v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Máximus O Meeting (foreign competitiors ONLY)->Entries by clubs  (number of entries: 271)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid SPRINT Night Prologue Hard Floor

Individuals/No club
1.Lam Cho Yu8361119F-ELITEIndividuals/No club X X NO
2.Enchev Stanimir2036477M-21AIndividuals/No club X X
3.Wedege Håvard682298M-ELITEIndividuals/No club X - NO
4.Morita NatsumiM-ELITEIndividuals/No club X X NO
5.Freuler Florian8360303M-ELITEIndividuals/No club X X SI
6.O'neil AlisonU-10Individuals/No club X - NO
7.Takahashi RinaU-10Individuals/No club X - NO
8.Moller Klara7001028U-10Individuals/No club X - NO
9.Jellvert Börjeson ViktorU-10Individuals/No club X - NO
10.Segawa IzuruU-10Individuals/No club X -

ACA Aix Provence
1.Francis Terrin40612M-65ACA Aix ProvenceFrance X - NO

ADOC
1.Haberkorn Guilhem8002124M-ELITEADOCFrance - - NO

Agorosso
1.Caraglio Michele502397M-ELITEAgorossoItaly X - NO
2.Seppi Marco8644460M-ELITEAgorossoItaly X - NO

Aker Brygge Orienteringsklubb
1.Justad Raaen Trine Marit8200490F-55Aker Brygge OrienteringsklubbNorway X X NO
2.Zeiner-Gundersen Richard8191158M-60Aker Brygge OrienteringsklubbNorway X X NO

All Wales Orienteering Legends
1.Bedwell Alice8867571F-50All Wales Orienteering LegendsUnited Kingdom X X NO
2.Bedwell Eileen33264F-70All Wales Orienteering LegendsUnited Kingdom X - NO
3.Carter-davies Megan9005240F-ELITEAll Wales Orienteering LegendsUnited Kingdom X X NO
4.Daniel Charles1409716M-50All Wales Orienteering LegendsUnited Kingdom X X NO
5.Saunders Mark8862184M-50All Wales Orienteering LegendsUnited Kingdom X X NO
6.Mitchell Ben9711993M-ELITEAll Wales Orienteering LegendsUnited Kingdom X X NO

Altair CO
1.Choprix Noëlle320306F-60Altair COBelgium X - NO
2.Vandeghinste Etienne1281956M-60Altair COBelgium X - NO

Angelniemen Ankkuri
1.Reiman Anu2058408F-55Angelniemen AnkkuriFinland X - NO
2.Reiman Jarmo2058407M-55Angelniemen AnkkuriFinland X - NO

Animation Sillery Orientation
1.De Neyer Gilles7211838M-ELITEAnimation Sillery OrientationFrance X X NO

Ärla IF
1.Davidsson Julia8199000F-ELITEÄrla IFSweden X - NO

Ås-NMBU Orientering
1.Fjellstad Wendy229690F-45Ås-NMBU OrienteringNorway X X NO
2.Tveite NilsM-18EÅs-NMBU OrienteringNorway X X NO
3.Fjellstad Jo Inge701208M-ELITEÅs-NMBU OrienteringNorway X X NO
4.Fiane Pedersen VegardM-ELITEÅs-NMBU OrienteringNorway X X NO

ASUB Orientation
1.Limpach Jessica8663431F-ELITEASUB OrientationBelgiumYES X - NO
2.Sandevoir Claire921403F-ELITEASUB OrientationBelgium X - NO

ATU Košice
1.Krajčík Michal8656741M-ELITEATU KošiceSlovakia - X NO

Azuolas
1.Velde Vaiva8644490F-12AzuolasLithuaniaYES X - NO
2.Velde Reda8641000F-40AzuolasLithuaniaYES X - NO
3.Miksys Eugenijus8644493M-60AzuolasLithuaniaYES X - NO
4.Velde Augusts8641010M-ELITEAzuolasLithuaniaYES X - NO

Bækkelagets SK
1.Brochmann Lone Karin8270586U-10Bækkelagets SKNorway X - NO

Bimahev
1.Szakal-biro Sara2120898F-12BimahevHungary X - NO
2.Hajnal Dorka9900330F-20EBimahevHungary X - NO
3.Biro Fruzsina8204060F-40BimahevHungary X - NO
4.Biró Aletta8664643F-60BimahevHungary X - NO

BKS Wataha Warszawa
1.Galicz Krystyna1951826F-65BKS Wataha WarszawaPoland X - NO
2.Galicz Karol8198611M-ELITEBKS Wataha WarszawaPoland X X NO

Bredaryds SOK
1.Trofast Magnus8160269M-50Bredaryds SOKSweden X - NO
2.Trofast Filip8221299M-ELITEBredaryds SOKSweden X - NO

BSE Novgorod
1.Agafonova Ekaterina1202019F-18EBSE NovgorodRussia X X NO
2.Khepina Olga1405216F-55BSE NovgorodRussia X X NO
3.Bessonov Yurii8269011M-14BSE NovgorodRussia X X NO
4.Bessonov Sergey1405213M-50BSE NovgorodRussia X X NO
5.Vekshin Yurii7201346M-60BSE NovgorodRussia X X NO

Cercle d'Orientation du Hainaut
1.Arno Lucie7001938F-ELITECercle d'Orientation du Hainaut Belgium X - NO
2.Vandeghinste Gregoire8644890M-ELITECercle d'Orientation du Hainaut Belgium X - NO

CLAC
1.São João Maria2800483F-65CLACPortugal X - NO
2.Matias António308215M-60CLACPortugal X - NO

Club orientation Loisirs Etrechy
1.Lintanf Isabelle1910508F-45Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
2.Robbe Solène1910509F-50Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
3.Elver Judith2015879F-50Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
4.Touzain Roulleaux Isabelle1396400F-55Club orientation Loisirs EtrechyFrance X X NO
5.Bouché Sylvie31429F-60Club orientation Loisirs EtrechyFrance X X NO
6.Ravelet Gael1910517M-12Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
7.Germain Yohan1910512M-14Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
8.Payet Nathan2061530M-14Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
9.Lintanf Florian1000951M-16/18Club orientation Loisirs EtrechyFrance X X NO
10.Talvas Damien1352005M-16/18Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
11.Lintanf Hugo1910518M-20EClub orientation Loisirs EtrechyFrance X X NO
12.Talvas Cyril1341976M-40Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
13.Lintanf François1000973M-45Club orientation Loisirs EtrechyFrance X X NO
14.Roulleaux Alain8170565M-55Club orientation Loisirs EtrechyFrance X X NO
15.Peurey Hugues2015889M-55Club orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
16.Gaspard Isabelle363035OPEN NARANJAClub orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
17.Payet Johny31442OPEN NARANJAClub orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
18.Payet Mathis31541OPEN NARANJAClub orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO
19.Payet Théo31347OPEN NARANJAClub orientation Loisirs EtrechyFrance X - NO

CO Liège
1.Hanzen Francois49113M-35ACO LiègeBelgium X X NO

CUS BOLOGNA
1.Guizzardi Michela8644459F-ELITECUS BOLOGNAItaly X - NO

Dartford
1.Collins Julie220766F-60DartfordUnited Kingdom X X NO
2.Collins Mark410899M-60DartfordUnited Kingdom X X NO

Delaware Valley Orienteering Association
1.Ahlswede Greg1410468M-ELITEDelaware Valley Orienteering AssociationUnited States - X NO

Espoon Akilles
1.Vierimaa Ville9201965M-ELITEEspoon AkillesFinlandYES X X NO

FarumTisvilde OK
1.Weber Lasse Falck8646100M-ELITEFarumTisvilde OKDenmark X - NO
2.Munktved Theis8640535M-ELITEFarumTisvilde OKDenmark X - NO

FK Åsen
1.Bengtsson Britt-Mari620228F-55FK ÅsenSweden X - NO
2.Nimvik Johnny620325M-55FK ÅsenSweden X - NO

FRSO Belgium
1.Defraigne Laurence8663423F-18EFRSO BelgiumBelgium X - NO
2.Durieux Florine8663424F-18EFRSO BelgiumBelgium X - NO
3.Herman Laurine9201778F-20EFRSO BelgiumBelgium X - NO
4.Defraigne Sandrine8655043F-ELITEFRSO BelgiumBelgium X - NO
5.Sillien Marine8230100F-ELITEFRSO BelgiumBelgium X - NO
6.Gillet Justin8663425M-18EFRSO BelgiumBelgium X - NO
7.Mattart Antoine8663426M-18EFRSO BelgiumBelgium X - NO
8.Eyen Guillaume8444719M-20EFRSO BelgiumBelgium X - NO
9.Amerijckx Cédric8663421M-20EFRSO BelgiumBelgium X - NO
10.Arno Simon8663422M-20EFRSO BelgiumBelgium X - NO
11.Crefcoeur Philippe8633664M-ELITEFRSO BelgiumBelgium X - NO
12.Demeuse Clément8664165M-ELITEFRSO BelgiumBelgium X - NO
13.Crefcoeur Liévin8661781M-ELITEFRSO BelgiumBelgium X - NO
14.Van der Ouderaa François8663430M-ELITEFRSO BelgiumBelgium X X NO

Garingal Orienteers Inc
1.Lithgow James8652595M-65Garingal Orienteers IncAustralia X X NO

Genya-Renrakumo OK
1.Segawa IzuruM-21AGenya-Renrakumo OKJapan X X

Guildford Orienteers
1.Conway Adam8121935M-18EGuildford OrienteersUnited KingdomYES X - NO
2.Conway Phil2059633M-55Guildford OrienteersUnited KingdomYES X - NO

Harju KEK RSK
1.Tali Uku-laur8664187M-ELITEHarju KEK RSKEstonia X X NO

Helsingin Suunnistajat
1.Turakainen VenlaF-ELITEHelsingin SuunnistajatFinland X - NO
2.Turakainen Olli7202708OPEN NEGROHelsingin SuunnistajatFinland X - NO

Herlufsholm
1.Knudsen Anders8653089M-55Herlufsholm Denmark X X NO

IFK Mora OK
1.Karlsson Holmer Lena7720619F-45IFK Mora OKSweden X X NO
2.Simkova Johanka8660401F-ELITEIFK Mora OKSweden X X NO
3.Smirnova KristinaF-ELITEIFK Mora OKSweden X X NO
4.Tutynin MarkM-18EIFK Mora OKSweden X X NO
5.Attinger Florian8020569M-ELITEIFK Mora OKSweden X X NO
6.Huber-svensson Raffael8629576M-ELITEIFK Mora OKSweden X X NO
7.Kettner Vojtech8644887M-ELITEIFK Mora OKSweden X X NO
8.Kuleshov MikhailM-ELITEIFK Mora OKSweden X X NO

KOBRA Bratislava
1.Jonáš Martin8667535M-ELITEKOBRA BratislavaSlovakia X X NO

LG Ost
1.Zschäckel Daniela9005172F-45LG OstGermany X X NO
2.Zschäckel Raik8081067M-50LG OstGermany X X NO
3.Finckenstädt Björn8657683M-50LG OstGermany X X NO
4.Schmiedeberg Nils8663316M-50LG OstGermany X X NO
5.Schmiedeberg Anke6006OPEN NARANJALG OstGermany X - NO

Lisboa OK
1.Matias Rosário2035553F-55Lisboa OKPortugalYES X - NO

Lynx
1.Turakainen Veera1406014F-16ELynxFinland X - NO
2.Turakainen Irene1406015F-45LynxFinland X - NO

Magnitnaya Strelka
1.Gladilkina Olesia8020342F-16EMagnitnaya StrelkaRussia X - NO
2.Morozova Polina8719100F-16EMagnitnaya StrelkaRussia X - NO
3.Tikhonchuk Anna8122868F-16EMagnitnaya StrelkaRussia X - NO
4.Morozov Sergei8655989M-35AMagnitnaya StrelkaRussia X - NO
5.Zybov Konstantin8122878M-35AMagnitnaya StrelkaRussia X - NO
6.Tikhonchuk Alexey8122889M-ELITEMagnitnaya StrelkaRussia X - NO

Manchester and District Orienteering Club
1.Wathey Dominic8170605M-16EManchester and District Orienteering ClubUnited Kingdom X - NO
2.Wathey David8031065M-55Manchester and District Orienteering ClubUnited Kingdom X - NO

Marseille Course Orientation
1.Barnier Mireille2014730F-65Marseille Course OrientationFrance - - NO
2.Seckler Daniel9109088M-65Marseille Course OrientationFrance - - NO

Mashinki
1.Atanasova Yoana7226349F-12MashinkiBulgaria X - NO
2.Borisova Violeta2800577F-16EMashinkiBulgaria X X NO
3.Bogdanova Liliya8300403F-18EMashinkiBulgaria X X NO
4.Popova Dayana8652492F-18EMashinkiBulgaria X X NO
5.Ivanova Miryana1409404F-18EMashinkiBulgaria X X NO
6.Atanasova Mariyana2008676F-45MashinkiBulgaria X - NO
7.Dragoev Tervel8655566M-16EMashinkiBulgaria X X NO
8.Dimitrov Stefan8220044M-16EMashinkiBulgaria X X NO
9.Dragoev Ivaylo8655577M-16EMashinkiBulgaria X X NO
10.Dragoev Milen8655588M-45MashinkiBulgaria X X NO
11.Atanasov Aleksandar2008677M-45MashinkiBulgaria X - NO
12.Hassan Sinan1681227M-45MashinkiBulgaria X X NO
13.Atanasov Apostol8652494M-ELITEMashinkiBulgaria X X NO

Maximus Winter O-Camp
1.Mironova Svetlana8625716F-ELITEMaximus Winter O-CampSpain X X NO

MosObl
1.Novikova Mariia8650785F-ELITEMosOblRussia X - NO
2.Novikov Pavel8629236M-21AMosOblRussia X X NO
3.Iniyatullin Marsel8631491M-ELITEMosOblRussia X X NO
4.Iniyatullin Ravil8650725M-ELITEMosOblRussia X X NO

Naturfreunde Wien
1.Deubel Dirk8081000M-ELITENaturfreunde WienAustria X - NO

Naturfreunde Wien
1.Grill Michael8400022M-50Naturfreunde WienAustria X - NO

NAVI
1.Tamuzs Janis8100099M-ELITENAVIFinland X - NO

Nerima Orienteering Club
1.Tanaka Shota8664051M-ELITENerima Orienteering ClubJapan X X NO
2.Nitami Yuki8159922M-ELITENerima Orienteering ClubJapan X X NO

NSA-SIVEN
1.Doganov Petar8655555M-21ANSA-SIVENBulgaria X X NO
2.Pedev Todor8644666M-45NSA-SIVENBulgaria X X NO
3.Kostadinova Lora1008167OPEN NARANJANSA-SIVENBulgaria X - NO

OC O-KOMPAS
1.Ignatieva Inna502538F-12OC O-KOMPASUkraine X - NO
2.Priadkina Tetiana1312981F-40OC O-KOMPASUkraine X - NO
3.Ignatiev Maksym1312985M-14OC O-KOMPASUkraine X - NO
4.Ignatiev Oleksii1312969M-40OC O-KOMPASUkraine X - NO
5.Ignatiev Serhii502523OPEN AMARILLOOC O-KOMPASUkraine - - NO

O'Jura
1.Haberkorn Chloé8002094F-ELITEO'JuraFrance - - NO
2.Blanc Tranchant Olivier9422410M-ELITEO'JuraFrance - - NO

OK Azimut
1.Stanonik Simon2077620M-ELITEOK AzimutSlovenia X - NO
2.Tušar Peter1401615M-ELITEOK AzimutSlovenia X X NO

OK Pan Aarhus
1.Poulsen Malthe8310915M-ELITEOK Pan AarhusDenmark X - NO
2.Møller Laurits Bidstrup8400001M-ELITEOK Pan AarhusDenmark X - NO

OK PAN Kristianstad
1.Kastner Nicolas8023456M-ELITEOK PAN KristianstadSweden X - NO
2.Glaner Franz8334334M-ELITEOK PAN KristianstadSweden X X NO

OK Roskilde
1.Søgaard Allan8051073M-45OK RoskildeDenmark X X NO

OK Saule
1.Rudis Algimantas8622266M-55OK SauleLithuania X X NO
2.Abramikas Kestutis8195706M-60OK SauleLithuania X - NO

OK Skeidi
1.Gisholt Helge8612019M-50OK SkeidiNorway X - NO

OK Sorø
1.Filskov Mette8658641F-60OK SorøDenmark X X NO
2.Demandt Tine7160259F-60OK SorøDenmark X X NO
3.Hass Frederik449344M-21AOK SorøDenmark X X NO
4.Hass Morten504395M-50OK SorøDenmark X X NO

OL Zimmerberg
1.Attinger Judith8130467F-50OL ZimmerbergSwitzerland X - NO
2.Attinger Martin8160166M-50OL ZimmerbergSwitzerland X - NO

OLC SKOG FRIBOURG
1.Grote Andreas7775577M-55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland X X NO

OLG Aesch
1.Rotzler Mirjam8000078F-40OLG AeschSwitzerlandYES X X NO
2.Hofer Michael8100000M-35AOLG AeschSwitzerlandYES X X NO

OLG Galgenen
1.Haene Thomas8260280M-40OLG GalgenenSwitzerland X X NO
2.Zwiker Daniel8190579M-40OLG GalgenenSwitzerland X X NO

OLG KTV Altdorf
1.Würsten Marcel8200995M-ELITEOLG KTV AltdorfSwitzerlandYES X X NO
2.Würsten Patrick8030799M-ELITEOLG KTV AltdorfSwitzerlandYES X X NO

OLV Baselland / ANCO
1.Cattin Anaïs8199342F-ELITEOLV Baselland / ANCOSwitzerland X X NO
2.Hägler Kaspar8629567M-ELITEOLV Baselland / ANCOSwitzerland X X NO

OMEGA RUSSIA
1.Krylova Maria8643733F-35AOMEGA RUSSIARussia X X NO
2.Krylov Nikolay8659155M-40OMEGA RUSSIARussia X X NO

Orientabonito
1.Gomez Rueda Jose Fernando1406081M-40OrientabonitoSpain X - NO

Orientacijski klub Komenda
1.Gavrilov Igor1007956M-45Orientacijski klub KomendaSlovenia X X NO

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Boncina Abigael Vanessa 1968213F-35BOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia X - NO
2.Bončina Igor8632333M-50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia X - NO

Orientation caennaise
1.Sandevoir Luc8002091M-ELITEOrientation caennaiseFrance X - NO

Orienteering Association of Hong Kong
1.Leung Ka Man8670130F-ELITEOrienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China X X NO
2.Lee Kin Wai8670017M-ELITEOrienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China X X NO

Paimion Rasti
1.Laitinen Salla1401699F-ELITEPaimion RastiFinlandYES X X NO

Pégase
1.Sillien Nicolas8010103M-45PégaseBelgium X - NO

Polisportiva G.Masi
1.Paone Martina8516443F-21APolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
2.De Nardis Francesca8091198F-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
3.Bulferi Maria Vittoria8150195F-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
4.Zagonel Viola8140893F-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
5.Curzio Lucia8030291F-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
6.Ognibene Francesco8150315M-16EPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
7.Santi Niccolò8040211M-16EPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
8.Della Vedova Marco8150500M-35APolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
9.Lambertini Marcello8516444M-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
10.Mannocci Enrico8296989M-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
11.Curzio Samuele8516943M-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO
12.Tenani Alessio8160979M-ELITEPolisportiva G.MasiItalyYES X - NO

Queen's College Orienteering Club
1.Li Chun Ho8360817M-ELITEQueen's College Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China X X NO

Sävedalens AIK
1.Ollin Heino551116M-ELITESävedalens AIKSweden X X NO
2.McCartney Harrison8400808M-ELITESävedalens AIKSweden X X NO
3.Miavecz Balázs8301996M-ELITESävedalens AIKSweden X X NO

SKO "Variant 5" Targovishte
1.Zhelyazkov Dimitar8208233M-ELITESKO "Variant 5" TargovishteBulgaria X X

SnakeOrienta
1.Sokolova Sofia7201629F-20ESnakeOrientaRussia X X NO
2.Dinges Victor8648845M-ELITESnakeOrientaRussia X X NO
3.Smirnov Nikita8650737M-ELITESnakeOrientaRussia X X NO

Södertälje-Nykvarn Orientering
1.Kleijn Amanda2109106F-20ESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden X - NO
2.Jönsson-hellstadius Jeanette960706F-ELITESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden X - NO
3.Kleijn Håkan2087227M-45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden - - NO
4.Grahn Filip8009810M-ELITESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden X - NO
5.Peter Mathias8117118M-ELITESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden X - NO
6.Freuler Florian8360303M-ELITESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden X X NO
7.Jansson Martin8199222M-ELITESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden X - NO

Søllerød OK
1.Maag Iben8719060F-50Søllerød OKDenmark X - NO

Storviks if
1.Börjesson Eriksson Joel8004830M-ELITEStorviks ifSweden X - NO

ŠK Sandberg
1.Vorlíčková Lucka2049981F-12ŠK SandbergSlovakia X - NO
2.Vorlíčková Martinka2049985F-16EŠK SandbergSlovakia X - NO
3.Patassiová Michaela8670509F-18EŠK SandbergSlovakia X X NO
4.Kotrlová Katarína8004608F-ELITEŠK SandbergSlovakia X X NO
5.Vorlíček Peter2049993M-40ŠK SandbergSlovakia X - NO
6.Kubina Filip8656707M-ELITEŠK SandbergSlovakia X X NO

Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
1.Koren Anikó8668962F-16ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
2.Rajmon Imola8112288F-20ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
3.Kálmán Imola8001105F-20ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
4.Bujdosó Márk8080705M-16ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
5.Csoboth Márton8664612M-16ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
6.Csoboth Mihály8224488M-16ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
7.Bujdosó István7020217M-55Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
8.Bakó Áron8101092M-ELITETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
9.Divin Peter2061645M-ELITETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
10.Bujdosó Zoltán8020217M-ELITETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
11.Liszka Krisztián1408162M-ELITETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
12.Ormay Mihály8636768M-ELITETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO
13.Hentes Ildiko1080705OPEN ROJOTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary X - NO

Tampereen Pyrinto
1.Buchs Pascal8250197M-ELITETampereen PyrintoFinland X - NO

Tisvilde Hegn OK
1.Weber Tim Falck8719090M-55Tisvilde Hegn OKDenmark X - NO

TROL Belgium
1.Vervoort Wim8630901M-50TROL BelgiumBelgiumYES X X
2.Van Dyck Erik8321201M-55TROL BelgiumBelgiumYES X X

Tullinge SK
1.Imark Simon8011211M-ELITETullinge SKSweden X - NO
2.Imark Victor8001414M-ELITETullinge SKSweden X - NO
3.Andersson Emil8040495M-ELITETullinge SKSweden X - NO

UKS Arkady Raszkow
1.Dutkowski Mikolaj8010192M-ELITEUKS Arkady RaszkowPoland X X NO

UKS Orientus Lodz
1.Bartos Zbigniew8656097M-18EUKS Orientus LodzPoland X X NO
2.Pachnik Stanisław8632433M-18EUKS Orientus LodzPoland X X NO
3.Słomczyński Ignacy8646292M-18EUKS Orientus LodzPoland X X NO

Ulricehamns OK
1.Nilsson Simkovics Anna8291193F-ELITEUlricehamns OKSweden X X SI
2.Nilsson Simkovics Erik8460846M-ELITEUlricehamns OKSweden X X SI

Unione Sportiva Primiero
1.Zagonel Giacomo8518343M-ELITEUnione Sportiva PrimieroItaly X - NO

VALENCE SPORTS ORIENTATION
1.Dudoignon ChloéF-ELITEVALENCE SPORTS ORIENTATIONFrance X - NO

Vehkalahden Veikot
1.Weckman Janne991977U-10Vehkalahden VeikotFinland X - NO
2.Weckman Sanna991981U-10Vehkalahden VeikotFinland X - NO

Waseda University
1.Morita NatsumiM-ELITEWaseda UniversityJapan X - NO

WAT
1.Poirson Marius8000031M-20EWATAustria X - NO