v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4 2020 NEW DATE->Entries by clubs  (number of entries: 276)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Baumberger Andrin8086026M12Individuals/No clubYES
2.Baumberger David8642216M16Individuals/No clubYES
3.Leisinger JanM16Individuals/No club
4.Scheurer MathiasM21AIndividuals/No clubYES
5.Scheurer Elias8086056M21AIndividuals/No clubYES
6.Baumberger Christoph8660932M45Individuals/No clubYES
7.Baumberger Barbara1414394OPENIndividuals/No clubYES
8.Lerf Rosa8641379W20Individuals/No club

A.S.D. Arco di carta
1.Vassileva Tzvetanka8269180W45A.S.D. Arco di cartaItalyYES

A.S.D. Orienteering G. Galilei
1.Scapin Marta1428408W21EA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES

Aker Brygge Orienteringsklubb
1.Zeiner-Gundersen Richard8191158M60Aker Brygge OrienteringsklubbNorwayYES
2.Justad Raaen Trine Marit8200490W55Aker Brygge OrienteringsklubbNorwayYES

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.Pretto Pierantonio7793933M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Pretto Celeste Nike9900935W12ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Sibiglia Katiuscia7739913W45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

ATLETICA INTERFLUMINA E'PIU'-POMI'
1.Cristian Greci8002252M21AATLETICA INTERFLUMINA E'PIU'-POMI'ItalyYES

Berkshire Orienteers
1.Wilson Martin8230647M65Berkshire OrienteersUnited KingdomYES

Brno Prdec
1.Pauschek Karel8660430M21BBrno PrdecCzech RepublicYES
2.Madlova Verka995814W21ABrno PrdecCzech RepublicYES
3.Kabathova Eva8660368W21EBrno PrdecCzech RepublicYES

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
2.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES
3.Kalcich Licia210463W70CO2ItalyYES

doline divers orienteering
1.Moser Florian8641423M21Edoline divers orienteeringSwitzerlandYES
2.Kaiser Marius8638731M21Edoline divers orienteeringSwitzerlandYES
3.Eyer Nils8636078M21Edoline divers orienteeringSwitzerlandYES
4.Ullmann Silvan8641415M21Edoline divers orienteeringSwitzerlandYES
5.Wälti Jael8139671W21Edoline divers orienteeringSwitzerlandYES

Eridano Adventure
1.Mazza Anna Maria434855BeginnersEridano Adventure ItalyYES
2.Allegretti Dario1601534M60Eridano Adventure ItalyYES

ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
1.Domènech Amorós Jordi7201323M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
2.Santamaria Villalonga Toninaina886783W45ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES

Espoon Suunta
1.Pekkala Miikka305895BeginnersEspoon SuuntaFinlandYES
2.Pekkala Tuukka807788M16Espoon SuuntaFinlandYES
3.Pekkala Sini1974010W45Espoon SuuntaFinlandYES

Fanclub Hubmann
1.Koster Martin8655261M55Fanclub HubmannSwitzerlandYES
2.Koster Katja8044351W45Fanclub HubmannSwitzerlandYES

FÖLDEÁK
1.Paskuj Mátyásné W21BFÖLDEÁKHungaryYES

Fossum IF
1.Gjein Lars Erik9000842M50Fossum IFNorwayYES

Globi OK
1.Klein Sven8160593M21AGlobi OKSwitzerland
2.Haas Pascal1006114M21AGlobi OKSwitzerland
3.Haas Dominik8241290M21AGlobi OKSwitzerland
4.Ringli Fabian8270989M21AGlobi OKSwitzerland
5.Bräm Elias8010997OPENGlobi OKSwitzerland
6.Dobler Anik8010901W20Globi OKSwitzerland
7.Senn Anina900602W21AGlobi OKSwitzerland
8.Dobler Siri1115566W21AGlobi OKSwitzerland

Helsingin Suunnistajat
1.Heikkinen Janne1009764M21AHelsingin SuunnistajatFinlandYES
2.Vierikko Annamari8662186W55Helsingin SuunnistajatFinlandYES

Homokbucka Orienteering Club
1.Paskuj Mátyás2087750M21BHomokbucka Orienteering ClubHungaryYES

HSV OL Wiener Neustadt
1.Toman Jörg8188111M21BHSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
2.Koiser Bernhard7987313M21BHSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
3.Plohn Markus8232328M35HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
4.Stockmayer Michael8220668M45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
5.Lipphart-kirchmeir Harald8477477M50HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
6.Claus Hermann8230159M55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
7.Köck Erwin8196153M55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
8.Mayer Ewald8170857M60HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
9.Pidner Valentin9061156M60HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
10.Schweifer Erwin8009007M65HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
11.Ponweiser Franz8014851M65HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
12.Aschacher Angelika9080469W45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
13.Kirchmeir Elisabeth8111311W45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES

IK Hakarpspojkarna
1.Hederskog Markus9107180M21AIK HakarpspojkarnaSweden

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M50Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Kmetec Barbara1408132W21AKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Zagorc Tina1404145W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSlovenia

Limestone Cowboys
1.Capper Mike8191055M65Limestone CowboysUnited KingdomYES

Lisboa OK
1.Bernardo Jose9111111M50Lisboa OKPortugalYES
2.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES
3.Matias Rosário2035553W55Lisboa OKPortugalYES

Mariborski OK
1.Bauman Boris7673167M35Mariborski OKSlovenia

Modiin O club
1.Yodfat Ofer2071017M60Modiin O clubIsraelYES
2.Nativ Ruth2071179W55Modiin O clubIsraelYES

Naturfreunde Wien - Orienteering-Team
1.Kastner Boris8247247M50Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAustriaYES
2.Biel Axel8221164M55Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAustriaYES
3.Wolfram Arnulf8010659M60Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAustriaYES
4.Kastner Barbara8107107W45Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAustriaYES
5.Wolfram-Teischl Sabine1500222W45Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAustriaYES

OK Älgen
1.Eriksson Erik8110110M20OK ÄlgenSwedenYES
2.Eriksson Oskar8447271M21BOK ÄlgenSwedenYES
3.Nordström Fredrik8207746M45OK ÄlgenSwedenYES
4.Eriksson Stefan8009788M50OK ÄlgenSwedenYES
5.Eriksson Anna747284W45OK ÄlgenSwedenYES

OK Azimut
1.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
2.Tarabocchia Cesare1004266M60OK AzimutSlovenia
3.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSloveniaYES
4.Serženta Seljak Zala2114447W18OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Hribar Timotej406722M16OK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
3.Bogovič Vid439275M21AOK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
5.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia

OK Japetic
1.Ocvirk Edi8230775M45OK JapeticCroatiaYES

OK Lokomotiva Plzeň
1.Kolovský František8656683M21EOK Lokomotiva PlzeňCzech RepublicYES

OK Orvand
1.Rooni Rein998985M60OK OrvandEstoniaYES
2.Rooni Anu8667292W55OK OrvandEstoniaYES

OK Ris Delnice
1.Salopek Tihon8044022M16OK Ris DelniceCroatiaYES
2.Salopek Tihomir8077277M45OK Ris DelniceCroatiaYES
3.Salopek Dorja8445444W14OK Ris DelniceCroatiaYES

OK Roztoky
1.Čech Adam2085006M14OK RoztokyCzech RepublicYES
2.Felkel Jonáš2069043M20OK RoztokyCzech RepublicYES
3.Jirásek Kryštof7944M20OK RoztokyCzech RepublicYES
4.Kozák Petr8226383M35OK RoztokyCzech RepublicYES
5.Křístek Lukáš51593M40OK RoztokyCzech RepublicYES
6.Valenta Jan2129252M45OK RoztokyCzech RepublicYES
7.Čech Zdeněk2085008OPENOK RoztokyCzech RepublicYES
8.Schuhmeierová Iva51733OPENOK RoztokyCzech RepublicYES
9.Schuhmeierová Alena2420033W12OK RoztokyCzech RepublicYES
10.Křístková Veronika2087706W14OK RoztokyCzech RepublicYES
11.Křístková Viktorie2087688W14OK RoztokyCzech RepublicYES
12.Šantorová Eliška2103292W16OK RoztokyCzech RepublicYES
13.Chobotová Klára2103263W16OK RoztokyCzech RepublicYES
14.Křístková Magdaléna51895W18OK RoztokyCzech RepublicYES
15.Čermáková Kateřina2069045W20OK RoztokyCzech RepublicYES
16.Klinkerová Tereza930524W21BOK RoztokyCzech RepublicYES
17.Klinkerová Magdaléna7209448W21BOK RoztokyCzech RepublicYES
18.Klinkerova Jitka7205037W45OK RoztokyCzech RepublicYES
19.Křístková Hana51608W45OK RoztokyCzech RepublicYES

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M12OK TivoliSloveniaYES
2.Ferenc Ales7207941M21BOK TivoliSloveniaYES
3.Ferenc Tinka442838W14OK TivoliSloveniaYES

OK TYR
1.Brohede Linnéa9051012BeginnersOK TYRSwedenYES
2.Jonsson Anton9201633M14OK TYRSwedenYES
3.Brohede Albert8051012M16OK TYRSwedenYES
4.Brohede Daniel8303030M45OK TYRSwedenYES
5.Brohede Henric700419M50OK TYRSwedenYES
6.Jonsson Wilma1415337W12OK TYRSwedenYES
7.Jonsson Malin1771123W35OK TYRSwedenYES

OL Team Lippe
1.Hölzer Tamino2800613M14OL Team LippeGermanyYES
2.Hölzer Thomas7181977M21BOL Team LippeGermanyYES
3.Hölzer Delania2103988W12OL Team LippeGermanyYES
4.Hölzer Denise2800936W21BOL Team LippeGermanyYES

ol.biel.seeland
1.Gabriel Andreas1301717M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Gehriger Peter8643865M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Peter Luzius8651954M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Rieder Claude8045198M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Moser Nik8641387M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Steinauer Michael8653006M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
7.Kurz Ingrid1602564W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
8.Hofer Susann8651974W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
9.Moser Annelies7203933W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
10.Rieder Claudia1395527W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
11.Hohl Therese1406385W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
12.Jungo Marie-Anne7203911W55ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLC Währing
1.Göschl Erich8100566M50OLC WähringAustriaYES
2.Calvet Christine8020470W45OLC WähringAustriaYES

OLG Bern
1.Mathys Gabriel8150496M21EOLG BernSwitzerlandYES

OLG Goldau
1.Mulder Pieter8230540M70OLG GoldauSwitzerlandYES
2.Mulder Liz8160743W70OLG GoldauSwitzerlandYES

OLG Regensburg
1.Zonato Stefano9551224M65OLG RegensburgGermanyYES

OLG Säuliamt
1.Leisinger Jan8655283M16OLG SäuliamtSwitzerlandYES
2.Leisinger Urs1414393M50OLG SäuliamtSwitzerlandYES
3.Leisinger Dorothee1419757W45OLG SäuliamtSwitzerlandYES

OLG Zürich
1.Wey Benjamin8111666M21EOLG ZürichSwitzerlandYES
2.Wey Andrin8640234M21EOLG ZürichSwitzerlandYES
3.Frei Thomas8667811M21EOLG ZürichSwitzerlandYES
4.Wey Lena7203861W45OLG ZürichSwitzerlandYES

OLV Hindelbank
1.Stalder Ueli8022166M50OLV HindelbankSwitzerlandYES
2.Stalder Kaja2037038W21AOLV HindelbankSwitzerlandYES
3.Krähenbühl Monika2037070W45OLV HindelbankSwitzerlandYES

Orientacijski klub Komenda
1.Cokan Jan2113837M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Poženel Natan Maj2107053M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Gavrilov Igor8681449M40Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Poženel Leila Ema2107083W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Pust Karin8200080W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Babič Katja7210498W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Gašper1401504M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Petrovič Blaž1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Petrovič Dušan1566506M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor4625871M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES
2.Boncina Abigael Vanessa 1968213W35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES

Orienteering Klosterneuburg
1.Reisenberger Roland1968045M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
2.Palme Guni682408W45Orienteering KlosterneuburgAustriaYES

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.Larotella Roberto8083001M40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
2.Gaion Sara2051670W35ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
3.van Buuren Nadia2141187W45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

OSK SAKAS
1.Astrauskas Marius8402200M35OSK SAKASLithuaniaYES
2.Astrauskiene Lina8060219W21BOSK SAKASLithuaniaYES

Østmarka OK
1.Helland Knut Edvard234744M55Østmarka OKNorwayYES
2.Teigland Rune434138M60Østmarka OKNorwayYES

Pigarev SPb
1.Pigarev Konstantin8719065M55Pigarev SPbRussiaYES
2.Pigareva Galina1301595W45Pigarev SPbRussiaYES

Pihkaniskat
1.Eronen Jaana1301923W55PihkaniskatFinlandYES

Polisportiva Besanese
1.Virgolini Maria Pia205860W55Polisportiva BesaneseItalyYES

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M45Punto NordItalyYES

Sesto76 Lisanza
1.De Gisi William2009711M21ASesto76 LisanzaItalyYES

SK Vuoksi
1.Ojalainen Jorma1019660M50SK VuoksiFinlandYES

SK Zabovresky Brno
1.Hrazdil Jirka8660449M21BSK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES

SSD-AŠZ GAJA orienteering
1.Ficur Maurizio7211337M21ASSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES

Stokke IL
1.Gjein Lars Martin1402977M70Stokke ILNorwayYES

Stora Tando OK
1.Rizzi Luca8123999M21AStora Tando OKSwitzerlandYES
2.Degiorgi Nicola8155555M21EStora Tando OKSwitzerlandYES
3.Corsi Siro8455555M21EStora Tando OKSwitzerlandYES
4.Maddalena Alice8161002W18Stora Tando OKSwitzerlandYES
5.Rizzi Martina8120102W18Stora Tando OKSwitzerlandYES

SU Schöckl Graz
1.Immervoll Christopher8200884M21BSU Schöckl GrazAustria
2.Pacher Hannes8011559M60SU Schöckl GrazAustria
3.Pacher Lisa8030494W21ESU Schöckl GrazAustria
4.Nesitka Doris2066907W45SU Schöckl GrazAustria
5.Pacher Gerhild8012364W55SU Schöckl GrazAustria

Superhood OK
1.Mehtälä Markku8106403M35Superhood OKFinlandYES

SV Mietraching
1.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermany
2.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermany

Swiss Orienteering Team
1.Freuler Florian8360303M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
2.Schmid Pascal8002301M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
3.Hutzli Janis8663289M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
4.Sauter PhilippM21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
5.Aebersold Fabian8311200M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
6.Geissbühler Jonas8641400M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
7.Dubach Michael7141992M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
8.Soldini Jonas8641420M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
9.Ren Manuele8311001M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
10.Okle Beat8441969M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
11.Hamel SimonM21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
12.Gründler Mattia8221200M21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
13.Bertozzi Elisa8422222W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
14.Probst Anja8072000W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
15.Suter Siri8170300W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
16.Eline Gemperle61428W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
17.Hüni CorinaW21ESwiss Orienteering TeamSwitzerlandYES
18.Senn Siana8090501W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
19.Hotz Sanna8280302W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
20.Brütsch Katja8250500W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
21.Wey Hanna8644450W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
22.Graber Lilly8644457W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland
23.Gemperle Eline8280500W21ESwiss Orienteering TeamSwitzerland

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Sladič Roman442575M60Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Tampereen Pyrinto
1.Huhtanen Ossi1396340M55Tampereen PyrintoFinlandYES
2.Huhtanen Meri8719064W55Tampereen PyrintoFinlandYES

Tipo Orienteering Club
1.Miháczi Zoltán9080700M50Tipo Orienteering ClubHungaryYES
2.Holper Antónia9080800W45Tipo Orienteering ClubHungaryYES

Tyrving NOR
1.Thorsson Erik1399930M21ETyrving NORNorwayYES
2.Andersen Karoline1403961W21ETyrving NORNorwayYES
3.Thorsson Birgitta444070W65Tyrving NORNorwayYES

Umeå Orienteringsklubb
1.Otterbjörk Alve440996BeginnersUmeå OrienteringsklubbSweden
2.Otterbjörk Torunn452092BeginnersUmeå OrienteringsklubbSweden
3.Sandewall Kajsa262939BeginnersUmeå OrienteringsklubbSweden
4.Lidén Valdemar2115434M16Umeå OrienteringsklubbSweden
5.Lantto Elias2079861M16Umeå OrienteringsklubbSweden
6.Timby Otto8107701M16Umeå OrienteringsklubbSweden
7.Nilsson Jakob7088807M18Umeå OrienteringsklubbSweden
8.Ådahl Oskar15222270M18Umeå OrienteringsklubbSweden
9.Eriksson Rasmus8290503M18Umeå OrienteringsklubbSweden
10.Lundholm Isak8440991M18Umeå OrienteringsklubbSweden
11.Sirviö Svante2089223M18Umeå OrienteringsklubbSweden
12.Eriksson Simon8160698M21EUmeå OrienteringsklubbSweden
13.Johansson Mattias8100490M21EUmeå OrienteringsklubbSweden
14.Kärrlander Stefan897411M45Umeå OrienteringsklubbSweden
15.Lundholm Andreas1001013M45Umeå OrienteringsklubbSweden
16.Timby Niklas2106193M45Umeå OrienteringsklubbSweden
17.Eriksson Bert7670418M50Umeå OrienteringsklubbSweden
18.Yngvesson Mikael259379M55Umeå OrienteringsklubbSweden
19.Otterbjörk Tjelvar560306M60Umeå OrienteringsklubbSweden
20.Sandewall Mats7778832M65Umeå OrienteringsklubbSweden
21.Persson Ove2089221OPENUmeå OrienteringsklubbSweden
22.Åberg Lasr452037OPENUmeå OrienteringsklubbSweden
23.Ahlman-ådahl Sara1973030OPENUmeå OrienteringsklubbSweden
24.Lundholm Maja8401010W14Umeå OrienteringsklubbSweden
25.Sirviö Tuva2089208W14Umeå OrienteringsklubbSweden
26.Kärrlander Emmy897412W16Umeå OrienteringsklubbSweden
27.Ramebäck Louise1010605W20Umeå OrienteringsklubbSweden
28.Yngvesson Klara7970907W21AUmeå OrienteringsklubbSweden
29.Otterbjörk Åsa780200W35Umeå OrienteringsklubbSweden
30.Lundholm Emma440991W45Umeå OrienteringsklubbSweden
31.Karlsson Chatarina1671211W45Umeå OrienteringsklubbSweden
32.Köigsson Helena259387W45Umeå OrienteringsklubbSweden
33.Nilsson Anna Karin7081807W45Umeå OrienteringsklubbSweden