v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Offene Münchner Hochschulmeisterschaften und 3. Munich O-Cup 2019->Entries by clubs  (number of entries: 112)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Pillon Floriane1411909Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Romo Sáinz JavierBahn A - LangIndividuals/No club
3.Engert Carsten1982812Bahn A - LangIndividuals/No club
4.Ciobanu AlexandruBahn A - LangIndividuals/No club
5.Anishchenko EvgenyBahn A - LangIndividuals/No club
6.Lehmann Mark8223332Bahn A - LangIndividuals/No club
7.Angelov IvanBahn A - LangIndividuals/No club
8.Trevgoda MikhailBahn A - LangIndividuals/No club
9.Svensson LisaBahn A - LangIndividuals/No club
10.Welsch ChristianBahn A - LangIndividuals/No club
11.Lehnert DennisBahn A - LangIndividuals/No club
12.Reinhold Kraus2050466Bahn A - LangIndividuals/No club
13.Dinner Juerg8636073Bahn A - LangIndividuals/No club
14.Schwendemann Mona236398Bahn A - LangIndividuals/No club
15.Portail MatthieuBahn A - LangIndividuals/No club
16.Schmidt Johanna502920Bahn A - LangIndividuals/No club
17.Stoffel Rainer2074300Bahn A - LangIndividuals/No club
18.Atkinson NeilBahn A - LangIndividuals/No club
19.Seifert TheoBahn B - MittelIndividuals/No club
20.Roger Barba IsoldaBahn B - MittelIndividuals/No club
21.Seifert EllenBahn B - MittelIndividuals/No club
22.Harter LeonieBahn B - MittelIndividuals/No club
23.Trotter Guido7130313Bahn B - MittelIndividuals/No club
24.Pelletier AlixBahn B - MittelIndividuals/No club
25.Mühlberger DanielaBahn B - MittelIndividuals/No club
26.Seifert MarcoBahn B - MittelIndividuals/No club
27.Novello ElenaBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
28.Lehnert KerstinBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
29.Svensson LisaBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
30.Atkinson AnaisBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
31.Mühlberger SophieBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
32.Seifert TildaBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
33.Mühlberger JonathanBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club

C.D.C.E.B.E.
1.Hervás Lucas Jesús1470648Bahn A - LangC.D.C.E.B.E.Spain

Club de Orientacion Prismaventura
1.Mardones Diego7997396Bahn A - LangClub de Orientacion PrismaventuraChile
2.Mardones SimonBahn C - Kurz und LeichtClub de Orientacion PrismaventuraChile

DARC Oberbayern
1.Freitag Iris412080Bahn B - MittelDARC OberbayernGermany
2.Freitag Peter412082Bahn B - MittelDARC OberbayernGermany

GODIH Albacete
1.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Bahn A - LangGODIH AlbaceteSpain

Gundelfinger Turnerschaft
1.Berger Shankara Isha8060609Hochschulmeisterschaft - HerrenGundelfinger TurnerschaftGermany

Kauhajoen Karhu
1.Mäkitalo VeeraHochschulmeisterschaft - DamenKauhajoen KarhuFinland

Lützkendorf_OL
1.Gensler JuliaBahn B - MittelLützkendorf_OLGermany
2.Weihing FranziskaBahn B - MittelLützkendorf_OLGermany
3.Pflumm TobiasHochschulmeisterschaft - HerrenLützkendorf_OLGermany
4.Fischer FelixHochschulmeisterschaft - HerrenLützkendorf_OLGermany
5.Isele David2079400Hochschulmeisterschaft - HerrenLützkendorf_OLGermany

OC München
1.Beierlein Uwe9002242Bahn A - LangOC MünchenGermany
2.Deixler-Thier Bettina9021177Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Despetovic Tihomir8657246Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Iarko Vitalii2119193Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Fischer Peter1413419Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Natho Ronny661177Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Deixler Norbert770131Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
19.Kirsch Alois7207177Bahn B - MittelOC MünchenGermany
20.Natho Yara2084429Bahn B - MittelOC MünchenGermany
21.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
22.Wagner Helga1113377Bahn B - MittelOC MünchenGermany
23.Zhang Xin2132919Bahn B - MittelOC MünchenGermany
24.Danninger Jannik2140846Bahn B - MittelOC MünchenGermany
25.Hay Jack8102007Bahn B - MittelOC MünchenGermany
26.Natho Leonie2061245Bahn B - MittelOC MünchenGermany
27.Badia Landefeld Gil1983Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
28.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
29.Maeder Youri2078957Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
30.Steinhauser-Kirsch Susanne364334Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
31.Badia Comas Núria1301782Hochschulmeisterschaft - DamenOC MünchenGermany
32.Herashchenko Dianora2091745Hochschulmeisterschaft - DamenOC MünchenGermany
33.Simeonova Mira8300991Hochschulmeisterschaft - DamenOC MünchenGermany
34.Apostol VictorHochschulmeisterschaft - HerrenOC MünchenGermany
35.Kupriyanov Alexey8646232Hochschulmeisterschaft - HerrenOC MünchenGermany

OL Forstern
1.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany
2.Ehrl Blandine8201026Hochschulmeisterschaft - DamenOL ForsternGermany

OL Kufstein
1.Wechselberger Johannes8030156Bahn A - LangOL KufsteinAustria
2.Mairhofer Petra8020675Bahn A - LangOL KufsteinAustria

OLA TSV Deggendorf
1.Kurth Susan7760824Bahn A - LangOLA TSV DeggendorfGermany

OLG Regensburg
1.Neumüller Alex7209675Bahn A - LangOLG RegensburgGermany

OL-Team Filder
1.Kühlewein Matthias9737373Bahn A - LangOL-Team FilderGermany
2.Brusdau Sonja9991112Bahn B - MittelOL-Team FilderGermany

OLV Landshut
1.Körner Ralph8099000Bahn A - LangOLV LandshutGermany
2.Voskamp Eckart8220366Bahn A - LangOLV LandshutGermany
3.Hergert Alexander9999909Bahn A - LangOLV LandshutGermany
4.Dünzinger Werner2046024Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
5.Vogel Gabriele2130083Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
6.Dünzinger Jonas2046023Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
7.Glanz Werner1859Bahn B - MittelOLV LandshutGermany

Orientierungslaufclub Stubai
1.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
2.Gleirscher Nadine8200118Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
3.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

SC Königstein
1.Stieler Patric410062Bahn B - MittelSC Königstein Germany

SC Reichersbeuern
1.Hentschel Gerhard410640Bahn A - LangSC ReichersbeuernGermany
2.Hentschel StephanBahn A - LangSC ReichersbeuernGermany

SV Mietraching
1.Hartmann Dirk8114116Bahn A - LangSV MietrachingGermany

TGV Horn
1.Krassowizkiy Michael2803Hochschulmeisterschaft - HerrenTGV HornGermany

TSV Bernhardswald
1.Seeger Isabel8118188Hochschulmeisterschaft - DamenTSV BernhardswaldGermany

TSV Jetzendorf
1.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
2.Ebert Roger2048520Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
3.Ebert James422695Bahn C - Kurz und LeichtTSV JetzendorfGermany

UKRAINE
1.Babenko IvanBahn A - LangUKRAINEUkraine
2.Tsvelykh IvanBahn A - LangUKRAINEUkraine
3.Stotska KhrystynaBahn A - LangUKRAINEUkraine
4.Gutsul AntonBahn A - LangUKRAINEUkraine