.Brambilla Stefano7202253M50 ULTIMATEASCO LuganoSwitzerlandYES
20.Kocsis Toncsi8310359M55ASCO LuganoSwitzerlandYES
21.Besomi Matteo8280960M55ASCO LuganoSwitzerlandYES
22.Campana Albino887031M60ASCO LuganoSwitzerlandYES
23.Berger Pio1470304OPEN CASCO LuganoSwitzerlandYES
24.Bonini Massimo252976OPEN CASCO LuganoSwitzerlandYES
25.Ghiggia Marta8260910OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES
26.Fux Amele1980131OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES
27.Chiodoni Lorena2072511OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES
28.Bianchi Maya2072502W10-SHADOWEDASCO LuganoSwitzerlandYES
29.Ghiggia Emma8270507W12ASCO LuganoSwitzerlandYES
30.Bonini Ambra1470308W12ASCO LuganoSwitzerlandYES
31.Ren Aline8070107W12ASCO LuganoSwitzerlandYES
32.Castelli Larissa8040407W12ASCO LuganoSwitzerlandYES
33.Bozzolo Lisa8653034W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
34.Koscis Emma8040405W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
35.Chiodoni Sofia8190403W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
36.Cammarata Clarissa8310302W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
37.Guglielmini Maira8443443W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
38.Bianchi Michela8250380W35ASCO LuganoSwitzerlandYES
39.Bonini Francesca7203917W40ASCO LuganoSwitzerlandYES
40.Bernasconi Karin8041076W40ASCO LuganoSwitzerlandYES
41.Bozzolo Federica7203899W40ASCO LuganoSwitzerlandYES
42.Besomi Patrizia921029W45ASCO LuganoSwitzerlandYES
43.Bozzolo Ren Cristina8110173W45ASCO LuganoSwitzerlandYES
44.Montemezzani Nives8140966W50ASCO LuganoSwitzerlandYES
45.Quadri Kocsis Kella8120565W50ASCO LuganoSwitzerlandYES
46.Zemp Campana Silvia8040961W55ASCO LuganoSwitzerlandYES

ASG Teutoburger Wald
1.Risch Nikolaus555007M65ASG Teutoburger WaldGermanyYES
2.Risch Björn555005OPEN BASG Teutoburger WaldGermanyYES
3.Risch Petra555001OPEN DASG Teutoburger WaldGermanyYES

ASM CO
1.Thiebault Monique1677777W70ASM COFranceYES

ASMBCO
1.Dieudonné Roland997900M70ASMBCOFranceYES
2.Herve-jousse Odile9191091W45ASMBCOFranceYES
3.Pierson Blandine9015165W45ASMBCOFranceYES
4.DIEUDONNE Madeleine22800047W70ASMBCOFranceYES

ASQ'Orientation
1.Skowronek PaulineKID'S COURSEASQ'OrientationFrance
2.Skowronek Valentin1210940M16ASQ'OrientationFrance
3.Skowronek Virgile1210955M16ASQ'OrientationFrance
4.Antoine Parigot9012002M16ASQ'OrientationFranceYES
5.Olivier Parigot9020273M45ASQ'OrientationFranceYES
6.Skowronek Laurent1210962OPEN BASQ'OrientationFrance
7.Skowronek IsabelleOPEN DASQ'OrientationFrance
8.Lilou Parigot9022004W14ASQ'OrientationFranceYES
9.Parigot Virginie1145145W40ASQ'OrientationFranceYES

Association Montpellier Sport d'Orientation Hérault
1.Ferrand Maxime8210503M16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFranceYES
2.Ferrand Guillaume8211099M20Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFranceYES
3.Ferrand Pierre8260562M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFranceYES
4.Ferrand Christine8144000W45Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFranceYES

Association Sportive de l'IGN
1.Varron Stéphanie1940411W45Association Sportive de l'IGNFranceYES

ASUB Orientation
1.Van der Ouderaa François1311870M21 ULTIMATEASUB OrientationBelgium
2.Wilhelms John31786M21BASUB OrientationBelgiumYES
3.Colomb Jean-baptiste7061981M21EASUB OrientationBelgiumYES
4.Krier Jean-françois1496112M21EASUB OrientationBelgiumYES
5.Souweine Gerald1191919M40ASUB OrientationBelgiumYES
6.Darimont Didier9632012M50ASUB OrientationBelgiumYES
7.Krier Francis9520606M60ASUB OrientationBelgiumYES
8.Parmentier Pierre C.1301922M60ASUB OrientationBelgiumYES
9.Van Der Cruys Jean Pierre1393109M70ASUB OrientationBelgiumYES
10.Evrard Anne-laure1496111OPEN DASUB OrientationBelgiumYES
11.Limpach Jessica49129W21 ULTIMATEASUB OrientationBelgiumYES
12.Sandevoir Claire921403W21A LONGASUB OrientationBelgiumYES
13.Rooman ClaudiaW21A LONGASUB OrientationBelgium
14.Avaux Marie1251981W35ASUB OrientationBelgiumYES
15.Muyllaert Claire49072W50ASUB OrientationBelgiumYES
16.Luyts Dominique228345W50ASUB OrientationBelgiumYES
17.Duyck An1251959W50ASUB OrientationBelgiumYES
18.Govaerts Bernadette9011960W50ASUB OrientationBelgiumYES
19.Colson Caty9540107W60ASUB OrientationBelgiumYES

ASUL Sports Nature
1.Jehl Joshua31128M10ASUL Sports NatureFranceYES
2.Dechavanne Simon35341M14ASUL Sports NatureFranceYES
3.Pichard Romain419148M14ASUL Sports NatureFranceYES
4.Coduri Hugo9049111M14ASUL Sports NatureFrance
5.Basset Martin2132413M14ASUL Sports NatureFranceYES
6.Jehl Enzo2054306M16ASUL Sports NatureFranceYES
7.Basset Basile2069881M16ASUL Sports NatureFranceYES
8.Vuitton Julien8002040M18ASUL Sports NatureFrance
9.Vuitton Gaetan9691101M21A LONGASUL Sports NatureFrance
10.Hubert EmericM21A SHORTASUL Sports NatureFranceYES
11.Beltoise Vincent1999997M21A SHORTASUL Sports NatureFranceYES
12.Dupont Christophe2112635M21BASUL Sports NatureFranceYES
13.Van Der Meulen Nicolas1001945M21EASUL Sports NatureFranceYES
14.Merino Pierrick1115255M21EASUL Sports NatureFranceYES
15.Rabourdin Thomas9001054M21EASUL Sports NatureFranceYES
16.Kern-gillard Mathieu7029208M21EASUL Sports NatureFranceYES
17.Basset Marian960229M21EASUL Sports NatureFranceYES
18.Dunhill Laurent7190780M35ASUL Sports NatureFranceYES
19.Jehl Julien2054302M40ASUL Sports NatureFranceYES
20.Plumey Bruno7000996M40ASUL Sports NatureFrance
21.Ecarnot Jean Francois7699022M45ASUL Sports NatureFrance
22.Basset Regis31145M50ASUL Sports NatureFranceYES
23.Bidet Mickael408129M50ASUL Sports NatureFranceYES
24.Vuitton Christophe9691102M55ASUL Sports NatureFrance
25.Basset Olivier35325M55ASUL Sports NatureFranceYES
26.Mazard Jean-pierre1001919M60ASUL Sports NatureFranceYES
27.Cachard Christian1396443M60ASUL Sports NatureFranceYES
28.Mascarell Henri35353M70ASUL Sports NatureFranceYES
29.Dechavanne Elsa2112639W10ASUL Sports NatureFranceYES
30.Basset Anouk2132414W12ASUL Sports NatureFranceYES
31.Basset Tess408141W12ASUL Sports NatureFranceYES
32.Toulier Ancian Loïs8191918W16ASUL Sports NatureFrance
33.Ecarnot Axelle7822601W16ASUL Sports NatureFrance
34.Ecarnot Lola7613433W18ASUL Sports NatureFrance
35.Vuitton Marie9691103W20ASUL Sports NatureFrance
36.Backscheider Emilie1396357W21 ULTIMATEASUL Sports NatureFrance
37.Colas Pascaline7112027W21A LONGASUL Sports NatureFranceYES
38.Basset Fiona31125W21A LONGASUL Sports NatureFranceYES
39.Roussé LorianeW21A LONGASUL Sports NatureFranceYES
40.Tailleur FlorineW21A SHORTASUL Sports NatureFrance
41.Macquart Thérèse7180578W40ASUL Sports NatureFranceYES
42.Jehl Elodie2069880W40ASUL Sports NatureFranceYES
43.Ecarnot Celine2101247W45ASUL Sports NatureFrance
44.Basset Laurence31141W45ASUL Sports NatureFranceYES
45.Vuitton Christelle419142W50ASUL Sports NatureFrance
46.Pelletier Genevieve1396461W55ASUL Sports NatureFranceYES
47.Basset Sylvie2069883W55ASUL Sports NatureFranceYES

Auckland Orienteering Club
1.Landels Adam355504M10Auckland Orienteering ClubNew ZealandYES
2.Landels Alistair9680912M50Auckland Orienteering ClubNew ZealandYES
3.Soulard Juliette2008715W45Auckland Orienteering ClubNew ZealandYES

Auld Reekie Orienteering Society
1.Coombs Duncan503537M21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited KingdomYES
2.Young Martin8641538M21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited Kingdom
3.Tullie Doug503541M21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited KingdomYES
4.Orr Hollie510389W21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited KingdomYES
5.Haines Chloe888251W21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited KingdomYES
6.Wright Hazel8303549W21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited KingdomYES
7.Orr Jessica503577W21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited KingdomYES

Azimut Orientation Castres
1.Frayssinet Jade40332KID'S COURSEAzimut Orientation CastresFranceYES
2.Christophe Mazan1810408M40Azimut Orientation CastresFranceYES
3.Frayssinet Laurent1810420M40Azimut Orientation CastresFranceYES
4.Clémence Mazan1810431W10Azimut Orientation CastresFranceYES
5.Estelle MAZAN1810432W12Azimut Orientation CastresFranceYES
6.Ambre Frayssinet424150W14Azimut Orientation CastresFranceYES
7.Fanni MAZAN1810433W14Azimut Orientation CastresFranceYES
8.Céline Mazan1810409W40Azimut Orientation CastresFranceYES

Azuolas
1.Velde Augusts8641010M16AzuolasLithuaniaYES
2.Jadenkus Evaldas7206321M40AzuolasLithuaniaYES
3.Smilgius Audrius7003276M45AzuolasLithuania
4.Miksys Eugenijus8644493M55AzuolasLithuaniaYES
5.Velde Vaiva2066983W10AzuolasLithuaniaYES
6.Velde Reda8641000W35AzuolasLithuaniaYES
7.Ivanauskaite Rasa2024092W35AzuolasLithuaniaYES

Badalona Orientació
1.Totusaus Benet8246718M21EBadalona OrientacióSpainYES
2.Mari Pau1393245M40Badalona OrientacióSpainYES
3.Novoa Silvia770121W35Badalona OrientacióSpainYES
4.Vidal Pilar1420073W40Badalona OrientacióSpainYES

Badenoch and Strathspey OC
1.Karatay Mehmet716617M35 ULTIMATEBadenoch and Strathspey OCUnited KingdomYES
2.Scott Callum444888M60Badenoch and Strathspey OCUnited KingdomYES
3.Karatay Gemma8434357W35 ULTIMATEBadenoch and Strathspey OCUnited KingdomYES
4.Scott Hilary444889W65Badenoch and Strathspey OCUnited KingdomYES

Balise 04
1.Massot Bertrand1040409M45Balise 04FranceYES
2.Schiavo Gilles1040423M55Balise 04FranceYES

Balise 25
1.Wymer Kylian9041001M18Balise 25FranceYES
2.Lonchampt Loic7007000M21A SHORTBalise 25FranceYES
3.Wymer Eddie2036846M50 ULTIMATEBalise 25FranceYES
4.Wymer Alyssia9012305W14Balise 25FranceYES
5.Wymer Isabelle9072868W50Balise 25FranceYES

Balise 63
1.Peyrin Mathis1001953M18Balise 63FranceYES
2.Roche Guillaume7191015M21A SHORTBalise 63FranceYES
3.Contrepois Robin9002022M40Balise 63FranceYES
4.Peyrin Stéphane666668M45Balise 63FranceYES

Balise 77 Fontainebleau Avon
1.Gally Stéphane8010018M40Balise 77 Fontainebleau AvonFranceYES

balise orientation albigeoise
1.Fenech LounaKID'S COURSEbalise orientation albigeoiseFranceYES
2.Ruiz Léo242798KID'S COURSEbalise orientation albigeoiseFranceYES
3.Ruiz Gaspard2020341M10balise orientation albigeoiseFranceYES
4.Barrere Baptiste31797M10balise orientation albigeoiseFranceYES
5.Fenech Noa2015555M14balise orientation albigeoiseFranceYES
6.Fenech Sylvain2015554M35balise orientation albigeoiseFranceYES
7.Ruiz Ludovic1390909M35balise orientation albigeoiseFranceYES
8.Barrere Benoit2015558M40balise orientation albigeoiseFranceYES
9.MENUT Jean-claude1396414M65balise orientation albigeoiseFranceYES
10.Fenech Sandrine2015560OPEN Cbalise orientation albigeoiseFranceYES
11.Barrere Clémence2015568W10balise orientation albigeoiseFranceYES
12.Fenech Océane2015569W14balise orientation albigeoiseFranceYES
13.Barrere Nathalie2015557W35balise orientation albigeoiseFranceYES
14.Ruiz Céline1396412W40balise orientation albigeoiseFranceYES

Balise77
1.Julien Gardeur35005M21A SHORTBalise77FranceYES

Bastholmens IF
1.Frilander Heikki1008150M55Bastholmens IFFinlandYES
2.Von Schoultz Katja1008133W21EBastholmens IFFinlandYES
3.Von Schoultz Annika355655W50Bastholmens IFFinlandYES

Belgian Big Fat Guys
1.Laško Nico1000989M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBelgium
2.Maboul ChristianM50 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBelgium

Berliner TSC
1.Adorjan Peter9150573M45Berliner TSCGermanyYES
2.Polgar Erika339017OPEN CBerliner TSCGermanyYES
3.Adorján Vera Lotte361277W10-SHADOWEDBerliner TSCGermanyYES
4.Adorjan Luca Eszter9021200W18Berliner TSCGermanyYES

Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.
1.Krüger Náya Livia2078962KID'S COURSEBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
2.Krüger Louis Antoine435215M10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
3.Krüger Ronny8001979M21A SHORTBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
4.Krüger Lianne Joséfine2067892W10-SHADOWEDBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
5.Kulow Anicó440468W21A LONGBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES

Bishopstown Orienteering club
1.Cotter Liam1363705M16Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
2.O'sullivan Colm363732M50Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
3.O'sullivan Clodagh363724W12Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
4.O Sullivan Aoife822102002W16Bishopstown Orienteering clubIrelandYES

Borasca
1.Deferm Jens1410495KID'S COURSEBorascaBelgiumYES
2.Deferm Kobe1934M10-SHADOWEDBorascaBelgiumYES
3.Deferm Sam1001017M35BorascaBelgiumYES
4.Claes Johan1403167M60BorascaBelgiumYES
5.Oeyen Greet505585W35BorascaBelgiumYES
6.Baerts Anita308548W60BorascaBelgiumYES

Boussole en Forez
1.Degand Jules1420403M10Boussole en ForezFranceYES
2.Degand Théo2098472M12Boussole en ForezFranceYES
3.Grange Lucas258374M14Boussole en ForezFranceYES
4.Forestier Aloïs7000956M21EBoussole en ForezFranceYES
5.Degand Guillaume1001998M40Boussole en ForezFranceYES
6.Lafanechere Thierry7420401M45Boussole en ForezFranceYES
7.Laurent Couliard9076082M45Boussole en ForezFranceYES
8.Garnier Jean2098473M65Boussole en ForezFranceYES
9.Grange Camille2113809W16Boussole en ForezFranceYES
10.Degand Cécile7000958W40Boussole en ForezFranceYES
11.Grange Claire2080159W45Boussole en ForezFranceYES

Braunschweiger MTV
1.Struckmann Magnus960510M21 ULTIMATEBraunschweiger MTVGermanyYES
2.Struckmann Jens7660827M50Braunschweiger MTVGermanyYES
3.Rihko-Struckmann Liisa501916W50Braunschweiger MTVGermanyYES

Brest Orientation
1.Petitjean Hervé338974M50Brest OrientationFranceYES

BRIGHTNET
1.Simakov Maxim889818M21EBRIGHTNETRussia

BriveCorrèzeCO
1.Dupuy Célestin8002038M12BriveCorrèzeCOFranceYES
2.Peyclit Jules9190603M16BriveCorrèzeCOFranceYES
3.Bourgeois Lucas9001971M16BriveCorrèzeCOFranceYES
4.Leduc Paul1019004M18BriveCorrèzeCOFranceYES
5.Bouvier william8226300M35BriveCorrèzeCOFranceYES
6.Dupuy Francis9002009M40BriveCorrèzeCOFranceYES
7.Albin Cédric1019037M40BriveCorrèzeCOFranceYES
8.Bourgeois Jean Damien9001984M45BriveCorrèzeCOFranceYES
9.Leduc Jean-christophe1019023M50BriveCorrèzeCOFranceYES
10.Peyclit Jacques1019027M50BriveCorrèzeCOFranceYES
11.Bourgeois Coline228598W14BriveCorrèzeCOFranceYES
12.Dupuy Violette8002034W14BriveCorrèzeCOFranceYES
13.Albin Emma304239W14BriveCorrèzeCOFranceYES
14.Dupuy Rose-Lou2015570W16BriveCorrèzeCOFranceYES
15.Bouvier Enora522630W16BriveCorrèzeCOFranceYES
16.Massias Sophie2005651W35BriveCorrèzeCOFranceYES
17.Noble Sandrine7111977W40BriveCorrèzeCOFranceYES
18.Lapeyre Frédérique1019011W55BriveCorrèzeCOFranceYES
19.Peyclit Christine2005642W70BriveCorrèzeCOFranceYES

BSV Halle-Ammendorf
1.Schmalfeld Karin555015W35BSV Halle-AmmendorfGermanyYES

bussola ok
1.Meier Maegi8261961BEGINNERSbussola okSwitzerland
2.Zingg Luca8030693M21Ebussola okSwitzerland
3.Meier Raphael8271961M55bussola okSwitzerland
4.Brunner Anina8222220W21Ebussola okSwitzerlandYES

C.O. Aget Lugano
1.Pellegrini Vincenzo8311053M65C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
2.Pellegrini Rita8170655W60C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES

C.O. Mulhouse
1.Odermatt Brian8200877M21 ULTIMATEC.O. MulhouseFranceYES
2.Schamberger Pierre1302704M21 ULTIMATEC.O. MulhouseFranceYES
3.Odermatt Thierry8333985M21A SHORTC.O. MulhouseFranceYES
4.Odermatt Alex1281966M35 ULTIMATEC.O. MulhouseFranceYES
5.Odermatt Ursula7140663W45C.O. MulhouseFranceYES

C.O.Liège
1.Mazy Arnaud49112M12C.O.LiègeBelgiumYES
2.Mazy Alain235098M35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
3.Garray Julius53518M50C.O.LiègeBelgiumYES
4.Wathelet Alain49109M50 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
5.Cloostermans Luc9101075M50 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
6.Vandermeulen Bruno49101M50 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
7.Pierlot André7763014M55C.O.LiègeBelgiumYES
8.Tilkin Michel7208656M55C.O.LiègeBelgiumYES
9.Silvestre Jacques1229565M65C.O.LiègeBelgium
10.Mazy AnaïsW10C.O.LiègeBelgiumYES
11.Pierlot Elvire2089828W12C.O.LiègeBelgiumYES
12.Tilkin Fanny2015898W21 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
13.Leyimangoye Judith2046059W21BC.O.LiègeBelgium
14.Vandermeulen Séverine249059W21EC.O.LiègeBelgiumYES
15.Sadzot Agnes417498W35C.O.LiègeBelgiumYES
16.Vandermeulen Muriel49102W35C.O.LiègeBelgiumYES
17.Taffeiren Martine9102065W35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
18.Hermans Aline235097W35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
19.Buchacker Kerstin589161W35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
20.Clissen Valérie246805W35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
21.Renard Françoise38907W50C.O.LiègeBelgiumYES
22.lHedwige Lejeune2015923W50 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
23.Chouffart Muriel206498W55C.O.LiègeBelgiumYES
24.Vandermeulen Bernadette8625774W60C.O.LiègeBelgiumYES

C.S.PERTUIS
1.Baconnet Alexandre1001950M16C.S.PERTUISFranceYES
2.Chalopin Mathieu831119M35C.S.PERTUISFrance
3.Sciora Pierre9830412M35C.S.PERTUISFranceYES
4.Picazo Jean-jacques340507M50C.S.PERTUISFranceYES
5.Monclard Jerome262044M50C.S.PERTUISFranceYES
6.Baconnet Jean-michel40796M55C.S.PERTUISFranceYES
7.Gibiat Frédéric601004M55C.S.PERTUISFranceYES
8.Monjauze Marion1831105W21A LONGC.S.PERTUISFranceYES
9.Gehin Christine40581W45C.S.PERTUISFranceYES
10.Monclard Valérie262045W50C.S.PERTUISFranceYES
11.Picazo Sophie525036W50C.S.PERTUISFranceYES
12.GIBIAT Danielle1530101W65C.S.PERTUISFranceYES

CA Rosé
1.Marion Jean-claude7000142M50CA RoséSwitzerlandYES
2.Cuche Denis8007001M60CA RoséSwitzerlandYES
3.Schafer Fiona8190842W14CA RoséSwitzerlandYES
4.Schafer Loriane8240614W18CA RoséSwitzerlandYES
5.Suter Valerie8005376W21ECA RoséSwitzerland
6.Hugelshofer Barbara8636063W35CA RoséSwitzerlandYES
7.Michiels KaterinaW40CA RoséSwitzerlandYES
8.Schafer Peggy8280871W45CA RoséSwitzerlandYES
9.Godel Anne8492104W50CA RoséSwitzerlandYES

CapOnord, Sports d'Orientation
1.Brunot Léonie2007803BEGINNERSCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
2.Dessailly Jean425382M12CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
3.Lefebvre Adam2109472M12CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
4.Dessailly Léandre2007825M14CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
5.Lefebvre Florian425380M14CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
6.Poulain Yannick1603780M21 ULTIMATECapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
7.Lefebvre François425377M40CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
8.Brunot Yoann9590919M40CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
9.Dessailly David9590912M45CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
10.Poulain Joël1603777M55CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
11.Schimpf Laurent8002109OPEN BCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
12.Schimpf Géraldine2007828OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
13.Buckman Laëtitia9590903OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
14.Poulain Odile1396350OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
15.Lefebvre Elisabeth2109471OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
16.Dessailly Flora425376W10CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
17.Schimpf Tonie9590918W10CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
18.Brunot Clémence362883W12CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
19.Schimpf Leila8002808W14CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
20.Jacquemart Marina2007829W21A SHORTCapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
21.Dessailly Aurélie9590911W40CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES
22.Ben Khaled Isabelle402549W60CapOnord, Sports d'OrientationFranceYES

Care-Vevey Orientation
1.High Darrell7050568M50Care-Vevey OrientationSwitzerlandYES
2.High Heather260267W12Care-Vevey OrientationSwitzerlandYES
3.High Alison770620W40Care-Vevey OrientationSwitzerlandYES

Cent Vallées Orientation 12
1.Tenedos Robert1040657M60Cent Vallées Orientation 12FranceYES

Cercle d'Orientation du Hainaut
1.Pasquasy EmileM10-SHADOWEDCercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
2.Arno Yves7208660M40Cercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
3.Gomrée Yves1409714M45Cercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
4.Timmermans Paul8655042M65Cercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
5.Pasquasy AnnaW10-SHADOWEDCercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
6.Destrée Marie782206W35Cercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
7.Timmermans Julie7208658W40Cercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES
8.Aughuet Valérie1409715W50Cercle d'Orientation du Hainaut BelgiumYES

Cerdagne Capcir International Orienteering
1.Farell i Garrigós David2016931M50Cerdagne Capcir International OrienteeringFranceYES
2.Vergé Philippe1396458M60Cerdagne Capcir International OrienteeringFranceYES

Charente Maritime Orientation
1.Suire Evane2037258KID'S COURSECharente Maritime OrientationFrance
2.Pauly Titouan2011968M16Charente Maritime OrientationFranceYES
3.Suire Sebastien2042789M35Charente Maritime OrientationFrance
4.Pauly Alexis9008009M45Charente Maritime OrientationFranceYES
5.Suire Mélie2042787W12Charente Maritime OrientationFrance
6.Pauly Lilou7002001W18Charente Maritime OrientationFranceYES
7.Pauly Marianne9171719W40Charente Maritime OrientationFranceYES

Charente Orientation Feuillade
1.CLOUZEAU Gilles8450119M50Charente Orientation FeuilladeFrance
2.CLOUZEAU Valérie7958104W50Charente Orientation FeuilladeFrance

Cleveland Orienteering Klub
1.Jones Evan401557M10-SHADOWEDCleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES
2.Poole Chris519370M45Cleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES
3.Jones Katie503481W10Cleveland Orienteering KlubUnited KingdomYES

CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRS
1.Boelle Jean - Luc1064870M60CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFranceYES
2.Boelle Catherine1064865W60CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFranceYES

Club d'Orientation du CERN
1.Béchir DanielM21BClub d'Orientation du CERNSwitzerland
2.Elisabeth GeneuxW55Club d'Orientation du CERNSwitzerland

Club d'Orientation Lorientais
1.MAES Bruno8000065M50Club d'Orientation LorientaisFranceYES
2.ANGLADE Christian9000029M50Club d'Orientation LorientaisFranceYES
3.ANGLADE Léane1061510OPEN CClub d'Orientation LorientaisFranceYES
4.MAES Karine8000066W45Club d'Orientation LorientaisFranceYES
5.ANGLADE Françoise1967204W50Club d'Orientation LorientaisFranceYES

Club d'Orientation Tout Espoir
1.Tourneur Fabien7062164M45Club d'Orientation Tout EspoirFranceYES
2.Ferchaud Christian9051946M70Club d'Orientation Tout EspoirFranceYES

Club Orientació Berguedà
1.Vilaredes Prat Roger2006162M12Club Orientació BerguedàSpainYES
2.Ubeira Roi7203792M35Club Orientació BerguedàSpainYES
3.Vilaredes Solé Jordi7202259M35Club Orientació BerguedàSpainYES
4.Aubets Ramon9991971M35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàSpainYES
5.Prat Escarré Sara7202286W35Club Orientació BerguedàSpainYES
6.Ventura Gemma1393343W35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàSpainYES
7.Gil-Brotons Ampa8260579W35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàSpain

Club Orientació Catalunya
1.Daví Recasens Daniel1470666M35Club Orientació CatalunyaSpainYES

Club Orientation Boucles de la Seine
1.Poulain Arthur1270420M16Club Orientation Boucles de la SeineFrance
2.Reydant MattéoM18Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
3.Mileo Julien7020979M35Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
4.Poulain Nicolas7001986M40Club Orientation Boucles de la SeineFrance
5.Dudout Serge882704M45Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
6.Eudier Patrick2018689M60Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
7.Coupey Guy340500M70Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
8.Poulain Elsa1543375W12Club Orientation Boucles de la SeineFrance
9.Poulain Justine1116828W14Club Orientation Boucles de la SeineFrance
10.Painparay Oranne1270401W18Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
11.Pierre Elodie1399055W35Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES
12.Poulain Stéphanie2009376W40Club Orientation Boucles de la SeineFrance
13.Eudier Agnès2018688W55Club Orientation Boucles de la SeineFranceYES

Club orientation Loisirs Etrechy
1.Bestel Arnault9100299M20Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
2.Erbland Thomas2015882M20Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
3.Erbland Pierre7000970M20Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
4.Bestel Thierry710519M45Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
5.Roulleaux Alain650517M50Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
6.Bestel Sandra9417435W21EClub orientation Loisirs EtrechyFranceYES
7.Roulleaux Julie1996054W21EClub orientation Loisirs EtrechyFranceYES
8.Bestel Florence9120670W45Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
9.Touzain Roulleaux Isabelle1396400W55Club orientation Loisirs EtrechyFranceYES
10.Bouché Sylvie34868W55Club orientation Loisirs EtrechyFrance

CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
1.Villar Basile9051007M12CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES
2.VILLAR Christophe9110866M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES
3.Villar Alix9171003W16CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES
4.Villar Zoé9670100W20CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES

Club Rennais de CO
1.Le Cam Tom8224422M18Club Rennais de COFranceYES
2.Le Cam Raphael9001900M50Club Rennais de COFranceYES
3.Le Cam Muriel1053536W45Club Rennais de COFranceYES

CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZA
1.Burgos Pérez Daniel409074BEGINNERSCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES
2.Peñaranda Marcos Tomas7200028M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES
3.Burgos Fernández Nacho7171719M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES
4.Bustillo Ruiz Alfonso7203688M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpain
5.Aguirre Casas Elisa403273OPEN CCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpain
6.Burgos Pérez Ana7211161W12CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES
7.Perez Ramos Maica347008W40CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES

Club Veleta Orientación
1.Avila Lopez Ana7207934W21BClub Veleta OrientaciónSpainYES

CNSD Fontainebleau
1.Garrec Christian9160759M55CNSD FontainebleauFranceYES

co amberieu
1.Beguinot Guillaume35505M10co amberieuFranceYES
2.Beguinot Marc247293M14co amberieuFranceYES
3.Meunier Florian1011103M14co amberieuFrance
4.Sellier Mathis9021010M16co amberieuFranceYES
5.Boulmier Alain1000708M35 ULTIMATEco amberieuFranceYES
6.Meunier Frédéric7703077M40co amberieuFrance
7.Beguinot Alain7200200M45co amberieuFranceYES
8.Greff Nicolas8003571M45co amberieuFranceYES
9.Collomb Denis1033599M50co amberieuFranceYES
10.Sellier Jean-marc1280770M55co amberieuFranceYES
11.Cardineau François1033706M55co amberieuFrance
12.Kajak Stéphane35484M65co amberieuFranceYES
13.Lassalle Jean-paul2073515M70co amberieuFranceYES
14.Anne Roger1000709M70co amberieuFranceYES
15.Jagle Jean-marc1909998M70co amberieuFranceYES
16.Sellier Valentine8030505W14co amberieuFranceYES
17.Beguinot Camille1403440W16co amberieuFranceYES
18.Meunier Aurélie1011102W16co amberieuFrance
19.Beguinot Vanessa1000710W40co amberieuFranceYES
20.Meunier Christelle35507W45co amberieuFrance
21.Coulomb Sandra1160273W45co amberieuFrance
22.Anne Brigitte2062401W65co amberieuFranceYES

co colmar
1.Chastagner Pauline750121BEGINNERSco colmarFranceYES
2.Reich Ulysse7110621M10co colmarFranceYES
3.Juncker Guillaume2300811M21A SHORTco colmarFranceYES
4.Wack Xavier1680444M21Eco colmarFranceYES
5.Dalibard Nicolas8290674M35 ULTIMATEco colmarFranceYES
6.Reich Yann1603130M40co colmarFranceYES
7.Erdinger Fabrice8210175M40co colmarFranceYES
8.Legallais Jean-luc1680402M45co colmarFranceYES
9.Lombet Patrice228354M45co colmarFranceYES
10.Poulain Antoine1603103M45co colmarFranceYES
11.Vanhulst André1331144M55co colmarFranceYES
12.Ravenel Philippe9190563M55co colmarFranceYES
13.Duboc Michel8240156M60co colmarFranceYES
14.Thiebault Jean-Philippe1680411M65co colmarFranceYES
15.Mertz André1680401M65co colmarFranceYES
16.Makovicka Libor1603126M65co colmarFranceYES
17.Ceulemans Anne-Marie1001007OPEN Cco colmarFranceYES
18.Reich Elise1891979OPEN Cco colmarFranceYES
19.Liégeois Annabelle49126OPEN Cco colmarFranceYES
20.Thiebault Marie-Paule34161OPEN Dco colmarFranceYES
21.Reich Anaelle9130509W10co colmarFranceYES
22.Dalibard Mélanie7680400W16co colmarFranceYES
23.Greney Diane332676W20co colmarFranceYES
24.Ravenel Fanny421972W21A LONGco colmarFranceYES
25.Deschepper Aurélie7554400W21A LONGco colmarFranceYES
26.Ravenel Véronique9051964W50co colmarFranceYES
27.Makovicka Véronique1603127W50co colmarFranceYES
28.Wack Isabelle1680403W55co colmarFranceYES
29.Oudin Marie-Reine1603107W65co colmarFranceYES

CO Guin
1.Koenig Thomas8420842M35CO GuinSwitzerland
2.Steinauer Michael8653006M50CO GuinSwitzerland
3.Jungo Marie-Anne7203911W50CO GuinSwitzerland

CO Liège
1.Hanzen Francois49113M21A LONGCO LiègeBelgiumYES

COC - Clube Orientação do Centro
1.Botao Rui7680122M50COC - Clube Orientação do CentroPortugal
2.Monteiro Carlos1000058M50COC - Clube Orientação do CentroPortugalYES
3.Esteves Beatriz7202502W18COC - Clube Orientação do CentroPortugalYES
4.Vieito Anabela1210167W40COC - Clube Orientação do CentroPortugalYES
5.Ferreira Paula7207050W45COC - Clube Orientação do CentroPortugalYES
6.Monteiro Isabel1250358W55COC - Clube Orientação do CentroPortugalYES

COMA
1.Garcia Crespo Jose Manuel8633194M35COMASpainYES

COMA
1.Pereira Roldan Pablo2082894M12COMASpainYES
2.Gálvez Muñoz Iván Antonio7204871M21A LONGCOMASpainYES
3.Pereira Rivero Paul8647680M45COMASpainYES
4.Garrido Osuna María241276W21BCOMASpainYES
5.Roldán Pareja Marian8647671W40COMASpainYES

Corbière Orientation Raid Evasion
1.Cavarroc Hugo1718000M20Corbière Orientation Raid EvasionFrance
2.Cavarroc Jerome921972M45Corbière Orientation Raid EvasionFrance
3.Cavarroc Lisa419134W12Corbière Orientation Raid EvasionFrance
4.Cavarroc Amandine337090W18Corbière Orientation Raid EvasionFrance

corbus
1.Steiner Fritz8471948M70corbusSwitzerlandYES
2.Rufer Fritz8653020M70corbusSwitzerlandYES
3.Meier Viktor8643441M70corbusSwitzerlandYES

Cork Orienteering Club
1.Pinker Marcus500999M35 ULTIMATECork Orienteering ClubIrelandYES
2.Hull Greg2031831M50Cork Orienteering ClubIrelandYES
3.Pinker Bob10808M70Cork Orienteering ClubIrelandYES
4.O'donovan JimM70Cork Orienteering ClubIrelandYES
5.Pinker Faye500998W40Cork Orienteering ClubIrelandYES
6.Pinker Maria50806W65Cork Orienteering ClubIrelandYES

COTA
1.Mahou Miguel Alvaro308375M21A SHORTCOTASpainYES
2.Mahou García Luis439120M50 ULTIMATECOTASpainYES
3.Miguel Pagazaurtundúa Pilar258087OPEN CCOTASpainYES
4.Mahou Miguel Daniel249076OPEN DCOTASpainYES

Course d'Orientation Coeur de Savoie
1.Locatelli Lughan582005KID'S COURSECourse d'Orientation Coeur de SavoieFranceYES
2.LOCATELLI Yann8110478M21ECourse d'Orientation Coeur de SavoieFranceYES
3.Benacek Philippe9101112M35Course d'Orientation Coeur de SavoieFranceYES
4.Faivre Daniel541911M60Course d'Orientation Coeur de SavoieFranceYES
5.Grillon-benacek Céline9001982W21BCourse d'Orientation Coeur de SavoieFranceYES

Course d'orientation Montceau Morvan
1.Antoine Régis34013M70Course d'orientation Montceau MorvanFranceYES

CPLVR
1.Durand Gilles1000957M50CPLVRFranceYES
2.Bonhomme Robert8622095M60CPLVRFranceYES
3.Jourde Coralie1410769W40CPLVRFranceYES
4.Reynaud Renee1261991W60CPLVRFranceYES

Crapahut
1.Toulier François1061512M50CrapahutFranceYES
2.Brisepierre Richard1001951M60CrapahutFranceYES
3.Ancian Toulier Catherine304163OPEN DCrapahutFrance

CRCO
1.Guillou Quentin8001955M21A SHORTCRCOFrance
2.Masson Philippe8260961M55CRCOFrance

CSAG METZ
1.Thiebaut Evelyne1891891W55CSAG METZFranceYES
2.Marchesin Sylvie8001950W55CSAG METZFranceYES

CSLG MELUN
1.Herouard Rudi7001992M14CSLG MELUNFranceYES
2.Vannier Ilian1001965M14CSLG MELUNFranceYES
3.Audefroy Clement1001983M18CSLG MELUNFranceYES
4.Toussaint Tom1770313M20CSLG MELUNFranceYES
5.Vannier Fabrice1770320M21ECSLG MELUNFranceYES
6.toussaint stephane1770314M45CSLG MELUNFranceYES
7.Vannier Eric1770319M50CSLG MELUNFranceYES
8.Karpyn Christian9004680M50 ULTIMATECSLG MELUNFranceYES
9.Herouard Thierry7001907M55CSLG MELUNFranceYES
10.Vannier Olyne333362W10CSLG MELUNFranceYES
11.Vannier Alona333363W12CSLG MELUNFranceYES
12.Vannier Emie2048340W16CSLG MELUNFranceYES
13.Audefroy Elsa1001973W18CSLG MELUNFranceYES
14.Garcia Marielle1001972W18CSLG MELUNFranceYES
15.Toussaint Perrine8002045W18CSLG MELUNFranceYES
16.Garcia Lise1001997W21A LONGCSLG MELUNFranceYES
17.Vannier Valérie1770311W40CSLG MELUNFranceYES

Curragh Naas Orienteering Club
1.Short Don223531M60Curragh Naas Orienteering ClubIreland
2.Whelan Deborah448511W50Curragh Naas Orienteering ClubIreland
3.Lynam Ruth8645276W50 ULTIMATECurragh Naas Orienteering ClubIreland

dauphiné orientation
1.Damien Paulet35699M45dauphiné orientationFranceYES
2.Fatoux Remy1011313M45dauphiné orientationFranceYES
3.Dermine Jean8150550M65dauphiné orientationFranceYES
4.Jacomino Mireille35693W55dauphiné orientationFranceYES
5.Dermine Isabelle2027652W55dauphiné orientationFranceYES

Deeside Hartford
1.Campbell Andy933053M55Deeside HartfordUnited KingdomYES
2.Campbell Sara8033062W50 ULTIMATEDeeside HartfordUnited KingdomYES

Dinan Course Orientation
1.Boulet Eric7001982M50Dinan Course OrientationFranceYES
2.Boulet Karine7001985W50Dinan Course OrientationFranceYES

DROT
1.Nagy LovroKID'S COURSEDROTSlovenia
2.Nagy MarjaKID'S COURSEDROTSlovenia

ECHO73 CHAMBERY
1.Janod Maëlle256253KID'S COURSEECHO73 CHAMBERYFranceYES
2.Andrieux Titouan1001968M10ECHO73 CHAMBERYFranceYES
3.Astrade Siméon2049170M16ECHO73 CHAMBERYFranceYES
4.Body Antonin2049166M16ECHO73 CHAMBERYFranceYES
5.Andrieux Quentin1403437M18ECHO73 CHAMBERYFranceYES
6.Didier Arnaud349383M18ECHO73 CHAMBERYFranceYES
7.Astrade Gaspard2048365M20ECHO73 CHAMBERYFranceYES
8.Andrieux Xavier1730522M40ECHO73 CHAMBERYFranceYES
9.Body Jean-laurent8191920M45ECHO73 CHAMBERYFranceYES
10.Janod François1733509M45ECHO73 CHAMBERYFranceYES
11.Astrade Laurent1444000M50ECHO73 CHAMBERYFrance
12.Body Thierry1730516M50ECHO73 CHAMBERYFranceYES
13.Astrade Blandine224469OPEN BECHO73 CHAMBERYFranceYES
14.Janod Titouane258998W10ECHO73 CHAMBERYFranceYES
15.Body Alyzée1730513W12ECHO73 CHAMBERYFranceYES
16.Janod Jéromine353311W12ECHO73 CHAMBERYFranceYES
17.Andrieux Marion1000998W16ECHO73 CHAMBERYFranceYES
18.Body Diane2048361W16ECHO73 CHAMBERYFranceYES
19.Gaudrillier Laurence2016322W40ECHO73 CHAMBERYFranceYES
20.Clerc Caroline8625778W45ECHO73 CHAMBERYFranceYES
21.Vaysse Isabelle1730501W45ECHO73 CHAMBERYFranceYES
22.Grebel Malo8020170W45ECHO73 CHAMBERYFranceYES

Edinburgh Southern Orienteering Club
1.Lindsay Rona550194W21 ULTIMATEEdinburgh Southern Orienteering ClubUnited KingdomYES

ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
1.Domènech Amorós Jordi7201323M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
2.Coll Vionesa Llorenç886792M45ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
3.Santamaria Villalonga Toninaina886783W45ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES

Espoon Akilles
1.Pikkarainen ToniM40Espoon AkillesFinlandYES
2.Pikkarainen AnuW45Espoon AkillesFinlandYES

Fana IL
1.Kocbach Jan721224M35 ULTIMATEFana ILNorway

Fermanagh Orienteers
1.Bryson Robin8641506M55Fermanagh OrienteersIrelandYES
2.Finlay Raymond8011551M65Fermanagh OrienteersIrelandYES
3.Finlay Teresa8230650W65Fermanagh OrienteersIrelandYES

FIF Hillerod
1.Folino Nielsen Rasmus890425M21A SHORTFIF HillerodDenmarkYES
2.Konring Anders8640540M21EFIF HillerodDenmarkYES

FIF Hilleroed
1.Olesen Emil553547M65FIF HilleroedDenmarkYES
2.Larsen Lærke Konring44693W10-SHADOWEDFIF HilleroedDenmarkYES
3.Larsen Anne Konring500484W35FIF HilleroedDenmarkYES
4.Olesen Eva Konring8631605W60FIF HilleroedDenmarkYES

Forth Valley Orienteers
1.Inman Hannah227333KID'S COURSEForth Valley OrienteersUnited KingdomYES
2.Inman Matthew401777M10Forth Valley OrienteersUnited KingdomYES
3.Inman Jason1401777M35 ULTIMATEForth Valley OrienteersUnited KingdomYES
4.Inman Janine7202903W40Forth Valley OrienteersUnited KingdomYES

Fortūna
1.Traubas Adomas8170007M16FortūnaLithuaniaYES
2.Traubaitė Saulė6616W10FortūnaLithuaniaYES
3.Traubaitė Judita8333399W18FortūnaLithuaniaYES
4.Traubienė Aistė8175155W40FortūnaLithuaniaYES

Fortuna OSK
1.Petrevičius Aras1719908M35Fortuna OSKLithuaniaYES
2.Kazlauskas Tadas8644550M40Fortuna OSKLithuania
3.Petrevičienė Aistė400387W21BFortuna OSKLithuaniaYES

Fossum IF
1.Størmer Emil9201373M18Fossum IFNorwayYES
2.Størmer Oskar8050596M21EFossum IFNorwayYES
3.Størmer Leif960115M50Fossum IFNorwayYES
4.Størmer Lucie218969W50Fossum IFNorwayYES

Garingal Orienteers Inc
1.Lithgow James9005345M60Garingal Orienteers IncAustraliaYES

GEN
1.Browne Hugh2068108M10-SHADOWEDGENIreland
2.O Donnell Cian2127443M12GENIrelandYES
3.Browne Gerry2068120M12GENIreland
4.O Donnell Martin2127444M45GENIrelandYES
5.Browne Eoin2068115M45GENIreland
6.Donaghy Ciaran2066904M55GENIrelandYES
7.Mccavana Pat8280959M55GENIrelandYES
8.Hanson AndreaOPEN DGENIrelandYES
9.Browne Niamh2068109W10GENIreland
10.O Donnell Clodagh427596W14GENIrelandYES
11.Donaghy Cliodhna2069582W16GENIrelandYES
12.Donaghy Aoife2066891W20GENIrelandYES
13.Coyle Deirdre2068111W45GENIreland
14.Mc Cavana Jackie430425W50GENIrelandYES
15.Bridcut Edith2078584W55GENIrelandYES

German Orienteering Team
1.Kunckel Konstantin9050803M16German Orienteering TeamGermanyYES
2.Hennseler Theo8091203M16German Orienteering TeamGermanyYES
3.Stamer Konrad8202003M16German Orienteering TeamGermany
4.Höck Kilian2041759M18German Orienteering TeamGermanyYES
5.Holzhauer Hendrik7204096M18German Orienteering TeamGermanyYES
6.Wengler Carlo7130401M18German Orienteering TeamGermanyYES
7.Casanova Riccardo8152024M18German Orienteering TeamGermanyYES
8.Kapischke Arne7003450M18German Orienteering TeamGermanyYES
9.Lorenz Timon7110400M18German Orienteering TeamGermanyYES
10.Leideck Karsten8060305M21 ULTIMATEGerman Orienteering TeamGermanyYES
11.Hertel Jasmin1020002W16German Orienteering TeamGermanyYES
12.Hertel Katrin1102002W16German Orienteering TeamGermanyYES
13.Ritzenthaler Kayla299899W16German Orienteering TeamGermanyYES
14.Müller Josephine7208010W16German Orienteering TeamGermanyYES
15.Buchberger Lina1050302W16German Orienteering TeamGermanyYES
16.Schikora Ines1973701W18German Orienteering TeamGermanyYES
17.Döllgast Nina8110393W21 ULTIMATEGerman Orienteering TeamGermanyYES
18.Klar Anne-Katrin8000101W50German Orienteering TeamGermanyYES

GODIH ALBACETE
1.Navarro Sánchez Amador7211343M10GODIH ALBACETESpain
2.Sánchez García Rosa María7211361M10GODIH ALBACETESpain
3.Navarro Lucas AmadorM10GODIH ALBACETESpain

GOLD Savosa
1.Pronini Matthias518888M10-SHADOWEDGOLD SavosaSwitzerlandYES
2.De Stefani Giona8333222M12GOLD SavosaSwitzerlandYES
3.Romagna Sebastiano8644523M14GOLD SavosaSwitzerlandYES
4.Bertozzi Matteo8377777M14GOLD SavosaSwitzerlandYES
5.Corsi Febo8433333M14GOLD SavosaSwitzerlandYES
6.Passera Sean8222666M16GOLD SavosaSwitzerlandYES
7.Bernardoni Robi8366666M18GOLD SavosaSwitzerlandYES
8.Bertozzi Silvano9505555M21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
9.Corsi Sandro8477777M21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
10.Madonna Aldo8144444M21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
11.Balmelli Giuliano9888744M21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
12.Baratti Diego8322222M21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
13.Ponti Davide2036395M21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
14.Guglielmetti Francesco8199999M60GOLD SavosaSwitzerlandYES
15.Lais Ruedi8640468M65GOLD SavosaSwitzerlandYES
16.Zveiger Lancelot509999OPEN CGOLD SavosaSwitzerlandYES
17.Banfi Anna1519999W16GOLD SavosaSwitzerlandYES
18.Bertozzi Sara8255555W16GOLD SavosaSwitzerlandYES
19.Corengia Emma1509999W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
20.Ceppi Agar9504444W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
21.Inderst Martina512222W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
22.Metzler Barbara8399999W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
23.Metzler Barbara8399999W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
24.Corsi Maurizia8111444W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
25.Bertozzi Elena8355555W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
26.Pronini Maura8122222W21A SHORTGOLD SavosaSwitzerlandYES
27.Guglielmetti Gerda8044444W55GOLD SavosaSwitzerlandYES
28.Guglielmetti Daniela8099999W55GOLD SavosaSwitzerlandYES

GRIFCO
1.Le Helloco Alec2109624M14GRIFCOFranceYES
2.Gillard Lucas1006640M14GRIFCOFranceYES
3.Urvoas Cyprien1130004M16GRIFCOFranceYES
4.Iceaga Jon7002102M16GRIFCOFranceYES
5.Buffard Corentin1006639M16GRIFCOFranceYES
6.Lemoigne Jules1779012M16GRIFCOFranceYES
7.Thonier Titouan1396399M16GRIFCOFranceYES
8.Pannier Axel1077818M18GRIFCOFranceYES
9.Roger Anton1077836M18GRIFCOFranceYES
10.Legrand Timothée8222999M21EGRIFCOFranceYES
11.Rauturier Christophe1780766M50GRIFCOFranceYES
12.Fauquant Maiwenn1130004W14GRIFCOFranceYES
13.Torchio Nawel2065828W14GRIFCOFranceYES
14.Pannier Lucile1780798W14GRIFCOFranceYES
15.Lemaire Cléo1077814W18GRIFCOFranceYES
16.Thonier Fanny7807296W18GRIFCOFranceYES
17.Durst Laura8630380W21A SHORTGRIFCOFranceYES
18.Rauturier Nathalie609660W50GRIFCOFranceYES
19.OLIVIER sandra8001980W50 ULTIMATEGRIFCOFranceYES

Grions Orientació
1.Serrallonga Arqués Marc8650855M21EGrions OrientacióSpain

Gundelfinger Turnerschaft
1.Schüßler Thomas8647669M50Gundelfinger TurnerschaftGermanyYES
2.Schüßler Ariane8647667OPEN DGundelfinger TurnerschaftGermanyYES
3.Schüßler Fiona8441122W14Gundelfinger TurnerschaftGermanyYES
4.Schüßler Nora8223355W14Gundelfinger TurnerschaftGermanyYES

Guyancourt Orientation 78
1.Fauquant Riwal7807112M16Guyancourt Orientation 78FranceYES
2.Pannier Axel1077818M18Guyancourt Orientation 78France
3.Faucheux Cédric1077834M21EGuyancourt Orientation 78France
4.Daem Adriaan8001949M40Guyancourt Orientation 78FranceYES
5.Pelletier Grégory1001986M40Guyancourt Orientation 78FranceYES
6.Pannier Pascal1780770M45Guyancourt Orientation 78FranceYES
7.Fauquant Jean-marie1780793M45Guyancourt Orientation 78FranceYES
8.Roger Vincent1780775M50Guyancourt Orientation 78FranceYES
9.Thonier Bruno1780754M50Guyancourt Orientation 78FranceYES
10.Duterage Christian1780789M50Guyancourt Orientation 78FranceYES
11.Chardot Thierry1780709M55Guyancourt Orientation 78FranceYES
12.Glasset Jean-luc2087930M55Guyancourt Orientation 78FranceYES
13.Campbell Nick8080749M60Guyancourt Orientation 78FranceYES
14.Le Helloco Yann2028261OPEN BGuyancourt Orientation 78FranceYES
15.Vasiloi Nadejda2046911OPEN CGuyancourt Orientation 78FranceYES
16.Pannier Lucile1780798W14Guyancourt Orientation 78France
17.Suard Raphaëlle1077831W21A SHORTGuyancourt Orientation 78France
18.Dherve Gwenaelle1780711W45Guyancourt Orientation 78FranceYES
19.Chardot Ulrike1780712W50Guyancourt Orientation 78FranceYES
20.Chauvineau Christine31466W50Guyancourt Orientation 78FranceYES
21.Glasset Isabelle339474W55Guyancourt Orientation 78FranceYES
22.Campbell Jane8080750W60Guyancourt Orientation 78FranceYES
23.Duterage Catherine1960000W60Guyancourt Orientation 78FranceYES

Hadeland OL
1.Rognstad Trygve7031061OPEN CHadeland OLNorwayYES
2.Rognstad Astrid1428384W16Hadeland OLNorwayYES
3.Rognstad Ingeborg1428375W18Hadeland OLNorwayYES

Halden SK
1.Aasheim Knut9200852M21EHalden SKNorwayYES

Hämeenlinnan Suunnistajat
1.Mononen Ritva354049W65Hämeenlinnan SuunnistajatFinlandYES

hamok
1.Schutjes Stefaan4944M40hamokBelgiumYES
2.Deferme Gunther320304M45hamokBelgiumYES
3.Kennis FilipM45hamokBelgiumYES
4.Aerts André206025M60hamokBelgiumYES
5.Schutjes Dominique236106M65hamokBelgiumYES
6.Van Der Kleij Dries1111111OPEN AhamokBelgiumYES
7.Decramer Ariane2111199OPEN ChamokBelgiumYES
8.Wenderickx Nancy437638W21A LONGhamokBelgiumYES
9.Schutjes Elisabeth4945W40hamokBelgiumYES
10.Nolens Daniëlle236498W70hamokBelgiumYES

Harju KEK RSK
1.Tali Uku-laur16712073M21 ULTIMATEHarju KEK RSKEstoniaYES

Haut Niveau Belgique
1.Amerijckx Gaël9002011M16Haut Niveau Belgique BelgiumYES
2.Mattart Antoine1020720M16Haut Niveau Belgique BelgiumYES
3.Havel Nathan1601486M18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
4.Amerijckx Cedric9001950M18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
5.Eyen Guillaume38909M18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
6.Vanaerschot Aurelien1601487M18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
7.Arno Simon7002045M18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
8.Van De Ghinste Grégoire1030599M20Haut Niveau Belgique BelgiumYES
9.De Neyer Gilles1601483M21 ULTIMATEHaut Niveau Belgique BelgiumYES
10.Bredo Thomas49119M21 ULTIMATEHaut Niveau Belgique BelgiumYES
11.Willemsens Emma1686250W16Haut Niveau Belgique BelgiumYES
12.Durieux Florine1601485W16Haut Niveau Belgique BelgiumYES
13.Defraigne Laurence7002033W16Haut Niveau Belgique BelgiumYES
14.Sillien Marine8230100W18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
15.Herman Laurine9201778W18Haut Niveau Belgique BelgiumYES
16.Arno Lucie7001938W20Haut Niveau Belgique BelgiumYES
17.Defraigne Sandrine7002032W20Haut Niveau Belgique BelgiumYES
18.Vandemeulebroek Margot1601484W21A LONGHaut Niveau Belgique BelgiumYES

Hautes-Vosges Orientation
1.Titouan GEROMEY31175M14Hautes-Vosges OrientationFrance
2.GERÔMEY Jean-pierre31168M45Hautes-Vosges OrientationFrance

Herning O-Klub
1.Isen Torben433463M65Herning O-KlubDenmarkYES
2.Isen Gitte351468W55Herning O-KlubDenmarkYES

Hertfordshire Orienteering Club
1.Percival Rory339755M55Hertfordshire Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Rosen Alan8280828M60Hertfordshire Orienteering ClubUnited KingdomYES
3.Convery Maire260340W50Hertfordshire Orienteering ClubUnited KingdomYES
4.Rosen Janet8200028W60Hertfordshire Orienteering ClubUnited KingdomYES

Hestra IF
1.Ingemarsson Filip444094M14Hestra IFSwedenYES
2.Ingemarsson Erik9700700M16Hestra IFSwedenYES
3.Ingemarsson Johan29954M45Hestra IFSwedenYES
4.Ingemarsson Elsa2058324W10Hestra IFSwedenYES
5.Ingemarsson Maria29951W40Hestra IFSwedenYES

Hiidenkiertäjät
1.Levijoki Sami7002140M40HiidenkiertäjätFinland
2.Kämäräinen Pentti2018829M75HiidenkiertäjätFinlandYES
3.Kämäräinen Paula2018852W70HiidenkiertäjätFinlandYES

Horsens OK
1.Nielsen Nicolaj981615M40Horsens OKDenmark
2.Nielsen Laura Holm8140303W16Horsens OKDenmark
3.Jensen Rikke Holm8070470W45Horsens OKDenmark

HSV Wiener Neustadt
1.Brantner Martin7113114M35 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAustriaYES

Hune Orienterings Club 93
1.Heikoop Arne1301730M60Hune Orienterings Club 93NetherlandsYES
2.Breimer Tjitske59052W21A SHORTHune Orienterings Club 93NetherlandsYES
3.Bakker Geke840602W21A SHORTHune Orienterings Club 93NetherlandsYES

IFK Göteborg Orientering
1.Odum Rasmus888411M50IFK Göteborg OrienteringSweden
2.Thrane Charlotte1401488W50IFK Göteborg OrienteringSweden

IFK Lidingö SOK
1.Russell-keely BryanM21EIFK Lidingö SOKSweden
2.Palmqvist Aslaksen Rasmus930807M21EIFK Lidingö SOKSweden
3.Quin Andrew7780916M35IFK Lidingö SOKSwedenYES
4.Bråten Synnøve7195458W21EIFK Lidingö SOKSwedenYES

IGTISA
1.Backys Rolandas8638434M45IGTISALithuaniaYES
2.Bačkienė Rima2009525W45IGTISALithuaniaYES

IL Gular
1.Eikanger Tom Eirik1407480M50IL GularNorwayYES

IL Tyrving
1.Pettersen Alf246834M60IL TyrvingNorwayYES
2.Ekeberg Per Kristian560406M60IL TyrvingNorwayYES
3.Skantze Don580820M60IL TyrvingNorwayYES
4.Tiltnes Arne511102M65IL TyrvingNorwayYES
5.Skantze Kjersti246830W55IL TyrvingNorwayYES
6.Danielsen Berit590808W55IL TyrvingNorwayYES
7.Nilstad Randi246822W60IL TyrvingNorwayYES
8.Tiltnes Inger1010134W65IL TyrvingNorwayYES

Ilmajoen Kisailijat
1.Köykkä MikaelM21A SHORTIlmajoen KisailijatFinland

Järfälla OK
1.Palmqvist Lars9610928M55Järfälla OKSwedenYES
2.Aslaksen Berit631011W55Järfälla OKSwedenYES

Jura Sports Orientation
1.Hergott Robin1428635M10Jura Sports OrientationFranceYES
2.Videira Loïc8001967M12Jura Sports OrientationFranceYES
3.Pasteur Thibault8010012M12Jura Sports OrientationFrance
4.Pasteur Pierrick8081004M14Jura Sports OrientationFrance
5.Benas Philippe1390582M40Jura Sports OrientationFranceYES
6.Hergott Julien8120777M40Jura Sports OrientationFranceYES
7.Gentas Hervé8144583M45Jura Sports OrientationFranceYES
8.Videira Jb8290472M45Jura Sports OrientationFranceYES
9.Manu Gandelin8231273M45Jura Sports OrientationFranceYES
10.GENTAS Gilles8080668M50 ULTIMATEJura Sports OrientationFranceYES
11.Gandelin Emie1001941W10Jura Sports OrientationFranceYES
12.Pasteur Emeline2062649W10Jura Sports OrientationFrance
13.Gandelin Atéa8030506W12Jura Sports OrientationFranceYES
14.Hergott Eglantine1421686W14Jura Sports OrientationFranceYES
15.Pesse-girod Maéline2062646W16Jura Sports OrientationFranceYES
16.Videira Julie8001002W16Jura Sports OrientationFranceYES
17.Hergott Camille1428645W16Jura Sports OrientationFranceYES
18.Ganzer Léa8230701W18Jura Sports OrientationFrance
19.Pesse-girod Maéva2062647W18Jura Sports OrientationFranceYES
20.Videira Margo8010013W18Jura Sports OrientationFranceYES
21.Grosperrin Marlène2390008W35Jura Sports OrientationFranceYES
22.Pasteur Laurence2062645W40Jura Sports OrientationFrance
23.Hergott Sandrine1080676W40Jura Sports OrientationFranceYES
24.Crouzet Fanny2390007W40Jura Sports OrientationFranceYES
25.Videira Christelle7021103W45Jura Sports OrientationFranceYES

Kalevan Rasti
1.Muhonen ArtoM50 ULTIMATEKalevan RastiFinlandYES

Kärkölän Kisa-Veikot
1.Örn Tuomas7200928M10-SHADOWEDKärkölän Kisa-VeikotFinlandYES
2.Örn Outi7200920W40Kärkölän Kisa-VeikotFinlandYES

Kempische Orientatielopers
1.Debaere Thomas1413414M10Kempische OrientatielopersBelgiumYES
2.Kennis JornM14Kempische OrientatielopersBelgiumYES
3.Debaere Filiep9101416M40Kempische OrientatielopersBelgiumYES
4.Heuninckx Luc440407M65Kempische OrientatielopersBelgiumYES
5.Debaere Eline1411003W12Kempische OrientatielopersBelgiumYES
6.Heuninckx Sofie1403442W40Kempische OrientatielopersBelgiumYES

Kerry Orienteers
1.O'brien Dáire500995M14Kerry OrienteersIrelandYES
2.O'brien Dr Brendan7300269M50Kerry OrienteersIrelandYES
3.O'brien Fiona501625W21A SHORTKerry OrienteersIrelandYES
4.O'brien Aoife501000W21BKerry OrienteersIrelandYES

KOB Cesky Krumlov
1.Kolařík PetrM21BKOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES
2.Flasar Jan9418870M21EKOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES
3.Flasar Jan49614M60KOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES
4.Flasarova Kristyna49617W21A LONGKOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES
5.Flasarova Marie49615W60KOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES

KOB ZPV Prostejov
1.Holinka Martin8851M50KOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES
2.Krecek Miroslav52581M50 ULTIMATEKOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES
3.Holinkova Hana52587OPEN CKOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES
4.Kreckova Jana2073659W20KOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES
5.Kreckova Petra52582W45KOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES

KOBRA Bratislava
1.Máj Štefan8390839M65KOBRA BratislavaSlovakiaYES
2.Májová Paulína8350835W65KOBRA BratislavaSlovakiaYES

Kolding Orienterings Klub
1.Staugaard Søren Eg8000628M18Kolding Orienterings KlubDenmark
2.Frandsen Peter Damgaard8071087M21A LONGKolding Orienterings KlubDenmarkYES
3.Pedersen Per Eg8635845M50Kolding Orienterings KlubDenmark
4.Henning Jes Aage7120937M50Kolding Orienterings KlubDenmark
5.Staugaard Sissel Eg50294W21A SHORTKolding Orienterings KlubDenmark
6.Staugaard Trine Eg8280600W21A SHORTKolding Orienterings KlubDenmark
7.Henning Marie Louise7102753W21A SHORTKolding Orienterings KlubDenmark
8.Staugaard Anne Line Eg50221W21BKolding Orienterings KlubDenmark
9.Motzkus Anne Sofie1417771W21BKolding Orienterings KlubDenmarkYES
10.Staugaard Hanne8071164W50Kolding Orienterings KlubDenmark
11.Andreassen Vivi7634426W60Kolding Orienterings KlubDenmark

Kolding Orienteringsklub
1.Vinther Jensen Gustav1411267M16Kolding OrienteringsklubDenmark
2.Jensen Kent OstermarkM50Kolding OrienteringsklubDenmark

Kongsberg O-lag
1.Renard Mathis31237M10-SHADOWEDKongsberg O-lagNorwayYES
2.Renard Damien800220M35 ULTIMATEKongsberg O-lagNorwayYES
3.Renard Elise7382W12Kongsberg O-lagNorwayYES
4.Renard Celine704201W35Kongsberg O-lagNorwayYES

KOS Tesla Brno
1.Folprecht Mia2083390BEGINNERSKOS Tesla BrnoCzech Republic
2.Douskova Daniela2087676KID'S COURSEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
3.Vedrova Anika2103788KID'S COURSEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
4.Ptackova Lucie53240KID'S COURSEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
5.Dousek Vilem2067212M10KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
6.Vedra Tobias446444M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
7.Ptacek Jonas232730M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
8.Folprecht Matyáš2801025M12KOS Tesla BrnoCzech Republic
9.Gryc Ondrej888648M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
10.Milan Jakub8651737M16KOS Tesla BrnoCzech Republic
11.Milan Tomas8655228M18KOS Tesla BrnoCzech Republic
12.Gryc Vojtech8645931M18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
13.Hlavac Ondrej232732M20KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
14.Chromý Adam8008841M21 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
15.Ptacek Ondrej2083358M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Milan Pavel7070007M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech Republic
17.Dousek Robert2067213M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
18.Vedra David436405M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
19.Gryc Jan53233M45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
20.Gryc Tomas995875M45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
21.Hlavac Jiri53247M50 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
22.Ptackova Julie53250W10KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
23.Hlavacova Lucie232732W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
24.Douskova Katerina2067211W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
25.Vedrova Ela438603W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
26.Grycova Katerina9101109W18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
27.Hlavacova Anezka515497W18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
28.Chroma Adela8008870W21A LONGKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
29.Ptackova Veronika2083378W35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
30.Douskova Klara2067214W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
31.Milanova Jindriska443078W40KOS Tesla BrnoCzech Republic
32.Grycova Petra230679W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
33.Jelinkova Irena2801248W40KOS Tesla BrnoCzech Republic
34.Hlavacova Sarka49656W45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
35.Grycova Jana49412W45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES

Kouvolan Suunnistajat
1.Kyyrönen Heikki2800469M70Kouvolan SuunnistajatFinlandYES
2.Kyyrönen Paula354051W70Kouvolan SuunnistajatFinlandYES

Kristiansand OK
1.Bravený Vít888891M21EKristiansand OKNorway

KTV Altdorf
1.Kempf Adolf2043928M75KTV AltdorfSwitzerlandYES

La boussole Audomaroise
1.Flandrin Tom240577BEGINNERSLa boussole AudomaroiseFrance
2.Flandrin Gauthier1620813M40La boussole AudomaroiseFrance
3.Flandrin Sasha1620854W12La boussole AudomaroiseFrance
4.Sanchez Marlène1620810W40La boussole AudomaroiseFrance

Labirintas OK
1.Bikelis Vytautas303007M55Labirintas OKLithuaniaYES
2.Krasuckis Rimas303449M60Labirintas OKLithuaniaYES
3.Baleišis Kestutis1407773M60Labirintas OKLithuaniaYES
4.Bumelis Vidimantas1111114M70Labirintas OKLithuaniaYES
5.Bikeliene Ema303287W50Labirintas OKLithuaniaYES
6.Baleisiene Roma8629866W60Labirintas OKLithuaniaYES
7.Staneviciene Ruta1394120W60Labirintas OKLithuaniaYES
8.Krasuckiene Egle500411W65Labirintas OKLithuaniaYES
9.Bumeliene Skaidra400235W70Labirintas OKLithuaniaYES

Lagan Valley Orienteers
1.Murphy DanM14Lagan Valley OrienteersIrelandYES
2.Murphy ZachM14Lagan Valley OrienteersIrelandYES
3.Elwood Andrew1109001M18Lagan Valley OrienteersIrelandYES
4.Pruzina Paul8000123M21 ULTIMATELagan Valley OrienteersIrelandYES
5.Murphy DenisM60Lagan Valley OrienteersIrelandYES
6.Pruzina Sophie2038978W20Lagan Valley OrienteersIrelandYES
7.Pruzina Helen2038976W21A LONGLagan Valley OrienteersIrelandYES
8.Pruzina Stephanie2038975W50Lagan Valley OrienteersIrelandYES

Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
1.Kämäräinen Sami7070788M45Länsi-Uudenmaan SuunnistajatFinlandYES

Lapin Veikot
1.Rissanen JaakkoM21A LONGLapin VeikotFinlandYES
2.Itkonen PerttiM50 ULTIMATELapin VeikotFinlandYES
3.Itkonen MariaW21A LONGLapin VeikotFinlandYES
4.Itkonen Taina2089514W60Lapin VeikotFinlandYES

LC Erste Bank
1.Hlosta Thomas8638385M50LC Erste BankAustriaYES
2.Hlosta Denise960824W21A SHORTLC Erste BankAustriaYES
3.Hlosta Nicole9805300W21A SHORTLC Erste BankAustriaYES
4.Hlosta Manuela670321W50LC Erste BankAustriaYES

Leicestershire Orienteering Club
1.Simpson Eoin222199M10Leicestershire Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Simpson Andrew8488488M45Leicestershire Orienteering ClubUnited KingdomYES
3.Simpson Ellen222200W10Leicestershire Orienteering ClubUnited KingdomYES
4.O'donovan Toni500990W35 ULTIMATELeicestershire Orienteering ClubUnited KingdomYES

Lejzcek OK
1.Remeš Petr7207364M21ELejzcek OKCzech RepublicYES
2.Azeb Karim553448M21ELejzcek OKCzech RepublicYES
3.Bravený Vít888891M21ELejzcek OKCzech RepublicYES
4.Šmehlík Eduard515483M21ELejzcek OKCzech RepublicYES
5.Švirák Ondřej995802M21ELejzcek OKCzech RepublicYES
6.Kamenicka Katerina9930312W21ELejzcek OKCzech RepublicYES
7.Svobodová Lenka995893W21ELejzcek OKCzech RepublicYES

Les Désorientés
1.Thomas Olivier7031004M10Les DésorientésFrance

LG Stettlen
1.Schwarzenberger Stefan8641466M50 ULTIMATELG StettlenSwitzerlandYES
2.Schneider-Schiess Silvia754121W50 ULTIMATELG StettlenSwitzerlandYES

Limestone Cowboys
1.Pickles WilliamM21A SHORTLimestone CowboysUnited KingdomYES
2.Capper Mike8191055M60Limestone CowboysUnited KingdomYES
3.Pickles Adrian551910M60Limestone CowboysUnited KingdomYES
4.Stevens Jacqueline3370OPEN DLimestone CowboysUnited KingdomYES
5.Pickles MarthaOPEN DLimestone CowboysUnited KingdomYES
6.Riley Melinda8160456W60Limestone CowboysUnited KingdomYES

Lisboa OK
1.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugal
2.Santos Cristina259802W40Lisboa OKPortugal

LOISE
1.Lasseigne Camille300890KID'S COURSELOISEFrance

LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINE
1.Patrick Grangaud1240170M45LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFranceYES

Loisir Orientation Vercors
1.Gonet Raphaël2009394M10Loisir Orientation VercorsFranceYES
2.Gonet Anatol2033674M14Loisir Orientation VercorsFranceYES
3.Gonet Victor9200338M18Loisir Orientation VercorsFranceYES
4.Gonet Janick2033676W45Loisir Orientation VercorsFranceYES

Lokomotiva Trutnov
1.Bendák Petr2085654M50Lokomotiva TrutnovCzech RepublicYES
2.Bendáková Eliška681889OPEN CLokomotiva TrutnovCzech RepublicYES
3.Bendáková Jitka2085652OPEN CLokomotiva TrutnovCzech RepublicYES

Loughborough University Orienteering Club
1.Vokes Philip8235623M21 ULTIMATELoughborough University Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Thornton Alistair8272727M21ELoughborough University Orienteering ClubUnited KingdomYES
3.Williams Leah614335W21ELoughborough University Orienteering ClubUnited KingdomYES

Lynx
1.Iso-markku Paula1009755W21ELynxFinland

Magnus Orienteering
1.Khyn Vitezslav7203321M21A LONGMagnus OrienteeringCzech Republic
2.Kreckova Lenka515412W21A SHORTMagnus OrienteeringCzech Republic
3.Kopecka Eliska682342W21A SHORTMagnus OrienteeringCzech Republic

Malarruta
1.Redondo Barthelemy Anabel2115396KID'S COURSEMalarrutaSpain
2.Redondo Barthelemy Jaime2021469M10MalarrutaSpain
3.Prieto Del Campo Alvaro8051295M21 ULTIMATEMalarrutaSpain
4.Redondo Gonzalez Javier2104752OPEN AMalarrutaSpain
5.Prieto Garcia Jose Manuel8220467OPEN BMalarrutaSpain
6.Prieto Del Campo Maria8180698W20MalarrutaSpain
7.Barthelemy Maud1415202W40MalarrutaSpain
8.Del Campo Campos Cristina8130369W45MalarrutaSpain

Manchester and District Orienteering Club
1.Moseley Peter2096643M40Manchester and District Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Moseley Frances2105232OPEN CManchester and District Orienteering ClubUnited KingdomYES

Mar Orienteering Club
1.Coombs Roger7204678M60Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Coombs Trish7204679W60Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES

Marseille Course Orientation
1.Berrien Louis353468M16Marseille Course OrientationFranceYES
2.Berrien Olivier1968308M50Marseille Course OrientationFranceYES
3.Seckler Daniel9109088M65Marseille Course OrientationFranceYES
4.Berrien Isabelle1303070W45Marseille Course OrientationFranceYES
5.Barnier Mireille2014730W65Marseille Course OrientationFranceYES

MatFyz Praha
1.Šimša Martin8654907M16MatFyz PrahaCzech RepublicYES
2.Simsa Jaromir2090836M45MatFyz PrahaCzech RepublicYES
3.Simsova Pavla428269W14MatFyz PrahaCzech RepublicYES
4.Simsova Jana682683W35 ULTIMATEMatFyz PrahaCzech RepublicYES

Melbourne Forest Racers
1.Key Jensen8644508M16Melbourne Forest RacersAustralia
2.Key Aston 8642133M18Melbourne Forest RacersAustralia
3.Key Warren8031878M55Melbourne Forest RacersAustralia
4.Key Milla 9200357W12Melbourne Forest RacersAustralia
5.Key Natasha8642236W21EMelbourne Forest RacersAustralia

Montsant Orientació
1.Nogues Vives MartaBEGINNERSMontsant OrientacióSpainYES
2.Borràs Verge Carla2121099BEGINNERSMontsant OrientacióSpainYES
3.Ordóñez Ibáñez Sebastián1603393M21EMontsant OrientacióSpainYES
4.Alvarez Prieto Jose Luis1979705M35Montsant OrientacióSpainYES
5.Nogues Llevat Josep Ma502940M40Montsant OrientacióSpain
6.Borras Ripolles Joan8638380M45Montsant OrientacióSpainYES
7.Verge Rubio Anna344066OPEN BMontsant OrientacióSpainYES
8.Mata Medina Judit520130W35Montsant OrientacióSpainYES
9.Garreta Gornals Anna1011978W40Montsant OrientacióSpainYES
10.Alba Ibáñez Isabel249021W40Montsant OrientacióSpainYES
11.Vives Torrents Meritxell2006177W40Montsant OrientacióSpainYES
12.Delgado Morant Loli694440W45Montsant OrientacióSpainYES
13.Solé Gemma341843W50 ULTIMATEMontsant OrientacióSpainYES

Moravian
1.Smirthwaite Steve8657442M60MoravianUnited KingdomYES
2.Smirthwaite Penelope236263W55MoravianUnited KingdomYES

MS Parma
1.Brysch ErikM16MS ParmaFinlandYES
2.Ala-Nissilä TiinaW21A SHORTMS ParmaFinlandYES

MTV Seesen
1.Hennseler Meike2043616W18MTV SeesenGermanyYES

MUC Orientation
1.Picard Mael2005626M12MUC OrientationFranceYES
2.PICARD Vincent750920M35 ULTIMATEMUC OrientationFranceYES
3.Picard Alice335986W10MUC OrientationFranceYES
4.De Miniac Gwenola243220W35 ULTIMATEMUC OrientationFranceYES

MURCIA-O
1.Benito Ruiz Eduardo2111379KID'S COURSEMURCIA-OSpain
2.Benito Ruiz Esmeralda2082620KID'S COURSEMURCIA-OSpain
3.Benito Ruiz Jacinto2104757KID'S COURSEMURCIA-OSpain
4.Ruiz Alonso Esmeralda8197412W21EMURCIA-OSpain

Nantes Atlantique Orientation
1.Vergé SebastienM12Nantes Atlantique Orientation France
2.Amigou AntoineM14Nantes Atlantique Orientation France
3.Maxime Pruvost1440111M16Nantes Atlantique Orientation France
4.Manni Théo1440136M18Nantes Atlantique Orientation France
5.Vincent Alexandre7171999M20Nantes Atlantique Orientation France
6.Valentin Téo1770321M21 ULTIMATENantes Atlantique Orientation France
7.Chareyre Valentin7575007M21 ULTIMATENantes Atlantique Orientation France
8.Vergé Pierre-marie7005014M40Nantes Atlantique Orientation France

NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTE
1.Amat Muñoz Marc8650852M35NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFranceYES

Nature Orientation Saint Etienne
1.Verdier Marie1420169M10Nature Orientation Saint EtienneFrance
2.Perrin ArthurM14Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
3.Perrin Simon1420101M16Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
4.Héritier Maël8002061M16Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
5.Héritier Rémi224431M16Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
6.Chabance Maxime944201M21ENature Orientation Saint EtienneFrance
7.Perrin Arnaud1420103M21ENature Orientation Saint EtienneFranceYES
8.Jacoud Andy1420108M21ENature Orientation Saint EtienneFrance
9.Perrin Eric9960128M45Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
10.Perrin Gilles804201M45Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
11.Pellissier Franck1420188M45Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
12.Villedieu Jean Luc229131M60Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
13.Barbier Armelle304520OPEN DNature Orientation Saint EtienneFranceYES
14.Pellissier Juliette346703W10Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
15.Pellissier Justine1420171W14Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
16.Pellissier Lise224422W14Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
17.Perrin LucieW14Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
18.Rukaite Jurate501186W21ENature Orientation Saint EtienneFrance
19.Pellissier Elisabeth1420187W40Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
20.Perrin Odile884201W45Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
21.Héritier Véronique1420168W50Nature Orientation Saint EtienneFranceYES
22.Villedieu Martine1420163W60Nature Orientation Saint EtienneFranceYES

Naturfreunde Wien
1.Gassner Ferri8030166M50Naturfreunde WienAustriaYES
2.Gassner Katja7297W50Naturfreunde WienAustriaYES

Naturfreunde Wien
1.Zapletal Josef8140659M55Naturfreunde WienAustria

Naturfreunde Wien - OL-Team
1.Kastner-Jirka Boris8247247M45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
2.Biel Axel8221164M50Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
3.Biel Corinna8031005W14Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
4.Kastner Maya8118228W16Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
5.Kastner Barbara8105105W45Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES
6.Biel-Pretting Renate8030967W50Naturfreunde Wien - OL-TeamAustriaYES

NAVI
1.Tervonen AarnoM60NAVIFinlandYES

New England OC
1.Saeger Jeffrey7200413M65New England OCUnited StatesYES
2.Karpinski Judith263048W65New England OCUnited StatesYES

NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58
1.Bialou Julien8001968M35NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FranceYES
2.Grangé Philippe9002012M55NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58France

Nordvest ok
1.Edsen Jens800092M18Nordvest okDenmarkYES
2.Edsen Kristian800089M50 ULTIMATENordvest okDenmarkYES
3.Edsen Mette800029W50Nordvest okDenmarkYES

North Gloucestershire Orienteering Club
1.Monro Andrew8211069M45North Gloucestershire Orienteering ClubUnited KingdomYES

Northern Tablelands
1.Hawkins Robert9101378M70Northern TablelandsAustraliaYES
2.Hawkins Jenny223472W70Northern TablelandsAustraliaYES

Noyon Course d'Orientation
1.Vayssat Mathieu2014960M14Noyon Course d'OrientationFranceYES
2.Desreumaux Arthur1060006M21ENoyon Course d'OrientationFranceYES
3.Vayssat Gilles8061168M50Noyon Course d'OrientationFranceYES
4.Vercauteren Clémence600032W16Noyon Course d'OrientationFrance
5.Marcuzzi Cécile1602200W21ENoyon Course d'OrientationFranceYES

Nydalens Skiklub
1.Stene Oskar301556KID'S COURSENydalens SkiklubNorwayYES
2.Stene Selma Vilemina52461KID'S COURSENydalens SkiklubNorwayYES
3.Størmer-antonsen SigurdM12Nydalens SkiklubNorway
4.Størmer-antonsen MartinM14Nydalens SkiklubNorway
5.Blumenstein Bojan7255068M21ENydalens SkiklubNorway
6.Haga Håvard9180230M21ENydalens SkiklubNorway
7.Stene Per Øyvind1421895M40Nydalens SkiklubNorwayYES
8.Bednar Jan52473M60Nydalens SkiklubNorwayYES
9.Størmer-antonsen SelmaW12Nydalens SkiklubNorway
10.Stene Dana B.52474W35Nydalens SkiklubNorwayYES
11.Størmer SiriW45Nydalens SkiklubNorway

OB Havířov
1.Sochor Tomas515436M55OB HavířovCzech RepublicYES
2.Jakobi Zdenek1421900M60OB HavířovCzech RepublicYES
3.Opletalová Pavlína49306W50OB HavířovCzech RepublicYES
4.Sochorova Hana1421893W50OB HavířovCzech RepublicYES

O'Bugey
1.Saboul Damien2033758M21A LONGO'BugeyFranceYES
2.Faillard Vincent503132M35O'BugeyFranceYES
3.Desvigne Joan1000704M45O'BugeyFrance
4.Expert François9001981M60O'BugeyFranceYES
5.Saboul Elodie256030W21A LONGO'BugeyFranceYES
6.Expert Elsa7000998W21A LONGO'BugeyFranceYES
7.Faillard Claire2009333W35O'BugeyFranceYES
8.Castille Estelle2033760W40O'BugeyFrance
9.Expert Nicole1000966W50O'BugeyFranceYES
10.Vinot Laurence2109938W55O'BugeyFrance

OJE Wappler
1.Veitsberger Martin8161274M35 ULTIMATEOJE WapplerAustriaYES
2.Srb Alexander8030573M35 ULTIMATEOJE WapplerAustriaYES
3.Puchegger Stephan8000026M40OJE WapplerAustriaYES
4.Tezarek Helga8080473W45OJE WapplerAustriaYES
5.Veitsberger Susi1500668W50OJE WapplerAustriaYES

O'Jura
1.Bobin Emile1907567M10O'JuraFrance
2.Bobin Hippolyte333386M10-SHADOWEDO'JuraFrance
3.Barge Titouan2066121M12O'JuraFrance
4.Merat Francois7130301M18O'JuraFranceYES
5.Blanc Tranchant Olivier9422410M21 ULTIMATEO'JuraFrance
6.Fragnol Léo430851M21A LONGO'JuraFranceYES
7.Barge Bruno1000994M45O'JuraFrance
8.Dannecker Gilles1390192M45O'JuraFrance
9.Bobin Philippe8010024M45O'JuraFrance
10.Niggli Jurg8201167M50 ULTIMATEO'JuraFranceYES
11.Merat Laurent1251063M55O'JuraFranceYES
12.Poncet Jean-pierre31138M70O'JuraFranceYES
13.Bobin Lucie1210807W12O'JuraFrance
14.Merat Alice8002059W14O'JuraFranceYES
15.Niggli Alina1030822W16O'JuraFranceYES
16.Merat Isabelle7100902W16O'JuraFranceYES
17.Niggli Natalja880011W18O'JuraFranceYES
18.Perrier Emilie1396492W21A LONGO'JuraFranceYES
19.Niggli Daria1390000W35 ULTIMATEO'JuraFranceYES
20.Bobin Emmanuelle9001996W40O'JuraFrance
21.Meynet Anne-lise1390101W40O'JuraFrance
22.Merat Catherine7020166W50O'JuraFranceYES

OK Azimut
1.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
2.Mlakar NatašaW21A SHORTOK AzimutSlovenia

OK Japetic
1.Ocvirk Edi750723M35 ULTIMATEOK JapeticCroatia
2.Ocvirk Pia8020899W21 ULTIMATEOK JapeticCroatiaYES
3.Ocvirk Eva700027W45OK JapeticCroatia

OK JISKRA NOVÝ BOR
1.Pavlovec Jan9200728M21A LONGOK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
2.Kořínek Tomáš7003001M21A LONGOK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
3.Balák Otakar8525M21BOK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
4.Machara Martin8521M45OK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES

OK Kamenice
1.Hankovec Hugo8660469M16OK KameniceCzech RepublicYES
2.Skvor Adam425596M16OK KameniceCzech RepublicYES
3.Skvor Ota8656655M20OK KameniceCzech RepublicYES
4.Hankovec Petr995898M45OK KameniceCzech RepublicYES
5.Skvor Martin7040267M50 ULTIMATEOK KameniceCzech RepublicYES
6.Hankovcová Helena442879W16OK KameniceCzech RepublicYES
7.Hankovcová Lenka682099W45OK KameniceCzech RepublicYES

OK Kooperaator
1.Tornberg Maimu352353W70OK KooperaatorEstoniaYES

OK Linné
1.Saeger Samantha1406136W35 ULTIMATEOK LinnéSwedenYES

OK MELFAR
1.Gabs August8636989M12OK MELFAR Denmark
2.Gabs Jonas8635810M16OK MELFAR Denmark
3.Rindom Knudsen Henrik9005229M21EOK MELFAR DenmarkYES
4.Gabs Thomas8631628M50OK MELFAR Denmark
5.Gydesen Terkel1413398M55OK MELFAR Denmark
6.Gydesen Hedvig9002003W20OK MELFAR Denmark

OK Øst, Birkerød
1.Krogh Frederik Erskov1401710M21A SHORTOK Øst, BirkerødDenmark
2.Krogh Peter1401719M55OK Øst, BirkerødDenmark
3.Bentsen Jens1413385M55OK Øst, BirkerødDenmark
4.Krogh Marie Erskov1401717W20OK Øst, BirkerødDenmark
5.Andersen Tove8646090W55OK Øst, BirkerødDenmarkYES
6.Halland Birgitte Erskov1413373W55OK Øst, BirkerødDenmarkYES
7.Sommer Ellis Byrgiel263562W65OK Øst, BirkerødDenmark

OK PAN Aarhus
1.Nielsen Mikkel Holm8041000M18OK PAN AarhusDenmark
2.Hjerrild Per890608M21 ULTIMATEOK PAN AarhusDenmark
3.Munthe Jonas9120589M21 ULTIMATEOK PAN AarhusDenmark
4.Frattari Giacomo7020692M21EOK PAN AarhusDenmarkYES
5.Lodberg Kent681757M50 ULTIMATEOK PAN AarhusDenmarkYES
6.Amby Kathrine9616857W21BOK PAN AarhusDenmark
7.Begtrup Katrine1002819W21EOK PAN AarhusDenmark
8.Bjørgum Anneke9040192W21EOK PAN AarhusDenmark
9.Schmidt Anne Mette7181192W21EOK PAN AarhusDenmarkYES

OK Roskilde
1.Tripax Amalie7190495W21A LONGOK RoskildeDenmark

OK Skogsfalken
1.Olsson Willy12239M65OK SkogsfalkenSwedenYES
2.Forsgren Sofia9810302W35 ULTIMATEOK SkogsfalkenSwedenYES
3.Olsson Birgitta214205W60OK SkogsfalkenSwedenYES

OK Slavia Hradec Kralove
1.Cecka Matej2113079M10OK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicYES
2.Cecka Jiri7756M40OK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicYES
3.Ceckova Karolina331315W12OK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicYES
4.Ceckova Martina9201377W35OK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicYES

OK SNAB
1.Isaksen Felix8160402M16OK SNABDenmarkYES
2.Liengård Caspersen Jeppe8020102M16OK SNABDenmarkYES
3.Schou Morten752203M21 ULTIMATEOK SNABDenmarkYES
4.Liengård Jens8150872M45OK SNABDenmarkYES
5.Jensen Niels8201064M50OK SNABDenmarkYES
6.Isaksen Kaj8090467M50OK SNABDenmarkYES
7.Schou Henning758322M50 ULTIMATEOK SNABDenmarkYES
8.Isaksen Amanda8130899W20OK SNABDenmarkYES
9.Rasmussen Rikke8150401W20OK SNABDenmarkYES
10.Rasmussen Lone8010766W50OK SNABDenmarkYES
11.Schou Helle758303W50 ULTIMATEOK SNABDenmarkYES

OK Sorø
1.Frandsen Jens7202756OPEN BOK SorøDenmarkYES
2.Bloch Frandsen Anne9180268W50OK SorøDenmarkYES

OK Sparta Praha
1.Veljacik Pavel2800319M55OK Sparta PrahaCzech RepublicYES
2.Veljacikova Marketa2800325W50OK Sparta PrahaCzech RepublicYES

OK Trzin
1.Giovannini Marco52797OPEN AOK TrzinSlovenia

OK Võru
1.Alnek Airi1008474W55OK VõruEstoniaYES

OK77
1.Martenson Rasmus1416429M45OK77FinlandYES
2.Martenson Karin2091874OPEN COK77FinlandYES
3.Mårtenson Lydia1416425W16OK77FinlandYES

OK99 Hradec Králové
1.Novotny Vit2060279M10OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
2.Bendák Jan7681889M21 ULTIMATEOK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
3.Novotny Tomas9410M35OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
4.Kamenicky Jan7210813M50OK99 Hradec KrálovéCzech Republic
5.Novotna Vendula405952W12OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
6.Novotna Martina416264W35OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES

OL BE
1.Bertschinger Thalia504674W21EOL BESwitzerland
2.Weber Salome1711931W21EOL BESwitzerland

ol norska
1.Lüdtke Julian8171205M14ol norskaSwitzerland
2.Egger Thomas8220664M50ol norskaSwitzerland
3.Moser Niklaus8641387M50ol norskaSwitzerlandYES
4.Jakob Jana8110505W14ol norskaSwitzerlandYES
5.Moser Vera8638737W16ol norskaSwitzerlandYES
6.Aebischer Valérie8632397W21Eol norskaSwitzerland
7.Moser Annelies7203933W45ol norskaSwitzerlandYES

OL Regio Wil
1.Imhof Kilian8644819M50 ULTIMATEOL Regio WilSwitzerland
2.Imhof Regin8644816W50OL Regio WilSwitzerland

OL Zimmerberg
1.Hotz Markus8090672M45OL ZimmerbergSwitzerlandYES
2.Hotz Bigna8090809W10OL ZimmerbergSwitzerlandYES
3.Hotz Andrina8250506W12OL ZimmerbergSwitzerlandYES
4.Gross Paula8030696W21EOL ZimmerbergSwitzerlandYES
5.Hotz-Capeder Pamela8290573W45OL ZimmerbergSwitzerlandYES

ol.biel.seeland
1.Hegi Robert8180165M50 ULTIMATEol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Hegi Kaja8062065W16ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLC Kapreolo
1.Curiger Thomas8133742M21EOLC KapreoloSwitzerland
2.Luescher Andreas8660944M55OLC KapreoloSwitzerlandYES
3.Lüscher Barbara8660933W55OLC KapreoloSwitzerlandYES

OLC Omström Sense
1.Schafer Elias8050404M14OLC Omström SenseSwitzerlandYES
2.Schafer Leonard8290661M55OLC Omström SenseSwitzerlandYES
3.Bruegger Joseph8160462M55OLC Omström SenseSwitzerland

OLC SKOG FRIBOURG
1.Peissard Bernard1600006M60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
2.Cejka Kati1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES

OLC Währing
1.Calvet Oliver8030704M14OLC WähringAustriaYES
2.Göschl Erich686868M50OLC WähringAustriaYES
3.Calvet Sofia445630W16OLC WähringAustriaYES
4.Calvet Christine431946W45OLC WähringAustriaYES

OLC Winterthur
1.Brändli Adrian64979M21A LONGOLC WinterthurSwitzerlandYES
2.Reichmuth Lukas8404163M21A LONGOLC WinterthurSwitzerlandYES
3.Schubnell Lisa8142396W21 ULTIMATEOLC WinterthurSwitzerland

OLF Bettingen
1.Wirz André8280963M55OLF BettingenSwitzerland
2.Wirz Annika8300905W14OLF BettingenSwitzerland
3.Wirz Claudia8636069W50OLF BettingenSwitzerland

OLF Mainz
1.Bader Achim7080646M70OLF MainzGermanyYES
2.Bader Hilde1863W70OLF MainzGermanyYES

OLG Bern
1.Naef Michael1983000M35OLG BernSwitzerlandYES
2.Drapp Axel8653115M50OLG BernSwitzerlandYES
3.Drapp Mira7207564W16OLG BernSwitzerlandYES
4.Naef Anna504685W21A LONGOLG BernSwitzerlandYES
5.Drapp Vreni1411222W21BOLG BernSwitzerlandYES

OLG Bonaduz
1.Andres Peter8001800M60OLG Bonaduz Switzerland
2.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz Switzerland

OLG Goldau
1.Aschwanden Yves8636068M21 ULTIMATEOLG GoldauSwitzerlandYES

OLG Hondrich
1.Jordi Peter8642233M50OLG HondrichSwitzerlandYES
2.Jordi Silvia1131999W50OLG HondrichSwitzerlandYES

OLG Kakowa
1.Roggo Andrea8020208W21EOLG KakowaSwitzerlandYES

OLG KTV Altdorf
1.Würsten Patrick8030799M21 ULTIMATEOLG KTV AltdorfSwitzerlandYES
2.Würsten Marcel8200995M21 ULTIMATEOLG KTV AltdorfSwitzerlandYES
3.Würsten Daniel8220661M55OLG KTV AltdorfSwitzerlandYES
4.Würsten Mirjam8210402W18OLG KTV AltdorfSwitzerlandYES
5.Würsten Sonja8290497W21A SHORTOLG KTV AltdorfSwitzerlandYES
6.Würsten Monika1030799W21A SHORTOLG KTV AltdorfSwitzerlandYES

OLG Murten
1.Güdel Yannis8231294M21 ULTIMATEOLG MurtenSwitzerland
2.Studer Dominic8625418M21A SHORTOLG MurtenSwitzerlandYES
3.Berthold Noah1415266M21BOLG MurtenSwitzerlandYES
4.Studer Andreas8040870M45OLG MurtenSwitzerlandYES
5.Studer Christian64091M75OLG MurtenSwitzerlandYES
6.Studer Alexandra8020669W21A SHORTOLG MurtenSwitzerlandYES
7.Studer Christiane8270269W21BOLG MurtenSwitzerlandYES

OLG Oberwil
1.Wittwer Jann8080608M10OLG OberwilSwitzerlandYES
2.Wittwer Cédric64513M12OLG OberwilSwitzerlandYES
3.Wittwer René8641448M21A SHORTOLG OberwilSwitzerlandYES
4.Wittwer Silvia406448W21A SHORTOLG OberwilSwitzerlandYES

OLG Pfäffikon
1.Bieri Markus8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSwitzerlandYES
2.Dätwyler Thomas8644563M55OLG PfäffikonSwitzerlandYES
3.Dätwyler Veronika2003441OPEN COLG PfäffikonSwitzerland
4.Bieri Sibylle1414401W50OLG PfäffikonSwitzerlandYES

OLG Regensburg
1.Lehner Korbinian8112255M21EOLG RegensburgGermanyYES

OLG Sankt Vith ARDOC
1.Bastin Christian49084M21EOLG Sankt Vith ARDOCBelgiumYES
2.Chattlain Olivier49086M45OLG Sankt Vith ARDOCBelgiumYES
3.Henkes Freddy501923M55OLG Sankt Vith ARDOCBelgiumYES
4.Bastin Hubert49081M65OLG Sankt Vith ARDOCBelgiumYES
5.Henkes-Johanns Maria501933W50OLG Sankt Vith ARDOCBelgiumYES

OLG Schaffhausen
1.Brütsch Oliver1410914M21A SHORTOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Feucht Heinz1958029M60OLG SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Feucht Martina1961211OPEN COLG SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Kissling Peter8030859OPEN COLG SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Brütsch Anja2031014W21A SHORTOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Ringli Priska8151166W50OLG SchaffhausenSwitzerlandYES

OLG St. Gallen / Appenzell
1.Brauchli Stefan1392562M21A LONGOLG St. Gallen / AppenzellSwitzerland
2.Hellmüller Jürg8150760M55OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES
3.Hellmüller Isabelle8151262W55OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerlandYES

OLG Stäfa
1.Rutz Markus9596983M55OLG StäfaSwitzerlandYES
2.Rutz Susanna9270566W50OLG StäfaSwitzerlandYES

OLG Thun
1.Wagner Timea62145KID'S COURSEOLG ThunSwitzerlandYES
2.Zettel Laurin427162M10-SHADOWEDOLG ThunSwitzerlandYES
3.Wagner Miro500758M10-SHADOWEDOLG ThunSwitzerlandYES
4.Zettel Christian8641371M40OLG ThunSwitzerlandYES
5.Mühlemann Heinz59092M70OLG ThunSwitzerlandYES
6.Wagner Andina8110608W10OLG ThunSwitzerlandYES
7.Zettel Claudia8655259W40OLG ThunSwitzerlandYES
8.Wagner Regula8651961W40OLG ThunSwitzerlandYES

OLG Weisslingen
1.Widler Yannick8241008M10OLG WeisslingenSwitzerlandYES
2.Flühmann Ilian1407700M10OLG WeisslingenSwitzerlandYES
3.Hohl Dominic8653075M14OLG WeisslingenSwitzerlandYES
4.Hohl Andrin7202632M14OLG WeisslingenSwitzerlandYES
5.Bornhauser Niclas8250805M14OLG WeisslingenSwitzerlandYES
6.Wild Yannic8204201M18OLG WeisslingenSwitzerlandYES
7.Hohl Michael1406548M21A SHORTOLG WeisslingenSwitzerlandYES
8.Bornhauser Beat8011070M21A SHORTOLG WeisslingenSwitzerlandYES
9.Hohl Severin7200249M21A SHORTOLG WeisslingenSwitzerlandYES
10.Hohl Stefan2031024M21A SHORTOLG WeisslingenSwitzerlandYES
11.Widler Martin8115571M45OLG WeisslingenSwitzerlandYES
12.Sieber Ueli61364M50OLG WeisslingenSwitzerlandYES
13.Flühmann Beat8000247M50 ULTIMATEOLG WeisslingenSwitzerlandYES
14.Widler Urs8121062M50 ULTIMATEOLG WeisslingenSwitzerlandYES
15.Schaerli Jan8008088M55OLG WeisslingenSwitzerlandYES
16.Widler Seline8190411W10-SHADOWEDOLG WeisslingenSwitzerlandYES
17.Flühmann Jorina8001266W12OLG WeisslingenSwitzerlandYES
18.Hohl Fabienne7000149W16OLG WeisslingenSwitzerlandYES
19.Bornhauser Ylva8230103W16OLG WeisslingenSwitzerlandYES
20.Hohl Annina8640945W16OLG WeisslingenSwitzerlandYES
21.Hohl Anja7200257W18OLG WeisslingenSwitzerlandYES
22.Hüsler Barbara8102381W35OLG WeisslingenSwitzerlandYES
23.Sieber Annemarie677456W35 ULTIMATEOLG WeisslingenSwitzerlandYES
24.Widler Käthi8171073W40OLG WeisslingenSwitzerlandYES
25.Flühmann Susanne8240576W40OLG WeisslingenSwitzerlandYES
26.Flura Nicole1392306W45OLG WeisslingenSwitzerlandYES
27.Pfister Hohl Rahel1602587W45OLG WeisslingenSwitzerlandYES
28.Pfister Hohl Mirka1602576W45OLG WeisslingenSwitzerlandYES
29.Sieber Meieli8682068W50OLG WeisslingenSwitzerlandYES

OLG Welsikon OLV Baselland
1.Hanselmann Daniel8236923M50OLG Welsikon OLV BasellandSwitzerlandYES

OLG Zürich
1.Frei Thomas1399999M50OLG ZürichSwitzerlandYES
2.Tritschler Urs500212M65OLG ZürichSwitzerlandYES
3.Amsler Max8644467M65OLG ZürichSwitzerlandYES
4.Wey Lena7203861W45OLG ZürichSwitzerlandYES
5.Senti Brigitte8644468W50OLG ZürichSwitzerlandYES
6.Kölla Brigitte8008005W65OLG ZürichSwitzerlandYES

OLifant
1.Van Der Wijk Pim7110266OPEN BOLifantNetherlandsYES
2.Hoeksma Martine7690909W45OLifantNetherlandsYES

OLK Fricktal
1.Egger Jonas8629583M21EOLK FricktalSwitzerlandYES
2.Holer Lisa8629572W21EOLK FricktalSwitzerlandYES

OLK Piz Hasi
1.Okle Nils8200310M10OLK Piz HasiSwitzerlandYES
2.Okle Martin8070566M50OLK Piz HasiSwitzerlandYES
3.Schaffner Martin8630850M50OLK Piz HasiSwitzerlandYES
4.Okle Sarina8250707W12OLK Piz HasiSwitzerlandYES
5.Okle Cornelia7202697W21A SHORTOLK Piz HasiSwitzerlandYES

OLK WIGGERTAL
1.Husner Anton8160453OPEN COLK WIGGERTALSwitzerland
2.Husner Eveline8150497W21 ULTIMATEOLK WIGGERTALSwitzerland
3.Husner Lily8041161W50 ULTIMATEOLK WIGGERTALSwitzerland

OLregioolten
1.Schwab Alexander8642068M21 ULTIMATEOLregiooltenSwitzerlandYES
2.Wyss Franz8636070M70OLregiooltenSwitzerlandYES
3.Lüscher Katja1399903W21A SHORTOLregiooltenSwitzerlandYES

OL-Team Filder
1.Funk Gregor236905M16OL-Team FilderGermany

OLV Baselland / ANCO
1.Hägler Kaspar8629567M21EOLV Baselland / ANCOSwitzerlandYES
2.Cattin Anaïs8199342W21EOLV Baselland / ANCOSwitzerlandYES

OLV Hindelbank
1.Bernhard Stephan253593M50OLV HindelbankSwitzerlandYES
2.Mathys Priska253598W50OLV HindelbankSwitzerlandYES

OLV Ost
1.Röhner Uwe1402008M45OLV OstGermanyYES
2.Röhl Stefan206407M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES
3.Ziesche Juergen236105M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES
4.Genderjahn Ludwig2061249M70OLV OstGermanyYES
5.Stöhr Thomas6145M70OLV OstGermanyYES
6.Frenzel Michael501913M75OLV OstGermanyYES
7.Stöhr Margitta6160W65OLV OstGermanyYES

OLV Uslar
1.Schliebener Stephan590926M50 ULTIMATEOLV UslarGermany
2.Finke Heidrun570909W60OLV UslarGermany

OLV Zug
1.Huber Tim8190308M10OLV ZugSwitzerlandYES
2.Huber Philipp1974218M40OLV ZugSwitzerlandYES
3.Huber Mirja8332215W10OLV ZugSwitzerlandYES
4.Grüniger Huber Brigitte9747474W40OLV ZugSwitzerlandYES

Omega
1.Boeckx Witse111111KID'S COURSEOmegaBelgiumYES
2.Boeckx Wout249338M10-SHADOWEDOmegaBelgiumYES
3.Van Gelder Nisse7140504M14OmegaBelgium
4.Van Mierlo Joppe211002M16OmegaBelgium
5.Thiels Liam1391738M16OmegaBelgiumYES
6.Loeckx Matijs434180M18OmegaBelgium
7.Gheysels Lennard211007M18OmegaBelgium
8.Keuppens Wout8630913M20OmegaBelgium
9.Leeuws Wouter211613M21EOmegaBelgium
10.Van De Moortel Bart211616M55OmegaBelgium
11.Boeckx Jan4909OPEN AOmegaBelgiumYES
12.Addiers Marieke4979OPEN BOmegaBelgiumYES
13.Addiers Chris4976OPEN BOmegaBelgiumYES
14.Hendrickx Liset4977OPEN DOmegaBelgiumYES
15.Verhaegen Lotte800032W14OmegaBelgium
16.Tiesters Hanne211005W14OmegaBelgium
17.De Smul Tille800038W14OmegaBelgium
18.Keuppens Kato1003584W16OmegaBelgium
19.Tiesters Lotte211004W16OmegaBelgium
20.Van Gelder Janne211003W16OmegaBelgium
21.Smeets Julie211006W18OmegaBelgium
22.De Smul Ems8643046W18OmegaBelgium
23.De Smul Siel2018685W18OmegaBelgium
24.Thiels Hannah1391737W20OmegaBelgiumYES
25.Verstrepen Magalie211001W20OmegaBelgium
26.Tulleneers Veerle4915W45OmegaBelgiumYES
27.Wouters Leen211618W50 ULTIMATEOmegaBelgium

OMEGA RUSSIA
1.Yutkin Bogdan8646230M14OMEGA RUSSIARussiaYES
2.Krylov Nikolay9200321M40OMEGA RUSSIARussiaYES
3.Yutkin Sergey1408101M45OMEGA RUSSIARussiaYES
4.Tikhonov Nikolay1395086M50OMEGA RUSSIARussiaYES
5.Krylova Maria8643733W21A LONGOMEGA RUSSIARussiaYES
6.Tikhonova Elena1395087W50OMEGA RUSSIARussiaYES

OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1.Kobr Tomáš1969696M21A LONGOOB TJ Tatran Jablonec nad NisouCzech RepublicYES

OOB TJ Turnov
1.Zakouřil Vít886823M21EOOB TJ TurnovCzech RepublicYES
2.Schulhof Jan8627110M21EOOB TJ TurnovCzech RepublicYES
3.Omová Michaela7205003W21EOOB TJ TurnovCzech RepublicYES

OP Avignon
1.VIALARD Jérôme9000996M45OP AvignonFrance
2.Vialard Louna7300609W10OP AvignonFrance
3.Miailhe Pascale1130704W45OP AvignonFrance

OPA MONTIGNY
1.Legrand Mathis1779010M20OPA MONTIGNYFrance
2.Lott Frederic2027631M21A LONGOPA MONTIGNYFranceYES
3.Legrand Timothée8222999M21EOPA MONTIGNYFrance
4.Legrand Christian8630386M50 ULTIMATEOPA MONTIGNYFrance
5.Godefroy René34814M60OPA MONTIGNYFranceYES
6.Prevost Patrick1779002M70OPA MONTIGNYFranceYES
7.SOL Michel2000210M70OPA MONTIGNYFranceYES
8.Perichon Bernard1240347M70OPA MONTIGNYFranceYES
9.Simonet Jean1770742M75OPA MONTIGNYFranceYES
10.Durst Laura8630380W21EOPA MONTIGNYFrance
11.Louvet Eloïse7770783W35OPA MONTIGNYFranceYES
12.Miszovits Andrea1770713W40OPA MONTIGNYFranceYES
13.Agnès Debocq-maine424038W45OPA MONTIGNYFrance
14.Gire Camille239698W55OPA MONTIGNYFranceYES
15.Prevost Pascale1779001W60OPA MONTIGNYFranceYES

Opale Orientation
1.Thomas Pascal1620551M50Opale OrientationFranceYES
2.Gourlain Vincent1620515M50Opale OrientationFranceYES
3.Gourlain Marguerite Marie1620516W45Opale OrientationFranceYES
4.Noel Annie1620702W45Opale OrientationFranceYES

Oppsal Orientering
1.Aasheim Harald889148M65Oppsal OrienteringNorwayYES

Orientacijski Klub Polaris
1.Anderluh Luka895021M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Matej1908999M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Anderluh Gregor305954M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Škarabot Miha7841967M50 ULTIMATEOrientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Anderluh Ana Maja235897W10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Anderluh Katarina Eva406896W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Škarabot Anja253346W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Anderluh Marija50289W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Škarabot Alenka445705W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia

ORIENT'ALP
1.Larose Antoine2037274M10ORIENT'ALPFrance
2.MONTEMONT Clément2020802M16ORIENT'ALPFranceYES
3.MONTEMONT Lucas2020801M18ORIENT'ALPFranceYES
4.Gennaro Mathis1392675M20ORIENT'ALPFranceYES
5.Verdin Baptiste1710989M21 ULTIMATEORIENT'ALPFranceYES
6.Léonardon Joachim1030281M35ORIENT'ALPFranceYES
7.Denier Simon1061511M35 ULTIMATEORIENT'ALPFranceYES
8.Cochey Benoît7728277M35 ULTIMATEORIENT'ALPFranceYES
9.Larose Eric1381007M40ORIENT'ALPFrance
10.Gennaro Benoit1395358M45ORIENT'ALPFranceYES
11.Gili Bruno1381038M50ORIENT'ALPFrance
12.MONTEMONT Patrice961081M55ORIENT'ALPFranceYES
13.Reynaud Cédric1301723OPEN BORIENT'ALPFranceYES
14.Larose Marion2037280W14ORIENT'ALPFrance
15.Quere Manon40585W20ORIENT'ALPFranceYES
16.Larose Marlene2037277W40ORIENT'ALPFrance
17.Gennaro Beatrice1395364W45ORIENT'ALPFranceYES
18.Morand Nathalie40712W50ORIENT'ALPFranceYES
19.VALCHERA Claire1381014W50 ULTIMATEORIENT'ALPFranceYES

Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti
1.Cereatti Lucio210330M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
2.Fiocca Fausto210331M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
3.Bellotti Pierangelo210326M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
4.Festa Pierriccardo210332OPEN COrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
5.Barbaro PaolaOPEN DOrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
6.Boido Stefania210327OPEN DOrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
7.Kurschinski Margherita1411416W65Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
8.Laj - Bellotti Maria210333W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES
9.Cavallaro Anna210329W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItalyYES

Orientation 53
1.Riollet Yves7040866M50Orientation 53FranceYES
2.Riollet Marion7010325W18Orientation 53FranceYES

Orientation caennaise
1.Brassart Elouan7152006M12Orientation caennaiseFranceYES
2.Sandevoir Luc951403M21EOrientation caennaiseFranceYES
3.Brassart Eric7010006M45Orientation caennaiseFranceYES
4.SANDEVOIR Benoit9050263M50Orientation caennaiseFranceYES
5.Brassart Eryne213208W10Orientation caennaiseFranceYES
6.Sandevoir Aude344860W16Orientation caennaiseFranceYES
7.Brassart Sophie701006W40Orientation caennaiseFranceYES
8.Antoine Christine9190664W50Orientation caennaiseFranceYES

Orientation dans le Bocage Ornais
1.Dehais Amandine7005031W35Orientation dans le Bocage OrnaisFrance

Orientation Passion Avignon
1.Chandezon Mélusine1396421KID'S COURSEOrientation Passion AvignonFrance
2.Chandezon Énimie1503190KID'S COURSEOrientation Passion AvignonFrance
3.Chandezon Jean-luc503274M21EOrientation Passion AvignonFrance
4.Morard Leïla35559W14Orientation Passion AvignonFrance
5.Lefèvre Magali35526W35Orientation Passion AvignonFrance

Orienteering Western Australia
1.Candy Russell1392054M65Orienteering Western AustraliaAustraliaYES
2.Candy Jan1407398W65Orienteering Western AustraliaAustraliaYES

Orienteringsklubben Moss
1.Jansen Jan FredrikM10Orienteringsklubben MossNorway

ORIENTEXPRESS 42
1.Giner Timothée425907KID'S COURSEORIENTEXPRESS 42FranceYES
2.Sauget Elina35896KID'S COURSEORIENTEXPRESS 42FranceYES
3.Sauget Landry35906KID'S COURSEORIENTEXPRESS 42FranceYES
4.Thouret Matthieu256028KID'S COURSEORIENTEXPRESS 42FranceYES
5.Rouiller Lise35940KID'S COURSEORIENTEXPRESS 42FranceYES
6.Charbonnier Soren7004203M12ORIENTEXPRESS 42FranceYES
7.Giner Gaspar9000954M14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
8.Reboullet Elie2073530M14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
9.Arondeau Nathan7040839M16ORIENTEXPRESS 42FranceYES
10.Ferrand Louis1981000M16ORIENTEXPRESS 42FranceYES
11.Flechet Paolo2103110M16ORIENTEXPRESS 42FranceYES
12.Gery David1001023M16ORIENTEXPRESS 42FranceYES
13.Vigier Swann1780556M16ORIENTEXPRESS 42FranceYES
14.Ghibaudo Simon9151298M20ORIENTEXPRESS 42FranceYES
15.Ribier Emmanuel7001998M21A LONGORIENTEXPRESS 42FranceYES
16.Charbonnier Olivier7773777M21EORIENTEXPRESS 42FranceYES
17.Rouiller Thomas780513M40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
18.Thouret Herve1485410M40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
19.Reboullet Olivier1001026M40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
20.Ghibaudo Nicolas1974722M40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
21.Arondeau Denis780169M45ORIENTEXPRESS 42FranceYES
22.Ferrand Eric1396396M55ORIENTEXPRESS 42FranceYES
23.Vallat Gérard1404077M60ORIENTEXPRESS 42FranceYES
24.Reboullet Lise2109625W12ORIENTEXPRESS 42FranceYES
25.Arondeau Lisa2066333W14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
26.Charbonnier Liv7000976W14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
27.Inan Clarisse2066331W14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
28.Pages Valentine1334849W14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
29.Ghibaudo Sarah1020704W14ORIENTEXPRESS 42FranceYES
30.Jacquemin Yona8200102W16ORIENTEXPRESS 42FranceYES
31.Ferrand Elise8625780W18ORIENTEXPRESS 42FranceYES
32.Vassy Margaux2101245W21A LONGORIENTEXPRESS 42FranceYES
33.Bonnin Céline7001974W40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
34.Arondeau Fabienne2066332W40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
35.Giner Céline1974016W40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
36.Thouret Anne1030874W40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
37.Debard Emmanuelle1001030W40ORIENTEXPRESS 42FranceYES
38.Bastin Sandrine2103109W45ORIENTEXPRESS 42FranceYES
39.Patricia Couchoud1405620W55ORIENTEXPRESS 42FranceYES
40.Vellat Christine408523W55ORIENTEXPRESS 42FranceYES
41.COMBET Annie1405621W55ORIENTEXPRESS 42FranceYES
42.Ceret Martine9200337W60ORIENTEXPRESS 42FranceYES
43.Gaty Danièle1403436W60ORIENTEXPRESS 42FranceYES

Oriveden Ponnistus
1.Uotila Tiina8650831W21 ULTIMATEOriveden PonnistusFinlandYES
2.Uotila Terhi1396934W60Oriveden PonnistusFinlandYES

OSC Kassel
1.Rothaug Sabine8001910W21EOSC KasselGermanyYES

OSK Oriens
1.Mackevicius Tadas2024096M12OSK OriensLithuaniaYES
2.Kareckas Kimantas2086965M14OSK OriensLithuaniaYES
3.Dauknys Gytis8648784M16OSK OriensLithuaniaYES
4.Repsys Adomas8638424M18OSK OriensLithuaniaYES
5.Mazuolis Vitalis2043096M45OSK OriensLithuaniaYES
6.Dauderis Rimantas1390127M55OSK OriensLithuaniaYES
7.Serva Rimantas1961012M55OSK OriensLithuaniaYES
8.Salkauskas Algirdas86488021M60OSK OriensLithuaniaYES
9.Cincikaite Migle2082960W14OSK OriensLithuaniaYES
10.Uksaite Ugne894513W14OSK OriensLithuaniaYES
11.Girinskyte Malvina9860729W16OSK OriensLithuaniaYES
12.Matelyte Morta Marija501159W16OSK OriensLithuaniaYES
13.Viksviene Renata8654422W45OSK OriensLithuaniaYES
14.Serviene Rita1601561W55OSK OriensLithuaniaYES

Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1.Eriksen Are7207901M65Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES

O'Team Besançon
1.Fleck Thomas1802517M12O'Team BesançonFranceYES
2.Chatelain Grégoire7242517M21EO'Team BesançonFranceYES
3.Bernard Christophe7502517M21EO'Team BesançonFranceYES
4.Mathis Martin7120797M21EO'Team BesançonFranceYES
5.Pasquasy Fabien7222517M35O'Team BesançonFranceYES
6.Marguier Aurelien7252517M35O'Team BesançonFranceYES
7.Fleck Frédérick7162517M45O'Team BesançonFranceYES
8.Chatelain Eloïse7192517W18O'Team BesançonFranceYES
9.Célia Gigout887368W21EO'Team BesançonFranceYES
10.Vercellotti Léa7802517W21EO'Team BesançonFranceYES
11.Brunner Rahela8111110W21EO'Team BesançonFranceYES
12.Estelle Tinchant7112517W35O'Team BesançonFranceYES

Ounasvaaran Hiihtoseura
1.Lauri HeikkiM10-SHADOWEDOunasvaaran HiihtoseuraFinlandYES
2.Haapasalmi EeroM55Ounasvaaran HiihtoseuraFinlandYES
3.Lauri HannuOPEN BOunasvaaran HiihtoseuraFinlandYES
4.Lauri ElinaW14Ounasvaaran HiihtoseuraFinlandYES
5.Lauri SiljaW16Ounasvaaran HiihtoseuraFinlandYES
6.Lauri LauraW40Ounasvaaran HiihtoseuraFinlandYES
7.Haapasalmi TuijaW50Ounasvaaran HiihtoseuraFinlandYES

O'ZONE 88
1.Vuillemard Louis1088812M12O'ZONE 88FranceYES
2.Vuillemard Noe7108812M14O'ZONE 88FranceYES
3.Vuillemard Tom1118812M16O'ZONE 88FranceYES
4.Vuillemard Jeremy706072M35 ULTIMATEO'ZONE 88FranceYES
5.Vuillemard Marie805032W35 ULTIMATEO'ZONE 88FranceYES

Ozons
1.Tamuzs Janis1398849M21EOzonsLatviaYES
2.Tamuzs Kristaps1680409M35OzonsLatviaYES
3.Tamuzs Viesturs8009001M50 ULTIMATEOzonsLatviaYES
4.Tamuza Liene1112814W21A LONGOzonsLatviaYES
5.Tamuza Brigita1010064W55OzonsLatviaYES

Ozons OK
1.Soika Fredriks FrancisKID'S COURSEOzons OKLatviaYES
2.Soika Sofija Zeta200188KID'S COURSEOzons OKLatviaYES
3.Soika Uvis7788888M40Ozons OKLatviaYES
4.Linins Girts1007373M40Ozons OKLatviaYES
5.Zagars Ivars8385777M40Ozons OKLatvia
6.Zandersons Andris8399587M40Ozons OKLatviaYES
7.Krima Inga503727OPEN BOzons OKLatviaYES
8.Vegere Ieva1399589W45Ozons OKLatvia
9.Brūvere Iveta1302615W50Ozons OKLatviaYES
10.Abola Alida7209666W60Ozons OKLatviaYES

Paimion Rasti
1.Jääoja Jussi1401642M21A SHORTPaimion RastiFinlandYES
2.Laitinen Salla1401699W21EPaimion RastiFinlandYES

PARUS
1.Pavel Rusanov8643710M70PARUSRussia
2.Elena Rusanova8638323W65PARUSRussia

Pégase CO
1.Lovens CarolineBEGINNERSPégase COBelgiumYES
2.Lemaire AliBEGINNERSPégase COBelgiumYES
3.Sillien Nathan8010105M10Pégase COBelgiumYES
4.Sillien Gauthier505600M12Pégase COBelgiumYES
5.Lovens Florentin10542M12Pégase COBelgiumYES
6.Sebastian Toulouse1393029M21A LONGPégase COBelgiumYES
7.Dache Julien1393007M21A LONGPégase COBelgiumYES
8.Sillien Nicolas8010103M40Pégase COBelgiumYES
9.Ciparisse Pierre8654988M45Pégase COBelgiumYES
10.Lovens Jean-philippeM50Pégase COBelgiumYES
11.Mossoux Patrick53510M55Pégase COBelgiumYES
12.Lemasson Claude49127M60Pégase COBelgiumYES
13.Sillien Freddy8290147M70Pégase COBelgiumYES
14.Poulain Michel1692M70Pégase COBelgiumYES
15.Das LaetitiaOPEN CPégase COBelgiumYES
16.Poulain ChristelOPEN DPégase COBelgiumYES
17.Lovens EloïseW10Pégase COBelgiumYES
18.Lemasson ElodieW21BPégase COBelgiumYES
19.Mollon Rebecca502347W21BPégase COBelgiumYES
20.Deffense Monique8654992W70Pégase COBelgiumYES

Poitiers Course d'Orientation
1.Grimault Arthur1860701M10Poitiers Course d'OrientationFranceYES
2.Talon Aglaé1420141M10Poitiers Course d'OrientationFranceYES
3.Talon Armand1860707M12Poitiers Course d'OrientationFranceYES
4.Talon Antonin1860706M18Poitiers Course d'OrientationFranceYES
5.Roche Corentin8002050M18Poitiers Course d'OrientationFranceYES
6.Jourdain Romain1985120M21A SHORTPoitiers Course d'OrientationFranceYES
7.Roche Damien8131096M21EPoitiers Course d'OrientationFranceYES
8.Grimault Freddy2000209M40Poitiers Course d'OrientationFranceYES
9.Talon Xavier7050472M45Poitiers Course d'OrientationFranceYES
10.Berthelot Stephane8090168M45Poitiers Course d'OrientationFranceYES
11.Roche Laurent2800069M50Poitiers Course d'OrientationFranceYES
12.Fleuret Jean333382OPEN CPoitiers Course d'OrientationFranceYES
13.Grimault Margot1860705W12Poitiers Course d'OrientationFranceYES
14.Roche Heïdi9110667W16Poitiers Course d'OrientationFranceYES
15.Talon Anaëlle7005021W16Poitiers Course d'OrientationFranceYES
16.Guindet Elodie1988205W21BPoitiers Course d'OrientationFranceYES
17.Oriane Marcon1192075W21BPoitiers Course d'OrientationFranceYES
18.Brousse Isabelle1396348W40Poitiers Course d'OrientationFranceYES
19.Van Der Eecken Anne209323W40Poitiers Course d'OrientationFranceYES
20.Roche Cécile1860710W45Poitiers Course d'OrientationFranceYES
21.Talon Laurence1120673W45Poitiers Course d'OrientationFranceYES
22.Tauzin Laurence362855W45Poitiers Course d'OrientationFranceYES

poitiersCO
1.Marck Colin425337M12poitiersCOFranceYES
2.Arnault Gaby7769991M14poitiersCOFranceYES
3.Arnault Charly355143M14poitiersCOFranceYES
4.Marck Mathéo333384M16poitiersCOFranceYES
5.Marck Jérôme1396445M45poitiersCOFranceYES
6.Louis-Marie Arnault1000916M45poitiersCOFranceYES
7.Marck Aline1396448W40poitiersCOFranceYES
8.Arnault Katy889660W40poitiersCOFranceYES

POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
1.Chaumette Verdier Maxime353452M10POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
2.Chaumette Verdier Benjamin2053828M14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
3.Lafut Jean-christophe40573M60POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
4.Verdier Christine1130728W50POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES

Polisportiva Besanese
1.Berni Fabrizio2101410M35Polisportiva BesaneseItalyYES
2.Manzoni Alessandro300769M55Polisportiva BesaneseItalyYES
3.Poli Elena2097745W50Polisportiva BesaneseItalyYES
4.Turolla Cristina962008W55Polisportiva BesaneseItalyYES

POP
1.Chagnon Maïa2050009KID'S COURSEPOPFranceYES
2.Chagnon Romain2050004M12POPFranceYES
3.Blot Grégory1780731M35POPFranceYES
4.Chagnon Stéphane1114444M40POPFranceYES
5.Chagnon Chloé2050007W14POPFranceYES
6.Bouygues Lucie1330870W16POPFranceYES
7.Chagnon Emilie1115555W40POPFranceYES

Post SV Dresden
1.Bader Gustav1853M10-SHADOWEDPost SV DresdenGermanyYES
2.Von Dalowski Jan848210M21A SHORTPost SV DresdenGermanyYES
3.Bader Leif821111M35Post SV DresdenGermanyYES
4.Müller Matthias1270562M55Post SV DresdenGermanyYES
5.Rothkegel Thomas9002326OPEN BPost SV DresdenGermanyYES
6.Von Dalowski Mila2023W10-SHADOWEDPost SV DresdenGermanyYES
7.von Dalowski Anett1828412W35Post SV DresdenGermanyYES
8.Sihver Wiebke7201456W50Post SV DresdenGermanyYES
9.Mueller Anke2147W50 ULTIMATEPost SV DresdenGermanyYES

Potteries Orienteering Club
1.Dragoev Ivailo2800461M14Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Dragoev Tervel7300416M14Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
3.Evans Alex442945M14Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
4.Dragoev Milen7300264M45Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
5.Kolev Krasimir13022758M45Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
6.Dimitrov Dimitar2073612M60Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
7.Ivanova Elvina412887W50Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
8.Evans Ianka41312W50Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES
9.Dimitrova Petia2073613W55Potteries Orienteering ClubUnited KingdomYES

Praha
1.Gajda Jan9201064M21 ULTIMATEPrahaCzech RepublicYES
2.Gajda Jan515108M35 ULTIMATEPrahaCzech RepublicYES

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItalyYES

Quimper orientation
1.Manredjo Elijah7020429M16Quimper orientationFranceYES
2.Le Borgne Julien1603063M21EQuimper orientationFranceYES
3.Le Contellec Bertrand7011269M45Quimper orientationFranceYES
4.Cabon Hervé1603057M70Quimper orientationFranceYES
5.Le Contellec Anne420606OPEN DQuimper orientationFranceYES
6.Le Contellec Lisa7006007W18Quimper orientationFranceYES
7.Cabon Monique1603052W65Quimper orientationFranceYES

Raid Orientation Paris
1.Martin Pascale8196000W55Raid Orientation ParisFranceYES

Raidlink's 07
1.Chifflet Albin2018917M12Raidlink's 07FranceYES
2.Chifflet Guilhem2018918M14Raidlink's 07FranceYES
3.Lesquer Antoine7052511M14Raidlink's 07FranceYES
4.Lesquer David1006475M40Raidlink's 07FranceYES
5.Chifflet François2004804M40Raidlink's 07FranceYES
6.Néel Christophe1160671M45Raidlink's 07FranceYES
7.Lesquer Romane7022611W16Raidlink's 07FranceYES
8.Chifflet Melle2018919W16Raidlink's 07FranceYES
9.Néel Zélie2018905W18Raidlink's 07FranceYES
10.Chifflet Marlène2004803W40Raidlink's 07FranceYES
11.Octobre Valérie2004869W45Raidlink's 07FranceYES
12.Néel Isabelle2004944W45Raidlink's 07FranceYES

Rajamäen Rykmentti
1.Tervo Vesa520314M65Rajamäen Rykmentti FinlandYES

Randers OK
1.Malling Carl7007777M65Randers OKDenmarkYES

Rasti-Hyry
1.Niskanen AatuM14Rasti-HyryFinlandYES
2.Lähdesmäki Mikko7211111M20Rasti-HyryFinlandYES
3.Niskanen JanneM20Rasti-HyryFinlandYES
4.Partanen Juha7210970M50Rasti-HyryFinlandYES
5.Niskanen PetteriM50Rasti-HyryFinlandYES
6.Partanen Timo445381M55Rasti-HyryFinlandYES
7.Lähdesmäki Veli-Matti7211106M55Rasti-HyryFinlandYES
8.Juntunen Jarmo1954204M60Rasti-HyryFinlandYES
9.Keränen HeimoOPEN BRasti-HyryFinlandYES
10.Keränen SaimiW18Rasti-HyryFinlandYES
11.Niskanen NelliW18Rasti-HyryFinlandYES
12.Niskanen KirsiW45Rasti-HyryFinlandYES
13.Partanen Tuula7210255W50Rasti-HyryFinlandYES
14.Jurvakainen Tuija445316W55Rasti-HyryFinlandYES

Rasti-Jyry
1.Toiviainen Siiri354044W10-SHADOWEDRasti-JyryFinlandYES
2.Hovi Miia7000177W40Rasti-JyryFinland

Réseau de Découverte des Pyrénées Audoises
1.Hulse Raymond11185M55Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFrance

ROMANS COURSE D'ORIENTATION
1.Gransart Renaud7969200M55ROMANS COURSE D'ORIENTATIONFranceYES

S.A.D. Tierra Trágame
1.Leiva Cardenas Francisco8304007M35S.A.D. Tierra TrágameSpain

SAGC Cestas
1.Lasseigne Antoine308536KID'S COURSESAGC CestasFranceYES
2.Battista Clément1330826M20SAGC CestasFranceYES
3.Battista Jean François1330817M60SAGC CestasFranceYES
4.Dubroca Jean Michel1330850M70SAGC CestasFranceYES
5.Darthiail Jean Paul1330847M70SAGC CestasFrance
6.Alary Sandie1330879W18SAGC CestasFrance
7.Toutain Marie1330886W21ESAGC CestasFranceYES
8.Dubroca Christèle13380006W40SAGC CestasFranceYES
9.Dubroca Monique1000075W70SAGC CestasFranceYES

Saint Brieuc Orientation
1.Divanac'h MarieKID'S COURSESaint Brieuc OrientationFrance
2.Divanac'h ThomasM10-SHADOWEDSaint Brieuc OrientationFrance
3.Le Guen Joseph1441120M70Saint Brieuc OrientationFrance
4.Le Guen Pascale1971531W45Saint Brieuc OrientationFrance

Sans Souci
1.Sugiyama Takashi241417M60Sans SouciJapanYES

SCAPA NANCY ORIENTATION
1.Christophe Thiméo2098416M10SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
2.Fiorucci Bruno1250669M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFrance
3.Verdenal Benoit1210569M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
4.Martin Pascal9003567M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
5.Mahler Georges8170962M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
6.Alle Paul1399925M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
7.Fath Jean-Marie9888544M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
8.Pogu Philippe1007521M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
9.Jeannot Sabine2098420OPEN DSCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
10.Martin Laura2054321W10SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
11.Pogu Paulette2008707W65SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
12.Bastien-fath Nicole38227W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES

SCOM Mendrisio
1.Pezzati Tobia1591996M21 ULTIMATESCOM MendrisioSwitzerlandYES
2.Pezzati Filippo1211960M55SCOM MendrisioSwitzerlandYES
3.Arn Bea570316W60SCOM MendrisioSwitzerlandYES

Sele TI
1.Gattoni Giovanni8290007M14Sele TISwitzerlandYES
2.Ren Elia8240304M14Sele TISwitzerlandYES
3.Besomi Tommaso8151102M16Sele TISwitzerlandYES
4.Corsi Siro8455555M21 ULTIMATESele TISwitzerland
5.Degiorgi Nicola8155555M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
6.Garbani Oreste8141298M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
7.Cantoreggi Filippo8180201M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
8.Corsi Reto8066666M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
9.Guglielmetti Gianni8055555M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
10.Ren Manuele8311001M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
11.Rizzi Luca8123999M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
12.Coppini Iara8638721W14Sele TISwitzerlandYES
13.Rizzi Martina8120102W16Sele TISwitzerlandYES
14.Bertozzi Giulia8077777W16Sele TISwitzerlandYES
15.Bertozzi Elisa8422222W21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
16.Inderst Noemi201577W21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
17.Pezzati Elena8110699W21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES

SG Zittau-Süd
1.Moraweck Karolin411433OPEN ASG Zittau-SüdGermanyYES
2.Moraweck Sebastian411439OPEN ASG Zittau-SüdGermanyYES

Silkeborg OK
1.Fredberg Emil7440002M10-SHADOWEDSilkeborg OKDenmarkYES
2.Fredberg Thomas8440001M45Silkeborg OKDenmarkYES
3.Fredberg Siv7440001W12Silkeborg OKDenmarkYES
4.Hagner Stine Bagger441810W21ESilkeborg OKDenmarkYES
5.Fredberg Hanne8440002W35Silkeborg OKDenmarkYES

SK Chotebor
1.Voborníková Alena2081369W21 ULTIMATESK ChoteborCzech RepublicYES
2.Ondráčková Lucie53127W21A SHORTSK ChoteborCzech RepublicYES
3.Vobornikova Eva51837W50SK ChoteborCzech RepublicYES

SK Kontio
1.Parkkinen PekkaM55SK KontioFinlandYES
2.Hokajärvi RailiW50SK KontioFinlandYES
3.Hokajärvi Anja-RiittaW50SK KontioFinlandYES

SK Mercury
1.Korrol Kaspar Mathias889334M12SK MercuryEstoniaYES
2.Korrol Kevin Markus9200505M14SK MercuryEstoniaYES
3.Vainola Viljar842666M21A SHORTSK MercuryEstoniaYES
4.Saue Tanel8120574M21A SHORTSK MercuryEstoniaYES
5.Klementsov Margus8200572M40SK MercuryEstoniaYES
6.Korrol Mati8001313M40SK MercuryEstoniaYES
7.Piht Danilo8089099M40SK MercuryEstoniaYES
8.Piht Kris Jette1410830W14SK MercuryEstoniaYES
9.Piht Ingrid8087077W21A SHORTSK MercuryEstoniaYES
10.Prits Heidi7207578W21A SHORTSK MercuryEstoniaYES

SK OS Nové Město na Moravě
1.Valisova Martina981804W21A LONGSK OS Nové Město na MoravěCzech RepublicYES

SK Praga
1.Pokorna Nela682654KID'S COURSESK PragaCzech RepublicYES
2.Hrivna OndrejM14SK PragaCzech RepublicYES
3.Ctrnact Frantisek2121096M14SK PragaCzech RepublicYES
4.Hrivna JakubM16SK PragaCzech RepublicYES
5.Kozina Stepan8656580M16SK PragaCzech RepublicYES
6.Pokorny Ondrej682686M21A LONGSK PragaCzech RepublicYES
7.Navrátil Šimon681882M21ESK PragaCzech RepublicYES
8.Veselý Kuba7209346M21ESK PragaCzech RepublicYES
9.Landovský Tomáš8071491M21ESK PragaCzech RepublicYES
10.Hrivna StepanM35SK PragaCzech RepublicYES
11.Ctrnact Jiri231948M40SK PragaCzech RepublicYES
12.Pribik Jan51631M50 ULTIMATESK PragaCzech RepublicYES
13.Hrabanek David51673M55SK PragaCzech RepublicYES
14.Slavik Viktor51276M55SK PragaCzech RepublicYES
15.Ctrnact Simon2032143OPEN CSK PragaCzech RepublicYES
16.Pokorna Ema51637W10SK PragaCzech RepublicYES
17.Hrabánková Zuzka331147W20SK PragaCzech RepublicYES
18.Hrabánková Klára232050W21A LONGSK PragaCzech RepublicYES
19.Kozinova Anna7200338W21A LONGSK PragaCzech RepublicYES
20.Slavikova Silvie1407423W21A LONGSK PragaCzech RepublicYES
21.Aschermannová Petra8271093W21ESK PragaCzech RepublicYES
22.Kozinova Zuzana7003042W21ESK PragaCzech RepublicYES
23.Kozinova Jana7210812W35 ULTIMATESK PragaCzech RepublicYES
24.Pokorna Magdalena51638W40SK PragaCzech RepublicYES
25.Ctrnactova Magdalena231924W45SK PragaCzech RepublicYES
26.Pribikova Monika301618W45SK PragaCzech RepublicYES
27.Slavikova Katerina51275W50SK PragaCzech RepublicYES
28.Hrabánková Ilona232184W55SK PragaCzech RepublicYES

SK Saue Tammed
1.Rebane Kirti681654W21 ULTIMATESK Saue TammedEstoniaYES

Ski-Club Helsa e.V.
1.Kollenbach Valentin8636974M18Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
2.Kollenbach Leon8113007M21ESki-Club Helsa e.V.GermanyYES
3.Kollenbach Peter7770022M50Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
4.Kollenbach Louisa7203272W14Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
5.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404W50Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES

SKIO Latvia
1.Zvaigzne Edmunds Gvido2012400M60SKIO LatviaLatviaYES
2.Zvaigzne Mudīte9990555W55SKIO LatviaLatviaYES

SKOB Ostrava
1.Petr Václav52980M60SKOB OstravaCzech Republic

Slavia Liberec Orienteering
1.Škoda Jakub1302790M21ESlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

Slavia ZU Zilina
1.Kral Jozef8627M21BSlavia ZU ZilinaSlovakiaYES
2.Kralova Miriam8625W21BSlavia ZU ZilinaSlovakiaYES

SLOK
1.Hoekx Jeroen7002030M21A LONGSLOKBelgiumYES
2.Van Der Kleij Thomas850830M21ESLOKBelgiumYES
3.Boeckx Jef406302OPEN ASLOKBelgiumYES
4.Malevé Sarah57121OPEN CSLOKBelgiumYES
5.Houben Ellen9840801W21A SHORTSLOKBelgiumYES
6.Frederickx An4969W40SLOKBelgiumYES

SLOW Bern
1.Bonafini Marco8160351M65SLOW BernSwitzerlandYES
2.Bonafini Monika8101053W65SLOW BernSwitzerlandYES

Søllerød OK
1.Kaae-nielsen Mikkel999929M21A LONGSøllerød OKDenmark
2.Konring Bo308033M50 ULTIMATESøllerød OKDenmark
3.Bentzon Niels8020955M55Søllerød OKDenmark
4.Münster-Swendsen Jørgen8627844M65Søllerød OKDenmarkYES
5.Kaae-nielsen Alberte2033034W18Søllerød OKDenmark
6.Smedegaard Madsen Mathilde8645149W18Søllerød OKDenmark
7.Maag Astrid1395509W21ESøllerød OKDenmark
8.Smedegaard Eva8656168W50Søllerød OKDenmark
9.Kaae-nielsen Anne1395504W50Søllerød OKDenmark
10.Møller Kirsten8620865W50Søllerød OKDenmark
11.Maag Iben1411280W50Søllerød OKDenmark

Sonnenschein
1.Zschäckel Robin973101M21A LONGSonnenscheinGermanyYES
2.Kurr Maik1402545M50SonnenscheinGermanyYES
3.Zschäckel Raik886511M50SonnenscheinGermanyYES
4.Schmiedeberg Nils501914M50SonnenscheinGermanyYES
5.Schmiedeberg Anke6006OPEN CSonnenscheinGermanyYES
6.Leonhardt Charlotte7010304W18SonnenscheinGermanyYES
7.Zschäckel Daniela9005172W45SonnenscheinGermanyYES
8.Leonhardt Annette9672101W50SonnenscheinGermanyYES

South Yorkshire Orienteers
1.Chapman Hannah2061384KID'S COURSESouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Preston William32501M10South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Peel Oscar8241108M10South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Preston Stanley32502M10-SHADOWEDSouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
5.Peel Nathan260204M10-SHADOWEDSouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
6.Preston Andrew8641881M40South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
7.Peel David8645566M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
8.Chapman Mark8628628M50 ULTIMATESouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
9.Chapman Charlotte9140109W10South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
10.Preston Louise532502W40South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
11.Chapman Mo1170471W45South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
12.Peel Jenny8030968W50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES

Sport Caussade Orientation
1.Scholz Jérémy2049125M21A SHORTSport Caussade OrientationFranceYES
2.Lipnick Christian7820302M60Sport Caussade OrientationFranceYES
3.Scholz Christine340600W60Sport Caussade OrientationFranceYES

SSV Langenhagen
1.Schwartz Renée1676767W35 ULTIMATESSV LangenhagenGermanyYES

SSV Planeta Radebeul
1.Tonn Konrad895377M65SSV Planeta RadebeulGermanyYES
2.Tonn Gisela7204099W60SSV Planeta RadebeulGermanyYES

Stars Orienteering Club
1.Dobos Peter350315M75Stars Orienteering ClubCanadaYES
2.Dobos Ilona350317W70Stars Orienteering ClubCanadaYES

SU Schöckl Graz
1.Pacher Hannes8011559M55SU Schöckl GrazAustria
2.Torggler Julian944449OPEN CSU Schöckl GrazAustria
3.Pacher Lisa8030494W21A SHORTSU Schöckl GrazAustria
4.Pacher Gerhild7120364W50SU Schöckl GrazAustria

Sud Médoc Orientation Gironde
1.Lautrete Gaspard1331903M10Sud Médoc Orientation GirondeFrance
2.Lautrete Pierre9025105M40Sud Médoc Orientation GirondeFrance
3.Dumail Jean-françois2069896M50Sud Médoc Orientation GirondeFranceYES
4.Dumail Astrid2020827W12Sud Médoc Orientation GirondeFranceYES
5.Lautrete Romane2109946W12Sud Médoc Orientation GirondeFrance
6.Bergander Anna9001028W45Sud Médoc Orientation GirondeFranceYES

Sud O Lux
1.Deben Jean-françoisM21A LONGSud O LuxBelgiumYES
2.Vis Iwan7002040M40Sud O LuxBelgiumYES

Suosmeren Salpa
1.Nurminen Ville-veikkoM35Suosmeren SalpaFinlandYES
2.Hekkala JenniW21BSuosmeren SalpaFinlandYES
3.Luovula PiaW60Suosmeren SalpaFinlandYES

Suunta Jyväskylä
1.Mutka Jouni2222222M50Suunta JyväskyläFinlandYES
2.Uuttu Risto7210252M55Suunta JyväskyläFinlandYES
3.Itkonen Raimo1010059M55Suunta JyväskyläFinland
4.Mutka Aleksi3333333OPEN BSuunta JyväskyläFinlandYES
5.Korhonen Kati7204915W35Suunta JyväskyläFinland
6.Mutka Leena1111111W60Suunta JyväskyläFinlandYES

SV Hildesia Diekholzen
1.Strauß Dirk7120965M50SV Hildesia DiekholzenGermanyYES
2.Strauß Maren1991024W12SV Hildesia DiekholzenGermanyYES
3.Strauß Annika971103W21A SHORTSV Hildesia DiekholzenGermanyYES

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Bleidorn Stefan8241268M45SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES

SV Mietraching
1.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermanyYES
2.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES

SV Robotron Dresden
1.Mühlstädt Lennart2066M10SV Robotron DresdenGermanyYES
2.Winter Ole6431M10-SHADOWEDSV Robotron DresdenGermanyYES
3.Mühlstädt Gunnar2041753M40SV Robotron DresdenGermanyYES
4.Pompe Tilo501907M45SV Robotron DresdenGermanyYES
5.Cruse Kay8230366M50SV Robotron DresdenGermanyYES
6.Ansorge Ronald7040959M55SV Robotron DresdenGermanyYES
7.Wolf-Gerold Juckelandt1106055M60SV Robotron DresdenGermanyYES
8.Winter Holm7640524OPEN BSV Robotron DresdenGermanyYES
9.Cruse Katrin8040766OPEN CSV Robotron DresdenGermanyYES
10.Pompe Greta2190W10SV Robotron DresdenGermanyYES
11.Winter Greta6405W10-SHADOWEDSV Robotron DresdenGermanyYES
12.Mühlstädt Bettina7300381W35SV Robotron DresdenGermanyYES
13.Pompe Katja2801144W40SV Robotron DresdenGermanyYES
14.Winter Kathrin7780822W40SV Robotron DresdenGermanyYES
15.Ansorge Silke2035203W50SV Robotron DresdenGermanyYES
16.Juckelandt Sabine1310763W55SV Robotron DresdenGermanyYES

SV TU Ilmenau
1.Tröße Lutz1500707M65SV TU IlmenauGermany
2.Trösse Christiane810504W21 ULTIMATESV TU IlmenauGermany
3.Tröße Renate1954025W60SV TU IlmenauGermany

Swiss O Tours
1.Ruch Stefan8100267M21BSwiss O ToursSwitzerland
2.Hirter Thomas1406374M35 ULTIMATESwiss O ToursSwitzerland
3.Wehrli Christian8625520M50Swiss O ToursSwitzerland
4.Roth Markus8030586M55Swiss O ToursSwitzerland
5.Derebrant Per-olof17138M55Swiss O ToursSwitzerland
6.Meister Roland1470307M65Swiss O ToursSwitzerland
7.Hirter Roland64771M70Swiss O ToursSwitzerland
8.Brand Hansruedi8642215M70Swiss O ToursSwitzerland
9.Rüegg Fiona8644817W12Swiss O ToursSwitzerland
10.Gasser Sina8646160W12Swiss O ToursSwitzerland
11.Rüegg Anita7293842W45Swiss O ToursSwitzerland
12.Graf Heidi8640231W50Swiss O ToursSwitzerland
13.Ruch Ruth8061167W50Swiss O ToursSwitzerland
14.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerland
15.Hirter Christine64569W65Swiss O ToursSwitzerland
16.Brand Edith1451112W70Swiss O ToursSwitzerland
17.Meister Liana2101452W70Swiss O ToursSwitzerland

TAF1
1.Locusse Robert9041950M65TAF1FranceYES
2.Berger Marie José9111950W65TAF1FranceYES

Talant Sport Orientation
1.Guinot Thibaut9020400M18Talant Sport OrientationFranceYES
2.Clément-agoni Benjamin1010542M21A SHORTTalant Sport OrientationFranceYES
3.Marchal Yves1000956M70Talant Sport OrientationFranceYES
4.Huchon Patricia2037267W50Talant Sport OrientationFranceYES
5.Guinot Véronique1710962W55Talant Sport OrientationFranceYES

Tampereen Pyrinto
1.Kymäläinen Jari411691M55Tampereen PyrintoFinlandYES
2.Kymäläinen Maritta411693W55Tampereen PyrintoFinlandYES

Team Sachsen
1.Funk Timon2232M10Team SachsenGermany
2.Lucke Julius1392627M10Team SachsenGermany
3.Kunckel Vincent7208009M12Team SachsenGermany
4.Löhning Jakob8220405M14Team SachsenGermany
5.Siegert Marek8632866M14Team SachsenGermany
6.Weinert Florian7208005M14Team SachsenGermany
7.Lucke Moritz7205958M14Team SachsenGermany
8.Edelhäuser Nick8241104M14Team SachsenGermany
9.Borrmann Malte8333336M16Team SachsenGermany
10.Kielb Karol7777779M16Team SachsenGermany
11.Pompe Marek8211203M16Team SachsenGermany
12.Neuwinger Lukas2091747M16Team SachsenGermany
13.Vogt Moritz7040901M18Team SachsenGermany
14.Hänsel Ole9152000M18Team SachsenGermany
15.Holfeld Anton7208008M18Team SachsenGermany
16.Hempel Paul2015263M18Team SachsenGermany
17.Klein Marek2068140M18Team SachsenGermany
18.Friedländer Emil9005226M20Team SachsenGermany
19.Bräuer Dennis9150799M20Team SachsenGermany
20.Holfeld Wilhelm1301784M20Team SachsenGermany
21.Gawlitza Franz1401077M20Team SachsenGermany
22.Klein Cedrik7207178M20Team SachsenGermany
23.Kundisch Wieland1985456M21 ULTIMATETeam SachsenGermany
24.Lenk Andreas1802201M35Team SachsenGermany
25.Kärger Wieland8030178M40Team SachsenGermany
26.Kaufmann Torsten941971M45Team SachsenGermany
27.Hänsel Jörg8110369M45Team SachsenGermany
28.Klose Sven7000099M45Team SachsenGermany
29.Lucke Jens8215333M45Team SachsenGermany
30.Kundisch Diethard7777777M60Team SachsenGermany
31.Kärger Brit7140900OPEN CTeam SachsenGermany
32.Funk Uwe2270OPEN CTeam SachsenGermany
33.Rimpel Sabine2036254OPEN DTeam SachsenGermany
34.Holfeld Anna2036287W10Team SachsenGermany
35.Kärger Mathilde411632W10Team SachsenGermany
36.Helling Finja7300349W12Team SachsenGermany
37.Doleschal Fenja2233W14Team SachsenGermany
38.Hänsel Flora2007835W14Team SachsenGermany
39.Pompe Lone7208001W14Team SachsenGermany
40.Roßner Jule5799W14Team SachsenGermany
41.Rimpel Gesine8000003W14Team SachsenGermany
42.Funk Julika7208004W14Team SachsenGermany
43.Mühlstädt Anna7300445W14Team SachsenGermany
44.Klein Franka2037297W14Team SachsenGermany
45.Olsen Liv-grete445642W14Team SachsenGermany
46.Kärger Eline8160305W14Team SachsenGermany
47.Kipka Leoni7208007W16Team SachsenGermany
48.Steinert Luise7006058W16Team SachsenGermany
49.Musch Katharina2048533W18Team SachsenGermany
50.Schubert Helene2077191W18Team SachsenGermany
51.Hänsel Hannah9991500W18Team SachsenGermany
52.Vogt Felicitas428643W18Team SachsenGermany
53.Klüser Ellen2008973W20Team SachsenGermany
54.Schoffer Pia2005297W21A SHORTTeam SachsenGermany
55.Lucke Henrike7300239W40Team SachsenGermany
56.Holfeld Christina2004390W45Team SachsenGermany
57.Funk Ira2122W45Team SachsenGermany

Terlaner Orientierungsläufer
1.Beltramba Jan248410M12Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
2.Beltramba Emil2013250M16Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
3.Beltramba Dario211309M50Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
4.Troi Verena1399492W21ETerlaner OrientierungsläuferItalyYES

TGV Horn
1.Hirschmiller Rainer8180294M50 ULTIMATETGV HornGermanyYES
2.Hirschmiller Renate8101101W50TGV HornGermanyYES

Thames Valley Orienteering Club
1.Thetford Roger800555M55Thames Valley Orienteering ClubUnited Kingdom
2.Edwards Carol9101494W60Thames Valley Orienteering ClubUnited KingdomYES

The Hague Orienteering Runners
1.Groeneveld Odin5151M12The Hague Orienteering RunnersNetherlandsYES
2.Binsch Olaf690128M45The Hague Orienteering RunnersNetherlandsYES
3.Groeneveld Mietta680203W50The Hague Orienteering RunnersNetherlandsYES

Three Rock Orienteering Club
1.Riordan Cuan8311421M16Three Rock Orienteering ClubIreland
2.McCullough Aidan8270501M18Three Rock Orienteering ClubIrelandYES
3.McCullough John1008514M60Three Rock Orienteering ClubIrelandYES
4.O'connell Mary424425W55Three Rock Orienteering ClubIrelandYES
5.Lee Nora10888W55Three Rock Orienteering ClubIrelandYES

Thurgorienta
1.Spring Philipp8642239M21A SHORTThurgorientaSwitzerlandYES
2.Spring Willi8641983M60ThurgorientaSwitzerlandYES

Thurgorienta OLG Pfäffikon
1.Wenk Martin1401788M50Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
2.Rutz Hansjoerg8633187M60Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
3.Wenk Susanne8151264W50Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
4.Rutz Susi8636825W50Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES

Titan
1.Bor Alex8654955M55TitanRussia
2.Kunitskaya Natalia8654921W45TitanRussia

TJ Slovan Luhačovice
1.Šmelík Daniel442590M12TJ Slovan LuhačoviceCzech RepublicYES
2.Šmelík Juraj7208215M50 ULTIMATETJ Slovan LuhačoviceCzech RepublicYES
3.Šmelíková Dorota8635809W16TJ Slovan LuhačoviceCzech RepublicYES
4.Šmelíková Tereza9101680W21ETJ Slovan LuhačoviceCzech RepublicYES
5.Šmelíková Barbora307356W45TJ Slovan LuhačoviceCzech RepublicYES

TOULON SPORTS NATURE
1.Pomet Eric1250759M50TOULON SPORTS NATUREFranceYES
2.Parpal Eric660129M50TOULON SPORTS NATUREFranceYES
3.Tanno Nathalie1161970W40TOULON SPORTS NATUREFranceYES

Toulouse Olympique Aérospatiale Club
1.Mena Josselin2048345KID'S COURSEToulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
2.Mena Louison2048344M14Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
3.Serrand Jonathan1000971M21A LONGToulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
4.Sylla Amadou1000942M35Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
5.Mena Sébastien40174M40Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
6.Fol Thierry1001966M50Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
7.Serrand Alain2069887M50Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
8.Mena Clémence2048344W12Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
9.Fol Loreline1404075W21A LONGToulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
10.Paravano Perrine1001011W35Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES
11.Fol-ribet Helene1968103W45Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFranceYES

Tous Azimuts Douai
1.Lepoutre Emile145KID'S COURSETous Azimuts DouaiFrance
2.Radondy Thomas1590031M16Tous Azimuts DouaiFranceYES
3.Grattepanche Florent1590066M20Tous Azimuts DouaiFrance
4.Haltz Louis1590018M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
5.Radondy Theo1590705M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
6.Lepoutre Benjamin1590714M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
7.Crefcoeur Philippe8633664M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
8.Crefcoeur Liévin8633666M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
9.Hofmans Benjamin9910912M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
10.Deletre Maxime590756M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
11.Mahieu Pierre1590718M35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
12.Amerijckx Christophe9061683M35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
13.Morel Franck40831M45Tous Azimuts DouaiFrance
14.Loterie Jean François9590765M50Tous Azimuts DouaiFrance
15.Taelemans Philippe49037M55Tous Azimuts DouaiFranceYES
16.Imbrechts Christian402510M55Tous Azimuts DouaiFranceYES
17.Lepoutre Mélanie1880900W21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
18.Vadurel Pauline1590730W21ETous Azimuts DouaiFranceYES
19.Gresset Bourgeois Mathilde1000955W21ETous Azimuts DouaiFranceYES
20.De Longueville Béatrice9890407W35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
21.Mercier Agnes1590759W35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFranceYES
22.Loterie Murielle1590743W50Tous Azimuts DouaiFrance
23.Serre Francine8633663W50Tous Azimuts DouaiFranceYES
24.Robberecht Françoise49058W50Tous Azimuts DouaiFranceYES

Tout Azimut Fameck
1.Discher David2066350M12Tout Azimut FameckFranceYES
2.Discher Romain1570304M16Tout Azimut FameckFranceYES
3.Discher Jean-Marc1404073M40Tout Azimut FameckFrance
4.Rennotte Georges49131M70Tout Azimut FameckFranceYES
5.CHATELAIN Guy49033M70Tout Azimut FameckFranceYES
6.Discher Marie2066349OPEN DTout Azimut FameckFranceYES
7.Discher Isabelle1570304OPEN DTout Azimut FameckFranceYES
8.Jacquet Lise2032976W20Tout Azimut FameckFrance
9.CHATELAIN-NANOUX Françoise1396410W65Tout Azimut FameckFranceYES
10.Rennotte Manon49034W70Tout Azimut FameckFranceYES

Toutes Orientations Meaux
1.Lefevre Odin2082455M14Toutes Orientations MeauxFranceYES
2.Soucat Cyril1271284M21 ULTIMATEToutes Orientations MeauxFranceYES
3.Seimbille Denis7757792M21 ULTIMATEToutes Orientations MeauxFranceYES
4.Variot Benjamin1451541M35Toutes Orientations MeauxFrance
5.Catalon Sébastien1001018M35Toutes Orientations MeauxFranceYES
6.Dantin Christophe1772081M35Toutes Orientations MeauxFrance
7.Variot Noemie1772002W35Toutes Orientations MeauxFrance
8.Lefevre Céline2073512W35Toutes Orientations MeauxFranceYES

Track Detectors
1.Lemmel Till789KID'S COURSETrack DetectorsAustriaYES
2.Lemmel Meret889KID'S COURSETrack DetectorsAustriaYES
3.Lemmel FrederikM10Track DetectorsAustriaYES
4.Sandaker HenrikM10-SHADOWEDTrack DetectorsAustriaYES
5.Lemmel Hartmut46373M40Track DetectorsAustriaYES
6.Sandaker HeidiOPEN BTrack DetectorsAustriaYES
7.Lemmel-Schädelin Franziska427606OPEN CTrack DetectorsAustriaYES

TROL Belgium
1.Bruyninckx Miek703062BEGINNERSTROL BelgiumBelgiumYES
2.Vervoort Wim8630901M35 ULTIMATETROL BelgiumBelgiumYES
3.Van Dyck Erik9102645M50TROL BelgiumBelgiumYES
4.Goossens Dirk8625757M50TROL BelgiumBelgiumYES
5.Meeuwssen Marc895221M55TROL BelgiumBelgiumYES
6.Melis Luc1414471M55TROL BelgiumBelgiumYES
7.Laenen Wiet8001964M55TROL BelgiumBelgiumYES
8.Bolsens Paul9201506M60TROL BelgiumBelgiumYES
9.Van Bruggen Mark2020138M70TROL BelgiumBelgiumYES
10.Vandeweyer Marijs7515075W50TROL BelgiumBelgiumYES
11.Mols Greet2061225W50TROL BelgiumBelgiumYES
12.Verbraken Linda8643047W50 ULTIMATETROL BelgiumBelgiumYES
13.Cole Lily-Anne250443W60TROL BelgiumBelgiumYES

Tullinge SK
1.Sundqvist Mikael8630896M55Tullinge SKSwedenYES
2.Lönnkvist Lars570400M60Tullinge SKSwedenYES
3.Ohlsson Göran7550430M60Tullinge SKSwedenYES
4.Sundqvist Anna-karin8630840W55Tullinge SKSwedenYES
5.Lönnkvist Barbro590622W55Tullinge SKSwedenYES
6.Ohlsson Anna-karin7581007W60Tullinge SKSwedenYES

TV Coburg-Neuses
1.Cionoiu Daniel8007005M14TV Coburg-NeusesGermanyYES
2.Cionoiu Gheorghe2041785M40TV Coburg-NeusesGermanyYES
3.Cionoiu Michaela2041760W50TV Coburg-NeusesGermanyYES

TV Kippenheim
1.Jörger Klemens7002043M50 ULTIMATETV KippenheimGermanyYES

Uddevalla Orienteringsklubb
1.Eriksson Karl26449M50Uddevalla OrienteringsklubbSwedenYES
2.Eriksson Agneta26448W50Uddevalla OrienteringsklubbSwedenYES

UES Sabadell
1.Fitó Ferré David1603320M35UES SabadellSpainYES
2.Bonfill Abella Teresa1397568W21BUES SabadellSpainYES

Ufa-united
1.Vasilev Egor1301281M12Ufa-unitedRussiaYES
2.Popov Evgeni7203777M21A SHORTUfa-unitedRussiaYES
3.Roztoptannyy Alexey9200373M35Ufa-unitedRussiaYES
4.Lukyanov Valeriyan1395073M55Ufa-unitedRussiaYES
5.Pakhomov Oleg9101055M55Ufa-unitedRussiaYES
6.Marat Mudarisov8222022M55Ufa-unitedRussiaYES
7.Bayburin Rais8100158M60Ufa-unitedRussiaYES
8.Lukianova Zinaida7203775W21A SHORTUfa-unitedRussiaYES
9.Bayburina Dilya8140959W55Ufa-unitedRussiaYES
10.Pakhomova Tatiana1301026W55Ufa-unitedRussiaYES

Unió Excursionista Vic
1.Serrat Grané Juli8001973M45Unió Excursionista VicSpainYES
2.Illamola Colome Adela8110976W40Unió Excursionista VicSpainYES

Union sportive melunaise
1.Tessier Daniel1415160M70Union sportive melunaiseFranceYES
2.Tessier Ariane1515150W60Union sportive melunaiseFranceYES

Universitni Sportovni Klub Praha
1.Nemecek Jan52282M21A SHORTUniversitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
2.Samek Jakub1418767M21A SHORTUniversitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
3.Nemecek Jan682682M55Universitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
4.Nemeckova Hana53013W21A SHORTUniversitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
5.Nemeckova Jarmila2103280W50Universitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES

University of Bristol Orienteering Club
1.Dixon Thomas2080007M20University of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Lai Michael2080002M21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
3.Dobra Tom7746016M21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
4.Mitchell Ben9711993M21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
5.Pickering Matthew2080001M21A LONGUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
6.Whipple Matthew9101952M21A LONGUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
7.Saunders Mark1959024M50 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
8.Carter-davies Megan9005240W21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
9.Gordon Sophie9101952W21A LONGUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES
10.Khan Rachel1439247W21A SHORTUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited KingdomYES

UNTS Warszawa
1.Terpay Dmytro1415359M21A LONGUNTS WarszawaPoland
2.Terpai Olenka1414201W21A SHORTUNTS WarszawaPoland

UPC
1.Fargas Vila Jordi1008302M40UPCSpainYES
2.Urgell Aida1396920OPEN AUPCSpain
3.Mujal Enric1407445OPEN AUPCSpain
4.Carretero Miriam1300098W35 ULTIMATEUPCSpainYES

USV TU Dresden
1.Strobel Arnd7626785M20USV TU DresdenGermanyYES
2.Neumann Josef1984123M21 ULTIMATEUSV TU DresdenGermanyYES
3.Kääriäinen Tomi1142009M21 ULTIMATEUSV TU DresdenGermanyYES
4.Hempel Klaus2008968M55USV TU DresdenGermanyYES
5.Strobel Joachim2015265M60USV TU DresdenGermanyYES
6.Löhning Michael733003OPEN AUSV TU DresdenGermanyYES
7.Löhning Susanne8041178OPEN CUSV TU DresdenGermanyYES
8.Müller Jan7131276OPEN CUSV TU DresdenGermanyYES
9.Hempel Emil2004389OPEN DUSV TU DresdenGermanyYES
10.Hempel Luise2037296W10USV TU DresdenGermanyYES
11.Kuusivaara Roosa1114833W20USV TU DresdenGermanyYES
12.Bader Anne1984W21A LONGUSV TU DresdenGermanyYES
13.Kääriäinen Sophie7774833W21A SHORTUSV TU DresdenGermanyYES
14.Hempel Christine2299W45USV TU DresdenGermanyYES

Valbonne Sophia Antipolis Orientation
1.Mazan VincentM35Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
2.MARI Olivier7030572M45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
3.Dabin Stephane886226M45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
4.Gandy Didier2073518M50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
5.COULON Thibaud1396392M65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
6.Konior-mazan AgnieszkaOPEN BValbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
7.Lopez Florence2118552W50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES
8.Coulon Annick38934W65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFranceYES

VALENCE SPORTS ORIENTATION
1.Chomel Ruben239531M10VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
2.Huguet Thomas239540M10VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
3.Cros Caroline304537M10-SHADOWEDVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
4.Chomel Timothée239543M12VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
5.Chomel Nathanael2112692M14VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
6.LEROY Théo7796211M16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
7.Bonnardel Damien2036875M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
8.Plagnol Roman7110801M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
9.Benoit Dorian1392542M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
10.VACHER Hugo35640M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
11.Plagnol Francois681903M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
12.Le Pennec Jean500796M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
13.Moreau Noe841219M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
14.Dalberto Alban500795M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
15.Huguet François8181276M40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
16.CROS Emmanuel7070505M40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
17.Chomel Rémi2112624M45VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
18.Maglione Eric1190564M50 ULTIMATEVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
19.Mino Bernard304540M65VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
20.Antoine Alain35636M70VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
21.Plagnol Heidi7600220W12VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
22.Huguet Mélanie31198W12VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
23.LEROY Manon7707129W14VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
24.CROS Maëlle239536W16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
25.Plagnol Mahaut7031020W16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
26.Huguet Elisabeth304528W35VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
27.Plagnol Fabienne7130877W40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
28.LEROY Céline7904410W40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES

Vänersborgs SK
1.Falk Larsson Anette611026W55Vänersborgs SKSweden

Vegårshei IL
1.Bråten GeirM50Vegårshei ILNorwayYES
2.Bråten SindreOPEN CVegårshei ILNorwayYES
3.Bråten Arnhild UfsvatnW50Vegårshei ILNorwayYES

VERVINS ORIENTATION
1.Debehogne Jean-noël49059M55VERVINS ORIENTATIONFranceYES

VfL Nürnberg
1.Voit Michael7070468M50VfL NürnbergGermanyYES

Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
1.Sence Axel225191M10Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
2.Meynier François7004021M21A LONGVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
3.Coquelet Guillem1590027M35Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
4.Sence Stephane1603773M40Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
5.Mamet Ludovic1600589M50Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
6.Papin Philippe1600581M50Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
7.Smirnov Konstantin1181260M50 ULTIMATEVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
8.Sence Romane304175W12Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES
9.Sence Marie-pierre240563W40Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFranceYES

viv'azimut07
1.Reynaud Bernard2004821M55viv'azimut07FranceYES
2.Reynaud Elisabeth2004823W60viv'azimut07FranceYES

Wallachian Independent Team
1.Krejcik Zbynek8071221M50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech RepublicYES
2.Haj Bohumil53341M60Wallachian Independent TeamCzech RepublicYES
3.Jahn Pavel7207870M60Wallachian Independent TeamCzech RepublicYES
4.Krejcikova Marie9416043W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech RepublicYES
5.Krejcikova Monika8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech RepublicYES
6.Hájová Jana8919W55Wallachian Independent TeamCzech RepublicYES
7.Jahnova Helena682101W60Wallachian Independent TeamCzech RepublicYES

Waterford Orienteers
1.Whelan Hugh2800600M12Waterford OrienteersIreland
2.Whelan Eoghan8301003M16Waterford OrienteersIreland

Wimborne orienteers
1.Johnson Brian8641513M65Wimborne orienteersUnited KingdomYES

Xinoxano Orientació
1.Porta Polo Roc430681KID'S COURSEXinoxano OrientacióSpainYES
2.Ledesma Buscart Bernat8010604M16Xinoxano OrientacióSpainYES
3.Ledesma Piedra Abel8018471M40Xinoxano OrientacióSpainYES
4.Porta Calandre Raül9101111M40Xinoxano OrientacióSpainYES
5.Arumi Casadevall Jordi8140873M45Xinoxano OrientacióSpainYES
6.Ledesma Buscart Xènia8090701W18Xinoxano OrientacióSpainYES
7.Polo Bardés Betlem40664W21A SHORTXinoxano OrientacióSpainYES
8.Buscart Piñot Montse8070571W40Xinoxano OrientacióSpainYES
9.Guell Rovira Virginia8080577W40Xinoxano OrientacióSpainYES

Yarra Valley Orienteering Club
1.Van Geldermalsen Ted9101366M60Yarra Valley Orienteering ClubAustraliaYES
2.Freemantle Margi9101377W60Yarra Valley Orienteering ClubAustraliaYES

YCONE SENS
1.Guerin Franck1780728M60YCONE SENSFranceYES
2.Zhen Danni31394W21A SHORTYCONE SENSFranceYES

Youth team ASKOE Austria
1.Bauer Ralf211650M14Youth team ASKOE AustriaAustria
2.Rapotz David1111007M14Youth team ASKOE AustriaAustria
3.Ebster Leon7776655M16Youth team ASKOE AustriaAustria
4.Ebster Peter7979799M16Youth team ASKOE AustriaAustria
5.Gessl Konrad8040301M18Youth team ASKOE AustriaAustria
6.Königstorfer Jonas7117007M18Youth team ASKOE AustriaAustria
7.Kohlbacher Thomas8282013M18Youth team ASKOE AustriaAustria
8.Poirson Marius1408130M18Youth team ASKOE AustriaAustria
9.Achilles Ingo1408129M21BYouth team ASKOE AustriaAustria
10.Ebster Peter7077770M50Youth team ASKOE AustriaAustria
11.Kohlbacher Roland1409471M50Youth team ASKOE AustriaAustria
12.Lejsek MartinM55Youth team ASKOE AustriaAustria
13.Hackl Karl1680505M60Youth team ASKOE AustriaAustria
14.Kainzbauer Josef46348M65Youth team ASKOE AustriaAustria
15.Huemer Meinrad46370M65Youth team ASKOE AustriaAustria
16.Schütz Wolfgang1530413M65Youth team ASKOE AustriaAustria
17.Beitschädel Christian8111016M65Youth team ASKOE AustriaAustria
18.Siegert Reinhard46333M70Youth team ASKOE AustriaAustria
19.Stuiber-poirson Sandra2087485OPEN DYouth team ASKOE AustriaAustria
20.Doppler Sophie2027077W16Youth team ASKOE AustriaAustria
21.Bogensberger NillaW16Youth team ASKOE AustriaAustria
22.Wiedemayr Laura9118118W18Youth team ASKOE AustriaAustria
23.Pamlitschka Christina307641W21A SHORTYouth team ASKOE AustriaAustria
24.Hinterhofer Katharina2061238W45Youth team ASKOE AustriaAustria
25.Hackl Claudia2034090W50Youth team ASKOE AustriaAustria
26.Wlecek Sonja2052199W50Youth team ASKOE AustriaAustria
27.Hillebrand Karin410660W50Youth team ASKOE AustriaAustria
28.Pamltschka Herta46336W55Youth team ASKOE AustriaAustria
29.Breitschädel EvaW65Youth team ASKOE AustriaAustria

Zempleni
1.Zempleni Andras233619M50 ULTIMATEZempleniHungaryYES
2.Zempleni Lilla411949W16ZempleniHungaryYES
3.Hajas Csilla233618W40ZempleniHungaryYES