v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Lipica open 2022->Entries by clubs  (number of entries: 1027)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Paškvan BranimirM21AIndividuals/No clubYES
2.Janković JureM21BIndividuals/No clubYES
3.Guarda GiacomoM21EIndividuals/No club
4.Molle Mickael8220976M21EIndividuals/No club
5.Ievstafiev Oleksandr1302717M50Individuals/No club
6.Nardi Mauro210775M65Individuals/No clubYES
7.Rozzi Alessio9131080OPENIndividuals/No club
8.Blejec MajaW40Individuals/No clubYES

A.S.D. Agorosso Orienteering S. Alessandro
1.Caraglio Michele1416558M21EA.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES
2.Civera Tommaso7000134M21EA.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES

A.S.D. Arco di carta
1.Michelotti Giuliano7201861M70A.S.D. Arco di cartaItalyYES

A.S.D. Orienteering G. Galilei
1.Michelin Thomas8027821M18A.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
2.Scapin Marta8022934W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
3.Tinelli Melania8002245W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES

AD Trento Orienteering
1.Daves Silvano7170364M21BAD Trento OrienteeringItalyYES

Aker Brygge Orienteringsklubb
1.Zeiner-Gundersen Richard8191158M60Aker Brygge OrienteringsklubbNorwayYES
2.Justad Raaen Trine Marit8200490W55Aker Brygge OrienteringsklubbNorwayYES

Aller Travel
1.Gjein Lars Erik9000842M50Aller TravelNorwayYES
2.Engen Knut9402901M60Aller TravelNorwayYES
3.Slettum ErikM60Aller TravelNorwayYES
4.Haugen Erik211912M60Aller TravelNorwayYES
5.Eriksen Are8269015M65Aller TravelNorwayYES
6.Gjestvang Sjur208909M65Aller TravelNorwayYES
7.Pedersen Arnfinn8719091M65Aller TravelNorwayYES
8.Sveen Jan1004372M65Aller TravelNorwayYES
9.Grinde Bjørn2021628M65Aller TravelNorwayYES
10.Brox Ola2041752M65Aller TravelNorwayYES
11.Revhaug Helge8004323M70Aller TravelNorwayYES
12.Billingsø Leif421511M70Aller TravelNorwayYES
13.Austad Stine342072W21AAller TravelNorwayYES
14.Engen Linda9115578W21AAller TravelNorwayYES
15.Sveen Anna Austad8012021W21BAller TravelNorwayYES
16.Austad Anne-grete344286W45Aller TravelNorwayYES
17.Giil Turid Ragna1009820W60Aller TravelNorwayYES
18.Jørandli Margrete9102248W65Aller TravelNorwayYES
19.Sørum Anne7202678W65Aller TravelNorwayYES
20.Haug Mona Bugge980340W65Aller TravelNorwayYES

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.De Vallier Edoardo8237658M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Guarda Giacomo8237768M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Franco Michele8237693M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
4.Ronzani Fabio8007146M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
5.Scalzotto Pietro8237669M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
6.Albarello Alberto8237680M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Brandolese Marco2021335M55ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
8.Zebele Maria8237797W21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
9.Terren Francesca8237703W40ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
10.Guarato Francesca8237748W60ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

Auseklis IK
1.Grasis Ingus8668980M40Auseklis IKLatviaYES

Belgian Military Orienteering Team
1.Laval Maxime7589310M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
2.Simkens Geert8003953M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
3.Vleugels Brent8200795M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
4.Campione Michael8670510M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
5.Kerckhofs Marc973560M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
6.Van Hemelen Philip8005333M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
7.Anciaux Benjamin1557799M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
8.Janssens Tomy8000695M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
9.Moreels Jasper8660033M21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
10.Dusza Serge1710808M45Belgian Military Orienteering TeamBelgium
11.De Briey Véronique8666027W21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
12.Scheir Mira1401187W21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
13.Deschepper Aurélie7554400W21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
14.Van De Velde Liesbeth672000W21EBelgian Military Orienteering TeamBelgium
15.Delanghe Anne-Marie1411001W45Belgian Military Orienteering TeamBelgium

BETA URSUS Rosice
1.Ptaček Pavel980377OPENBETA URSUS RosiceCzech Republic
2.Konečna Hana2124753OPENBETA URSUS RosiceCzech Republic

Bimahev
1.Biro Berci45481M12BimahevHungaryYES
2.Biro Artur8299998M14BimahevHungaryYES
3.Biro Lorinc8090925M14BimahevHungaryYES
4.Biro Aron45275M40BimahevHungaryYES
5.Szakal-biro Sara8222009W14BimahevHungaryYES
6.Lada Nikolett2088241W40BimahevHungaryYES
7.Biro Fruzsina8204060W45BimahevHungaryYES
8.Biró Aletta8664643W60BimahevHungaryYES

BKS Wataha Warszawa
1.Galicz Karol8198611M21EBKS Wataha WarszawaPolandYES

Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
1.Burian Hana8290369W50Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES

C.S. TranSilva Cluj
1.Vígh Ervin8033154M16C.S. TranSilva ClujRomaniaYES
2.Jancsik Endre8033156M18C.S. TranSilva ClujRomaniaYES
3.Iacob Ioan8639494M18C.S. TranSilva ClujRomaniaYES
4.Vígh Loránd8033157M21EC.S. TranSilva ClujRomaniaYES
5.György Szabolcs1006647M21EC.S. TranSilva ClujRomaniaYES
6.Tőkés Árpád8670436M60C.S. TranSilva ClujRomaniaYES
7.Mutter Ingrid2037713W21AC.S. TranSilva ClujRomaniaYES

CA Rosé
1.Buehrer Thomas8642205M21ECA RoséSwitzerlandYES

CO2
1.Brambilla Stefano8190167M55CO2ItalyYES
2.Giuganino Barbara8060481W35CO2ItalyYES

CRAL TRASPORTI TORINESI
1.Miniotti Corrado2134094M70CRAL TRASPORTI TORINESIItalyYES

CS Unirea Alba Iulia
1.Bogya Tamas8251810M21ECS Unirea Alba IuliaRomaniaYES

CUS TORINO ORIENTEERING
1.Margaira Rita210598W70CUS TORINO ORIENTEERINGItalyYES

Český svaz neslyšících sportovců
1.Semerád Jan8014522M21AČeský svaz neslyšících sportovcůCzech RepublicYES
2.Procházka Josef8116756M21AČeský svaz neslyšících sportovcůCzech RepublicYES
3.Spilka Marek8003633M21AČeský svaz neslyšících sportovcůCzech RepublicYES
4.Pangrácová Anna8518315W21AČeský svaz neslyšících sportovcůCzech RepublicYES

Das B-Team
1.Weinig Peter8255255M21EDas B-TeamGermanyYES
2.Natho Ronny8061177M21EDas B-TeamGermanyYES
3.Baath Veikko8290664M55Das B-TeamGermanyYES

Der Berger-Clan
1.Berger Xander8068908M21EDer Berger-ClanAustriaYES
2.Berger Marlies5470OPENDer Berger-ClanAustriaYES
3.Berger Katja8190909W14Der Berger-ClanAustriaYES
4.Stromberger Lena631007W21ADer Berger-ClanAustriaYES
5.Wimmer Doris433024W21BDer Berger-ClanAustriaYES
6.Berger Hedi8010368W50Der Berger-ClanAustriaYES
7.Berger Gislind8150966W55Der Berger-ClanAustriaYES

Expres Czech Team
1.Stachoň Štěpán976000M10Expres Czech TeamCzech RepublicYES
2.Urban Milan19885526M10Expres Czech TeamCzech RepublicYES
3.Daněk František811213M12Expres Czech TeamCzech RepublicYES
4.Urban Jr. Jan8119431M12Expres Czech TeamCzech RepublicYES
5.Strnad Jakub515033M16Expres Czech TeamCzech RepublicYES
6.Hulec Filip8001109M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
7.Henek Michal8116695M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
8.Urban Jan8303038M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
9.Daněk Roman8008112M40Expres Czech TeamCzech RepublicYES
10.Stachoň Zdeněk8670825M40Expres Czech TeamCzech RepublicYES
11.Buřt Vladimír8007189M55Expres Czech TeamCzech RepublicYES
12.Blabla Zdeněk8660458M60Expres Czech TeamCzech RepublicYES
13.Gawel Jiri301272M65Expres Czech TeamCzech RepublicYES
14.John Vladimir8485555M65Expres Czech TeamCzech RepublicYES
15.Daňková Veronika8007503OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
16.Dressler Jan2045244OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
17.Olexa Zdeněk682624OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
18.Daňková Viktorie219251W10Expres Czech TeamCzech RepublicYES
19.Beržinská Soňa8202028W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
20.Kozumplíková Alice8116776W35Expres Czech TeamCzech RepublicYES
21.Stachoňová Barbora7906090W35Expres Czech TeamCzech RepublicYES

Fenri klub sportu v prirode, z.s.
1.Skripnik Matous8116721M14Fenri klub sportu v prirode, z.s.Czech RepublicYES
2.Skripnik Nikola8028892M16Fenri klub sportu v prirode, z.s.Czech RepublicYES
3.Skripnik Ondrej8028842M45Fenri klub sportu v prirode, z.s.Czech RepublicYES
4.Bartonova Elena2029181W14Fenri klub sportu v prirode, z.s.Czech RepublicYES
5.Stara Barbora2029170W16Fenri klub sportu v prirode, z.s.Czech RepublicYES

French military team
1.Daniel Igor8110609M21EFrench military teamFrance
2.Molle Mickael8220976M21EFrench military teamFrance
3.Fradet Adrien1019018M21EFrench military teamFrance
4.Boudet Adrien8070487M21EFrench military teamFrance
5.Bouillié BenjaminM21EFrench military teamFrance
6.Estelle Patou2048335W21EFrench military teamFrance
7.Paris Aurelia8198304W21EFrench military teamFrance

Friuli MTB & Orienteering
1.Oleotto Elia8089044M18Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
2.Cereatti Roberto2081228M65Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
3.Collodet Stefano8002596OPENFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
4.Mitri Denis423767OPENFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
5.Canal Marta8002595OPENFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
6.Marussig Maurizio1428415OPENFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
7.Specogna Giuseppe211343OPENFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
8.Oleotto Fiorella1423306W16Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
9.Agostini Federica201440W40Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
10.Frappa Monica2133191W50Friuli MTB & OrienteeringItalyYES

Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.
1.Larotella Roberto8083001M40Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
2.Mosca Massimo210126M55Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
3.Sossi Stefano2063297OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
4.Sossi Enrico2063296OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES

Hegyisport Szentendre Egyesület
1.Kerényi Dénes8100257M65Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
2.Muzsnai Ágota8211055W65Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES

HOC'93
1.Heikoop Arne1301730M60HOC'93NetherlandsYES

Hollolan Urheilijat -46
1.Sani Mikko8680049M70Hollolan Urheilijat -46FinlandYES
2.Sani Tuula8137547W60Hollolan Urheilijat -46FinlandYES

HSV KLAGENFURT
1.Opetnik Siegfried8445446M55HSV KLAGENFURTAustriaYES

HSV OL Villach
1.Primig Helga8150763BeginnersHSV OL VillachAustriaYES
2.Matti Kate1110888BeginnersHSV OL VillachAustriaYES
3.Matti Jonathan1202303BeginnersHSV OL VillachAustriaYES
4.Matti David1202303M45HSV OL VillachAustriaYES
5.Lohnauer Rudolf7882882M55HSV OL VillachAustriaYES

HSV Pinkafeld
1.Oswald Maximilian8030030M14HSV PinkafeldAustriaYES
2.Tobler Simon8000077M18HSV PinkafeldAustriaYES
3.Wieser Lukas8060904M18HSV PinkafeldAustriaYES
4.Gremmel Helmut8022220M21EHSV PinkafeldAustriaYES
5.Degen Klaus8090277M45HSV PinkafeldAustriaYES
6.Kalcher Robert8335334M50HSV PinkafeldAustriaYES
7.Bruckner Franz8517464M60HSV PinkafeldAustriaYES
8.Gremmel Franz8334336M65HSV PinkafeldAustriaYES
9.Kainrath Eugen2535M65HSV PinkafeldAustriaYES
10.Ziermann Paul1020220M70HSV PinkafeldAustriaYES
11.Friedl Eva8007111W16HSV PinkafeldAustriaYES
12.Kalcher Magdalena1990430W21AHSV PinkafeldAustriaYES
13.Kalcher Hannah1399953W21AHSV PinkafeldAustriaYES
14.Kalcher Bernadette5902W21BHSV PinkafeldAustriaYES
15.Kalcher Marie7020802W21BHSV PinkafeldAustriaYES
16.Friedl-Steiner Susanne8008100W45HSV PinkafeldAustriaYES
17.Oswald Angelika8515564W55HSV PinkafeldAustriaYES
18.Oswald Luise8120120W60HSV PinkafeldAustriaYES

HSV Spittal/Drau
1.Gotthardt Daniel9030498M21BHSV Spittal/DrauAustriaYES
2.Polster Thomas8300394M21EHSV Spittal/DrauAustriaYES
3.Gotthardt Christian8363071M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
4.Polster Josef8010762M60HSV Spittal/DrauAustriaYES

HSV Wiener Neustadt
1.Ochenbauer Niklas8320832M16HSV Wiener NeustadtAustriaYES
2.Ochenbauer Nicole8333308W40HSV Wiener NeustadtAustriaYES

I. PSKN PRAHA
1.Kubánek Adam8648608M21AI. PSKN PRAHACzech RepublicYES

IFK Umeå
1.Malmberg Oskar830524M21EIFK UmeåSwedenYES

Jihočeši & Tretra Praha (CZE)
1.Sobotka Ivo2064781M16Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
2.Velát Vojtěch8226416M18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
3.Černý Matouš7207616M18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
4.Melišík Jan8660513M18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
5.Černý Antonín7207629M18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
6.Smolka Jakub8033221M18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
7.Vlášek Jakub7779702M21AJihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
8.Černy Martin8662303M21AJihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
9.Měšťan Ondřej7201203M21EJihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
10.Melišík Martin8654905M21EJihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
11.Velát Josef8226393M45Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
12.Šafařík Ivo8004272M45Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
13.Hartvich Otto889291M45Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
14.Sobotka Petr2088168M45Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
15.Málek Martin8246117M55Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
16.Sobotková Lada2064782W14Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
17.Měšťanová Tereza7208207W16Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
18.Pazderníková Jana8022373W18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
19.Počtová Klára7001029W18Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
20.Šafaříková Lucie8648555W20Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
21.Smolková Barbora8654912W21EJihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
22.Šimůnková Gabriela7779755W21EJihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES
23.Sobotková Lenka2091538W45Jihočeši & Tretra Praha (CZE)Czech RepublicYES

Jiskra Gorice
1.Škorpil Marek8670484M14Jiskra GoriceCzech Republic
2.Škorpil Martin8670484M65Jiskra GoriceCzech Republic

Jura Alpes Orientation
1.Greff Nicolas8003571M50Jura Alpes OrientationFranceYES

K. E. I. N. E. R.
1.Grassinger Helmut8300021OPENK. E. I. N. E. R. AustriaYES

Kamniški orientacijski klub
1.Zobavnik Aleš2110390M21EKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kračun Rajko889724M21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Benigar Lidija1404149W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
5.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
6.Flerin Drevenšek Suzana1404137W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
7.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
8.Zagorc Tina1404145W35Kamniški orientacijski klubSlovenia

kilroy
1.Sacher Martin8000015M60kilroySwitzerlandYES

Kimito SF
1.Lindors Marten1421524M65Kimito SFFinlandYES
2.Olander Ralf2096898M65Kimito SFFinlandYES
3.Eriksson Goran1086283M70Kimito SFFinlandYES
4.Roslöf Ursula2145966W65Kimito SFFinlandYES

Klub vytrvalostních sportů Šumperk
1.Štábl Vít2056285M12Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
2.Mátl Adam2108893M12Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
3.Mátl Jáchym2148055M14Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
4.Růžička Matěj2051494M14Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
5.Štábl Patrik8670783M16Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
6.Jordán Alexandr8680281M16Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
7.Bláha Adam8680331M18Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
8.Tomanek Lukáš8680413M18Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
9.Šperlich Jan8680405M18Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
10.Štábl Adam8662429M18Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
11.Šrámek Ondřej8662436M21AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
12.Hecl František8662428M21AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
13.Vaník Jakub2073730M21AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
14.Janů j. Zdeněk8662682M21AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
15.Jílek Jakub8662445M21AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
16.Tomanek Daniel8662343M21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
17.Gedeon Dominik8016299M21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
18.Jílek Ondřej8662437M21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
19.Vozda Vojtěch8680357M21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
20.Müller Jonáš8662444M21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
21.Rajnošek Zdeněk8230285M21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
22.Růžička Lukáš8226438M40Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
23.Mátl Pavel8680356M50Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
24.Šrámek Jaromír8680320M60Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
25.Tylová Kateřina515150OPENKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
26.Falta JanOPENKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
27.Večeřová Barbora1459053OPENKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
28.Růžičková Zuzana2051479W10Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
29.Stryková Karolína2058482W16Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
30.Müllerová Marie995815W18Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
31.Šánová Julie8662732W18Klub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
32.Habigerová Radka2058483W21BKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
33.Vozdová Aneta8680378W21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES
34.Vaníková Šárka8680380W21EKlub vytrvalostních sportů ŠumperkCzech RepublicYES

KOB ALFA Brno
1.Mulíček Ondřej7000511M35KOB ALFA BrnoCzech RepublicYES
2.Mulíčková Eva52041W35KOB ALFA BrnoCzech RepublicYES

KOBRA Bratislava
1.Jonáš Martin8667535M21EKOBRA BratislavaSlovakiaYES

Konnerud IL
1.Ohrvik Sven8004318M55Konnerud ILNorwayYES
2.Solberg Veslemøy8012279W55Konnerud ILNorwayYES

KOS Tesla Brno
1.Hájek Vojtěch53234M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
2.Kuban Patrik8119519M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
3.Myšková Ema8014493M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
4.Dousek Vilem8058058M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
5.Svirak Jonatan2087656M16KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
6.Ptacek Jonas8070717M16KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
7.Urvalek Jan8100019M16KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
8.Ehl Jiri8017701M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
9.Cech Radovan8007835M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
10.Dousek Robert8232425M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
11.Ptacek Ondrej2083358M50KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
12.Urválek Jiří53296M60KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
13.Douskova Klara2067214OPENKOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
14.Ptackova Lucie8001372W10KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
15.Douskova Daniela2087676W10KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Urválková Anna2127877W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
17.Eliášová Viktorie8088388W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
18.Ptackova Julie8077877W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
19.Čechová Johana8180908W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
20.Kubanova Tereza8663207W16KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
21.Miková Lenka8663167W18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
22.Ptackova Veronika2083378W35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
23.Kubanova Jana8007275W45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
24.Zajickova Lenka8667996W45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
25.Miková Iva53270W45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
26.Čechová Marcela8007659W45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES

laufwerk
1.Müller Andrea8181118W35laufwerkSwitzerlandYES

Leibnitzer AC -Orienteering
1.Waschnig Vera232949BeginnersLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
2.Allwinger Herwig Jun.8040199M21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
3.Allwinger Otto8050401M21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
4.Allwinger Herwig7000500M21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
5.Kubelka Stefan8223388M21ELeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
6.Lerchegger Helmut8088088M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
7.Hartinger Franz8033011M65Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
8.Berr Hans Jörg8071282OPENLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
9.Auer Jasmine423962W21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
10.Allwinger Tünde8200773W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
11.Allwinger Judit8088055W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES

LG Stettlen
1.Schwarzenberger Stefan8641466M40LG StettlenSwitzerlandYES
2.Schneider-Schiess Silvia8662084W45LG StettlenSwitzerlandYES

LZ OMAHA
1.Aus Der Schmitten Jonah8007144M16LZ OMAHAAustriaYES
2.Aus Der Schmitten Paul8030612M18LZ OMAHAAustriaYES
3.Aus Der Schmitten Jakob8007199M21BLZ OMAHAAustriaYES
4.Aus Der Schmitten Volker8072222M50LZ OMAHAAustriaYES
5.Kasper Reinhard410315M50LZ OMAHAAustriaYES
6.Grabenhofer Wilhelm427673M70LZ OMAHAAustriaYES
7.Graf Josef7102M70LZ OMAHAAustriaYES
8.Benedek Robert7190M70LZ OMAHAAustriaYES
9.Hoffmann Hannah8090498W21ALZ OMAHAAustriaYES

Mariborski OK
1.Boyadzhiev ml. Ivan2036467M21AMariborski OKSloveniaYES
2.Kropivšek Leon1404144M21EMariborski OKSlovenia
3.Kustec Stanislav889722M50Mariborski OKSlovenia
4.Boyadzhiev Ivan412842M55Mariborski OKSloveniaYES

Military Orienteering Team NL
1.Hereijgers Remco8103222M21EMilitary Orienteering Team NLNetherlands
2.Heesakkers Davy7703201M40Military Orienteering Team NLNetherlands
3.Dongen, Van Michel8001976M45Military Orienteering Team NLNetherlands
4.Blokzijl Jurjen411317M55Military Orienteering Team NLNetherlands
5.Poulissen Ronald2122610M55Military Orienteering Team NLNetherlands
6.Hoeven vd MachteldW21BMilitary Orienteering Team NLNetherlands

MOM Budapest
1.Gyalog Marcell502915BeginnersMOM BudapestHungaryYES
2.Györgyi Péter8645185M21AMOM BudapestHungaryYES
3.Gárdonyi Soma2050677M21AMOM BudapestHungaryYES
4.Mets Marton8517477M21EMOM BudapestHungaryYES
5.Kisvölcsey Ákos8280272M21EMOM BudapestHungaryYES
6.Gerzsényi Bodza8250930W18MOM BudapestHungaryYES
7.Mikes Janka8060812W18MOM BudapestHungaryYES
8.Kézdy Judit7030629W20MOM BudapestHungaryYES
9.Gárdonyi Csilla8636765W21AMOM BudapestHungaryYES
10.Kézdy Borbála7970817W21AMOM BudapestHungaryYES

Mont_O
1.Todorov Tsvetan8160666M35Mont_OBulgariaYES
2.Aleksov Nayden8003181M35Mont_OBulgariaYES

MTV Hernals
1.Dobler Georg8033022M50MTV HernalsAustria

MTV-Hernals
1.Dobler Linus8344333M14MTV-HernalsAustriaYES
2.Puntschuh Josef8400984M16MTV-HernalsAustriaYES
3.Dobler Theo8100040M16MTV-HernalsAustriaYES
4.Dobler Georg8033022M50MTV-HernalsAustriaYES
5.Schneider Hartmut8400031M50MTV-HernalsAustriaYES

Naturfreunde Kühnsdorf
1.Germ Wolfgang46242M70Naturfreunde KühnsdorfAustriaYES

Naturfreunde Linz
1.Eschlboeck Rainer8303040M55Naturfreunde LinzAustriaYES
2.Eschlboeck Gudrun8445522W50Naturfreunde LinzAustriaYES

Naturfreunde Villach Orienteering
1.Rapotz David8003505M18Naturfreunde Villach OrienteeringAustriaYES

Naturfreunde Wien
1.Urbanek Lauri8400584M14Naturfreunde WienAustriaYES
2.Calvet Oliver8030704M18Naturfreunde WienAustriaYES
3.Buschek Anton8230404M18Naturfreunde WienAustriaYES
4.Bonek Erik8310301M21ENaturfreunde WienAustriaYES
5.Euler-Rolle Nikolaus8410841M35Naturfreunde WienAustriaYES
6.Waldhäusl Wolfgang8000039M50Naturfreunde WienAustriaYES
7.Kastner-jirka Boris8333445M50Naturfreunde WienAustriaYES
8.Hilbert Josef8210169M50Naturfreunde WienAustriaYES
9.Kroupa Guenther8180471M50Naturfreunde WienAustriaYES
10.Gassner Ferri8030166M55Naturfreunde WienAustriaYES
11.Göschl Erich8100566M55Naturfreunde WienAustriaYES
12.Bonek Peter8040164M55Naturfreunde WienAustriaYES
13.Arbter Roland8625510M60Naturfreunde WienAustriaYES
14.Genevois Frederic8090755M65Naturfreunde WienAustriaYES
15.Buschek Matilda8070900W12Naturfreunde WienAustriaYES
16.Machold Cleo8280510W12Naturfreunde WienAustriaYES
17.Urbanek Annina8400284W12Naturfreunde WienAustriaYES
18.Skern Anna8240511W12Naturfreunde WienAustriaYES
19.Asenbauer Mika8400046W14Naturfreunde WienAustriaYES
20.Asenbauer Sona8621464W14Naturfreunde WienAustriaYES
21.Beck Maria8120609W14Naturfreunde WienAustriaYES
22.Meizer Katharina8002578W16Naturfreunde WienAustriaYES
23.Machold Natalia8250376W21BNaturfreunde WienAustriaYES
24.Skern Marina8010775W45Naturfreunde WienAustriaYES
25.Kastner Barbara8105105W50Naturfreunde WienAustriaYES
26.Bonek Claudia8150669W50Naturfreunde WienAustriaYES
27.Calvet Christine8020470W50Naturfreunde WienAustriaYES
28.Arbter Vera8177166W55Naturfreunde WienAustriaYES
29.Gassner Katja7297W55Naturfreunde WienAustriaYES
30.Hilbert Sabine8261062W60Naturfreunde WienAustriaYES

Naturfreunde Wien - Orienteering-Team
1.Zapletal Josef8140659M60Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAustriaYES

NF Brückl
1.Prommer Günther2066430M70NF BrücklAustriaYES
2.Prommer Martha8110888W70NF BrücklAustriaYES

NF Wien
1.Pietsch Werner8464685M55NF WienAustriaYES

nflinz1
1.Obermüller Thomas8150590M21Anflinz1AustriaYES
2.Zöbl Gottfried8050166M55nflinz1AustriaYES
3.Obermüller Victoria8220694W21Bnflinz1AustriaYES
4.Zöbl Maria8201648W55nflinz1AustriaYES

Nirvana Verde
1.Todeschini Maurizio8210293M21ENirvana VerdeItalyYES

OBO
1.Holas Štěpán8004331M14OBOCzech RepublicYES
2.Štorek Jan8440505M18OBOCzech RepublicYES
3.Beneš Jindřich8660477M18OBOCzech RepublicYES
4.Trepáč Adam8071293M18OBOCzech RepublicYES
5.Holas Tomas8648545M21AOBOCzech RepublicYES
6.Mielec Jarda8008123M21EOBOCzech RepublicYES
7.Hadac Filip8656686M21EOBOCzech RepublicYES
8.Valík Adam8648578M21EOBOCzech RepublicYES
9.Sklenář Martin8648541M21EOBOCzech RepublicYES
10.Hadac Mirek8656723M55OBOCzech RepublicYES
11.Jílková Lenka8680425W16OBOCzech RepublicYES
12.Cetlová Kája2091596W16OBOCzech RepublicYES
13.Rychlá Karolína1400404W16OBOCzech RepublicYES
14.Klechová Karolína8004330W18OBOCzech RepublicYES
15.Cetlová Majda8000238W18OBOCzech RepublicYES
16.Holasová Barbora8660378W18OBOCzech RepublicYES
17.Pachmannová Bára8656710W20OBOCzech RepublicYES
18.Marková Ema8655379W21EOBOCzech RepublicYES

OC Fürstenfeld
1.Kasper ThomasBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
2.Grangl LuisaBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
3.Matzhold MarkusBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
4.Kohlhofer MarieBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
5.Kerschhofer PhilippBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
6.Kasper LukasBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
7.Hackl AnnaBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
8.Hudax Jonah46255BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
9.Gigler ViktoriaBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
10.Houdek PiaBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
11.Oberkofler JakobBeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
12.Veitsberger Mateo46248M10OC FürstenfeldAustriaYES
13.Schmalhardt Matthias8390039M14OC FürstenfeldAustriaYES
14.Fuchs Maximilian8077577M14OC FürstenfeldAustriaYES
15.Konrad Laurenz8400083M14OC FürstenfeldAustriaYES
16.Schnepf Oliver8181019M14OC FürstenfeldAustriaYES
17.Gollinger Paul8380038M14OC FürstenfeldAustriaYES
18.Scheuer Lukas8300068M14OC FürstenfeldAustriaYES
19.Begh Julian8081210M14OC FürstenfeldAustriaYES
20.Houdek Felix8290029M14OC FürstenfeldAustriaYES
21.Monsberger Elias8288222M18OC FürstenfeldAustriaYES
22.Maier Thomas8228828M18OC FürstenfeldAustriaYES
23.Prutsch Joel8300083M18OC FürstenfeldAustriaYES
24.Zrim Jakob8008801M20OC FürstenfeldAustriaYES
25.Leonhardt Matthias8188088M21EOC FürstenfeldAustriaYES
26.Hudax Thomas8046255M35OC FürstenfeldAustriaYES
27.Veitsberger Thomas8301082M40OC FürstenfeldAustriaYES
28.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES
29.Brabek Walter8444401M55OC FürstenfeldAustriaYES
30.Scheikl Gottfried8000097M55OC FürstenfeldAustriaYES
31.Proske Herwig8055077M60OC FürstenfeldAustriaYES
32.Friessnig Joachim8133113M60OC FürstenfeldAustriaYES
33.Leonhardt Kristian8002033M65OC FürstenfeldAustriaYES
34.Roch Roland8470847OPENOC FürstenfeldAustriaYES
35.Veitsberger Mira46253W10OC FürstenfeldAustriaYES
36.Scheikl Helene8400088W18OC FürstenfeldAustriaYES
37.Perl Katharina8088002W18OC FürstenfeldAustriaYES
38.Scheikl Agnes8400054W21AOC FürstenfeldAustriaYES
39.Hudax Tina8411088W21BOC FürstenfeldAustriaYES
40.Veitsberger Nina830308W21BOC FürstenfeldAustriaYES
41.Leonhardt Karin8005500W35OC FürstenfeldAustriaYES
42.Egarter Michaela8310031W50OC FürstenfeldAustriaYES
43.Brabek Eva7111011W55OC FürstenfeldAustriaYES
44.Steinlechner Elisabeth7771177W60OC FürstenfeldAustriaYES
45.Leonhardt Gertraud8181718W65OC FürstenfeldAustriaYES

OC München
1.Despetovic Tihomir8657246M21EOC MünchenGermanyYES
2.Cherniavsky Sergey8303014M50OC MünchenGermanyYES
3.Ivansson Jan8111122M65OC MünchenGermanyYES
4.Johansson Bernt8200216M65OC MünchenGermanyYES
5.Cherniavsky Inessa7204579OPENOC MünchenGermanyYES

Oddíl OB Kotlářka, z.s.
1.Svoboda Jiří8069069M45Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES

OFFLINE Sport ORIENTEERING
1.Paskuj Mátyás8251814M55OFFLINE Sport ORIENTEERINGHungaryYES
2.Paskuj Matyasne Erzsebet 8000618W45OFFLINE Sport ORIENTEERINGHungaryYES

OK Azimut
1.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
2.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
3.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSlovenia
4.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
5.Serjun Mark 2001491M12OK AzimutSlovenia
6.Mlakar Robi1110266M12OK AzimutSlovenia
7.Prezelj Mihej2141155M12OK AzimutSlovenia
8.Kerčmar Kevin8099121M12OK AzimutSlovenia
9.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
10.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
11.Bizjak Beno2148495M14OK AzimutSlovenia
12.Kurtanjek Lovro2142763M14OK AzimutSlovenia
13.Bizjak Božo2133344M16OK AzimutSlovenia
14.Bogataj Rok2045663M16OK AzimutSlovenia
15.Gantar Borut406857M16OK AzimutSlovenia
16.Pivk Luka2142790M16OK AzimutSlovenia
17.Gantar Primož2107071M18OK AzimutSlovenia
18.Luznar Aljaž2120869M21AOK AzimutSlovenia
19.Močnik Nejc1401614M21AOK AzimutSlovenia
20.Štanfel Matjaž8667834M21AOK AzimutSloveniaYES
21.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
22.Lazar Nejc435607M21AOK AzimutSlovenia
23.Kurtanjek Luka2142754M21BOK AzimutSlovenia
24.Jamšek Benjamin2077606M21BOK AzimutSlovenia
25.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
26.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
27.Prezelj Rado1021259M21BOK AzimutSlovenia
28.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
29.Petkovšek Gal2142755M21BOK AzimutSlovenia
30.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
31.Rojc Nejc406720M21BOK AzimutSlovenia
32.Mlakar Tomaž2229803M21BOK AzimutSlovenia
33.Bogataj Mark8000018M21EOK AzimutSlovenia
34.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
35.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
36.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
37.Ravnikar Žan2070915M21EOK AzimutSlovenia
38.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
39.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
40.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
41.Poljanšek Aleš8101970M35OK AzimutSlovenia
42.Eržen Valentin1000555M40OK AzimutSloveniaYES
43.Pavlič Gregor2065880M45OK AzimutSlovenia
44.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
45.Sušnik Rok435614M45OK AzimutSlovenia
46.Močnik Silvij1401599M55OK AzimutSlovenia
47.Tarabocchia Cesare1004266M60OK AzimutSlovenia
48.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
49.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
50.Pavlič Zdenko2088835M65OK AzimutSlovenia
51.Nelson Charles202151M65OK AzimutSlovenia
52.Pavlič Zdenko2088835OPENOK AzimutSlovenia
53.Mlakar Špela2224209W10OK AzimutSlovenia
54.Prezelj Timeja2420719W10OK AzimutSlovenia
55.Gantar Brina2114454W12OK AzimutSlovenia
56.Eržen Nika2107055W12OK AzimutSloveniaYES
57.Bizjak Julija2148496W12OK AzimutSlovenia
58.Majdič Špela442834W16OK AzimutSlovenia
59.Močnik Jana442805W16OK AzimutSlovenia
60.Eržen Nea2052183W16OK AzimutSloveniaYES
61.Obid Neža2107054W16OK AzimutSlovenia
62.Gnezda Neža2142764W18OK AzimutSlovenia
63.Poljanšek Marjanca8081970W21BOK AzimutSlovenia
64.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSloveniaYES
65.Prezelj Klavdija2146199W21BOK AzimutSlovenia
66.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSlovenia
67.Čibej Barbara2142780W21BOK AzimutSlovenia
68.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
69.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
70.Bogataj Nataša2088810W21BOK AzimutSlovenia
71.Tušar Tina442828W21BOK AzimutSlovenia
72.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia
73.Serženta Seljak Zala2114447W21EOK AzimutSlovenia
74.Mohorič Lana2077607W21EOK AzimutSlovenia
75.Razpet Deja2077602W21EOK AzimutSlovenia
76.Tušar Teja2069843W21EOK AzimutSlovenia
77.Gantar Damjana2107072W35OK AzimutSlovenia
78.Žižek Saša2141141W45OK AzimutSlovenia
79.Poljanšek Marjanca2107070W45OK AzimutSlovenia

OK Bjelovar
1.Filipčić Tomislav8237707M45OK BjelovarCroatiaYES
2.Orlić Antonija8041177W45OK BjelovarCroatiaYES

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M18OK BrežiceSloveniaYES
2.Bogovič Vid439275M21AOK BrežiceSloveniaYES
3.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSloveniaYES
4.Jevševar Jedert2050470W21BOK BrežiceSloveniaYES
5.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES

OK Ivan Merz
1.Gojmerac Luka236873M16OK Ivan MerzCroatia
2.Štambuk Dario7111959M60OK Ivan MerzCroatia
3.Štambuk Zdenka Petra5768W18OK Ivan MerzCroatia

OK Japetić
1.Novosel Ivan237600BeginnersOK JapetićCroatiaYES
2.Lesjak Karlo237599M14OK JapetićCroatiaYES
3.Mahović Teo8017369M16OK JapetićCroatiaYES
4.Lesjak Jakov2442560M18OK JapetićCroatiaYES
5.Patekar Matko237598M21BOK JapetićCroatiaYES
6.Vujanić Josip8183010M21EOK JapetićCroatiaYES
7.Vujanić Filip8071660M21EOK JapetićCroatiaYES
8.Razum Matija8221221M21EOK JapetićCroatiaYES
9.Ocvirk Edi8230775M45OK JapetićCroatiaYES
10.Sandalj Rafael237553M60OK JapetićCroatiaYES
11.Delić Sara7055033W12OK JapetićCroatiaYES
12.Delić Dora7551552W14OK JapetićCroatiaYES
13.Lesjak Jelena2113425W21BOK JapetićCroatiaYES
14.Pavić Mirja1403140W21EOK JapetićCroatiaYES
15.Lesjak Sonja2121769W45OK JapetićCroatiaYES

OK Jelen
1.Kelc Noa446318M16OK JelenCroatiaYES
2.Šeperić-Grdiša Ivan7622357M35OK JelenCroatiaYES
3.Beblek Ana7663976W35OK JelenCroatiaYES
4.Bedeković Tanković Martina7009778W45OK JelenCroatiaYES
5.Seražin Korper Sabina46479W45OK JelenCroatiaYES

OK Kamenice
1.Rýdel Jiří8170892M21AOK KameniceCzech RepublicYES
2.Hajek Adam8499979M21AOK KameniceCzech RepublicYES

OK Lokomotiva Pardubice
1.Zelinka Jan207824M21BOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES

OK Maksimir
1.Klasić Dominik231942M21AOK MaksimirCroatiaYES
2.Delić Petar7820618M40OK MaksimirCroatiaYES
3.Uroić Milivoj236866M50OK MaksimirCroatiaYES
4.Merunka Darko7140363M50OK MaksimirCroatiaYES
5.Kaniški Tomislav7001122M50OK MaksimirCroatiaYES
6.Riet, van de Gerrit8160756M65OK MaksimirCroatiaYES
7.Riet, van de Dunja8220267W55OK MaksimirCroatiaYES

OK Perkmandeljc Trbovlje
1.Krivičić Dragan218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

OK Ris
1.Salopek Tihon8044022M18OK RisCroatiaYES
2.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES
3.Salopek Dorja8445444W16OK RisCroatiaYES

OK Slovenj Gradec
1.Andrejc Lenart2102035M12OK Slovenj GradecSloveniaYES
2.Andrejc David2102040M21BOK Slovenj GradecSloveniaYES
3.Pirnat Tomaž7003840M21EOK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Gregor7028039M45OK Slovenj GradecSloveniaYES
5.Cokan Samo2102037M45OK Slovenj GradecSloveniaYES
6.Raj Ida Antonija2102047W10OK Slovenj GradecSloveniaYES
7.Markovič Inga2102034W10OK Slovenj GradecSloveniaYES
8.Raj Lili Ivana2112858W12OK Slovenj GradecSloveniaYES
9.Raj Ema Pika1401643W14OK Slovenj GradecSloveniaYES
10.Raj Nastja2112859W35OK Slovenj GradecSloveniaYES
11.Balažič Petja2102049W35OK Slovenj GradecSloveniaYES

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M14OK TivoliSloveniaYES
2.Kunc Matevž2050437M18OK TivoliSlovenia
3.Černe Aljaž2065597M21BOK TivoliSloveniaYES
4.Ferenc Ales442838M21EOK TivoliSloveniaYES
5.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
6.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
7.Volčič Roman406883M55OK TivoliSloveniaYES
8.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
9.Šumečki Janez445685OPENOK TivoliSloveniaYES
10.Ferenc Tinka7209685W16OK TivoliSloveniaYES
11.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSloveniaYES
12.Kunc Mojca2073099W16OK TivoliSlovenia
13.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSloveniaYES
14.Ferenc Julija7207941W21BOK TivoliSloveniaYES
15.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia

OK Trzin
1.Giovannini Marco52797M55OK TrzinSloveniaYES

OK Vihor
1.Rako Jure7010043M10OK VihorCroatiaYES
2.Rako Duje7005141M40OK VihorCroatiaYES
3.Gobec Karlo7212123M55OK VihorCroatiaYES
4.Šojat TinaOPENOK VihorCroatiaYES
5.Rako Paola8300220W16OK VihorCroatiaYES
6.Mareković Ira2100979W18OK VihorCroatiaYES
7.Gobec Kimi Maria8431111W18OK VihorCroatiaYES
8.Nikolić Marta2127101W18OK VihorCroatiaYES
9.Miličević Aleksandra1234109W21BOK VihorCroatiaYES
10.Rako Sabina7003400W40OK VihorCroatiaYES
11.Gobec Neda8667809W50OK VihorCroatiaYES

OK99 Hradec Králové
1.Behoun Pavel8660393M65OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
2.Behounova Jirina8648580W65OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES

OL Regio Burgdorf
1.Flückiger Rolf8642051M50OL Regio BurgdorfSwitzerlandYES
2.Bernhard Stephan8667812M55OL Regio BurgdorfSwitzerlandYES
3.Stalder Ueli8022166M55OL Regio BurgdorfSwitzerlandYES
4.Egger Martin8045157M55OL Regio BurgdorfSwitzerlandYES
5.Bütikofer Klaus8035489M60OL Regio BurgdorfSwitzerlandYES

OL Zimmerberg
1.Baumann Silvia9101457W70OL ZimmerbergSwitzerlandYES

ol.biel.seeland
1.Gehriger Peter8643865M55ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLA TSV Deggendorf
1.Friebe Jonas8121102M20OLA TSV DeggendorfGermany
2.Friebe Christian8280678M40OLA TSV DeggendorfGermany
3.MacSwan Georgy8101020M70OLA TSV DeggendorfGermany
4.Geiger Christiane8188811W50OLA TSV DeggendorfGermany
5.Seidl Silvia8100362W60OLA TSV DeggendorfGermany

OLC SKOG FRIBOURG
1.Peissard Bernard1600006M65OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
2.Cejka Kati1958516W60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES

OLC Union Viktring
1.Wenzel Hannes9900001M45OLC Union ViktringAustriaYES
2.Venhauer Bernhard8000038M45OLC Union ViktringAustriaYES
3.Venhauer Otto8190841M70OLC Union ViktringAustriaYES
4.Venhauer Alvina8080710W12OLC Union ViktringAustriaYES
5.Venhauer Laura8122000W16OLC Union ViktringAustriaYES
6.Rass - Venhauer Andrea8301174W45OLC Union ViktringAustriaYES
7.Venhauer Dietlinde8291044W70OLC Union ViktringAustriaYES

OLC Wienerwald
1.Sulz Henrik8190819M21EOLC WienerwaldAustriaYES
2.Poell Matthias8048408M21EOLC WienerwaldAustriaYES

OLG CORDOBA BASEL
1.Biland Christian8020565M65OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES
2.Purrer Johanna8020566W55OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Wolfgang8121213M21BOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
2.Pregartner Georg8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
3.Pregartner Delilah8288688W21BOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
4.Maget Brigitte8111211W55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

OLG Regensburg
1.Zonato Stefano8668543M65OLG RegensburgGermanyYES

Olomoucký krajský svaz ČSOS
1.Cerovsky Filip8008300M12Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
2.Skoupy Jan8662317M21BOlomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
3.Drac Pavel2109764M50Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
4.Skyva Petr8006749M55Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
5.Tomaskova Anna2102861W12Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
6.Sanakova Marie8226335W16Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
7.Burdova Helena8516424W16Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
8.Dracova Barbora8226373W16Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
9.Venusová Anna2148071W18Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES
10.Skyvova Kristyna8655383W50Olomoucký krajský svaz ČSOSCzech RepublicYES

OLregioolten
1.Wyss Franz8636070M70OLregiooltenSwitzerlandYES
2.Moosberger Max8222233M70OLregiooltenSwitzerlandYES
3.Moosberger Esther8333322W65OLregiooltenSwitzerlandYES

OLT Transdanubien
1.Veitsberger Martin8161274M45OLT TransdanubienAustriaYES

OLV Landshut
1.Körner Ralph8099000M40OLV LandshutGermanyYES
2.Parkhomenko Oleksandra 15998W21AOLV LandshutGermanyYES

OLV Ost
1.Röhner Uwe1402008M50OLV OstGermanyYES
2.Röhl Stefan8667613M50OLV OstGermanyYES
3.Genderjahn Ludwig8022400M70OLV OstGermanyYES
4.Ziesche Juergen8277288M70OLV OstGermanyYES

OOB Trebic
1.Krizova Lenka515158W21AOOB TrebicCzech RepublicYES

Orientacijski klub Komenda
1.Zupan Romana1425101BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Jarc Val2069801M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Drejc1425112M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Ožbej1425114M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Ferluga Matej2084579M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Šuc Enej2113839M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Kölner Anže2069806M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kalc Rado2084602M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kremžar Florijan2103910M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Seljak Jaka2069825M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Turk Nejc1425107M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Seljak Luka8011033M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Zupan Gregor8072525M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Ficur Maurizio7211337M21AOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
16.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Jarc Andrej2070917M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Ferluga Peter2015607M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Korelc Andrej2069819M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Pahor Manca2070919W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Kremžar Katarina2113838W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Šuc Teja2070920W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Jarc Ajda2034095W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Kölner Brina2113842W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Malus Vita1425116W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Pust Karin2069847W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Malus Marta1425113W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Gombač Šuc Elena2113840W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Lampe Ajda2300251W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
40.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
41.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
43.Pogačar Ana Pia1425104W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
44.Ravnikar Nika1425106W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
45.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
46.Močnik Tina2070918W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
47.Vuga Seljak Alenka9000050W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
48.Prosen Maja2113831W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
49.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Studen Andrej435648M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Anderluh Gregor305954M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Cimerman Andrej886218M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Zupan Aleš7777808M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Šalamun Miro1411624M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Benko Robert886733M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Smole Dušan232445M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Studen Anja406817W18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Šalamun Ana1411623W21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Foški Brina1401548W21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Osterman Eneja1398927W21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Foški Mojca7101368W35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
17.Vodlan Darja438980W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
18.Škarabot Alenka445705W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
19.Anderluh Marija50289W50Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES
2.Boncina Abigael Vanessa 1968213W21BOrientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES

Orienteering Crea Rossa A.S.D.
1.Alessandro Conci8517590OPENOrienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES

Orienteering Dolomiti
1.Dissette Paolo8518336M55Orienteering DolomitiItalyYES

ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1.Mayrhofer Robert7530504M65ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES

Orienteering Klosterneuburg
1.Adenstedt Peo8081006M14Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
2.Reisenberger Roland8005468M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
3.Billroth Georg8335336M60Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
4.Adenstedt Ingrid8180670W50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
5.Palme Guni8024868W50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES

Orienteering Tarzo a.s.d.
1.Nielsen Erik8170898M21EOrienteering Tarzo a.s.d.ItalyYES
2.Tona Edoardo8010930OPENOrienteering Tarzo a.s.d.ItalyYES
3.Sanzovo Chiara8111180OPENOrienteering Tarzo a.s.d.ItalyYES
4.De Biasi Maddalena8200912W21EOrienteering Tarzo a.s.d.ItalyYES

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.Giudici Gabriele2138244M12ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
2.Margiore Manuela2084606OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
3.Delise Marina2045654OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
4.Margiore Elena349553OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
5.Jerman Paolo2084580OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
6.Gaion Sara8519489OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
7.Giudici Piero232678OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
8.Tadina Elisabetta2065850OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

Orienteringsklubben Tor
1.Börjeskog Sofia36263OPENOrienteringsklubben TorSwedenYES

Orient-Express Verona
1.Milani Diego210279M21BOrient-Express VeronaItalyYES

Orvosegyetem SC
1.Gárdonyi Zsolt8088802M14Orvosegyetem SCHungaryYES
2.Gárdonyi Márk8102150M21BOrvosegyetem SCHungaryYES
3.Szlatényi Ferenc2056161M60Orvosegyetem SCHungaryYES
4.Varga József8090560M60Orvosegyetem SCHungaryYES
5.Fuzy Judit505232W50Orvosegyetem SCHungaryYES
6.Teo Dóra2056160W55Orvosegyetem SCHungaryYES

Paksi Sportegyesület
1.Makovinyi DorottyaM10Paksi SportegyesületHungary

Panda Orienteering Valsugana
1.Cipriani Andrea8005290M35Panda Orienteering ValsuganaItalyYES
2.Zeni Ettore1423305M55Panda Orienteering ValsuganaItalyYES
3.Cipriani Gaia1006435W10Panda Orienteering ValsuganaItalyYES
4.Montibeller Nadia1008247W35Panda Orienteering ValsuganaItalyYES

Pécsi Vasutas SK
1.Pavlovics Gábor1419841M50Pécsi Vasutas SKHungaryYES
2.Pavlovics Mátyás8070225OPENPécsi Vasutas SKHungaryYES

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Rodman Valentin2088823M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Kerševan Matic438028M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Kerševan Matija445688M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Marjanovič Miha2056372M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Curk Gašper253334M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Bratož Matej232466M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Bovcon Matija1398936M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Nemeček Gal2107027M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Klančič Maj206302M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Šavli Filip445670M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
11.Cigoj Rok2121782M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
12.Keber Mark349763M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
13.Mislej Enej2120849M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
14.Kerševan Aljaž2056392M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
15.Beltram Patrik253349M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
16.Novak Tine2056383M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
17.Valič Jakob2088829M21BPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
18.Čufer David2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
19.Ruter Luka2120833M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
20.Čufer Stanko2034098M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
21.Kete Ivo2034084M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
22.Jerkič Sofija2127017W12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
23.Feltrin Mia2056371W12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
24.Marjanovič Mija2127019W12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
25.Kerševan Sara438031W14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
26.Mahkovec Klara253347W14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Polisportiva Besanese
1.Iennaco Luca337706M21APolisportiva BesaneseItalyYES
2.Mattiroli Cesare2013248M21APolisportiva BesaneseItalyYES
3.Giuliani Luigi8516462M21EPolisportiva BesaneseItalyYES
4.Di Stefano Marco Anselmo8010946M21EPolisportiva BesaneseItaly
5.Mandelli Matteo8077710M21EPolisportiva BesaneseItalyYES
6.Migliore Andrea8010170M35Polisportiva BesaneseItalyYES
7.Di Stefano Silvia8091048W16Polisportiva BesaneseItaly
8.Caglio Chiara2015628W21APolisportiva BesaneseItalyYES
9.Arrigoni Alessandra8004457W21APolisportiva BesaneseItalyYES
10.Crippa Maria Chiara8010944W21EPolisportiva BesaneseItalyYES
11.Kalcich Licia210463W70Polisportiva BesaneseItaly

Polisportiva G.Masi
1.Madella Remo8680058OPENPolisportiva G.MasiItalyYES

Punto K Orienteering ASD
1.Celano Gloria2137105BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
2.Birke Catrin2137074BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
3.Bavcar Davide2137083BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
4.Vasselli Laura2137077BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
5.Chervatin Simone2137099BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
6.Dardi Samuel2137072BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
7.Bavcar Pietro2133190M10Punto K Orienteering ASDItalyYES
8.Abdelbaky Iusef8221224M16Punto K Orienteering ASDItalyYES
9.Sergas Pietro8403269M18Punto K Orienteering ASDItalyYES
10.Vascotto Luca2137073M21BPunto K Orienteering ASDItalyYES
11.Bonaccorso Valerio2137071OPENPunto K Orienteering ASDItalyYES
12.Fontanot Luca2041786OPENPunto K Orienteering ASDItalyYES
13.Dorigo Marco2027940OPENPunto K Orienteering ASDItalyYES
14.Cignini Stella8477474W18Punto K Orienteering ASDItalyYES
15.Donaggio Cristiana2137073W21BPunto K Orienteering ASDItalyYES
16.Biasutti Lea8217898W40Punto K Orienteering ASDItalyYES
17.Ruini Cristina2009738W55Punto K Orienteering ASDItalyYES
18.Crevatin Franca2063996W60Punto K Orienteering ASDItalyYES

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItalyYES

PVM Pécs
1.Tóth Jenő2062998M70PVM PécsHungaryYES
2.Fluck István1396250M70PVM PécsHungaryYES
3.Mező Éva1396256W65PVM PécsHungaryYES

Rajamäen Rykmentti
1.Tervo Susanna8170185W21ERajamäen Rykmentti FinlandYES

Salgótarjáni Dornyay SE
1.Gösswein Csaba2004470M21ESalgótarjáni Dornyay SEHungaryYES
2.Tóth Korinna888359OPENSalgótarjáni Dornyay SEHungaryYES
3.Nagy Szilvia8664630W20Salgótarjáni Dornyay SEHungaryYES
4.Mag Fruzsina8035702W20Salgótarjáni Dornyay SEHungaryYES
5.Mag Viktória8035704W21ESalgótarjáni Dornyay SEHungaryYES

Sandefjord Orienteringsklubb
1.Torp Lill-Ann7003174W55Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
2.Andreassen Anne Lise8011591W65Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES

SCOM Mendrisio
1.Bernasconi Giorgio8160751M70SCOM MendrisioSwitzerlandYES
2.Arn Bea8163957W65SCOM MendrisioSwitzerlandYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Rivetta Alessandro8000537M18Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
2.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
3.Rivetta Lisa8000535W16Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
4.Pecorari Iris Aurora210018W18Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
5.Marmiroli Benedetta W21BSemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
6.Patini Arianna2084581W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
7.Zambiasi Clizia8088086W35Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

SK Olympia Praha SPS
1.Kovařovic Vojtěch2083362M21ASK Olympia Praha SPSCzech RepublicYES

SK Praga
1.Veselý Kuba7209346M21ESK PragaCzech RepublicYES
2.Janovský Tomáš8667530M45SK PragaCzech RepublicYES
3.Janovská Kateřina7208324W21ASK PragaCzech RepublicYES
4.Janovská Petra8654900W45SK PragaCzech RepublicYES

SK Zabovresky Brno
1.Hikl Martin8006761M12SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
2.Bulička Martin8660380M14SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
3.Dohnal František232852M14SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
4.Hikl Tomáš8660441M21ASK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
5.Finstrle Luděk8660402M21ASK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
6.Dohnal Pavel2039117M40SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
7.Beránek Miroslav2111737M45SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
8.Coufalová Thea2092407W12SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
9.Beránková Kamila2111752W12SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
10.Janíková Klára8011043W12SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
11.Marková Eva8517355W14SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
12.Coufalová Rea2092385W14SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
13.Hiklová Eva1633330W16SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
14.Finstrlová Adéla8644883W21ESK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
15.Hiklova Natalia8660431W21ESK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
16.Finstrlová Alena2087665W40SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
17.Dohnalová Květa2144067W40SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES

SKOB Ostrava
1.Vojvodik Eduard8670493M16SKOB OstravaCzech RepublicYES
2.Zadrapa Marian Petr8670495M18SKOB OstravaCzech RepublicYES
3.Vojvodik Martin7000317M40SKOB OstravaCzech RepublicYES

Slavia Liberec Orienteering
1.Kolaja Jan8627111M21BSlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
2.Kolaja Ehlerová Jana8629817W21ASlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

Slavia ZU Zilina
1.Chupek Jakub8655373M21ESlavia ZU ZilinaSlovakiaYES
2.Chupek Jozef8071303M40Slavia ZU ZilinaSlovakiaYES
3.Chupekova Silvia8071290W45Slavia ZU ZilinaSlovakiaYES

SOS Jindřichův Hradec
1.Blazek Petr2051486M45SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
2.Blazkova Verca8226309W18SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
3.Blazkova Katka8656531W20SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
4.Blazkova Marketa2067998W45SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES

SPOBO
1.Huber Kurt8113485M70SPOBOSwitzerlandYES

Sportcentrum Jicin
1.Tesař Zdeněk8053543M45Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
2.Havlík Jaroslav8338383M70Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
3.Zlámalová Nikola8107998W21ASportcentrum JicinCzech RepublicYES

Sportclub Meran
1.Sölva Jonas Leo8626972M16Sportclub MeranItalyYES
2.Sölva Helmuth8626973M45Sportclub MeranItalyYES
3.Neuhauser Ingemar8077114M45Sportclub MeranItalyYES
4.Chiusole Franz8081963M55Sportclub MeranItalyYES
5.Gasser Martin210708M55Sportclub MeranItalyYES
6.Seeber Helga201478W21BSportclub MeranItalyYES
7.Kirchlechner Christine8011477W35Sportclub MeranItalyYES
8.Von Leon Gertraud8081161W60Sportclub MeranItalyYES

SSD-AŠZ GAJA orienteering
1.Pavlič TinaBeginnersSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
2.Tič Ruben2120839M20SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
3.Clemente Mauro8002593M60SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
4.Pavlič Margareta2065886OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
5.Siega Gianfranco2091671OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
6.Ferluga Peter2015607OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
7.Sessi Beatrice2141187W10SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
8.Sessi Giorgia2133353W12SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
9.Ferluga Nastja8255002W18SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
10.Rajgelj Chiara2065882W65SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES

SSV Hallein-Neualm
1.Berner Roland650904M55SSV Hallein-NeualmAustriaYES
2.Mayer Horst8021260M60SSV Hallein-NeualmAustriaYES
3.Mages Franz8120255M65SSV Hallein-NeualmAustriaYES

SU Schöckl Graz
1.Höfer Gernot2444017BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
2.Tandl Johann2444014BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
3.Hauser Renate2444018BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
4.Holzer Lorenz2045602M10SU Schöckl GrazAustriaYES
5.Greiner Anton8230909M12SU Schöckl GrazAustriaYES
6.Specht Jan2444023M12SU Schöckl GrazAustriaYES
7.Hauser Jannis2444013M12SU Schöckl GrazAustriaYES
8.Klingenberg Felix8152008M14SU Schöckl GrazAustriaYES
9.Greiner Moritz8180906M16SU Schöckl GrazAustriaYES
10.Scheidl Klaus8030906M16SU Schöckl GrazAustriaYES
11.Hofer Lukas8241207M16SU Schöckl GrazAustriaYES
12.Greiner Gustav8680107M18SU Schöckl GrazAustriaYES
13.Aigmueller Thomas8250825M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
14.Teichmann Tobias8140502M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
15.Pacher Hannes8011559M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
16.Brantner Martin7113114M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
17.Greiner Markus8100170M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
18.Steiner Helmut8025362M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
19.Immervoll Christopher8018180M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
20.Holzer Georg2045603M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
21.Pischinger Gerald8040768M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
22.Teichmann Martin2444012OPENSU Schöckl GrazAustriaYES
23.Teichmann Christina2444021OPENSU Schöckl GrazAustriaYES
24.Torggler Julian944449OPENSU Schöckl GrazAustriaYES
25.Marx Emma2444015W12SU Schöckl GrazAustriaYES
26.Prügger Lilly2444019W12SU Schöckl GrazAustriaYES
27.Tandl Nora2444025W12SU Schöckl GrazAustriaYES
28.Monsberger Eva8101810W14SU Schöckl GrazAustriaYES
29.Aigmueller Camilla8000073W16SU Schöckl GrazAustriaYES
30.Brischnik Charlotte8300087W16SU Schöckl GrazAustriaYES
31.Aigmueller Flora8000091W18SU Schöckl GrazAustriaYES
32.Monsberger Theresa8120305W18SU Schöckl GrazAustriaYES
33.Pacher Lisa8030494W21ASU Schöckl GrazAustriaYES
34.Standhartinger Magdalena2052080W21ASU Schöckl GrazAustriaYES
35.Sladek Laura2041774W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
36.Lueger Ingrid8300468W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
37.Holzer Kerstin2045604W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
38.Lueger Anna8250800W21ESU Schöckl GrazAustriaYES
39.Knauder Viktoria8300080W21ESU Schöckl GrazAustriaYES
40.Greiner-Löschnigg Irene8300111W40SU Schöckl GrazAustriaYES
41.Holzer Gertraud8001333W45SU Schöckl GrazAustriaYES
42.Aigmueller Martina8360836W45SU Schöckl GrazAustriaYES
43.Pacher Gerhild8012364W55SU Schöckl GrazAustriaYES

SV Mietraching
1.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermanyYES
2.Vogl Karin8227227W21BSV MietrachingGermanyYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Sladič Roman442575M60Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Pirman Srečo520501M70Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Eržen Izabela980592W10Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Cankar Tinkara520519W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Team Hrabny
1.Němeček Jan8648633M21ATeam HrabnyCzech RepublicYES
2.Jurica Jan1400447M21ATeam HrabnyCzech RepublicYES
3.Illner Vojtěch8648562M21ETeam HrabnyCzech RepublicYES
4.Hrabánková ZuzanaW21BTeam HrabnyCzech RepublicYES

Tipo Orienteering Club
1.Dalos Máté8648835M21ETipo Orienteering ClubHungaryYES
2.Bozsó Norbert8130676M45Tipo Orienteering ClubHungaryYES
3.Dalos Attila8061445M50Tipo Orienteering ClubHungaryYES
4.Dalos Réka8061465OPENTipo Orienteering ClubHungaryYES
5.Dalos Györgyi363496OPENTipo Orienteering ClubHungaryYES

TJ Spartak prvni brnenska
1.Zridkavesely Martin8482114M14TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
2.Brosch Ondrej8660437M16TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
3.Komenda Jakub2051534M16TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
4.Zridkavesely Adam8660411M18TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
5.Kasza Tomas8116805M18TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
6.Odehnal Tomas8660444M18TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
7.Strycek Jan8028870M18TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
8.Bednarik Vilem8670461M18TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
9.Bukovac Filip8116740M18TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
10.Prikryl Petr7030567M21ATJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
11.Bukovac Maros8518355M21ETJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
12.Zridkavesely Libor8660433M50TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
13.Stryckova Barbora2073676W14TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
14.Kendrova Tereza2078493W16TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
15.Prochazkova Doubravka8028875W16TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
16.Bednarikova Emma8656786W20TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES
17.Hovorakova Karolina416017W20TJ Spartak prvni brnenskaCzech RepublicYES

UKS "Orientpark.pl" Iwiny
1.Pachnik Antoni8070410M12UKS "Orientpark.pl" IwinyPolandYES
2.Pachnik Jędrzej8000568M16UKS "Orientpark.pl" IwinyPolandYES
3.Pachnik Wojciech8210991M21AUKS "Orientpark.pl" IwinyPolandYES
4.Pachnik Dariusz8170969M50UKS "Orientpark.pl" IwinyPolandYES
5.Hetnar Oliwia8090517W14UKS "Orientpark.pl" IwinyPolandYES
6.Pachnik Małgorzata8110693W21EUKS "Orientpark.pl" IwinyPolandYES

Unione Sportiva Primiero
1.Alessandro Moser2081258M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Orsingher Denis8001385M16Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Corona Mattia8001380M18Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Zagonel Giacomo8518343M21EUnione Sportiva PrimieroItalyYES
5.Pradel Roberto8001379M55Unione Sportiva PrimieroItalyYES
6.Orler Lino8001387M60Unione Sportiva PrimieroItalyYES
7.D'Incau Alessia8001438W14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
8.Gaio Maddalena8001393W16Unione Sportiva PrimieroItalyYES
9.Pradel Anna8303071W21EUnione Sportiva PrimieroItalyYES

Universitatea Craiova
1.Tintar Mihai Andrei8002324M21EUniversitatea CraiovaRomaniaYES

UWC Adriatic
1.Sylvester Mark2053480M65UWC AdriaticItalyYES
2.Ćetojević Alex228933OPENUWC AdriaticItalyYES
3.Machova Anna2053479OPENUWC AdriaticItalyYES
4.Ranum Sondre2084608OPENUWC AdriaticItalyYES
5.Zimmermann Max2053477OPENUWC AdriaticItalyYES
6.Bright Ian GrantOPENUWC AdriaticItalyYES
7.Igboabuchi Anthony415079OPENUWC AdriaticItalyYES
8.Obeng Mercedes415078OPENUWC AdriaticItalyYES
9.Velàsquez Rolleri Maria Fernanda415072OPENUWC AdriaticItalyYES
10.Abualatta Yousef A. Y.2084607OPENUWC AdriaticItalyYES
11.Da Silva Matos Maria Luiza415075OPENUWC AdriaticItalyYES
12.Myrbakk Jakob2053478OPENUWC AdriaticItalyYES
13.Sega Sumić Teo415073OPENUWC AdriaticItalyYES
14.Brearley Anne210119W70UWC AdriaticItalyYES

Valbonne Sophia Antipolis Orientation
1.Kastensson Jens8010020M60Valbonne Sophia Antipolis OrientationFrance
2.Kastensson Lotta636106W60Valbonne Sophia Antipolis OrientationFrance

Vehkalahden Veikot
1.Laiho Aapo887788M21EVehkalahden VeikotFinlandYES

WAT
1.Stöcher Jacopo8250305M18WATAustriaYES

WKS Wawel Kraków
1.Niessner Piotr8200663M55WKS Wawel KrakówPolandYES
2.Niessner Pola8000393W16WKS Wawel KrakówPolandYES
3.Pułczyńska Hanna8050511W18WKS Wawel KrakówPolandYES
4.Bugaj Teresa8000390W50WKS Wawel KrakówPolandYES